Keresés

Részletes keresés

Moha79 Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78901

Rókakölyök!

 

De jó úgy örülök!:)))) Szép szám a tíz. Ne aggódj teljesen természetes, hogy fáj a hasad. Az első után nekem is nagyon fájt alig tudtad  leülni, meg lépcsőzni. Mikor a beültetésre mentem akkor is fájt. Tudod hirtelen nagyon megterhelő a petefészkeknek a sok petesejt.

Drukkolok továbbra is!++++++

Előzmény: Rókakölyök (78896)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78900

Rókica! Ez nagyon szép eredmény! Ne csodálkozz a fájdalmon szerintem, ha 10 lett, akkor azért jól összeszurkáltak ott belül... Pihenjél sokat... igyál sok-sok folyadékot és egyél túrót.

Előzmény: Rókakölyök (78896)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78899
:-)) Igazán fotogén a kicsike!!! Nagy-nagy gratula!!!:-))
Előzmény: mégleány (78890)
Moha79 Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78898

Mégleány!

 

Nagy-nagy gratula! örülök, hogy minden rendben. Pihenj sokat és vigyázz nagyon magatokra!:))))

Előzmény: mégleány (78892)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78897
Köszi Helga, aranyos vagy! Igen, olvastam múltkor, hogy vártok... Minden jót Neked addig is, ősszel teljes bevetéssel indultok majd:)
Előzmény: helga78 (78893)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78896

Szióka Eby,

10 lett végül is.:) Bár nem tudom mi a nagy és mi számít kicsinek, de 2cm fölött voltak/vannak.

Most viszont nagyon fájok... Az egész hasam alja és a derekam is. Alig tudok felállni algopirin nélkül. Remélem ez normális, bár ilyet azért nem olvastam itt a fórumon Tőletek. Holnapra csillapodnia kellene ugye????????

Előzmény: eby2 (78895)
eby2 Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78895
Szia Rókakölyök!!!

Örülök,hogy szerencsésen átvészelted a punkciót!!
Nem irtad,hogy mennyi petesejtet sikerült leszivni!!Ha gondolod tudasd velünk!:-))
Előzmény: Rókakölyök (78887)
eby2 Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78894
Szia Mégleány!!

Sok-sok gratula a kis dobogó szivecskéhez!!!!:-)))
Biztos jó lehetett látni a picurit!!
Vigyázz magatokra,és élvezd az áldott álapotot!!!:-))
Előzmény: mégleány (78892)
helga78 Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78893

Mégleány!

Csatlakozom a gratulálók táborához! Pihenj sokat és csak a babára figyelj!

Rókakölyök! 

 Te is pihengess, drukkolok nektek!

Mi végülis úgy határoztunk hogy szeptemberben megyünk, addig próbálok feltöltődni, előttünk a nyár! De addig is olvasgatlak benneteket, és mindenkinek nagyon szurkolok!

mégleány Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78892
jobb oldalt a fekete gömbben egy picuri fehér emberke :)))
csak kicsit eltakarja csík, amivel megmérték a 0,52 cm-ét :)))
Előzmény: Rókakölyök (78891)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78891

A fekete rész a méh, jobb oldalon van Ő ugye? csak hogy tutira jót nézzek...:))

Előzmény: mégleány (78890)
mégleány Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78890
íme a picur:):)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78889

Fúú ez nem semmi Mégleány,

 

Sok sok gratula!!!!!!!!!!! Vigyázz magatokra!

Előzmény: mégleány (78888)
mégleány Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78888
Sziasztok!
Itthon vagyunk végre :))
Még nem sikerült wlolvasnom az alábbiakat, de nemsokára pótolom.
A lényeg: van egy nagyon édes 5 mm-es kicsi babánk erősen dobogó szivecskével!!!!
:)))
Nagyon boldogok vagyunk és magunkkal hordjuk a fényképét :)
jövő héten csütörtökön megyünk még egy kontroll ultrahangra, mert nem volt tegnap a dokink...
puszi mindenkinekKriszta
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78887

Sziasztok,

 

Megjöttem a Punkcióról, ma voltam délben.  Vagyis már 3 órája megérkeztem, de idáig alukáltam. Eléggé fáj a hasam két oldalt, meg amikor pisilek. Holnap telefonálok, meglátjuk mikor kell mennem vissza.

