Keresés

Részletes keresés

Kanis Creative Commons License 2018.06.25 0 0 16913

Itt: http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9215962 keress. Ezt a topikot meg kell hagyni a beszélgetések fórumának, különben ellepi a "feleséget dugnék" hirdetmények özöne.

Előzmény: McKarley (16911)
beppe98 Creative Commons License 2018.06.25 -1 0 16912

Semmi off nincs szándèkomban de privát üzenetben

szivesen megosztom velled hol èrdemes igazán keresni,

illetve tapasztalatainkat!

vadaszistvan98@citromail.hu

Előzmény: McKarley (16911)
McKarley Creative Commons License 2018.06.25 0 0 16911

Köszi a válaszokat. 

Hol lehet hirdetést feladni egyébként?



beppe98 Creative Commons License 2018.06.25 0 0 16910

Szia. Ez egy nagyon izgalmas dolog ugyan akkor veszèlyes is,

a kapcsolatotokra nèzve. De ezt ti is tudjátok! Mindenkèpen jól beszèljètek át ha esetleg belle vágtok. 

Az hogy elmondta mindenkèpen èrtèkelendő ès inkább igy mint bóhocot csináljon bellöled a hátad mögött....

Előzmény: McKarley (16908)
K3RD3S Creative Commons License 2018.06.25 0 2 16909

Szerintem nem offtopic.

Beszélgessetek sokat arról, hogy mit szeretne, te mit szeretnél, neki mi férne bele, neked mi férne bele. 

Aztán, ha mindkettőtöket izgat a dolog és bele akartok vágni, akkor adjatok fel hirdetést valamelyik szexpartner kereső oldalon. Jelentkező lesz elég, csak győzzetek szelektálni. 

Előzmény: McKarley (16908)
McKarley Creative Commons License 2018.06.25 0 2 16908

Sziasztok.

 

Totál kezdő és új vagyok ehhez az egészéhez.  A feleségemmel 5 éve vagyunk együtt és most jutottunk el oda hogy elmondta hogy nagy vágya hogy egy idegent leszopjon..nem nagyon tudom hogy hogy reagáljak vagy hogy egyáltalán mit csináljunk mert eléggé új ez az egész topic de izgat minket Bocsi ha nagyon off topik de értékelnék bármi kommentet vagy személyes üzenetet:)

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.24 -1 0 16906

Igen ez pontosan így van ahogy Te is leírtad a szex közbeni viselkedést!

Mi teljesen egy cipőben járunk! Kár hogy lyuk cserékben sosem lesz részünk. Maradnak a kéjes ábrándok amiktől állatira bizsergek.

Előzmény: Rolexfan (16898)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.24 0 0 16904

Nem tudok rá válaszolni, mert nem rá sem ok, sem semmi.

Előzmény: Törölt nick (16903)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.24 0 0 16903

Ettől független a kérdés...

Szólsz, mert nem bírod tovább, de nem állnak le...?

 

Előzmény: alezredes 1 (16902)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.24 0 0 16902

A kérdés költói, ilyen nálunk nem fordult elő, nem is a mi esetünkre értettem.

Előzmény: Törölt nick (16901)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.24 0 0 16901

Ha nem állnak le, mit csinálnál?

 

Előzmény: alezredes 1 (16899)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.24 0 1 16900

Úgy ám... A sutyorgástól belottyannak odalent rendesen!

Szituációban ez más. De ehhez atombiztos dolog kell, amiben biztos lehetsz abban, 

hogy nem keresik meg egymást tudtodon kívül. Vagy ha igen, a nőci észnél van!

Viszont ha egy ilyenben elveszíted, akkor nem ért sokat a kapcsolat...

 

Én biztos vagyok benne, hogy Kicsim szikla szilárd. 5 év után április 27-e óta a feleségem.  :-)

Jó csaj, ügyes, és bármi van, csak az enyém!

101%-ig bízok benne!

 

 

Előzmény: Rolexfan (16898)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.24 0 1 16899

Márpedig ha barátnőnk, feleségünk puncijában, szájában idegen farok mozog, akkor már nehéz visszakozni.

Meg hogyan ?

Szólsz a harmadiknak e közben, hogy figyu, mégsem ?!

Előzmény: Rolexfan (16898)
Rolexfan Creative Commons License 2018.06.24 -1 2 16898

Nagyon jól leírtad ennek a helyzetnek a furcsaságát. Alább írtam, hogy a haverom baromi féltékeny lett a feleségére, akit ő ajánlott nekem és én nem tettem semmiféle külön közeledést a nő felé. A haver egyre féltékenyebb, szerintem be fog golyózni, néha ettől félek. 

 

Nekem is van egy barátnőm, akit nagyon szeretnék más férfitől élvezni látni, szopni más farkát. De valszeg nem bírnám ki én se. Most az van, hogy dugás közben suttogok ilyen dolgokat a fülébe Most kéne egy idegen fasz a szádba...  és olyankor rángatózva elélvez, annyira izgatja. De hallani sem akar róla. Pedig lenne rá kedve. Csak félTalán jobb is. Nagyon veszélyes játék.

