Keresés

Részletes keresés

judit1975 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79015
Szia Móka!

Már aggódtam, úgy eltűntél.

Én nem érzek semmit a met-től, bár ez még csak az 5. nap.
Szerintem is hívd fel Breyer drnőt!
Nekem ez a "diéta" annyira furcsa. Első nap betartottam és hopp fél kg vissza is ugrott. Most eszek, ahogy eddig (keveset), most lement megint. Nem tudom, utána olvastam, az a baj, hogy cukorbetegeknek jó ez a GI diéta, de ettől még fogyni nem lehet, mert a kalóriát is nézni kell. Márpedig cukrosoknak, IR-eseknek veszélyes a túlsúly.
Aztán meg a dr.nő mondta, hogy mindenképp vegyek részt diétás tanácsadáson. Meg vissza kell mennem hozzá. A recepción, meg már köv. vérvételre is be akartak rángatni, de mondtam, hogy én azt helyben INGYEN meg tudom csináltatni. Elég pénzszagú volt az egész. Neked milyen érzéseid voltak ezzel? Meg azt már írtam, hogy a drnő előtt ott figyelt egy üveg coca-cola..... :-)
Előzmény: Móka70 (79014)
Móka70 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79014

Sziasztok, pár napot nem voltam netközelben, de most újra itt!

Endzsi, de jó, hogy újra aktívan írsz!!!

Judit, én a merckformin 500-at szedem, 2x1-et, sajnos még sokat fáj és görcsöl a hasam tőle, és a diétát is csak nagyjából tartom. Egy hónapja tart a kezelés, de aggaszt, hogy a hasam körüli úszógumi egyre csak nő, és nem fogy, és folyton olyan püffedt...ez kevésbé volt a met előtt...szerintem megkeresem B.drnőt, ez így OK-e?

Antagonista protokollom volt januárban nekem pl azért, mert kímélni kell a petefészkemet, magas FSH, prolaktin, leállt bal oldal miatt. A ciklus 2.napjától 2 féle szuri, amihez jön 5.naptól 1 harmadik is, aztán 14.napon leszívás. A szurik összköltsége kb.160.000 Ft volt januárban!! Sajnos így is 4 petesejtből 2 maradt, de Sz.doki szerint marad megint antagonista...inkább kíméletesebben az esetemben, mondta! Egyetértek, engem ez is megviselt, és azóta is össze-vissza mensizek!

Rita, kérdezted volt-e hasonló ciklus össze-visszaság valakinél. Nekem nem 28-40-15-36 volt, hanem 21-30-26-22-27 mostanában, ami lehet a kezelés utóhatása! Nekem elvileg a következő mensi 2.napján indul a 2.lombik stimuja, lányok, kb 2 hét múlva kezdhetitek nekem is a szurkolást, remélem!!!!!!

Pat, Rill mi újság???? A tali szervezésről a kudarcok után már lemondtam...pedig jó lenne!!!!

Előzmény: judit1975 (78995)
judit1975 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79013
Cunimazsi!

Az ebédet nem nagyon számolom én sem, reggeli az kimarad, pl. tegnap átaludtam. :-)))) Aztán fél 11-kor jutott eszembe a tízórai. :-))) Este meg nekem elég egy joghurt, nem fogok bebombázni egy zsemlét!
Móka, meg Rill mondta, hogy fogytak a met-től, de gondolom mindenkire másképp hat. Neked rendbejött tőle az inzulinod? Szeded még? Meddig szedted?
Előzmény: cunimazsi (79009)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79012
El kell rohannom a fiamért,de válaszolok feltétlen!
Előzmény: judit1975 (79010)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79011
De nekem már igazán kijárna egy rózsaszín!Naaaaaaaaaaaaaaa!!!
"Kékügyileg"már kiéltem magam.
Vagy esetleg még belemennék az egy kék,egy rózsaszín variációba. :))))
Előzmény: bloodbunny (79008)
judit1975 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79010
Endzsi! A 3 kg, az jó, majd csak beindul, kitartás!

