Keresés

Részletes keresés

kanika Creative Commons License 2009.03.02 0 0 1863

Szia!

Küldtem neked mailt, de szerintem visszapattant:(

Előzmény: Fermina1 (1855)
ropacsek Creative Commons License 2009.03.02 0 0 1862
Vigasztal, hogy nem csak nekem nem jött be. Mondtak néha akkora baromságokat, hogy a hajam égnek állt.
Előzmény: kakas11 (1861)
kakas11 Creative Commons License 2009.03.01 0 0 1861
Néztem, de nekem nem nagyon jön be.
Ízlések és pofonok.
Előzmény: k.zita (1860)
k.zita Creative Commons License 2009.02.24 0 0 1860
Sziasztok,

a Tv2-on az Aktivban minden nap megy balirol adas,
nezzetek, s a marc5.magellanban is.

itt jartak magyar celebek + buvarok ket hete,
mi szerveztunk nekik mindent.
(baligotours.net meg jomagam)

nem szokvanyos csomagnyaralasuk volt,
igy izgis volt nagyon.

udv
Z
zitakozari@yahoo.com
kékbéka Creative Commons License 2009.02.24 0 0 1859
Bali csodálatos, és teljesen más, mint amit a magazinok, képeslapok, utazási irodák ajánlatai alapján vártam... Mi is nászúton voltunk-2008 december - 2009 január:)) Kakas villájában laktunk, legnagyobb megelégedésünkre:) Még hosszabbítottunk is a tervezetthez képest:) Kuta sem volt rossz, de a tökéletes kikapcsolódást, a teljes ellazulást, azóta is Ubudnak hívom magamban. Beszéljenek a képek: www.idafoto.hu/kekbeka
Előzmény: azentai (1830)
kanika Creative Commons License 2009.02.24 0 0 1858

Szia Nophre!

 

Már megvan a repjegy, Baliról akarunk ráfizetéssel átmenni, bukunk, de ha sikerül akkor is megéri. Amúgy Quataral megyünk Dohán keresztül.

Előzmény: Nophre (1857)
Nophre Creative Commons License 2009.02.23 0 0 1857

Szia Kanika!

 

Szerintem biztos, hogy találsz repjegyet, addig van még 1,5 hónap... és a BP-Zürich (Malév)- Singapore (SA) - Denpasar (SA) útvonalat csak javasolni tudom. Nekünk 200 - 250 e Ft volt fejenként illetékekkel. Kicsit fárasztó, de ha megálltok Singapore-ban, akkor nem vészes a kitérő (akár oda akár visszafele történik),  viszont mindenképpen további szervezést igényel a dolog... pl. szállás..., mert ha már ott vagytok, töltsetek el Singapore-ban 1-2 napot. Odafele praktikusabb megállni, viszont akármilyen útvonal mellett döntötök - fárasztó, visszafelé kipihenten tudnátok nekivágni...

 

N. (egy balis nászutazó)

Előzmény: kanika (1852)
joskabacsi Creative Commons License 2009.02.23 0 0 1856

Mi is a Qatarral mentünk és nem tudok rosszat mondani róluk!

Pontosak, kedvesek és jó a kaja + rendes borokat adnak!

(a Syrah a jobb)

 

Előzmény: Papa Richard (1853)
Fermina1 Creative Commons License 2009.02.23 0 0 1855

a Bécs-Amszterdam-Szingapúr útvonalon repülünk KLM-mel, majd pár napot eltöltünk Szingapúrban és onnét Singapore Airlines-szal repülünk Balira.

mi sem szerettük volna kihagyni Szingapúrt, ezért választottuk ezt az útvonalat.

a mi esküvőnk 8-án lesz.

Előzmény: kanika (1852)
Papa Richard Creative Commons License 2009.02.23 0 0 1854

Vissza terve tudsz balin is venni rep jegyet.De szamits arra ,hogy a visumod meg szunik kifizeted a fejenkenti 150.000 rp kilepot ,es amikor visszatersz Balira ujra meg kell venni a visumot.Balirol kb 200USD a jegy.Ha tobbre is kivancsi vagy pprbali@gmail.com email cimen elersz Nekunk van kint egy ettermunk en kint elek UDV PPR

Előzmény: kanika (1852)
Papa Richard Creative Commons License 2009.02.23 0 0 1853

Szia en PPR PAPA RICHARD vagyok ha meg engeded adnek infot.Mi a Qatarral szoktunk menni .Igaz ez egy kicsit dragabb de biztonsagos es kivallo a szer viz.Frankfurton kersztul hosszabb sokat varsz a nemet tranzitban,A Becsi indulast azert ajanlom -ha meg tudod oldani a gepkocsival valo eljutast odaig- mert rovidebb az ido ugyanazzal a geppel mentek a Doha-Denpasar utvonalom be varja a Frankfurt bol indulo jaratot.Az itteni arrol nem tudok mondani semmit,mivel en Balin veszem a jegyet. Hallottam ,hogy az Aer Egyp indul BP-KAIRO-BANKOK,onnet pedig le tudsz jonni Balira az AIR ASIA-val ez a legolcsobb szerintem! Probald meg a MALEV jaratat Bankokig es onnet Aer Asia,ennyit tudok .Orulok hogy ha segiteni tudtam.Udv PPR

Előzmény: kanika (1852)
kanika Creative Commons License 2009.02.23 0 0 1852

Szia!

