Keresés

Részletes keresés

mégleány Creative Commons License 2008.04.19 0 0 78957
Bloodbunny!
Igazán sajnálom, nagyon szurkoltam neked!!! Nem is találok szavakat...de fel a fejjel, és készülj a következőre, mert muszáj sikerülnie!

Rókakölyök, ezer drukk!!
eby2 Creative Commons License 2008.04.19 0 0 78956
Szia!!!

Na,akkor hosszú hétvégéd lesz!:-))))
Intézz el mindent a hétvégén,pórszivózás,törölgetés stb...reméljük,hogy mostanában nem kell ezekbe a dolgokba nagyon belemerülnöd!!:-))
A kis"lemaradottról"csak annyit,hogy mondták a biológus lányok,hogy volt már olyan embrió amiről azt hitték,hogy semmi nem lesz belőle,de megadták az esélyt neki,és meg is tapadt!!:-)
Előzmény: Rókakölyök (78954)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.19 0 0 78955
Örülök, hogy jobban vagy!!  Áh, szóval a 8-dik nap! Akkor már annyira nincs is messze az a teszt!:) Nagyon sok DRUKK továbbra is!
Előzmény: eby2 (78951)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.19 0 0 78954

Sziasztok Lányok!

 

Hétfőn fél 4-re kell mennem transzferre!!!

Azt mondta a laboros hölgy, hogy beindult a 10-dik-nél is az osztódás(tegnap 9 volt), úgyhogy 10-en vannak. Hát szegény sejtecském igaz, hogy beindult, de valószínű nem Őt kapon vissza, hanem a többiekből kettőt:-))) Ők az élelmesebbek/ügyesebbek. :))

Őrület, mikről kell beszélni, fel sem fogom, végül is a leendő gyermekeimet "válogatjuk" ki? Mindjárt megőrülök:-))))))

luca30 Creative Commons License 2008.04.19 0 0 78953
Természetesen az előbbi adatok a Nyírőre vonatkoznak!
luca30 Creative Commons License 2008.04.19 0 0 78952
Szia!

Én augusztusban jártam ott, épp az átmenet időszakában!
A kivizsgálások során már akkor is "javasoltak" fizetős lehetőséget, pl. a dokim teljesen lebeszélt a HSG-ről és helyette 49 000 Ft volt a magánrendelőben a HYCOSY! Gondolom most ezt már a kórházban megcsinálják, de hogy mennyiért?
A vizsgálataink végén, már megszűnt az OEP támogatás és a férjemnek egy normál andrológiai sperma vizsgálat 12 000 lett volna!
Hát ennyit tudok az áraikról, de ezek mind aug.-i adatok!

Sok sikert az újrakezdéshez!
Előzmény: hamucic (78947)
eby2 Creative Commons License 2008.04.19 0 0 78951
Sziasztok!!!

Mullyka,Rókakölyök!!

Köhögés szinte már csak reggel van,orrfújás azért még boldogit!!:-)De már kifelé megyek belőle.
Ma vagyok a ciklus 25.napján,és ma van a beültetés utáni 8.nap.A múltkori mellfeszülés,és szurkálás azért ijesztett meg,mert ezeket a tüneteket szoktam érezni mielőtt megjön,és pont azokon a napokon mint most éreztem.Ezek megmaradtak mostanra is,néha érzem néha nem,tényleg jobb lenne,ha nem foglalkoznák vele,de szerintem mindegyik tünet jelez valamit,csak azt nem lehet ilyen korán tudni,hogy mit!!:-))
Hogy tesztet csinálok-e?ÓÓ,nálam azt sem lehet tudni,hogy elérek-e addig a napig,elég rövid a ciklusom,és néha nem tart tovább23-26 napnál.Akkor meg még nem is nagyon érdemes tesztelni.Szóval,majd aznap derül ki!:-))

Rókakölyök!!
Nagyon szép számmal kezdtek osztódni a babócáid!!Gondolom már tűkön ülsz,és nagyon várod,hogy visszakaphasd őket!:-))))
mullyka Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78950

eby2 drága!

 

Mizus veletek?Hogy vagytok?Köhögés, stb... elmulott?

mullyka Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78949

Szia bloodbunny!

 

Nagyon sajnálom.Ha valaki akkor én tudom mit érzel.Én 7 sikertelen  lombikon vagyok túl.Sajnos még nem jött össze nekem sem.De muszály újra talpraállni,hisz a remény hal meg utoljára.Fel a fejjel és nagyon sok kitartás.Hidd el egyszer eljön a mi idönk is.Csak nem szabad feladni!

Előzmény: bloodbunny (78927)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78948

Szió Eby,

 

A nátha teljesen elmúlt, ugye? ..., és mi újság "teszt ügyben"? Hányadik napon is vagy? Annyit tudunk, hogy izgultál mert a ciklusod napján jött a szurkálás....Jól emlékszem?

hamucic Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78947

Sziasztok,

 

tudna nekem segíteni valaki a Nyírő Gyula Kórház meddőségi centrumának áraival?

