Keresés

Részletes keresés

Moha79 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78806
Még enm tudom mikor lesz a következő uh. Én jól vagyok és csak remélni tudom, hogy a kicsi is. Kicsit feszült vagyok, mert ugye az előző terhességem a 8. hét után halt el, ezért aggódok a kicsiért. Persze azért nagyon reménykedem!
Előzmény: Rókakölyök (78795)
Moha79 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78805

Bloodbunny!

 

Ez tényleg így van lehet használni hüvelyen keresztül is azt, ami elvileg szájon át szedhető. Én is kaptam már ilyet, és semmi problémám nem volt vele!

Állítólag a szájon át szedve nem valami jó, sok a mellékhatása, meg nem egyből a megfelelő helyre kerül, úgyhogy mindenképpen és nyugodtan alkamazd hüvelyen keresztül!

Előzmény: bloodbunny (78801)
helga78 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78804

Szia Zsana!

Én most szombaton kapom az első decapeptyl injekciót, long protokollom lesz, most két hétig szuri, aztán uh. és utána még tíz napig két másik fajta injekció. Hogy mikor lesz a leszívás azt még nem tudom.Kicsit félek a szuriktól, de majd csak túlleszek rajta, csak legyen értelme! Sikerült dönteni?

Előzmény: Zsana78 (78769)
cettia Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78803
Zsazsa!

Mi volt? Otthon vagytok már? Nem tudnánk skype-olni?
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78802

rill! fle a fejjel.... szakvizsgázz le szépen, (tudom, nem könnyű...;-) - koncentrálj erre most.... és ne hagyd, hogy a sikertelenség elvegye a kedvedet... 

 

bloodbunny Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78801

na most segítsetek! doki felírt utrogestan kapszulát, hüvelyen át szedhetőt 4 csomaggal... gyógyszertárban csak 3-at tudtak kiadni, azzal, hogy rendelik azt az 1-et, kiis fizettem.... ma párom elment érte és csak szájon át szedhetőt tudtak adni, mondván, hogy hiánycikk a hüvelyes változat... a gyógyszerár vezetője azt mondta, hogy a kettő csereszabatos, nyugodtan adja oda nekem a szájon át szedhetőt... tényleg így van? 

 

rill Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78798

sziasztok, nagyon sokáig tartott visszaolvasni és csak kapkodom a fejem a sok új hírtől.

Moha, Mégleány, nagyon örülök, hogy minden rendben a picikkel!

 

bloodbunny, mindjárt eljön az a kedd és remélem, hogy csatlakozol az előbb említettekhez!

 

eby, te hol tartasz?

 

rókakölyök, látom, nálad is szépen növögetnek a peték, lassan elkezdődik a pihenés és türelmetlen várakozás időszaka!

 

Móka, Pat, jó hallani felőletek. Pat, szorítok állásügyben! Móka, majd mesélj el mindent a somatoinfro vizsgálat eredményeiről, nagyon kíváncsi vagyok rá.

 

Szerike, Judit, Endzsi, veletek mi újság?

 

Velem annyi van, hogy kezdem nehezen viselni, hogy nincs munkám, holott nem is keresek állást, a teljes szakvizsga előtt nem is érdemes. Úgy néz ki, hogy csak ősszel vágunk bele a következő lombikba, mert tényleg szeretném rendbehozni magam. Jó lenne, ha májusban már jók lennének az IR-es eredményeim. Sajnos a menzeszem sehol :(((

vannak jobb és rosszabb napjaim, sajnos a sikertelenséget nem lehet elfelejteni.

viszont elkezdtem aerobicra járni, ami jól megmozgat és sokat biciklizem, látszik is már rajtam, persze még van mit igazítani!

most fogorvoshoz is járok, amit utálok, de szeretném ezt is letudni.

 

nagyon szorítok mindenkinek és remélem, hogy egyszer én is csatlakozhatok az anyukákhoz!

bloodbunny Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78797

Tudöm én, hogy a kedd az egy szent nap és nem egy embernek már bejött, ha akkor tesztelt!! Viszont én meg pénteken voltam beültetésen, mint mégleány és pénteken kellene tesztelnem, mint neki....

Na most aztán melyik protokollt kövessem?:-))) Majd meglátjuk, hogy mennyi ideig bírom cérnával...:-)) 

Előzmény: Moha79 (78793)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78796
Ujjé Rókakölyök,ez az!! Igen, igen, beszélj hozzájuk...ez igazán szép kezdésnek! Igyál sokat és egyél sok fehérjét.... szorítunk, hogy minél többen legyenek... 
Előzmény: Rókakölyök (78792)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78795

Szia Moha,

Köszi szépen!!! Nagyon bizakodom! Remélem jól vagytok, Te és a Pici!!!!:) Mikor lesz a következő Ultrahang? Várom már, hogy én is minél előbb hallhassam a pici a szívét:-)

Előzmény: Moha79 (78794)
Moha79 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78794

Rókakölyök!

