Keresés

Részletes keresés

bloodbunny Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78865

Szia Mégleány! Nagyon vigyázz magadra a temetésen... pedig nem kéne elmenned, ugye tudod!! Szurkolok ám neked...

Előzmény: mégleány (78861)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78864
Nohát! Miből lesznek ám tán a kisrókák!!! Gratula neked és ne izgulj, ne félj az altatástól...:-))
Előzmény: Rókakölyök (78851)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78863

Szia Mégleány,

Jaj de jó, ne izgulj, minden rendben lesz. Nem is tudtam, hogy mégis mész a temetésre. Vigyázz magadra, egy temetés mindig megrázza az embert, próbálj nyugodt maradni, már amennyire ez lehetséges. Férjednek biztos sokat jelent, hogy ott leszel. Várjuk szerda este az UH eredményeket!:)

Előzmény: mégleány (78861)
helga78 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78862

 Szia Zsana!

Köszi nagyon aranyos vagy, egyáltalán nem vettem okoskodásnak, minden tanácsnak örülök. Egyébként már nézegettem a neten ilyen alapítványokat, de csak eggyet találtam akik bővebben tájékoztatnak, de ott sajnos mi kiesünk, mert már van egy gyerekünk, és csak gyermektelen pároknak jár a támogatás. Viszont az OEP-nél lehet igényelni egyszeri gyógyszertámogatást, azt biztos hogy igénybe fogjuk venni. Ezt is itt tanácsolta valaki, ennek is tökre örültem.

Előzmény: Zsana78 (78841)
mégleány Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78861
Lányok!
Holnap uh és izgulok!!!! :)))
Valószínű csak szerda este tudok jelentkezni, mert a temetés miatt holnap az uh után Szolnokra megyünk és most épp nincs net ott(hon).
Mindenképp üzenek legkésőbb szerdán!
Mindenkit puszilok.
Előzmény: rill (78848)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78860

Eby,

igen, egyelőre nem lettem beteg. Szerintem csak bepánikoltam tegnap. Ma nagyon nyúzott voltam, pihenek, ezen a héten már nem is megyek dolgozni. Fájdogál a hasam, ha leülök, ha felállok hirtelen mozdulatokra. Gondolom ez normális:) Örülök, hogy Te jobban vagy, vigyázz magatokra!

Előzmény: eby2 (78855)
Móka70 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78859

Dongo, kis buta vagyok, mit gondolok én, hogy ma este szólok, aztán holnap meg jössz is föl...tudtam, hogy vidéki vagy, meg hogy tanár is....bocs

Nem hiszed el, de nem tudok többet!!! dr F. szűkszavúan felírt ennyi infót egy kis lapra, gondolom ez a hölgy irányít tovább??!!! Megpróbálom magam összeszedni és holnap elmenni, csak ahhoz jó lenne tudni hol van pontosan a máv kórház??? Azt mutogatta, hogy ott a közelben, de a neten talált címe a mávnak nem éppen a közelben van...kicsit kiszolgáltatottnak érzem magam dr F.nél ilyen téren: menjek kis sajtpapírral ide-oda, de lehet, hogy csak ezeket az első lépéseket kell megtenni és aztán megy minden magától...

Előzmény: Dongo.75 (78858)
Dongo.75 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78858

Móka, sajna én vidéki vagyok és tanár, szóval jó előre meg kell szerveznem, hogy mikor utazok fel Budapestre. És ennél a Juditnál csak beutalót kapunk vagy egyből vérvétel is van?

Azt, hogy mikor vágtok bele a következő lombikba, csak ti tudjátok eldönteni. (ha az orvosod nem javasol mást) Én azért vagyok már sokkal megfontoltabb (mondjuk így, de ez nem egészen a jó kifejezés), mert mögöttem már sokkal több minden van sajnos. Én is lenyomtam 3+1 lombikot kevesebb, mnt egy év alatt! Szóval teljesen meg tudlak érteni, de akkor menjetek csak, ha ezt érzitek teljes mértékben helyesnek! (na jól kiseígtettelek, mi?? ) :)

Előzmény: Móka70 (78857)
Móka70 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78857

Dongo, autoimmun téren MÁV, kedd 9 óra Judit-én ennyit tudok....de még azt sem, merre van a MÁV kórház...nem megyünk el holnap együtt??? Pont kedd van....egyedül olyan nehezen vágok neki...