 

Bloodbunny,

Nagyon nagyon sajnálom, nem is tudom mit írjak. Amit a lányok tapasztalatból már ismernek, az teljesen ésszerű, csináltass egy vérvételt mindenképp, nézzenek Hcg szintet. Én biztos nem bírnám ki. Az a legbiztosabb. Addig reménykedhetünk még. Ez a várakozás a legnehezebb. Kitartás!

judit1975 Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78886
Cunimazsi, Dongo, Móka, Endzsi......!

Ma voltam a BMC-ben Z.-nél. Kár volt pánikolnom tőle, teljesen normális volt velem. Megnézte a hormoneredményeimet, megvizsgált, és azt mondta, amikor akarom kezdhetünk is. Elmondta, milyen protokoll lenne jó, és azzal engedett el, hogy jöjjek, ha már jól süt a nap. :-)))) Az IR-t említettem neki, azt mondta, hogy akkor azt is hozzassam rendbe, meg hogy majd kapok rá metformin-t, és akkor rendben leszek. Meg sem említette, hogy kéne lapar vagy hisztero. Én meg nem forszíroztam. :-)
Elhiszem, hogy vkinek használnak ezek a beavatkozások, de én azt már nem vállalom be. Szerintem mindenkinek el kell döntenie, hogy mit bír és mit nem, meg hogy lelkileg hogy bírja. A hiszterot még csak bevállaltam volna, de a lapart semmiképpen sem.
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78885

Pénteken kell hivatalosan tesztelnem. Az lenne a 14. nap. A mai a 12. nap volt. A Kaális doki csak annyit mondott, hogy ha megvan a teszteredmény, azt diktáljam be telefonon. Se vérvétel, se más kilátásba helyezve nem volt. Vérvételre magamtól menek holnap reggel, házi dokihoz meg ma menek el a beutalóért. /Mukahelyi oka is van annak, hogy ahogy lehetett elkezdtem tesztelni. /

 

Mégleánynak pl. a 11. napon halványan ugyan volt második csíkja, és másnap kimutatta neki a hcg teszt a terhességet, de nekem ugyanazon a napon és a következőn sem volt második csík, halványan se + még a jelek hirtelen megszünése... 

Ettől függetlenül persze fogok tesztelni pénteken is és holnap is reggel... 

Előzmény: cunimazsi (78884)
cunimazsi Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78884
Bloodbuny
Nagyon sajnálom a negatív tesztet, de neked mikor kellene menned vérvételre, vagy mikor kellene hivatalosan tesztelned? Csak azért kérdezem, mert amikor utoljára voltam HCG teszten a BMC-ben, ott volt egy leányzó aki előző nap negatívat tesztelt, még ott jól elrötyögtünk hogy minek ülünk itt mikor nekem meg megjött, és kiderült hogy neki sikerült. Nekem egyébként annak idején (5-6 éve) a Zeke kifejezetten mondta hogy ne teszteljek azelött mielött visszarendel!

Judit
Megértelek hogy a laparoszkópiát nem akarod, de szerintem a hiszterot ne hagyd ki! Én az Urbancsekékben egyáltalán nem bízom, és lelkiismeretlenség lenne tőle, ha az utolsó lehetőséget minden további vizsgálat nélkül megcsinálná neked. Mondjuk abszolut lelkiismeretlennek tartom, mert engem úgy elkezdett stimulálni (nem lombikhoz!!!), hogy nem csinált HSG-t, a férjemnél meg mindent rendben találtak, csak éppen formailag nem vizsgálták a cuccot csak mennyiségre. Ha jó orvoshoz mész, szerintem a lapar sem olyan kockázatos.

Endzsi
Örülök hogy végre adtál némi életjelet magadról!!! Mikor mész BMC-be? Hogy haladnak a pozitív gondolatok? Mindenestere ha mész, mindenképpen említsd meg Szűcsnek hogy össze-vissza vérezgetsz.

Dongó!
Az endometrozisnak mik a tünetei?