 

Ez nagyon szép eredmény eddig. Ügyesen beszélsz hozzájuk:)! Inni mindenképpen igyál sokat, meg a fehérje sem árt. Bár be kell, hogy valljam, hogy én eddig még sosem figyeltem erre igazán!

Szorítok továbbra is ezerrel!+++++++++

Előzmény: Rókakölyök (78792)
Moha79 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78793

Bloodbunny!

 

ezek szerintem nagyon jó jelek, szerintem biztos alakul valami. A kedd az tényleg nagyon jó nap a tesztelésre. Én is kedden voltam először uh-án és a beültetés kedden volt.:))))

Én biztos csinálnék tetsztet a helyedben, mert tudom mennyire rossz a bizonytalanság, és hogy milyen lassan telik ilyenkor az idő!

Előzmény: bloodbunny (78789)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78792

Sziasztok Lányok,

Ma voltam uh-n, a jobb oldali petefészekben 5-6, a bal oldaliban 4 petécskét lát. Még nem elég nagyok, pénteken vissza kell mennem ismét, megnézi megint, valószínűleg hétfőn lesz a leszívás. Jaj nagyon izgulok, nem tudom mit csináljak még...Igyak sokat, most is egyek sok fehérjét?????

 

Bloodbunny, olyan jó, hogy eddig minden rendben van. Én tanácsokat nem tudok adni Neked, hiszen Nekem az első lombik, de nagyon szurkolok továbbra is!

 

Mégleány, Neked jövő hét kedd az UH ugye? Jól emlékszem? Nagyon kíváncsi vagyok, olyan jó olvasni, hogy sikerült és pozitív tanácsokat tudsz adni Nekünk!

 

És Mindenkinek sok sok erő továbbra is!!!! NEm is tudom ki írta közületek, hogy állandóan mondogatta a a petéknek hogy érjetek, ....érjetek!:) Én is mondogattam és most is mondogatom péntekig! :-)

rita0130 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78791

mégleány!

Az előbbi üzi Neked szól, csak itt próbálom visszaolvasni a sok történést, de az fejemben meg már az van, hogy mit is főzzek, meg menni kell a gyerekért a suliba.

Bocsi!

bunnyka neked is bocsi és pihengess még, a tesztig meg kitartás.

rita0130 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78790

bloodbunny!

Igen ikrek voltak, 5 embrióból 2 tapadt be, a 4.héten volt az első UH és akkor mondták, hogy az egyiknek kisebb a petezsákja, de maga az embrió szép és a szive is látszott mindkettőnek, ezért 50 %-ot adott neki. A 11. héten rendeltek vissza és már csak az én erős kis fiam volt ott.

Előzmény: mégleány (78771)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78789

Jajjjajj... most mán komolyan reménykedem...:-))

Előzmény: mégleány (78788)
mégleány Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78788
húúú ez jó :) nekem is keddre esett a 11-dik nap :))) hátha szerencsét hoz a kedd :)
Előzmény: bloodbunny (78787)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78787

De hát én éppen 11. napon leszek kedden....:-)) Jaj nekem... hogy fogom én eztet kibírni......????!!!

Előzmény: mégleány (78785)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78786

Igazuk van mégleány! Semmi szükség arra, hogy még a babucik is veszélybe kerüljenek... azt egyikőtök se bocsátaná meg magának....

és csendben, szavak nélkül is el lehet búcsúzni... nem kell ahhoz temetésre menni...

 

Előzmény: mégleány (78780)
mégleány Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78785
eszedbe ne jusson!!!!
nekem a 11-dik napon 205 volt a hcg-m, de előtte való délután én sem bírtam ki és vettem egyet, akkora mázli, hogy épphogy látszott a második csík!!!!! de csak annyira, hogy szinte azt hittem, beképzelem!!!!ennyit a 25 miliakármi érzékenységű tesztekről!!!!szóval bírd ki léci!!!
Előzmény: bloodbunny (78783)
mégleány Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78784
mi is délre voltunk behívva és 3-kor kerültünk sorra :))
de ez attól is függ, milyen napot fogtok ki, mennyi a beavatkozás, stb. lehet, hogy gyorsan sorra kerültök...
Koncz a főfő,kicsit személyi kultusszal körülvéve, van akit szeret, van akit nem...és a pénz nála beszél...
Zeke mogorva, de jó dokinak tartják, sok bébi második atyja, de ő is a pénzelős kategória, én Wiegandthoz járok, nekem az első alkalomtól szimpi volt, de van, akinek ő sem jön be, viszont nem vár pénzt és nem érzékelteti veled,ha nem adsz, szereti, ha kérdezel, de ált. nagyon leterhelt, lehet neki is rossz napja, bár nekem mázlim volt, végig nagyon kedves volt velem, sokat viccelődtünk :) viszont szülést nem vállal, ha minden igaz...és van Szűcs, aki fiatal, W-vel dolgozik ált., ő kapja meg a betegeket akkor is, ha valaki épp nincs, tehát sokan vannak nála is, illetve nincs fix vizsgálója, így mindig megmondja, hova menj...de jó doki, kedves és alapos, és Szerike babájának második apja!!! :)))
Ha mentek, mondhattok rögtön doki nevet, ha nem, akkor betesznek valahová, ahol épp kevesen vannak...
Röviden ennyi.
Előzmény: FJojó (78781)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78783

Jaj, nem is tudod, hogy mennyire megnyugtattál, te jány!!! Nagyon szép napom van innentől kezdve... igaz, hogy a sajgás kicsit visszatért, de nagyon nagyon halványan.. 