Az antagonista az meddig tart, mint egy short? Hogy zajlik? Köszi a segítséget.
Nekem 3 long volt és egy short.
Előzmény: Endzsi93 (79005)
cunimazsi Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79009
Endzsi
A W-vel végülis már beszéltél? Vagy ezt még a Zeke mondta? Most teljesen képzavarban vagyok. Neked különben ahogy leírtad valóban jobb a nyár, mert neked sajna így is rá kell szánnod az egész napot, akkor meg már olyan mindegy az a + 1-2 óra, csak nekem meg még van esélyem beérni 9-10 között a munkahelyemre, és ha végzek a munkámmal szabit sem kell kivennem, azért nem mindegy. Sajna én emiatt ha valami oknál fogva csúszna a mostani, áttenném szeptemberre, de most valahogy már nagyon nem akarom húzni.

Mégleány
Örülök hogy jól vagy!!! Tudom hogy elképzelhető másra is jó ez a tea, csak nálam az a probléma, hogy alapvetően székrekedéses vagyok, hátmég mióta szedem az elevitet, úgyhogy mikor meghallottam a patikában hogy mire való hivatalosan, úgy döntöttem én kihagyom.

Judit
Úgy tudod meg hogy szabin lesz-e, hogyha oda mész a 2. napon, megkérdezed tőle hogy ő tudja-e végig vinni. Nekem annak idején ő maga mondta hogyha őt szeretném végig, várjunk egy hónapot mert szabin lesz. Ugyhogy megvan rá az esélyed hogy a kérdésed nélkül is megtudod.
Bár nem nekem címezted a kérdést (már nem is emlékszem volt-e egyáltalán), de én nem fogytam a met-től, a diétával pedig szintén hadilábon álltam egy ideig, de mostmár megszoktam. A vacsorát én sem veszem komolyan, az időpontokat nagyjából tudom tartani, de ebédnél meg vacsinál nem számolok, és a vacsinál el sem tudom képzelni hogy 40 gr. CH-t bevágjak. Persze arról nem beszélek hogy hétvégén borul minden, mert nem vagyok hajlandó korán felkelni a reggeli miatt + bűnözök is legalább egy napon, de most például péntektől vasárnapig :-)))
Előzmény: Endzsi93 (78994)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79008

Nagyon off, de valahogy ideillik mégis:

Nálunk megoszlanak a vélemények: én lánypárti, párom és nevelt lányom fiú párti...mán ha lehetne ugye választani... / Kamasz leányzó indoklása, hogy miért nem lány: hogyisne, hogy olyan legyen mint én?! ...:-))/

 

Szóval az a rózsaszín bili fiú esetében erősen meggondolandó.... legyen inkább ződ vagy sárga... az igazán demokratikus...:-))

Előzmény: Endzsi93 (79006)
jjuliska Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79007

Sziasztok!

Régebben írtam én is, ide is.

6 év, 5 inszemináció és 2 lombik után, spontán terhes lettem s már 4 és fél hónapos a kisfiúnk. Azért írok mert van megmaradt szurim, felajánlom. Pécsett átvehető.

1 db Decapeptyl 0,1 mg injekció Felhaszn: 2009 ápr.ig

1db (1-1 por és oldószer ampulla) Choragon 5000 NE injekció Felhaszn: 2008 júl.

Nem sok, de hátha mégis jól jön valakinek.

Endzsi93 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79006
Nagyon igazad van!Én is a beutalón véreztem el,rögtön az elején.
Na de gondoljunk inkább a bilire! Én a rózsaszínre szavazok!!! :))))
Előzmény: bloodbunny (78999)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79005
Szia Judit!
Nekem az első(és eddig egyetlen) antagonista volt.Kérdezz nyugodtan,ha tudok,segítek!
A kilókkal hadilábon állok.Eddig 3 ment le.Hát ettől még nekem sem kell ruhatárat cserélnem. :((
Előzmény: judit1975 (78995)
Moha79 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79004

Mégleány!

 

Ez kölcsönös én is nagyon drukkolok ám neked! :) De én is akkor leszek teljesen nyugodt, ha végre megszületik a baba. Igen eddig elég rosszul voltam de reggel sosem én is inkább utána, de akkor egész nap hányineger, és semmit nem kívánok enni. Csak sós perec!Most ettem meg 6-ot!:)

Láttalak a koraterhességiben, én eddig csak olvasom őket!