Előzmény: Törölt nick (16896)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.24 0 0 16897

videót is mutat vagy küld róla utána.

 

Ezért jobb élőben nézni, mintha küldene bármit is . A videót meg majd csinálom én.

Szerintem.

Előzmény: corv (16893)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.24 0 2 16896

Szex közben megőrjít a vágy hogy lássam a párom arcát amint egy pasi farkát kényezteti a szájával majd felkínálja magát hogy az jó alaposan megdugja. Természetesen én is beszállnék a dologba és már kettőnket élvezne. A baj csak az hogy a valóságban ez nem történhetne meg, mert nem tudnám megosztani senkivel. Erről ő is tud és ezért belemegy a fantázia játékba. Nem tudom hogy reagálnék és mit éreznék ha elém állna egy éles kérdéssel.

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.24 -1 1 16895

Sokszor megkaptam, hogy konzervatív vagyok. Vállalom!

De ha mondjuk próbálok erre a helyzetre más szempontok szerint gondolni,

akkor sem értem, hogy ez miért jó, de főleg neked miért jó??

 

Ha kihagy a sexből, akkor más kell neki az ágyban, nélküled.

Szerelem ide, vagy oda, én azt gondolom, hogy ez fura...

 

 

 

Előzmény: corv (16893)
Rolexfan Creative Commons License 2018.06.24 -2 0 16894

És te ettől boldog vagy. És szeretitek egymást. Érdekes kapcsolat nem mondom. De ha ez ilyen jó, akkor miért nem költözik hozzátok a szerető, akkor minden este lehetne 3-as?

Előzmény: corv (16893)
corv Creative Commons License 2018.06.24 0 1 16893

Nem titokban van neki szeretője és nem titokban találkozik vele. Szól előtte ha találkozik vele és van úgy hogy videót is mutat vagy küld róla utána.

Előzmény: alezredes 1 (16892)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.06.23 0 0 16892

A szerető, a hátad mögött, szerintem nem jó helyzet.

A házibarát, veled együtt, az rendben van.

Előzmény: corv (16888)
Rolexfan Creative Commons License 2018.06.23 -1 0 16891

De vannak azért itt másképpen fura beírásopk is. Például én nem találkoztam még nővel, aki a párjával él és azt mondja neki, hogy szívesen baszna más férfivel. Minden nő baszna neki tetsző férfiakkal, de ezt nagyon nem szokták a párjuk órára kötni.

 

Nem is hallottam ilyen esetről. Olyan millió van, hogy megcsalják a párjukat egy másik férivel annak tudta nélkül, de hogy kérik, hadd basszanak mással, nekem ez nagyon fura. Itt alább olvasni ilyenről.

Kanis Creative Commons License 2018.06.23 0 1 16890

És tudod mennyi üzenet megy a modikhoz, hogy legalább ez a színvonal megmaradjon? Mert mindig előjön olyan h.sz., hogy "feleséget dugnék, mail címem nagy.f@asz", meg "de megdugnám a feleségedet, mail címem publikus". 

Előzmény: Rolexfan (16887)
adom Creative Commons License 2018.06.22 0 0 16889

Nos a mi helyzetünk vagy inkább az én helyzetem mutat pici hasonlóságot a tiéddel vagy inkább arra fele halad.

A feleségem szeretőt szeretne magának. ( a kedvesednek van )

Nem tagadom kicsit meglepett ezzel. Nem igazán tudom mit mondjak rá. 

Nyilván izgalmas gondolat de ugyanakkor "félő" is számomra.

Előzmény: corv (16888)
corv Creative Commons License 2018.06.22 0 1 16888

Sziasztok,

 

a mi helyzetünk egy kicsit más. A kapcsolatunk nyitott, de csak a Kedvesem számára. Egyrészt van neki egy szeretője akivel heti rendszerességgel lefekszik. Valamint van egy házibarátunk aki beszáll hármasba, vagy csak megdugja előttem a Kedvesem. Emellett voltunk swingerclubba és más párokkal is találkoztunk párcsere céljából, de ez a ritkább. Hihetetlen, de nagyon jól működik a kapcsolatunk, kiegyensúlyozott és szeretjük egymást. Ő imádja a szexet és élvezi másokkal is és külön tetszik neki ha engem felizgat ha mással is lefekszik.

Rolexfan Creative Commons License 2018.06.22 -1 2 16887

Kb. 8 éve más nick alatt sokat irogattam ebbe a topikba. Aztán elment a kedvem, mert nagyon sok kamú ember irogatot be ökörségeket. Ma visszaolvastam a topik elejét a 2002-es beírásokat Ég és föld. Rengeteget romlott a szinvonal azóta. Pedig ez egy nagyon izgalmas téma. És egyáltalán nem csak a szex része izgalmas, hanem az odavezető utak, a nők kétségei, a férfi hiúság, a reális veszély, hogy elvesztem a saját nőmet.