Szerike, hurrá, hurrá, hogy írtál!!! Már csak Endzsi kerüljön elő!!! Meg Mégleány a jó hírekkel!!!

Rill,és mindenki, akit érdekel somatoinfra!!!! Akit nem, ugorjon!!!

Ma voltam. Sajnos nekem nem volt akkora hozadék, de azért érdemes megnézetni, ártani nem árt... A felvételek 5 perc alatt készek, de én hiányoltam, hogy nem nézte meg a doki a papírokat, előzményeket, ahogy sunny és korall írta....csak a vizsgálat előtt kikérdezett.

Nekem is gerincnél van baj-csontkovácsot ajánlott-viszont azt a dokim, aki műtött meg nem!!! És reumatológus sem!

Aztán ételallergiám van (ezt 10 éve tudom, kezelgetem)-biorezonanciát ajánlott (ismerem, voltam) Ettől gázos, felfúvódott a bélrendszer, sok a sav, gyulladásban van minden-ez is lehet ok a beágyazódás elakadására...

Aztán endo most a jobb oldalon indult be, sajnos a bal oldalon volt már 2 éve...műtétet viszont nem ajánlott.

Ezen kívül energetikai, lakásbemérős ajánlatot is tett, vízér, egyéb energia elakadások miatt! De ezt honnan látta, az passz!!!!

Pajzsmirigy nekem rendben! Szóval sok új nem jött, de nem bántam azért meg...csak munka nélkül nehéz lesz ennyi eü kiadást fizetni...

Lombikot ősszel ajánlotta, ha a leírtakat  rendbeteszem...de nem hiszem, hogy várok addig, hiszen a leírtakat mind tudtam!!! Max csinálok egy béltisztító (gyógyszer)kúrát újra...

Most a tervünk:  ha minden jól megy májusban  irány a 2.lombik!!! Mit szóltok? Felelőtlenség, így hogy sem ezeknek, sem immun-genetikának nem jártunk utána???

Előzmény: Dongo.75 (78856)
Dongo.75 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78856

Móka!

Dr. Tűű nekem először nem sokat mondott a diétáról, csak annyit, hogy mediterrán diéta javasolt. Itt-ott utánaolvasgattam, hogy PCOS-el mit lehet, mit nem és kiiktattam a cukrot és a fehérlisztet és sok gyümölcsöt, zöldséget ettem, naponta 5-ször. De ennyi, nem méregettem, ettem barna kenyeret is, nem csak teljeskiőrélsűt, ettem durumtésztát, rizst, krumplit. Szóval annyira nem mélyedtem bele! Viszont Húsvét óta borult a diéta, mert akkor ettem sütiket és azóta nem tudok visszaállni az előtte megszokotthoz. De most Tűű azt mondta, hogy nem is kell, csak annyi, hogy cukrot tilos. Tehát ehhez tarom magam.

Dr Fülöp: ebben a ciklusban kezdem a cikluskövetést itthon, de közben szeretnék elmenni az autoimmun vizsgálatra is. Nem tudod, hogy hova kell menni és mikor?? Kiment a fejemből és most a cetlit sem találom... :(

Előzmény: Móka70 (78838)
eby2 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78855
Szia!!

Az tök jó!!!Ahogy Moha is irja,ezek után már elrepül az idő!!
Nem irtad, gondolom akkor nem ért utol a megfázás,igy "nyugodtabban" indulhatsz neki!!!:-)))
Előzmény: Rókakölyök (78851)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78854
Moha, köszi szépen !!!!Igen, teljesen igazad van, pörögnek az események, rohan az idő. Remélem jól vagy és minden rendben van továbbra is!  (már el akartam mondani neked, hogy az én vezetéknevem megegyezik a Te fórumos beceneveddel, csak egy -i betüvel megtoldva:))
Előzmény: Moha79 (78853)
Moha79 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78853

Rókakölyök!

 

Ez szuper!!!!!Nagyon ügyesen megérlelted őket! Szorítok neked nagyon! Annyira izgalmas már ilyenkor, és olyan gyorsan történnek az események, hogy az ember már csak akkor gondolkodik rajta, mikor itthon fekszik!

