Keresés

Részletes keresés

bloodbunny Creative Commons License 2008.04.13 0 0 78837

Hahó Mégleány! Pihenj csak sokat!! És hát istenem... a méretek azok csak viszonyszámok ugye... semmit nem jelentenek :-))

Mikor mész legközelebb ultrahangra?

Előzmény: mégleány (78834)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.13 0 0 78836

Szia Rókakölyök! Azt nem tudom, hogy mi van, ha náthás vagy... mármint, hogy altatnak-e vagy sem...

 

Én kénytelen vagyok várni, mert még kevés idő telt el... (9. nap van ma) - egyelőre nincsen változás, nincsenek görcsök, csak néha pici szurkálások, ha már sokat mozogtam... a kávénélküliség viszont megvisel... olyan szétszórt vagyok, hogy hajjaj.... és holnap már megyek dolgozni... és már most tudom, hogy nem is kis mennyiségű tennivaló vár rám ezen a héten... próbálok emiatt nem idegesnek lenni... 

 

Azt hiszem, hogy nem fogok kedden tesztet csinálni... félek, hogy túl hamar lenne és tévesen negatív eredményt mutatna, mint Mégleánynál volt a 10. napi teszt.....

 

Viszont sokat gondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha kérnék csütörtök reggelre beutalót házidokitól hcg vérvételre, az már a 13. nap... és akkor pénteken már meglenne az eredmény... a tuti eredmény.... (és egyefene, megcsinálnám péntek reggel a tesztet..:-)) De még ebben sem vagyok biztos... igazság szerint nagyon izgulok és félek is....

 

 

Előzmény: Rókakölyök (78833)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.13 0 0 78835

Halihó Mégleány!

Jó hallani, hogy minden rendben Nálad! Hát ez a promóció nem semmi! Biztos szuper érzés volt!!!! A nők amúgy is kiszúrnek mindent egymásról... Hivatalosan is Kismama vagy:-) 

Előzmény: mégleány (78834)
mégleány Creative Commons License 2008.04.13 0 0 78834
Sziasztok lányok!
Kicsit kevesebbet vagyok gépnél, de próbálok lépést tartani :)))
Botrány fáradt vagyok, folyton aludnék, mellesleg meg már a második méretet növöm ki...no comment :))) kedden uh, de ha itt nincs egy gyerek sem, akkor mgeszem a kalapom, mert már az áruházban is rögtön kiszúrt egy promós kiscsaj és közölte, hogy mivel látja, terhes vagyok, hagy mutassa meg a legújabb pelenkát...6-dik héten...szééép :)))
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.13 0 0 78833

Bloodbonny,

Minden ok? Hogy vagytok a "Picivel"? Még mindig kibírtad, hogy nem teszteltél?

Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.13 0 0 78832
Hát ezt el sem hiszem Eby, képzeld mára elkezdett fájni egy picit a torkom, nem is tudom mit csinálok ha szerdára (punkció) lebetegszem. Mi történik ilyenkor? Egyáltalán altatnak náthásan? Jaj komolyan mondom, nagyon pipa vagyok. De Neked továbbra is drukk!:) Ma már jobban vagy?
Előzmény: eby2 (78830)
Moha79 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 78831

Szia eby2!

 

Szerintem nem vagy egyedül az aggódással. Én az allergia miatt állandóan tüsszögök, és én is ettől féltem a beültetése után. Próbáltam nagyon óvatosan tüsszenteni, dehát nem mindig ment!:))) Még most is ha tüsszögök, a petefészkem elkezd szúrni, de remélem én is, hogy ez nem gond!

Remélem már jobban vagy, és lázad sincs!

Drukkolok!+++++++++++++++++

Előzmény: eby2 (78830)
eby2 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 78830
Szia Rókakölyök!!

Köszi a megnyugtató szavakat,valahol legbelül én is tudom,hogy a köhögéstől nem lehet baj,csak hát én ilyenkor picit túl aggódom a dolgokat!!!:-))
Kérdésedre válaszolva,én most 10 napot leszek itthon,ebben benne van a beültetés napja is.Vagyis jövő héten még nem dolgozom,de utána már igen.Úgy gondolom,hogy ennyi idő elég arra,hogy szépen megtapadjon(már 3 nap is elég neki),és a munkahelyemen semmi megerőltetőt nem csinálok amig ki nem derül az eredmény.
Nem tudom,hogy milyen munkahelyen dolgozol,de ha végzel fizikai munkát szerintem már a leszivás után érdemes otthon maradnod,egészen az eredmény kiderültéig.Sokan kicsit rosszabbul vannak a leszivás után,(remélem Te nem!)ilyenkor meg még jobb,hogy ha már onnét nem dolgozol,van időd felkészülni a beültetés utáni semmittevésre!:-)
Nálunk Pécsett amúgy 3 hét táppénzt javasolnak a beültetés után,de nálatok már 2 hét után kiderül az eredmény a vérvételből.Szerintem az elsőnél mindenképp otthon várd ki az eredményt,és reméljük neked is sikerül elsőre mint Mégleánynk!
Előzmény: Rókakölyök (78828)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.12 0 0 78829