 

Hát ennek mi is nagyon örülünk. Nekünk 4-én még az esküvőnk lesz.

Most már bánjuk mi is, hogy nem Szingapúron keresztül megyünk, mert párom utólag találta ki, hogy ő oda el akar menni, úgyhogy most keresek repülőjegyet.

Melyik társasasággal mentek?

Előzmény: Fermina1 (1850)
Papa Richard Creative Commons License 2009.02.22 0 0 1851
Sziasztok! marcius 2-tol ujra az etteremben vagyok! Ha nem tudod holvan nezd meg a honlapot http:// pprbali.hupont.hu  ha tetszett keresd fel es egyel egy jot !
Fermina1 Creative Commons License 2009.02.22 0 0 1850

szia,

 

abban az időpontban mi is az Aston Baliban leszünk szintén nászúton, de mi már ápr. 4-től. :-)

mi Szingapúron keresztül repülünk.

mi nagyon örülünk, hogy lesz még a szállodában rajtunk kívül is magyar abban az időpontban!

 

Előzmény: kanika (1761)
kakas11 Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1849
Maradok a Marlboro Light - nál. :-D
Előzmény: thomka74 (1848)
thomka74 Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1848
Ebben reménykedtem:-)), köszi!
amúgy akit érdekelnek:http://www.tarumartani1918.com/eng/index.php
Előzmény: kakas11 (1847)
kakas11 Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1847
Ezek a törvények általában, nem vonatkoznak Balira, mivel ez egy hindu többségű sziget. Csak mint érdekességet írtam illetve másoltam be. :-D
Előzmény: thomka74 (1845)
thomka74 Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1846
egyébként nagyon jók az indonéz szivarok, Ramayana, Adipati, Senator, stb.
thomka74 Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1845
Ez a tilalom vonatkozik pl. egy hotel éttermére, bárjára is?
Előzmény: kakas11 (1826)
Nophre Creative Commons License 2009.02.14 0 0 1844

Szia!

Mi imádunk utazni és nagyon örülünk, h Bali mellett döntöttünk. Az út egy részét online, a többit irodán keresztül foglaltuk. Ubudban itt laktunk: http://www.naturaresortbali.com/, ráadásul amikor megtudták, h nászúton vagyunk kaptunk egy csomó extrát. Természetesen a pihi és relax mellett sok helyen jártunk; seawalking-oltunk, szafari parkot látogattunk és delfineket is "idomítottunk".

Az esküvő előtt nem volt időnk a nászúttal foglalkozni, így másfél nappal indulás előtt foglaltunk le mindent... az egyik legszuperebb utunk volt... visszavágyom! :)

 

N.

 

PS: Ha bounty szigetet szeretnétek, menjetek Maldív-ra.

Előzmény: azentai (1830)
ropacsek Creative Commons License 2009.02.13 0 0 1843

Kaptam emilben egy kérdést a Dohai reptéri étteremből, ahol lehet a repjegyre kajálni. Itt is válaszolok, hátha az érintett előbb olvassa, meg talán mást is érdekel.

 

Sajna nem tudom, hogy mi az étterem neve. Ha felmentek az emeletre, van egy játszótérszerűség, amellett van, a dohányzó, wc-k, imaszoba, pihenőszoba lejárata után. Ahol bementek a terminálba, szemben van a duty free meg egyéb üzletek, balra meg mozgólépcső és lift. Ha felmentek a mozgólépcsőn, onnan balra a sarokban van az étterem. (Remélem jól emlékszem) Ül ott egy Qataros emberke, neki kell bemutatni a repjegyet, és ad egy papírt. Azzal átmentek a pulthoz, lehet választani, hogy hideg v. meleg kaját kértek (a meleg kaják jók voltak), meg kaptok üdítőt, meg valami gyümölcsöt.Sztem simán meg fogjátok találni, 6 óra alatt lesz időtök bőven bejárni az egész terminált:)

 

Jó utat!

