Keresés

Részletes keresés

tangerine Creative Commons License 2001.03.07 0 0 356
Csak nem a GDF-re mesz? (kellemes kis szombat reggeli ZH-k másnaposan :) hja a régi szép időkben) :)
Előzmény: YoungOld (355)
YoungOld Creative Commons License 2001.03.07 0 0 355
Nem hiszitek el: kaptam ugye a Medúzától egy jegyet, meg nyertem is a Zene.net-en. Két jegyem is van, névre szólóan, erre a lényeg: nem tudok felmenni Pestre Paksról!!! Nincs visszafelé közlekedés, nekem meg reggel 8-ra Szekszárdon KELL lennem. Azt nem tudom elhalasztani, késni sem tudok. Ismerős nem utazik se oda, se vissza. Hát milyen ócska világ ez?!?! Kérlek titeket, kérdezősködjetek, legalább Dunaújvárosig, vagy Földvárig nem jön-e ismerősötök, onnan talán lesz busz haza. Már csak ez a lehetőség maradt. Nagyon ász lenne, ha valaki tudna valami lehetőséget!
disp Creative Commons License 2001.03.07 0 0 354
Asszem megyek :)
Előzmény: artax (353)
artax Creative Commons License 2001.03.07 0 0 353
Nekem mar megvan a jegyem. Nyertem a Zene.net-en.
Jon valaki? Egyedul nincs sok kedvem menni.
Ha jon valaki dobjon mar egy mailt.

Udv

Sziasztok

Artax

ChrisH Creative Commons License 2001.03.06 0 0 352
Ugorj át a zene.net oldalra, lehet jegyet nyerni a buliajánlóban találsz több infőt.

YoungOld - 'vidéki' koromban én felhívtam a városunk helyközi buszmegállóját, ők meg tudják mondani, hogy mikor indul visszafelé az első járat Pestről. Próbáld meg, tuti, hogy segíteni fognak. Az efféle bulik egyébként legalább éjjel 4-ig eltartanak, amennyire én emlékszem a buszok hajnal 5 körül kezdenek el 'dolgozni'.

Előzmény: artax (349)
artax Creative Commons License 2001.03.06 0 0 351
Tudom hol a DJ Service.
A masik kerdesemre valaki?
Youwine Creative Commons License 2001.03.06 0 0 350
DJ Service, Teréz körúton (házszámot nem tudom, de van honlapjuk).
Előzmény: artax (349)
artax Creative Commons License 2001.03.06 0 0 349

Ugyan meg nincs jegye de azt hiszem elmegyek erre az al Kraftwerk partyra.
Nem jon valaki? Mert osszefuthatnank elotte valahol aztan mehetnenk egyutt.

Hol lehet jegyet venni?

Udv

Artax

onsy303 Creative Commons License 2001.03.06 0 0 348
LoviGabi!
Eddig talán ez a legjobb, amit feltettél (Kraftwerk-Karlsruhe_ZKM_18-10-1997 ) mint zeneileg, mint pedig minőség tekintetében!
még 1x köszi!
onsy303 Creative Commons License 2001.03.06 0 0 347
Kraftwerk-Karlsruhe_ZKM_18-10-1997 , na ez is lejött 10 perc alatt.... Persze nem volt ez mindig így, én is 14,4-es modemmel kezdtem!
Köszi LoviGabi!
YoungOld! Volán Ügyfélszolgálatot hívtad ezügyben?
Nem tudsz Pesten aludni, vagy a szekszárdi progit lemondani?
LoviGabi Creative Commons License 2001.03.06 0 0 346
A /mp3 kitétel ne zavarjon senkit... már álmos vagyok ;)
Előzmény: LoviGabi (345)
LoviGabi Creative Commons License 2001.03.06 0 0 345
Sziasztok.

- /mp3/Kraftwerk-Karlsruhe_ZKM_18-10-1997 (192-es bitráta!)