Eniki,

arra gondolj, hogy sikerülni fog!!!! Nekem is az első lombik, jövő héten lesz punkció, nagyon bízom benne!!!!

Előzmény: eniki (78825)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.12 0 0 78828

Szia Eby2!

Nagyon jó hírek, nagyon drukkolok Nektek!!!!!!Biztos minden rendben lesz, pihenj sokat! Ne köhögj!:)A méh izomzata mindenképp megvédi a babákat a köhögéstől, ettől föggetlenül vigyázni kell, hiszen náthás voltál/vagy. Megkérdezhetem meddig tervezel otthon maradni? 2 hetet? Csak azért kérdezem Tőled, mert én még nem tudom, hogy intézzem a betegszabit jövő héten.

Előzmény: eby2 (78827)
eby2 Creative Commons License 2008.04.12 0 0 78827
Sziasztok!!!

Tegnap megvolt a beültetés.2 picurit kaptam vissza,sajnos a 3.nem élte túl a felolvasztást,teljesen szétmálott,az embrió.A másik 2 nagyon szép,szebb mint múltkor,teljesen szabályosak,és nem homályosak.
Nem tudom,hogy milyen esélyekkel indulok neki,mert 2 napig volt egy kis hőemelkedésem,és a beültetés után is 37-et mértem.Dokit kérdeztem,a lényeg,hogy a lázat le kell vinni,mert az nagyon nem használ.Persze rendes volt,biztatott,és elmondott egy olyan történetet,hogy valakinél betegség mellett sikerült a megtapadás.:-)Ma már csak köhögés és orrfújás van,nem hinném,hogy virust szedtem össze,gondolom,csak megfáztam.
Szerintetek a köhögés nem rázza meg annyira a hasat,hogy ne tudjanak ott maradni a kis picurkáim??????Lehet,hogy ez hülye kérdés volt...:-)
A legnehezebb része most jön,agyalás és várakozás!!Jó lenne átaludni ezt az időd ,amig kiderül az eredmény,de hát türelemmel kell lennem(lennünk).
Most a férjem is itthon van velem,és nagyon vigyáz rám,már ágyba is parancsolt,igy most elköszönök.:-))))
erigyb Creative Commons License 2008.04.12 0 0 78826
Sziasztok, egyre tobbet hallani kulfoldi kiserletekrol, hogy az akupunkturaval kombinalva nonek a sikeres IVF kezelesek eselyei. (http://szexdoktor.hu/noknek-babavaro/az-akupunktura-segiti-a-mesterseges-megtermekenyitest.html)
Nem tudja valaki, hogy Magyarorszagon van erre lehetoseg, illetve van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztala? Udv.
eniki Creative Commons License 2008.04.11 0 0 78825
nagyon kedves vagy köszi. hihetetlen lenne számomra, ha elsőre sikerülne, de miért is ne?!
Előzmény: Moha79 (78823)
Moha79 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 78824

Judit!

 

Köszönöm aranyos vagy.

Örülök, hogy nálatok is alakulnak a dolgok!

Sok sikert mindként ügyhöz!

Előzmény: judit1975 (78819)
Moha79 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 78823

Szia Eniki!

 

Üdv itt. A mellfeszülés az jó jel. Nekem ezenkívül meg volt püffedve a hasam. De semmi más extra tünet nem szokott ilyenkor lenni még.

Sok sikret hétfőre! szorítok!++++++++

Előzmény: eniki (78821)
rill Creative Commons License 2008.04.11 0 0 78822

szia Judit, örülök, hogy jelentkeztél!

gratulálok a határozathoz! majd írd le, melyik alapítványt választottátok. a TEGYESZ-nél személyesen jelentkeztetek, vagy írásban? csak mert mi is gondolkodunk.