Ügyes legyél!:))

Előzmény: Rókakölyök (78851)
szerike Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78852
pont emiatt nem szedem az elevitet a foreveres b12-+folsavat szedtem az elején.Most ugy csinálom,hogy amikor eszembe jut beveszek vasat,kálciumot is ,meg a b12+folsav hozzá rengeteg zöldség,gyümölcs.Nem hiszem,hogy szükség van ennyi mű vitaminra.A foreveres termékek mind növényi alapanyaguak azt szoktam néha.
Előzmény: cunimazsi (78847)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78851

Sziasztok,

 

Ma voltam uh-n, holnap után megyek leszívásra. Pontban 12-re. Összesen 9 petécskét érleltem, ma éjjel kell beadnom az ovitrell-t. (ha jól írtam a nevét)  Azt mondta a doki, vagy pénteken vagy a rákövetkező hét hétfőn kapom vissza a " "Kisrókákat"... :) Juhéj! Már nem férek a bőrömbe.... 

  

rita0130 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78850

albi2000!

A ciklus 1. napjától indulnak a szurik....már kellett volna kezdeni....így van, ha várja az ember...na mindegy....most nem v.ok olyan hajtós....majd lesz, ahogy lesz. De gondolom ez a "finis" már egyre nehezebb Neked minden szempontból, az utólsó pár héten már szó szerint (és másképp is) alig fér az ember a bőrébe...biztos Te is így vagy ezzel.

 

Albi és a Többiek közületek senki sincs fent iwiw-en, sokkal személyesebb lenne szerintem, ha tudnánk kihez kötődik az üzit. Én találtam több lombikos oldalt is, meg az intézet Dr-át is megtaláltam, lehet, h. közületek is összefutottunk már csak ott az ember mindíg tele van izgalommal és nem is tud másra figyelni, de ha lenne ismerős talán az is oldaná a helyzetet, főleg így, hogy virtuálisan már ismerjük v.mennyire a másikat.

albi2000 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78849

Kedves Rita!

Köszönöm a kedves érdeklődést, írok, ha lesz valami újság;-). Te mikor kezded pontosan? Ha elkezdted már, akkor hogy haladsz? Kívánom, hogy megérkezzen végre Hozzátok a várva várt kistestvér!

Előzmény: rita0130 (78845)
rill Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78848

Móka, örülök, hogy jól vagy, jó volt olvasni a soraidat! húha, május már itt van a nyakunkon, nagyon szorítok, hogy már ne is kelljen állást keresned! kérdésedre válaszolva, most egy kicsit csalnom kellett a diétában, mert fogorvoshoz járok és az időpontokat nem az étrendemhez igazítják. egyébként sem méregetek, mindig saccolok, valószínűleg nem tökéletesek az adagok, de arra igyekszem odafigyelni, hogy többet ne egyek a kelleténél. sajnos néha elcsábulok, de pl. fehér kenyeret nem eszem, max. zsömlét, csak durumtészta van itthon és semmi üdítő, chips, cukor. (kivéve, ha vendégségben megkínálnak sütivel és nem bírok ellenállni...)

 

a Merckformin hasmenés formájában még kínoz néha, viszont a kellemes hatását is kezdem érezni: a dekák mennek le szépen. 61 kg körül voltam a lombik után, most 57,5 vagyok, és most kezd a hasamról, derekamról tünedezni az úszógumi-persze még bőven van, de a nadrágjaimat cserélni kell. nagyon izgulok, hogy mit mondanak májusban, javultam-e.

 

Szerike, írtad már, hogy milyen nevet választottatok a picinek? biztos meg fognak inteni az orvosok a hízásért, a barátnőm 13 kg-ot hízott, mikor diétára fogták, erre számíts! persze engem sem zavarna, az biztos! :))))

 

 

Judit, ne legyél "-", olyan vidám volt az előző leveled! persze én beszélek, aki folyamatosan váltogatja a hangulatait...

 

Bloddbunny, Eby, Rókakölyök, gondolok rátok, és persze a többiekre is. Kíváncsian várom az eredményeket!

 

Mégleány, ugye jelentkezel, ha kiderül, hányan költöztek be a pocakodba?

 

 

mindenkinek szép hetet kívánok!

Előzmény: Móka70 (78838)
cunimazsi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78847
Szerike
Örülök hogy ennyire jó a hangulatod és hogy így éled meg a terhességed!!! A kilókkal szerintem csak annyiban foglalkozz, hogy ha nagy túlsúlyt szedsz össze, akkor a vége felé felléphet terhességi diabétesz, és az a magzatnak nem túl jó. Megkérdezhetem hogy te milyen magzatvédő vitamint szedsz? Mert én elevitet kezdtem el kb 3 hete, és hát az eléggé szorulást okoz. Nem tudom mire álljak át helyette hogy megszünjön ez a problémám.