Ott "készült" a fiam 5 éve, és amikor most vissza akartam menni, akkor mondták, hogy fizetős lett.

 

Előre is köszönöm.

judit1975 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78946
Rill!

Tegnap nem tudtam este írni, mert vmit elállítottam a gépemen. :-)))) Az öcsikém most csinálta meg. :-)
Voltam Breyer dr.-nőnél.
Megállapította az IR-t, met 500-ast kell először szednem, növelve az adagokat, aztán 850-est 2x1-et. Plusz diéta. Csak könyörögtem neki, hogy nehogy már annyit meg kelljen ennem, mert akkor 100 kg-ra hízok. :-( Engedett. :-) Nekem az kicsit sok. Reggelire örültem, hogy 2 korpovitot le tudtam nyomni..... Az ebéd is csak 30 g lett. Mindegy, úgy döntöttem, hogy az nem baj, ha kevesebb, csak meg legyen a napi 5 kaja.
Nekem a -4,5 kg-nál még nem kell ruhatárat cserélnem (sajnos).

Az egyébként kicsit fura volt, hogy a dokinéni előtt egy üveg Coca-cola volt...... :-))))
Meg az is, hogy egy kis fecnire írta fel, hogyan egyek, de bővebb magyarázatot nem fűzött hozzá. Mondjuk szerencsére én már képben voltam, mert itt már sok infót olvastam. :-)

Hát remélem használni fog, júniusban vissza kell mennem kontrollra.
judit1975 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78945
Bloodbunny!

Nagyon sajnálom. Át tudom érezni, már 4x megtapasztaltam sajnos milyen szörnyű érzés. De bízzál, hogy a köv. sikerülni fog! Mindig talpra állunk és erősebbek leszünk. Fel a fejjel!
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78944

Rókica, itten aztán vót termés!!:-))... Nagyon szép ez az eredmény..... úgyhogy ha kell, - bár ne kéne!!!- lesz utánpótlásnak való is szépen... akár kistesónak is... de hát neked sikerülni fog!!! Egészen biztos... 

 

Hát még nem temetném magam...:-))  Merthogy odaát a másik topikban olyan infókat és történeteket kaptam, ami alapján tuti, hogy ma elmenek körzeti nőgyogyóhoz és kierőszakolok tőle vagy egy beutalót, vagy egy vizsgálat leírást, ami fizetős lenne... Egyszerűen muszáj tudnom a tutit, mert megőrjít. Így is max kedden tudhatom meg az eredményt.

 

SZ.G a doki kezdőbetűje egyébként...

 

És attól, hogy nekem nem rózsás a helyzet, - sőt a francba most már igen csak sötétbarnás, grrr!!! - attól még tudok örülni a más örömének is, mint ahogy elnézem itt sokan mások is...:-)) És ne feledd, nekem ez még csak az első lehetséges kudarc, azaz bőven van miben még reménykedjek...:-DDD

 

 

Előzmény: Rókakölyök (78942)
Moha79 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78943

Rókakölyök!

 

Az nagyon szuper 10-ből 9!:))) Nagyon bíztató. Lesz ebből egy csomó fagyis is, kistesónak.:)))

Drukkolok hétfőn!

Előzmény: Rókakölyök (78942)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78942

10-ből 9-en kezdtek osztódni.

Én pedig azért csodállak, mert ilyen aranyosan érdeklődsz, még aznap is amikor megtudtad a rossz hírt.:(

 

Mindenképp kérj időpontot, mondd neki hogy nagyon nagyon kell!!!!! Én anno elég erőszakos voltam, persze csak kedvesen. (meg szabad kérdezni kihez jársz? csak egy kezdőbetűvel?) Májusra lettem volna beírva, aztán majdnem megcsináltuk márciusban....A ciklusom miatt. Az időpontok változnak, van amikor valakinek le kell mondani, vagy el kell halasztani.... Én is tavaly - a műtétem utám- azt éreztem, hogy azonnal kezdeni akarom a programot. Teljesen megértelek! Hajrá!!!!

Előzmény: bloodbunny (78941)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78941

Jól van, akkor 9-kor is nyaggatni fogunk, hogy na mi van...:-DD Hányan kezdtek osztódni azt tudod már?

Előzmény: Rókakölyök (78939)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78940

Most már tudom milyen szar érzés lehetett sokatoknak talpra állni a sokadik kudarc után is.... Még jobban csodállak benneteket az erőtökért... nem biztos, hogy nekem és a páromnak lesz ennyi bátorsága, ereje, hogy ennyiszer próbálkozzunk... nagyon rohan nálunk az idő...

