Keresés

Részletes keresés

Mulan Creative Commons License 1999.07.16 0 0 13
Én meg itt nőttem fel (4-19), és pár éve költöztem vissza (bár közben is jártam erre minden nyáron). Szeretem, szeretem, de talán más szempontok szerint. Pl. a főiskola környéke nekem jobban tetszett a főiskola létezése előtti állapotában.
Az ETO meccsek meg nekem azt jelentik, hogy nem nagyon mehetünk az utcára, és ha speciel a fradi jön: háromkor zárnak a boltok. (Elég közel lakunk a stadionhoz)

A színház és a hangversenyek valóban OK.

És néhány jó kajáldát is tudok emberi áron.

Előzmény: Villy (10)
Siraso Creative Commons License 1999.07.16 0 0 12
Villy:
Jah,jah,jah.Szvsz is.Pl Győrben nem építik néhány évtizede egyfolytában a Nemzetit...:o)
Az ipari parkot hagyjuk, elvileg most is "dolgozom" viszont kocsmák , oh yeah!
Ma este 1 kis buli lesz Zátonyban.Nem jöttök?
Dob:
Szerintem Sopron is rulez hej, legalábbis amikor nyelvvizsga ellőtt ott kószáltam nagyon teccett.
A "gettopest" kicsiot durva azért, noha én sem vagyok oda a szmoggal dúsított levegőért és "enyhén" zsúfolt közlekedésért.Viszont minden koncert (majdnem) ott van.
Dob Creative Commons License 1999.07.16 0 0 11
Én csak győrben járok suliba.. de soproni vagyok.. Győr a második otthonom.. elég jó hely (főleg a kocsmák)
A foci dolog nem nagyon érdekel, én inkább Gyeseves vagyok.. Bajnok csapat.. :)
szóval Győr tényleg Kúl.. nekem teccik, jobban mint gettopest
Villy Creative Commons License 1999.07.16 0 0 10
Örömmel olvastam, hogy érdekel Győr. Én tősgyökeres győri ill. Győr környéki vagyok, de a lokálpatriotizmusomat félre téve is, szerintem Mo. a legjobb hely. Igaz, hogy nincs 100 mozi, meg szinház, mint Pesten, de azaz egy színház különb 10 Pestinél.
Több szakértő szerint Győr nem csak a folyók, hanem a kocsmák és éttermek városa is. Állítólag itt a legmagasabb az egy főre jutó kocsmák száma. Például a fősuli körül (annak idején) 10 perces körzetben 31 vendéglátóipari egységet találtunk. Van sok hangulatos kis étterem és szinte mindegyikben jól főznek.
Nincs az a hatalmas szenvtelen tömeg, mint Pesten, de nincs is annyira a világ végén, sőt!...
A munka lehetőségekről csak annyit: Philips, Audi, VAW,Skiny,Aleco
magyarok: Rába, Grabo, Kekszgyár és még sokan mások. Szóval, ha valaki akar tud dolgozni. Keresni már kevesebbet, kb felet mint Pesten. Azért ebből is meg lehet élni.

Na ennyit a kortes beszédből. Csao.

Előzmény: Siraso (-)
Siraso Creative Commons License 1999.07.16 0 0 9
Hát én ilyen focitémában nem igazán hallottam Győr-Sopron ellentétről.Sopron nem NB1-es nem ? De mondjuk én is inkább az ETO-nak drukkolok.
Zsó:
Kösz a puszit :))
Amúgy tárt karokkal várunk.Speci Rulez.Küldjek néhány kilónyit?
Siraso
Zsó Creative Commons License 1999.07.16 0 0 8
Annyira csak nem utálhatják egymást, mert akkor én sem nagyon lennék........
Apu soproni, anyu győri... :-)
Én is Győrben születtem és nagyon imádom azt a várost, de sajnos még kislánykoromban eljöttünk onnan.Minden nyaramat ott töltöttem a nagymamámnál. Nagyon sok emlék köt oda. Pl még kétkerekű biciklin is ott tanultam meg. :-))))))
A győri speci nagyon fincsi!

Szóval, ha lenne rá módom, habozás nélkül visszamennék. Csak hát munkahely, lakás...máshová köt.És a szüleim is messze lennének.
De évente családlátogatás címen eljutunk Sopronba és Győrbe.

Pussz minden győrinek!!!

Zsóka

Előzmény: Hancu (3)
lasztminit Creative Commons License 1999.07.15 0 0 7
Ez teccett ;-)))) Gyere sűrűbben meccsre!
nagya Creative Commons License 1999.07.15 0 0 6
Annak a Kiser Marcinak biztosan azért kellett odaszerződnie, mert én épp egy hete mondtam fel ott és költöztem el onnan. Kösz a helyettesítést, remélem, méltó módon pótolsz :-)
lasztminit Creative Commons License 1999.07.15 0 0 5
Én amúgy kedvelem Győrt. Jókat lehet kajálni, a csajok meg döbbenetesen jók! De miért kellett Kiser Marcinak pont odaszerződni? Sebaj, augusztusban mindenképp találkozunk! Hajrá DIÓSGYŐR, GO EMIGRANTES ROJOS!!!
larzen Creative Commons License 1999.07.15 0 0 4
Mert túl közel vannak egymáshoz.
Ld. Debrecen-Nyíregyháza, Szhely-Zalaegerszeg.
Legalábbis a fociban. :)
Előzmény: Hancu (3)
Hancu Creative Commons License 1999.07.15 0 0 3
Miért utálják egymást annyira a győriek és a soproniak?
vince Creative Commons License 1999.07.15 0 0 2
Akkor Győr a világ közepe :-))
Hajrá ETÓÓÓÓÓ
Előzmény: pint (0)
X polgártárs Creative Commons License 1999.07.15 0 0 1
pint polgártárs,
nagyon ruller vagy ma!
Jönnek a városos topikok...:(
xpt
Előzmény: pint (0)
pint Creative Commons License 1999.07.15 0 0 0
Győr az északi szélesség nulladik fokám, és a nyugati hosszúság 0-ik fokán fekszik.
Siraso Creative Commons License 1999.07.15 0 0 topiknyitó
Hát sziasztok. Győr szerintem igen kúl város, és én szeretnék róla minnél többet megtudni.No nem igazán az építészeti műremekeket, hanem igazi jó helyeket amikről tudtok esetleg ahol voltatok. És minden egyebet róla. Győriek egyesüljetek!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!