Judit
Miért zárkózol el ennyire a hisztero + lapartól? Én úgy tudom hogy azt egy kalap alatt is meg tudják csinálni, és mivel már ez az utolsó lehetőség, nem lenne jobb minden lehetséges akadályt kizárni? Ezeket neked az Urbancsek nem is akarta soha megcsinálni?

Bloodb.
Nagyon sokat gondolok rád, és nagyon szorítok!!!
Előzmény: szerike (78846)
szerike Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78846
ja és próbálj meg nem agyalni,mert az nem segít,ugyis eldől,hogy mi van,csak pozitív hozzáállás:)!!!túró,méhpempő én sokat feküdtem felpolcolt lábbal az ultro golyók miatt,legalább napi 3X1órát.ja és babaszobákat stb nézegettem a neten,elképzeltem a kislányomat:) a köhögéssel nincs semmi ne aggódj amiatt sem szorulásod ne legyen viszont!!!ha van akkor tartsd vissza,az erőlködés nem tesz jót egyél sok joghurtot,meg gyümit!szorítok nagyon!!!!
Előzmény: eby2 (78844)
rita0130 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78845

albi2000!!!

 

Hogy vagytok???? Lassan itt az idő!!!!

eby2 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78844
Szia!!!

Köszi,hogy biztatsz,rám fér!!:-)
Teljesen odavoltam amikor belázasodtam,még a beültetés napján is hőemelkedésem volt,és akkor már majdnem feladtam a reményt!!
Azzal meg ne is foglalkozz,hogy mennyit hiztál,majd lemegy a szülés után!!!:-)))Van olyan ismerősöm aki 25 kg-ot hizott,és 1 év alatt úgy lement róla,hogy kevesebb kiló lett mint szülés előtt!:-)))
Előzmény: szerike (78839)
eby2 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78843
Szia Rókakölyök!!!


Esküszöm,hogy nem állt szándékomban átadni neked a náthát!!!:-))))))))))
Őszintén megmondva,nem tudom,hogy altatnak-e betegen,de mivel ez inkább kábitás,nem hinném,hogy veszélyt jelentene ha náthás lennél!!Nekem annyit javasoltak a biológusok,hogy emeljem a c-vitamin adagot,igy 3 napig 1500mg-ot szedtem.Mára már sokkal jobb,kicsit folyik még az orrom,és száraz köhögésem van.
Ne is gondolj arra,hogy beteg leszel szerdára,minden rendben lesz!!!Szoritok,hogy nagyon szép kis petesejteket tudjanak tőled leszivni!!!+++
Előzmény: Rókakölyök (78832)
judit1975 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78842
Móka!

Még nincs előírt diétám, mert csak csütörtökön megyek a Mensmentisbe! Én írtam elő magamnak diétát és 2,5 hét alatt 3,5 kg ment le. Most picit stagnál. :-( Nem a fiatal dokihoz tartozok, csak akkor ő vette fel az adataimat, szerintem szerdán már Z. lesz. Félek is, stresszelek rendesen, meg a pénteki vérvétel sem tett rám túl jó benyomást. Az egész rendszer elég gáz ott, ez a bejelentkezés mizéria, sorban állás stb. Elment a kedvem az egésztől. Ha Z. rá akar kényszeríteni a lapar-ra, akkor visszamegyek a SOTE-ra. Beszélgettem pénteken a sorban állás közben pár lánnyal, és vhogy úgy érzem, nem biztos, hogy ott (BMC) sikerülni fog. Hát nem tudom. Most elég - vagyok. :-((((
Előzmény: Móka70 (78838)
Zsana78 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78841

Szia Helga!

 

Sajnálom, hogy el kellett halasztanotok a szurikat, de a következő hónapban biztos el tudjátok kezdeni. Egyébként azt hallottam /olvastam/, hogy vannak olyan alapítványok, amik segítenek, hogy a lombik programot végig tudják csinálni /finanszírozni/ a családok, pontosan nem tudom, hogy hogyan, de lehet, hogy érdemes lenne egyet megkérdezni!? /persze lehet, hogy már megtetted, akkor bocsi az okoskodásért/

 

Drukkolok, hogy a jövő hónapban minden sikerüljön!!!