Előzmény: mégleány (79003)
mégleány Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79003
Szia Moha!
Jajj, nagyon szurkolok ám neked! :)
Én most vagyoka 7-dik hétben és bár próbálok nem aggódni, szerintem majd akkor leszek nyugodt, ha megszületik a kicsike...
Te nagyon rosszul voltál végig?
Én pár napja émelygek csak, de azt is inkább délután este...
Csütörtökön megyünk még uh-ra, aztán valószínű elbocsátanak...azt hiszem
Előzmény: Moha79 (79000)
mégleány Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79002
cunimazsi!
Én is sokat utánaolvastam a teának, mielőtt el kezdtem inni, de nekem végül természetgyógyász ajánlotta...
viszont ezt találtam:
http://www.wellnesscafe.hu/szakertok_4.php?szakertoid=20&PHPSESSID=67cbda33ef818db948b2d3943c67b6e0


a tea zacskóján valóban a gyomorpanaszok szerepelnek és erre is szokták használni :)))
nekünk bevált, de mindenki saját maga dönti el :)))
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79001

Lehet, hogy ő is be fog aludni, mint én tettem aznap a sok minden történés és altató után... :-)) De hát egy rókakölyöknél minden rendben fog menni...:-))

Előzmény: Moha79 (79000)
Moha79 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 79000

Szia Rókakölyök!

 

Köszönöm jól vagyunk. Ez már a 11. hét!:)Mostmár kezdek én is egy kicsit jobban lenni. Szerdán megyek az orvoshoz, majd akkor derül ki mikor megyek uh-ra legközelebb, szerintem a 12. hét után. Majd mindenképpen szólok, hogy mi volt.

Neked szorítok, majd jelentkezz, hogy mi volt ma!

Előzmény: Rókakölyök (78972)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78999
Ja és úgy szeretnék már ott tartani, hogy a bilin morfondírozhassak... hogy a kékvirágos zománcost vegyem, vagy a könnyű kis világoskék műanyagot...És még azt se bánnám, ha véletlenül belelógna a kezem....:-DDD
Előzmény: bloodbunny (78998)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78998
Endzsi, finomítsunk a kívánáson, mert már mondták nekem, hgy vigyázz mit kívánsz mert megkaphatod...:-)) Szóval, igen, kapjunk listát, hogy mit kell kivizsgálni tutira és ahhoz kapjunk is beutalót, ugye és ha mindezen végig mentünk, akkor sikerüljön... így pontos és eredményes.. :-))
Előzmény: Endzsi93 (78992)
judit1975 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78997
Csak pont azon gondolkodtam, amit írtál, hogy mi van ha akkor szabin van???? Lehet előre tudni ki mikor megy szabira? Én mindenképp Z.-hez akarok menni. 5. dobásom.....
Előzmény: cunimazsi (78993)
judit1975 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78996
Endzsi!

Én Zekének mondtam, hogy nyáron megyek csak. Mondta, hogy amikor én úgy döntök, csak menjek. A ciklus 2. napján, mert abból még bármit indíthatunk, bár ő antagonistát javasolt. (Volt már 3 longom)
Előzmény: Endzsi93 (78994)
judit1975 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78995
Lányok!

Volt vakinek antagonista protokoll?

Móka, Rill!