 

szépen kikúráltad a férjedet! :))) még a végén spontán baba lesz ebből! :)

 

grat a fogyáshoz is, hogyan sikerült elérni? nekem is lement pár kiló, jórészt a Merckformin hatására, bár a mozgás is jobban megy mostanában.

 

minden jót kívánok nektek, majd számolj be a fejleményekről!

Előzmény: judit1975 (78819)
eniki Creative Commons License 2008.04.11 0 0 78821

sziasztok! Én új vagyok mint regisztrált tag, de már elég rég olvasgatok. Jelenleg mi is lombikozunk, két pici van "bennem", hétfőn kell mennem uh-ra + vérvételre. Fogalmam sincs, hogy ilyenkor mit kell éreznem, vagy mi a jó. tudnátok ebben segíteni? A beültetés után fájt a pocakom és bedagadt elég sűrűn, de már most a 9.napon-beültetés óta- nem érzek semmi feszülést. Talán estére egy kicsit. És fájnak a melleim is. Tudna valamelyikőtök segíteni, aki már tudja mikor sikeres vagy sem, hogy mit kell éreznem? Annyira izgulok. előre is köszi.

helga78 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 78820

Szia Zsana!

A long protokoll a hosszab változata a gyógyszeres kezelésnek, fiatalabb korban állítólag ezt ajánlják, mert ezzel a módszerrel több petesejt érhet meg. A szurikat sajna el kellet halasztanunk, mert egy családi probléma miatt mégsem tudjuk finanszírozni a gyógyszereket. Kicsit el vagyok kenődve, de remélem hogy csak egy hónapot kell csúsztatnunk.

Előzmény: Zsana78 (78810)
judit1975 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 78819
Móka, Rill Endzsi .......!

Bocsi, hogy így eltűntem, de kicsit besűrűsödtek a dolgaim, elég sok a munkám is. Szerdán megkaptuk a jogerős örökbefogadási határozatot!!! :-)))) El is kezdtem felhívni az alapítványokat. :-)

Tegnap voltam először a BMC-ben, jó nyugi volt, alig voltak. A zabszem bennem volt, már előre stresszeltem Zekétől, de szerencsére hiába, mert egy fiatal dokihoz kerültem, Kovács Tamás azt hiszem, rezidens. Kb. 3/4 óráig bent voltam nála, totál alaposan kikérdezett, minden leletemet átnézte. Mondjuk nem volt túl boldog, mikor kerekperec kijelentettem, hogy méhtükrözést, laparoszkópiát semmiképp nem szeretnék, hsg-m meg már 1x volt, és minden oké volt, azt sem akarok többször.

Ma már reggel kellett is mennem vérvételre, 2.-ra sikerült is lecsapolniuk.

Jövő szerdán meg nőgyógyászati vizsg., meg férjemnek andrológia. Hát annak az eredményére igen kíváncsi leszek. Mivel a férjemnek igen csapnivalóak voltak az eredményei. Na de elkezdtem kúrálni, már kb. 3 hónapja szedi az általam előirányozott bogyókat. Tegnap elment a kistarcsai andrológiára. Megcsinálták a spermavizsgálatot, és csoda történt???!!!! 28 millió/ml, és 70% élénk. A doki azt mondta neki, hogy ez szuper eredmény, és nem az ő készülékében van a hiba. Eddig 4 ICSI-nk volt a rossz spermakép miatt. Na ehhez mit szóltok? Én nem értem, lehet ezt többféleképpen mérni? Lehet ekkora javulás? Most kíváncsi leszek a BMC-s eredményére.

Ja igen, Mégleány, Moha, nagyon örülök nektek!!! :-)

Endzsi!
Ja meg az is eszembe jutott, hogy több, mint 3kg lement húsvét óta! Te hogy állsz?

Bocsi a kisregényért! :-))))
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.11 0 0 78818

helyes Rókakölyök, nagyon helyes... a cukorka csak hasznodra válhat!!!:-) Én a beültetés előtt elkértem a férjemtől és megszorongattam egy kicsit.../mármint a cukorkát../.:-))

 

Szurkolunk neked szerdán!!! Sok szép, egészséges petikéért!!

 

Előzmény: Rókakölyök (78817)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.11 0 0 78817

Érdekes, ma én is így ébredtem..:).(pedig még nincs is senki a pocimban) Voltam UH-n, jövő hét szerdán lesz a leszívás!!!!!!! Még a biztonság kedvéért hétvégén szuriznom kell, és hétfőn még rámnéz utoljára. Petécskék jól vannak, a darabszám változatlan, még növesztem Őket egy picit.