Előzmény: helga78 (78820)
szerike Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78840
Sziasztok mindenkinek!!!
Sajna egyáltalán nincs türelmem a gép elött ülni,de azért néha benézek,mert naon drukkolok nektek!!!Én már akkora vagyok mint egy ház 20kg hiztam,de ez a legkevésbé sem éredekel:)mert amugy minden rendben!
Mindenkinek kívánom,hogy olyan boldog legyen mint én!!!!!
szerike Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78839
Ne aggódj a láz még nem befolyásolja az egyik ismerősöm naon lázas beteg volt a beülti után,és most ikreket nevel!!!!!!!!!!
Előzmény: eby2 (78827)
Móka70 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 78838

Hát akkor visszamenőleg szép sorrendben..Rill, megértem, hogy szívesen dolgoznál...én is nagy erővel vágnék bele már most a munkakeresésbe, ha nem lenne ilyen közel május eleje, a 2.lombik...tele vagyok energiával, alkotókedvvel, ez mind attól van, mert letettem a sok nehéz terhet, ami a szociális területet egyre inkább jellemzi...szinte megújultam! Ir ügyben szorítok, jó legyen a májusi kontroll eredménye.. Te dekázod a napi CH értékeket? Tartod keményen az előírásokat? Én most nagy ping-pong csatákat vívok amióta itt a jó idő, a háztömbbel szemben van 2 asztal! Az is jól megmozgat! Holnap írom, mi volt Kecskeméten!

Pat, szorítok továbbra is állás és minden más téren is!

Judit, örülök, hogy írtál,gratula a határozathoz és a férjed szép eredményeihez.Te is tartod keményen az előírt diétát Ir miatt? Nálam egy hónap alatt 2 kg ment le, de a hasam körüli úszógumi nem akar megmozdulni!!!

Az új doki marad is nálad a BMC-ben, hozzá fogsz Z.helyett tartozni most már????

Mégleány!!! Ha már kívülálló is észreveszi!!!!!....kedden az UH-n lehet, hogy ikereket lát a dokid???? Hú, de izgalmas!!! Várom a híreket!!!

Dongo,pco-s részen olvastalak, T.dr is követeli a szigorú CH diétát a gyógyszer mellett??? Tartod? Hol jártál még mostanában vizsgálat téren??

Sajnos még nem vettem rá magam F.dr vizsgálataira, pedig immun nem ártana...főleg az autoimmun érdekelne, annyit hallani erről manapság....

Endzsi????? Minden OK???

 

Egyébként jól vagyok, várom a holnapi vizsgálatot!!! Ja, már semmi bajom a mettől, és bőven elég az előírt CH, nem úgy, mint az első 2 hétben...egy hónap után kezdem egész jól tolerálni a diétát, kezelést, mindent...kopp kopp...picit több mozgás még kellene, mert heti 2 ping-pong és 2 gerinctorna kevés szerintem...

Holnap írom a vizsgálat híreit!!! Jó éjt!

bloodbunny Creative Commons License 2008.04.13 0 0 78837

Hahó Mégleány! Pihenj csak sokat!! És hát istenem... a méretek azok csak viszonyszámok ugye... semmit nem jelentenek :-))

Mikor mész legközelebb ultrahangra?

Előzmény: mégleány (78834)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.13 0 0 78836

Szia Rókakölyök! Azt nem tudom, hogy mi van, ha náthás vagy... mármint, hogy altatnak-e vagy sem...

 

Én kénytelen vagyok várni, mert még kevés idő telt el... (9. nap van ma) - egyelőre nincsen változás, nincsenek görcsök, csak néha pici szurkálások, ha már sokat mozogtam... a kávénélküliség viszont megvisel... olyan szétszórt vagyok, hogy hajjaj.... és holnap már megyek dolgozni... és már most tudom, hogy nem is kis mennyiségű tennivaló vár rám ezen a héten... próbálok emiatt nem idegesnek lenni... 

 

Azt hiszem, hogy nem fogok kedden tesztet csinálni... félek, hogy túl hamar lenne és tévesen negatív eredményt mutatna, mint Mégleánynál volt a 10. napi teszt.....

 

Viszont sokat gondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha kérnék csütörtök reggelre beutalót házidokitól hcg vérvételre, az már a 13. nap... és akkor pénteken már meglenne az eredmény... a tuti eredmény.... (és egyefene, megcsinálnám péntek reggel a tesztet..:-)) De még ebben sem vagyok biztos... igazság szerint nagyon izgulok és félek is....

 

 

Előzmény: Rókakölyök (78833)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!