Mi újság veletek? Szedem a metet ma már 2x1-et, eddig nem érzek semmi mellékhatást. A diéta nem jön össze, képtelen vagyok reggel 7-kor enni. Meg az este 7 óra is elég fura nekem, eddig mindenhol azt hallottam, hogy 5 után nem előnyös a kajálás. Ráadásul attól, hogy vminek nincs szénhidrát tartalma, attól még kalória bomba lehet (pl. szalonna). Eléggé kételkedek, hogy így lehetne fogyni. Én kevesebbet eszek, mint amennyit a dr.nő mondott. Nekem az sok. Ti hogy vagytok vele?
Endzsi93 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78994
Hát igen.Mindennek megvannak az előnyei és a hátrányai is.A nyár azért lenne nagyon jó,mert nekünk szünet van és nem kellene a munkahelyemen "füllentenem",hogy már megint hová megyek.Na és sokkal kevesebb a stressz.Ha mégis rászánnám magam,a ciklus hányadik napján menjek W-hez?Z azt mondta,hogy ha legközelebb menni akarok,akkor a mensi 2.napján menjek és valószínű long lesz nekem is,mert csak 3 petikém lett.
Előzmény: cunimazsi (78993)
cunimazsi Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78993
Endzsi!
Jaj de örülök hogy most nem pauzálsz!!! Elvileg nem kérheted, hanem ahogy kijön, de én az előzőekből tanulva most kifejezetten mondtam neki, és ő mondta hogy oké. Az biztos hogy azzal nagyobb az esély, és ha már utolsó alkalom, adjuk meg a módját. Egyébként mivel a BMC-ben csak hosszú hétvégén van műszak, sajnos ha úgy jönne ki hogy szombatra vagy vasárnapra az 5. nap, hiába jobb, meg alkalmasak rá az embriók, bizony visszaültetik 2-3-4 naposan is. Ezért jeleztem hogy most úgy ügyeskedjünk, hogy vagy hétfőre essen a leszívás, vagy csütörtök, péntekre. Azt mondta hogy rendben, május 15-én hormoneredményem alapján kiszámoljuk.
Long protokollom lesz, azért indul a deca előző ciklus 21. napjától.
A Lényeg hogy lelkileg legyél rendben, és inkább a fiad ballagására menj el, mert különben otthon a nagy pihi közben ezen agyalnál!
Azt kizártnak tartom hogy W visszautasít, de én még ott tartottam, hogy SZ-hez mész. Viszont ha nyáron vágsz bele azért gáz, mert akkor valaki mindíg szabin van, és a szabin lévő betegei átkerülnek az ottlévőkhöz a Konczot leszámítva, úgyhogy az amúgy sem kevés ember még jobban feltorlódik. Nyáron esetleg még le tud csusszani -10 kg :-))), és lehet hogy az a lelkednek is jót tesz!
Előzmény: Endzsi93 (78984)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78992
Olyan jó lenne kapni egy listát arról,hogy mi mindent kell kivizsgáltatni a siker érdekében.És ha ezek megvannak, valaki tutira garantálná a csodát! Na jó és most felébredtem,mert belelógott a kezem a bilibe. :)
Előzmény: bloodbunny (78991)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78991
Tudj isten, ezzel én is így vagyok... úgy érzem magam, mint egy versenyló, aki futna még, de csak a levegőben kalimpálnak a lábai...:-))
Előzmény: Endzsi93 (78989)
Anneluca Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78990

Hello csajok!

Megkérdezhetem mi a neve annak a kapszulának amiről írtok,és hol lehet beszerezni?Nekem is gondok vannak a nyálkahártyával,pedig eddig nem volt semmi vele.Köszi

Előzmény: rita0130 (78987)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78989
"Vég" stádiumban. :))Persze ez csak vicc.Éppen parkolópályán vagyunk.De ha csak rajtam múlna már elkezdtük volna a másodikat.Köszi az infót a kapszuláról.
Előzmény: rita0130 (78987)
cunimazsi Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78988
Banyuci
Teljesen megértelek a tanácstalanságoddal kapcsolatban, de én nem mennék nőgyógyászhoz, és sajnos azt kell hogy mondjam, egy meddőségi központba is akkor jó ha elmész, ha már te magad utánajártál a problémádnak és elkezdted kezelni. Akkor már elfogadják, de ők maguk ritkán kezdeményezik, mintahogy a te példád is mutatja. A BMC a János Kórházon belül van, Budai Meddőségi Centrum, rá tudsz keresni az interneten. Egyébként a www. infertility.hu-n lehet hogy jobban körül tudsz nézni intézet ügyében. De szerintem először a PCOS-t kéne kezelni, és azt nem merionállal, mert ha mégis összejön, nagyon nagy az esélye a vetélésnek ha nincs kezelve ez a dolog. Erről többet olvashatsz PCOS honlapokon
Előzmény: Banyuci1980 (78983)
rita0130 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78987

Endzsi93!

 

Már több ismerősömtől hallottam akiknek "bevált" ez a kapszula, ami még vastagabbá teszi a méh nyálkahártyáját és ezáltal könnyebb a beágyazódás, amit én tudok róla azt leírom a dobozáról mert én is több kézen keresztül jutottam hozzá: " RGANICA, Herbal Nutriment, FEM " ennyi van ráírva. Már én is nagyon rá v.ok izgulva!

Te most milyen stádiumban vagy?

Előzmény: Endzsi93 (78985)
kamill77 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 78986

Szia Banyuci 1980!

 

Az Országos Gyermekegézségügyi Intézetben( BP Örs Vezér tere) ingyenes az ellátás ,vizsgálatok, spermavizsg, vérvétel  átjárhatósági stb... egészen a 6 db inszemig , de sajnos lombikot már nem csinálnak.

Én oda jártam egészen addig , míg ki nem derült, csak a lombik a megoldás.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!