Minden akciózónak nagyon szurkolok!
Előzmény: bloodbunny (78883)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78883
Eby drága, köszönöm, amit írtál, a vérvételen erősen gondolkodom, hogy kérek beutalót a házidokitól hcg-re és elmenek holnap reggel vérvételre... ha nem ad beutalót, akkor is... mert nagyon rossz ez a bizonytalanság... illetve inkább most már bizonyosságot akarok szerezni, vagy pro, vagy kontra... könnyebb lenne úgy....
Előzmény: eby2 (78880)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78882
Hát kedves Anneluce, azért az teljesen természetes, hogy te is és én is kibőgjük magunkat egy ilyen teszt után... persze hogy elszakad a cérna....
Előzmény: Anneluca (78881)
Anneluca Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78881

Szia Bloodbunny!

Nálam is pontosan ugyanaz a helyyzet,mint nálad.Csak annyi a különbség,hogy én ma a 10 napon járok.De nekem is hétfőn még minden "érzésem" megvolt(szúrkálás,cicifeszülés),tegnap óta viszont minden eltűnt.Este már jól ki is bőgtem magam,tudom,hogy nem kellett volna,de elszakadt a cérna.A múltkori beültetésnél is ugyanez volt,ebből sejtem,hogy nem sikerült most sem.

Előzmény: bloodbunny (78878)
eby2 Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78880
Szia!!!

Hát,nem is tudom mit irjak,talán még van remény,ha késői megtapadás történt,azt még ilyen korán nem mutatja ki a teszt.Tudod,hogy azt mondják,amig nem jön meg a vérzés rendesen van remény!!!
Saját példám alapján tudom,hogy ez a legszörnyübb,engem egy ilyen esetben még az orvos is hiú reményekkel áltatott,annyit mondott,hogy ő már negetiv tesztel is látott terhességet,aztán kiderült,hogy semmi,csak a ciklusom szivatott,36 napos lett az Estrimax-tól.
Bocs,hogy ilyen lehangoló voltam,csak jobb felkészülni mindenre!!!Mást nem tudsz tenni mint tovább várni,hacsak nem mész vérvételre,ott megtudhatod mi a helyzet valójában!!
De ne add fel,bizz benne,hogy még sikerülhetett!!!!!
Előzmény: bloodbunny (78878)
eby2 Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78879
Szia mullyka!!!!

A gyulladást könnyen ki lehet kezelni,nem hiszem,hogy olyan komoly a dolog!(bizzunk benne)!!Vajon hol lehet az a fránya gyulladás??Befolyásolhatta,hogy nem tapadt meg??Mindenképp irj,hogy mit mondott a háziorvos,és mit a természetgyógyász!!
Remélem semmi komoly baj nincs,és a kezelések után tudsz menni a kis eszkimókért,hogy jövőre már babázhass!!:-)))NE DOLGOZZ TÚL SOKAT,CSAK AMENNYIT MUSZÁLY!!:-))

Nálam még semmi újság,(korán is lenne)csak vánszorognak a napok,és ahogy szép lassan telnek,úgy kezdek el még többet agyalni!!!Tudom,hogy el kéne magam foglalni,ami sikerül is(vagy mégsem?),de mindig bennem motoszkál,hogy: mi lesz ha...??

Előzmény: mullyka (78868)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.16 0 0 78878

Na, elkövettem azt a hibát, hogy megcsináltam tegnap is és ma is a tesztet reggel... 11. és 12. nap reggele.... a teszt szerint nem vagyok terhes.

Ami furcsa volt, hogy hétfőn, amikor bementem dolgozni, akkor ugyanazok a tünetek voltak, mint eddig, azaz petefészek szurkálás és időnként alhasi fájdalom... kedden ezek a tünetek villámcsapás szerűen megszüntek... most olyan a közérzetem, mint a stimu előtt... mintha mi sem történt volna...

Szerintetek reménykedjek még vagy ez azt jelenti, amit sejtek...?:-(

korall1 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 78877

Még nem nyitottak meg Bp.-en, hiányzik valamilyen engedélyük. Hívtam őket a múlt héten. De már biztos vagyok benne, hogy nem fogok elmenni. Azt a pénzt inkább babaruhákra költöm majd. :-)

Gőzöm sincs, hogy ugyanazt látta-e P. doki, de akár láthatta is, mert mindaz, ami nálunk probléma, a "civilizált ember" betegsége.