 

Jó lenne visszetérni az őszinte beírásokhoz, a saját, esetleg kudarcos élményekhez, mert a valóság mindig a legérdekesebb!

 

 

Silverdoki Creative Commons License 2018.06.21 0 2 16886

Ez egyáltalán nem off! Ez nálunk is pontosan így van, egy-egy akció után a házibarátunkkal az én párom is ragyog, a szexuális kisugárzása az egekben, a pasik rá vannak tapadva, és csak mi tudjuk, hogy miért! 😀 Amúgy meg abban, hogy izgat, ha szeretkeznek a feleségemmel az is benne van, hogy egy ilyen ”félredugás” után azt is izgalmas látni, hányan szeretnék még ezt megtenni vele! Tegnap a strandon egy közel 20 évvel fiatalabb srác integetett neki, gondolom érzékelte a srác, ha nem is volt ennek tudatában, hogy a páromat éppen kedden elégítette ki a házibarátunk vagy 10-szer! 😀

Előzmény: namenick_ (16885)
namenick_ Creative Commons License 2018.06.20 0 2 16885

kicsit Off lesz:

Ebben biztos van valami. Pl: Feleségemen is meglátszik másnap, egy jó kis "kufirc". Másnap mintha ragyogna, csillogóbb a szeme, még szebben sminkeli ki magát, stb..

Mesélte, hogy még a  munkahelyen is megjegyzik, hogy ki van virulva, milyen mosolygós, stb..

Tuti van benne valami, mármint, hogy vki baszatlan......

Nem hiába írták fel a nőknek anno az orvosok az élvezkedést:)

 

 

Előzmény: Rolexfan (16883)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.20 0 1 16884

Na végig olvastam...  :-)

Amivel full egyet értek, az csak a felfokozott izgalom.

 

Rol..:

Nálunk a totális ismeretlenség követelmény. "Haver" startolt Nőmre, azóta kiiktattam a társaságból.

Mégpedig azért, mert egy gátlástalan gyökér volt, és egyértelmű jelét adta, hogy mindent meg is tesz azért, hogy megkaphassa, mert bejön neki. Csajóca is jelezte, hogy ez zavaró, és hagyja abba. Nem tette. Én egyértelmű jelét adtam, hogy ha megpróbálja, baja lesz. Tehát pontosan tudom milyen az, amikor begőzölnek a csajodra. Te begőzöltél haver asszonyára, az vevő volt rá. Ez egy szituáció... Mások az erkölcsi normáink, nektek ez úgy belefért... Ha nekem bejön egy haver nője és kéri, kutya kötelességem megbaszni. Háth...  :-D Bocs, de nem bánom, hogy az életben nem fogunk találkozni, vagy beszélni többet!

 

Ribancozás... Szintén hasonló a vélemény: nálunk nem fér bele. Ismerünk igazi ribancokat.

Tisztában vagyunk a jelentéssel is. :-) De hogy Hölgy tagunk ilyenekkel azonosuljon, azt hogyan...? Miért kéne?

Mit mondanék arra a nőre aki vágyik több faszra? Nálunk nem feltétlenül másik faszra vágyós dugás a cél,

nem erről szól a dolog. A DP érdekes csak.

Hogy ilyen szituban mi esik meg és mi nem, az más... Amúgy nyitott, laza, érdeklődő, de aki akarja hogy ribancozzák, azt le kell ribancozni!!!  :-D Ha kéri,meg kell baszni!! :-D

Persze ez nálunk nem sűrű, főleg nem életcél. Ha nem jön össze nekünk megfelelő partner, akkor nem lesz.

ez csak egyfajta játék, és színesítés...

 

A minden nőt izgat dologra: ki mit látott, ki mit akar bele magyarázni, stb-stb... 

Az általánosításaid alapján te nem tartod sokra a baszandó nőket, akiket meg kell baszni hogy boldogok legyenek és kiegyensúlyozottak. Főleg, ha kérik, pedig a PASIJA nem akarja...

A rosszkedvű baszatlan kurvák sem lesznek jobb kedvűek attól, hogy más bassza meg őket a pasijuk előtt...

 

Nem vagyunk egyformák. 

 

 

 

Rolexfan Creative Commons License 2018.06.20 -1 0 16883

Még valami. A nők lelkét az tartja karban, attól boldogok, ha kívánják őket és ha jó alaposan megbasszák. Nekem egy barátnőm jellemezte úgy egyes kolléganőit, hogy rosszkedvű, baszatlan kúrva...

Rolexfan Creative Commons License 2018.06.20 -1 0 16882

"De miután jó párszor megdugtad, miért lett apa épp most féltékeny ?"

 

Kiderült, hogy azt szerette volna ha ő dominál. De ilyenkor másik mindig érdekesebb

Előzmény: alezredes 1 (16880)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!