 

Azt tervezem, hogy jövő héten felhívom intézetet, kérek időpontot a dokihoz és megpróbálom elérni nála, hogy tényleg írjon be előre, mint a tavaly októberi konzultációkor tette áprilisra - az októberi időponthoz... (az eddigiek alapján uis, ha megint kell vérvétel és ez-az, akkor akkorra lennék kb. kész a leszívásra...) Úgyhogy már kombináltam ám!!:-)))

Előzmény: rita0130 (78937)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78939

Sziasztok,

Holnap reggel 9-kor még telefonálnom kell. Elvileg hétfőn kapom vissza Őket ha minden rendben lesz. :-)

bloodbunny Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78938
Rókalány! Na mi van??? Mikor kapod őket vissza???
Előzmény: Rókakölyök (78935)
rita0130 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78937

bloodbunny!!!

Aki már volt ilyen helyzetben őszintén átérez veled. Nekem is volt 6. ilyen. Sajnálom és sok erőt, kitartást kívánok a következőhöz! Csak ne engedd, hogy sokat várassanak hivatkozz az életkorodra. Én a decemberi után most fogom kezdeni a szurikat...tudod már én is elmúltam 40.

bloodbunny Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78936

Na akkor most páran veled várnak itt!!!:-))

Előzmény: Rókakölyök (78935)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78935

 

Ja, és fél óra múlva megtudom, mikor kapom vissza a piciket!!!!!      

A mobillal a kezemben ülök....:-)

Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78934

Persze Eby, teljesen igazad van, Ők tudják. (remélem:)

 

Előzmény: eby2 (78931)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78933
Köszönöm neked is Moha! Egy darabig az ember biztos pityereg még, csak az a 3 hónap, az ne lenne!! Már most újra kezdeném.... de szerintem ezen mindenki átesik... talán nem is baj, így legalább jobb esélyekkel indulhatok, többet tudok.... Hála nektek is ugye!!:-))
Előzmény: Moha79 (78930)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78932

Rókakölyök és eby2:

 

Köszönöm az együttérzéseteket... hitegethetném magam, hogy hátha, meg van még remény, de azért a jelekből tudni lehetett, hogy ez van....:-( Sokszor elsírom magam, mert nehéz elhinni... én is reménykedtem, rám is rámragadt a ti optimizmusotokból... de hát ez csoda lett volna, ha nekem, ebben az életkorban, elsőre sikerült volna...

 

Az biztos, hogy legközelebb már sokkal jobban fel leszek vértezve sok mindennel kapcsolatban.

Most az a tervem, hogy 3 hónap alatt tornával és némi kaja megszorítással, de nem éhezéssel ledobok 10 kilót, ami egyrészről leviszi majd a 6,9-es cukorértékemet, másrészt talán jobb feltételeket is teremt. Addigra kiderítem, hogy mit tehetnék még annak érdekében, hogy októberben sikerüljön.

 

Addig is mindkettőtöknek és a többieknek is nagyon hamari megbabásodást kívánok... helyettem is.:-))

 

 

eby2 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78931
Szia!!!

Valamilyen szinten osztom a véleményed.Az biztos,hogy jobb helyen vannak a picurkák az anyaméhben,de remélem a biológusok tudják,hogy mit csinálnak.Gondolom,hogy ők minden nap nyomon követik a fejlődésüket,és ha ők úgy látják jónak,akkor megváratják velünk az 5.napot.
Csak már én is folyamatosan az okokat keresem,hogy miért nem sikerül,mivel még nem kaptam vissza őket 5 napnál előbb,lehet ki kéne próbálni ha nem várnának addig.
De hát ez nem próba-szerencse alapon működik!!!:-))
Előzmény: Rókakölyök (78924)
Moha79 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78930

Bloodbunny!

 

Sajnálom nagyon!:(((( Pedig úgy szorítottam, meg a többiek is. Sajnos túl kell lépni rajta, hogy készülni tudj a következőre. Jön a nyár, jó idő pihend ki magad és töltödj fel!Mi itt leszünk októberben is szorítunk neked!

Előzmény: bloodbunny (78927)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78929

Szia BB!

Sajnálom. Hogy viseled? Nem is tudom..., nem szeretnék okoskodni és felesleges hiú reményekről irogatni.. Azért az ellenőrző tesztet gondolom majd megcsinálod, ha addig nem jön meg. Nagyon sajnálom, annyira azt éreztem hogy sikerülni fog. De talán még hátha...nem?

Előzmény: bloodbunny (78927)
eby2 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 78928
Szia!!!


Nagyon-nagyon sajnálom!!
Tudom,hogy ilyenkor nincs rá szó,hogy mivel lehetne megvigasztalni.Ezt magadban kell elrendezni.De teljes szivemmel együtt érzek veled,és tovább kell lépni,készülni a következőre!!!!
Előzmény: bloodbunny (78927)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!