 

Figyu, a többit írjuk meg egymásnak priviben, mert nem biztos, hogy a többieket is érdekli a dolog. :-)

 

kkorallkukacyahoopontcom

Előzmény: Móka70 (78876)
Móka70 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 78876

Korall, igen a Kkunhalasiak, akik most nyitottak 1-2 napja pesten...én anno 1996-ban jártam biorezonanciára, ez most jutott eszembe, de sok pénzt hordtam oda és igazán csak pár dolog derült ki, amit nem ehetek.De ezt magam is kikövetkeztettem az évek során...most a tejtermékekre gyanakszom, mintha attól lenne több bajom újra.....eddig csak a savas dolgok voltak a bajosak (pl.paradicsom, narancs...) lassan eljutok oda, hogy alig ehetek valamit.....

Szerinted ez mi???????? Mármint P.doki részéről????? Tényleg tök ugyanezt látta nálunk???? Baromira nem értem....

Előzmény: korall1 (78874)
Dongo.75 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 78875

Sziasztok,

Laparral kapcsolatban szólnék. Nem hülyeségből mondják a dokik, hogy meg kell csinálni. Lombikosoknál is mindenképp. Az összenövések, az endometriózis nagyban befolyásolhatja a megtapadást, nem csak a későbbi terhességet. Nem akarok rábeszélni senkit, de nálunk totál egyértelnű, hogy 1 vagy 2 sikertelen lombik után mehet a lapar. A SOTÉn meg a HSG a mánia, pedig a lapar és a hiszteró sokkal többet árul el arról, hogy mi van odabent. (jópár példát tudok, ahol tökéletes hsg eredménnyel találtak ezt-azt laparral, egész más a két vizsgálat!) Nem azt mondom, hogy ezzel kell kezdeni, de sorozatos sikertelenségek után mindenképp!

Nem tudom itt ki hogy áll, de ez már egy ideje nagyon kikívánkózott belőlem.

Móka, hát még nem tudom mikor tudok elszabadulni! :( De ha kezd kialakulni, akkor szólok, de ha esetleg Te előbb elmennél, akkor meséld el, hogy mi volt. Valahogy én is azt érzem, hogy csak el kellene kezdeni és aztán könnyebben menne!

korall1 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 78874

Móka,

Totál ugyanezt mondta nekem is P. doki!

Ételallergia, szellem, biorezononcia, csontkovácsolás, lakásbemérés...

Mi is 4 éve lakunk itt, és rosszul alszom, de szerintem attól, hogy az az ágy, ami a férjemnek kényelmes, nekem nem az.

Szerintem is csak lehúzás, mert ugye azon lehet nyerészkedni, aki a hajszálat is mentőkötélnek érzi...

Biorezonocia: a Kkhalasiakat ajánlotta? Akik nemsokára nyitnak Bp.-en?

Ja, érdemes rákeresni a neten, hogy az a pasi aki viszi a T. utcai helyet, hol lakik és milyen ügyek folynak vele kapcsolatban (pénteken volt a Fókuszban). Én elhiszem, hogy jószándékú, de inkább csak a gyors meggazdagodás miatt csinálja.

Előzmény: Móka70 (78873)
Móka70 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 78873

Köszi Judit....a lentebbiek után meggondolom.....

Korall, ez nem semmi!!! Nekem is ő ajánlotta, meg valamire hivatkozott még, amire utólag jöttem rá, hogy valami szellem dolog lehet...engem is a Táb.utcába küldött, bemérés, csontkovács, szellem ügyében, és majd ott még minden másban is segítenek.....az ételallergia meg biorezonancia...arra is ajánlott egy profi csapatot, de azt máshol......én is kissé pénzszagúnak tartottam a dolgot, de amikor beazonosítottam a Tál...os csapatot, hát.........! De most, hogy olvastam a hozzászólásod, azért 100-ezrekben nem gondolkodtam...felháborító!!!!!!!!!! Ez is egy újabb visszaélés elesett, gyerekre vágyó nőkkel szemben?  Egyébként P.dr is fenn van a csapat honlapján, őt is ajánlják diagnosztának....

Ja, és ne tudd meg, de én is 4 emeletes téglaház 4.emeletén lakom, és még antenna sincs a tetőn...viszont 4 éve lakom itt, és rosszul alszom, fáradt vagyok, de én ezt a mellettünk futó vonatokra fogtam...sajnos, amikor vettük a házat még holt sínek voltak, azóta pályarendező, non-stop vonatforgalommal...szerintem ez a baj....

Endzsi93 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 78872
De aranyos vagy!!!Köszi. :))
Előzmény: Móka70 (78869)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!