OSZIBARACK Creative Commons License 2009.02.13 0 0 1842

Szia Azentai,

 

nem lehet összehasonlítani szerintem, egyik Ázsia, másik Kreol -egyedi világ,

mi Seychellen voltunk többek között nászúton.:))

gyönyörű természeti látnivalókkal...iszonyat fotogén, képeslapszintű helyekkel...sok épített dolog, templom, stb. ember által készített dolog nem nagyon van...viszont igazi Indiai-óceán, ami gyönyörű merülőhelyeket rejt. közel 1500 képem van..nem tudom milyen utat szeretnél..

mi nászút ellenére végigtúráztuk, plusz szigeteket jártuk...:))párom kész is volt, hogy jó kis nászút..estére már alig van energiája...:)))

 

Balin sajna nem voltam még, de régóta vágyódom oda....sok ismerősöm volt..szerintem az gyönyörű természetben is és látnivalókban , templomegyüttesekben is gazdag...rentgeteg túrista is van, több a szálloda..az biztos (mint Seychellen-itt korlátozzák a túristák számát amúgy, akik beléphetnek egyszerre az országba...)

Azt is megerősíthetem, hogy lényegesen olcsóbb Bali, vásárlási lehetőségekben -csak gondolom, hogy kimeríthetetlen- Seychellen nem sok bolt van és az is drága...hát nem a vásárlásról szól...Balin szerintem felvásárolnám a fél szigetet..imádok mindenhonnan fa-dolgokat, szobrokat hozni...

 

jaaa, igen, nagy különbség!Kígyó, mérges állat abszolút nincs Seychellen!Balin azért inkább előfordul(hat). De ezt gondolom tudjátok, Ázsiában nagy múltja van a Kobra-showk-nak és egyéb érdekes hüllőféléknek..:)

Seychellnek hihetetlen ritka madárvilága, ami sehol sincs máshol a földön, jaa és a kedvencem-itt vannak azok az édes -óriás teknősök:) Ez az egyik olyan hely, ahol a legidősebbek vannak...talán még Galapagos lehet a másik ahol vannak...150-170 körüliek...

Strand, szerintem tisztább és szebb lehet valamivel Seychellen. Legalább is akik voltak mindkét helyen ismerősömék, azt mondták.

 

no de alapvetően nem szabad összehasonlítani..ha lehet menjetek egyik majd máskor a másik helyre is:)))pótnászútként mondjuk;-)

 

Üdv,

Őszibarack

 

 

Előzmény: azentai (1828)
kakas11 Creative Commons License 2009.02.13 0 0 1841
Szia !

Ubudon nézd meg a villáimat, ideális nászutas hely.
Csendes, nyugodt és mindenki azt mondja nagyon szép.

Itt nézheted meg :-D

Üdv Kakas11
Előzmény: azentai (1830)
Lord Jim Creative Commons License 2009.02.12 0 0 1840
En fogalmaztam zavarosan. Nalam ez sajnos standard :)
Előzmény: ropacsek (1836)
Lord Jim Creative Commons License 2009.02.12 0 0 1839
Kuaka=Kuala
Előzmény: Lord Jim (1838)
Lord Jim Creative Commons License 2009.02.12 0 0 1838
Emirates-t ajanlom Becsbol bar en anno Malaysia-val utaztam, de ugy tunik, most eleg draga. Mindketto igen jo kis legitarsasag, de ha van kedved Londonbol indulni, AirAsia nemreg inditotta el a London-Kuaka Lumpur jaratot brutalis arakkal.
Előzmény: lotuspeter (1831)
ropacsek Creative Commons License 2009.02.12 0 0 1837
Ott a válasz: "ha mást is akartok, nem csak egymást" :)) Bocsi
Előzmény: joskabacsi (1835)
ropacsek Creative Commons License 2009.02.12 0 0 1836
Ok, én értettem félre:) Nekem pont azért jött be annyira, mert van sok látnivaló és jó merülőhelyek. 1 nap kirándulás 1 nap merülés felváltva, néha pihi:)
Előzmény: Lord Jim (1834)
joskabacsi Creative Commons License 2009.02.12 0 0 1835

Minek Kutára menni ha visz magával csajt is?

:-)))

Előzmény: lotuspeter (1832)
Lord Jim Creative Commons License 2009.02.12 0 0 1834

Sok jot meselnek keleten Tulanben/ Amed kornyekerol, e.ny.-on Menjangan/ Pemuteran es delen a Nusa Penida melletti Lembongan-rol, ahol a Blue Corner allitolag vilagszam de en nem tudok ebben erdemben nyilatkozni, mert nem merulok, raadasul az esos evszakban voltam es a sznorkeling eleg gyatra volt az aranylag zavaros viz miatt, legalabbis a perzsa obolhez kepest, ahol vagyok. A Crystal Bay Nusa Penidan allitolag szinten kivalo.

Nem mondtam, hogy rossz. Ezt a megjegyzest azert tettem, mert Balin megszamlalhatatlan egyeb latnivalo is van, ami viszont a Seychelles-en nincs.

 

Előzmény: ropacsek (1833)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!