 

Istenem, netán mégis, talán, esetleg nekemnek kicsike? Annyira nem merek reménykedni még...

 

Jövő kedden - ami ugye misztikus napnak számít  - a beültetés utáni 11. nap lesz... vajh a hivatalos teszt előtt megpróbáljam-e egy közönséges gyógyszertári 10 napos teszttel? Szerintetek?:-)) /jövő pénteken lenne a hivatalos teszt/

Előzmény: mégleány (78778)
mégleány Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78782
nahát!!! ilyet is lehet???
valld be, kettős ügynök vagy!!! :)))

szóval nyugi, én ugyanebben a cipőben jártam, és tessék
most itt csücsülök a tömény 8 hónapnyi aggódásban :))))
na persze próbálom nem túlzásba vinni :)))
Előzmény: bloodbunny (78779)
FJojó Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78781

mégleány!

Köszönöm a jó tanácsot, megpróbálom megfogadni.

Nekem azt mondták a telefonba, hogy elfogadják a 3. napi vérvételt, ha viszem. Én már meg is csináltattam ebben a ciklusban. Lehet a 21. napit is elfogadják. Persze nem akarok én sietni, mindegy mikor lesz, csak sikerüljön. Egy picit a nyári szabadságlástól tartok, nehogy elcsússzon az egész őszre. A telefonban mondták, hogy dél körülre menjünk csak, úgyhogy gondolom reggeliben sokon vannak, akik már a beavatkozásra mennek, vagy visszatérő "vendégek"

Előzmény: mégleány (78766)
mégleány Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78780
és nagy valószínűséggel nem megyek a temetésre, mert megbeszéltük a családdal, és mindenki azt szeretné, ha nem izgatnám fel magam, nagyon aranyosak...
csak jó lenne elbúcsúzni tőle és szeretnék a férjem mellett is lenni, mert nagyon nehéz neki :( de majd valami köztes megoldást találok...
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78779

78775 a válasz.... Smith ügynök mán megint bekavart, de intézkedtem...:-D

 

 

Előzmény: mégleány (78777)
mégleány Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78778
de bárkié is, ez nem rossz jel, nekem ugyanez volt!!!
3-4-dik napon petefészek felől szúrkálás, a melleim majd kidurrantak, aztán semmi
és azt hittem, nem sikerült...aztán jött a vérvétel és pont attól a naptól egy hétig alhasi görcsök, mintha meg akarna jönni (persze nem jött :)) ) és most megint vsak a melleim nőnek, meg álmos vagyok, de nagyon, viszont semmi más
de a kicsikék még megvannak :))) (legalábbis a pánikomban vett teszt alapján :) )
Előzmény: mégleány (78777)
mégleány Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78777
na várjatok!!!
most kié a hozzászólás??? :)))))
ez vicces :))
Előzmény: bloodbunny (78775)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78776
 

Hát magam sem értem eztet már....

 

Tegnap estére (beültetés utáni 4. nap) baromira érzékenyek és súlyosak voltak a melleim, fájtak, ha hozzájuk értem és persze volt az egyperces sétáknál és rossz mozdulatoknál petefészek sajgás is a jobb oldalon, ami fekvéskor megnyugodott, ott ahol eredetileg tartózkodott a petike...

Ma meg reggel viszont arra ébredtem, hogy csak nagyon halványan fáj az alhasam ugyanott, azóta meg elmúlt szinte teljesen, csak nagyon nagyon áttételesen érzem a jobb oldali alhasam.... mellek megint nem érzékenyek annyira, mint este..... na erre varrjon valaki gombot, hogy akkor itt mi történt... vérzés nincs, és nem is érzem úgy, mintha meg akarna jönni....

Félek, hogy nem túl jó hír ez a nagy váltás... de nem kockáztatok, csak hétfőn menek be munkahelyre.

Az az igazság, hogy ha netán ott kellene lepihennem napközben, akkor nem tudnám hol megtenni... hazajönni meg 1 óra majdnem tömegközlekedéssel...

 

A pihenést bírom még... nem is kevéssé, nagyon jól esik.... tegnap este 11-kor már aludtunk, letettük a fejünket és mély kómás álomba zuhantunk:-))

 

Hogy mit unok? Hát a gyümölcs teát, meg a vizet.... soha életemben nem ittam meg egy nap 2 liter folyadékot....:-))

 

Bocs ha hosszú voltam, csak egyszerűen nem tudom mire vélni a dolgot, hátha ti ráismertek valamire...

 

Mondjuk azt már tegnap eldöntöttem, hogy ha csütörtökig nem javult volna, akkor bizony felhívtam volna a dokit

bloodbunny Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78775

na most aztán zavar támadt a Mátrixban...:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!