...és vettem a tálkából cukorkát végre! Jól eltettem a táskámba kabalának!

Előzmény: bloodbunny (78816)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.11 0 0 78816

hát ha olyan lesz, mint én voltam, akkor valszeg vitaklubbá fog változni az otthonunk..... és számtalan "de miért?" kérdés fog a falakról visszaverődni...:-))

 

Úgy reménykedem most már... de úgy....

Ma egy félig átforgolódott éjszaka után - az istennek nem bírtam rendesen aludni 3-ig - arra ébredtem, hogy hihetetlenül jól vagyok, hogy tele vagyok energiával és a világ naggyon szép...:-))

Előzmény: mégleány (78814)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.10 0 0 78815

estére elmúlt, úgyhogy remélem nem ártott meg... alapvetően temperamentumos vagyok, valszeg nem ez lesz az utolsó eset, hogy kiakadok, de ez jó figyelmeztető volt...

 

mégleány Creative Commons License 2008.04.10 0 0 78814
bloodbunny, ne aggódj!
én sem éreztem semmit!!! a pici szurkálás pedig normális...
de próbálj meg nyugodt maradni, fogsz még eleget vitatkozni a felnövekvő picurral is :)))
Előzmény: bloodbunny (78812)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.10 0 0 78813

Sajnálom, biztos azért van mert egy picit idegeskedtél. Nem lesz baj, több barátnőmnél is voltak hasonló panaszok amikor babát vártak. Az egyiknél még picit vérzett is mert összezörrent a költöztetővel amikor babát várt + túl sokat pakolászott valószínű meg is erőltette magát.   

Előzmény: bloodbunny (78812)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.10 0 0 78812

Szia Rókakölyök! Nem csináltam még tesztet sose..... egyébként nagyon vacillálok azon hogy a keddi, 11. napit elvégezzem-e....

Nem vagyok rosszulegyáltalán, de tegnap párom lányával összezördültünk és azóta egy pontban hol fáj, hol nem az alhasam.... remélem nem lesz semmi baj....:-(

Előzmény: Rókakölyök (78811)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.10 0 0 78811

Bloodbonny drága, hogy vagy? Minden ok? Már csak 4,5 nap keddig, bírd ki valahogy!:) Nem csináltál még tesztet ugye? Gondolj arra, hogy minden egyes nap ahhoz járul hozzá, hogy minden rendben legyen Nektek. Ahogy telnek a napok, egyre biztosabb lehetsz:)

 

Rill, én is ezt tenném a helyedben, most összpontosíts magadra, és ősszel újra sok-sok erővel kezditek a programot!!!Azért néha olvass vissza ide hozzánk (bár Én csak 2 hónapja vagyok itt, nálam sokkal tapasztaltabbak vannak, de köszönöm hogy befogadtatok)

Zsana78 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 78810

Szia Helga!

 

Még gondolkodunk rajta, hogy mi legyen, van még időnk, mivel a mostani dokim inszeminációt /legalább kettő/ javasolt és úgy döntöttünk megpróbálkozunk vele, úgyhogy még vacilálok. Most vasárnap egy tornát próbálok ki, ami állítólag segíthet az én bajomon is, úgyhogy most ez egy kis plusz reményt ad, arra hogy sikerülhet az inszem is. Szerintem ne aggódj a szuriktól, biztos leszz értelmük!!! A szurikat te adod be magadnak? /akkor és is félnék!, többen azt írták, hogy maguknak adják be, én egyenlőre még nem mertem/ Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de mi az a long protokoll?

Előzmény: helga78 (78804)
FJojó Creative Commons License 2008.04.10 0 0 78809

Mégleány!

Köszönöm, hogy felsoroltad a dokikat, valószínű én is a W-t választom, mert az itteni dokim is hasonló karakter, ahogy leírtad. Nem tutujgat, de normálisan válaszol és pénz nélkül is megismert mindig és segített. Ha jól emlékszem a te dokid nem is lacafacázik sokat, nem vesztegeti a drága időt. A szülés nem számít, nem biztos, hogy Bp-ten fogok szülni, ezen még amúgy is ráérek gondolkodni.

Képzeljétek hétfő reggel két gólya szállt le a kertünkben.  Remélem ez egy jel:)))

Előzmény: mégleány (78784)
albi2000 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78808
Kedves Rita, köszönöm  a kedves szavaidat, én is azt kívánom Neked és a többi fórumozónak, hogy éljük át mindannyian ezt a csodát, ha lehet többször is. 
Előzmény: rita0130 (78760)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!