LoviGabi

YoungOld Creative Commons License 2001.03.05 0 0 344
Igen, ilyen pletyik mindig vannak, pl 331-es hozzászólás, de én csak azt írtam le, amit ők küldtek emilben. Senki nem tud utazásügyileg infóval segíteni? Legalább azt mondjátok, hogy nincsen olyankor visszafele busz (bár ezt már 99%-ra veszem, de hátha)! Nem igaz, hogy nem tudok eljutni oda, meg vissza időben!
Előzmény: Youwine (343)
Youwine Creative Commons License 2001.03.05 0 0 343
Az EMI német honlapján egy nyikk sincs új lemezről. Pletykák pedig az Electric Café óta folyamatosan felröppennek. Én csak akkor hiszem el az új lemezt, ha majd látom. Vagy akkor se.
YoungOld Creative Commons License 2001.03.05 0 0 342
Ja, és az EMI állítólag exkluzív anyaggal szolgál nekik, az is be lesz építve az estébe.
YoungOld Creative Commons License 2001.03.05 0 0 341
Ma kaptam választ az emilemre tőlük. A helyzet: úgy volt, hogy 7-én jelenik meg a Kraftwerk új albuma (?). Így 9-ére tervezték a bulit. Közben kitolódott ez a dátum nyár elejére-közepére, de a buli meg lesz tartva. 1 KW tag eljött volna (nem tudom, melyikre gondoltak), de most így ő sem lesz. Slam Jr ad egy KW szettet (legalább nem valami névtelen DJ, hanem olyan, aki ért is a cuccoshoz), meg videok, stb. Buli lesz, csak KW tag és új album nélkül. És mivel értetlenkedtem a megtévesztő plakát és honlap miatt, ezért kaptam egy exkluzív jegyet a nevemre "engesztelőül". 1 a bibi: gőzöm nincs, hogy megyek fel, mert paksi vagyok, autó kiesett, mert nem elérhető ebben az időpontban, busz meg szerintem nem megy (illetve jön), és nekem szombat reggel 8-ra Szekszárdra kell érnem (meg előtte azé' haza is). Szóval: KÖNYÖRGÖM, aki paksi, és megy és jön is utána haza, és vele el tudnék menni, annak nagyon nagyon hálás lennék. De ha a budapesti fórum tagok tudnának busz-infóval szolgálni, annak is nagyon örülnék (átszállással is jó).
Youwine Creative Commons License 2001.03.05 0 0 340
1000 HUF elővételben, 1500 a helyszínen. Kéne menni, de majrézom, hogy átrázás az egész.
Előzmény: Deph (339)
Deph Creative Commons License 2001.03.05 0 0 339
Szia Onsy303!

Engem érdekel a dolog, mert a sávszélesség nálam kicsi, viszont van CD íróm. Majd megegyezünk! Másnak is szívesen átírom, ha nekem meglesz!
Csak a nyers CD ára + 100 Ft + postaköltség ha postán adom fel. Sajnos a "bitang" kasszába, kell a 100-ast betennem, úgyhogy ez kötelező!

Valaki megy a "lemezbemutató koncertre"? És mennyibe kerül, ha nem nyerem meg azt a jegyet?
Mikor is lesz?

Előzmény: onsy303 (338)
onsy303 Creative Commons License 2001.03.05 0 0 338
Sziasztok!
13,8 G??? Jó vaskos emilek! :))) Tényleg nem juthatott el sokakhoz, mert csak én 1,16G-húztam le...
Megszakértettem az anyagokat, a japán tribute album kivételével mindegyik nagyon korrekt, és végülis edzettségi fokmérőnek az sem rossz, de én azt hiszem nem fogom megtartani.
Kedves keskeny-sávszélességű, és kevés tárhellyel rendelkező Kraftwerk-rajongó-társaim!!! LoviGabi segítőkészségét, és áldozatos jótékonyságát igyekeznék továbbvinni: én eddig (majdnem) mindent letöltöttem, és valószínűleg ki fogom írni a cuccot CD-re... stb.
Youwine Creative Commons License 2001.03.03 0 0 337
A www.est.hu ehhez képest Kraftwerk koncertként hirdeti.
Előzmény: ChrisH (335)
LoviGabi Creative Commons License 2001.03.03 0 0 336
Hello.

"Csak az a gond ,hogy egyszerre sok cuccost felraksz és az embernek meg minden kéne de ilyen rövid idő alatt 56k-n lehozni lehetetlen... De azért amit tudtam leszedtem... Nem lehet a határidőt meghosszabbítani????? Na mindegy várom a következő újdonságaidat!!!!!! "

Ma egy kicsit beletúrtam a webszerver log-ba, és kigyűjtöttem az általam gerjesztett kimenő forgalmat /vagyis azokra a file-okra utalok, amiket én tettem elérhetővé/ az alábbi időzónákra: 01/Feb/2001:09:49:50 +0100 és 03/Mar/2001:13:20:55 +0100 között (vagyis jó 31 nap)
S úgy, hogy csak az .mp3 kiterjesztésű file-ok letöltöttségét néztem, a végeredmény 13.8 Gb körül van... S mindez annak ellenére, hogy ez -elsősorban- egy mail-szerver.

Emiatt is van, hogy amiket felteszek [bizonyos topicok, levlisták számára] csak rövid ideig vannak fent. Ilyenkor egy kis összetartás kellene hogy működjön. Pl. hogy aki itt letöltötte és van rá lehetősége másoknak is lemásolni (CD-re írás) ha kell, úgy segítsen nekem ebben. Én nem tudok CD-t írni, nincs íróm; a saját anyagaimmal is szoktam küzdeni e téren.

LoviGabi

Előzmény: gabihari (332)
ChrisH Creative Commons License 2001.03.02 0 0 335
Hello mindenkinek :)

Megkérdeztem a Club Medúza szervező/vezetőjétől, a bulin nem lesz ott senki a Kraftwerből, a lemezt valóban szeretnék majd árulni, említett valami olyasmit, hogy a kiadó levette a dologról a kezét, és már másodszorra próbálják összehozni, már nem akarták tovább halogatni.

Ami biztos, az az, hogy vannak exkluzív filmanyagaik, amelyeket csak ott lehet majd megnézni, és gyakorlatilag az egész este a Kraftwerk körül forog majd, úhgyhogy érdemes elmenni.

Jegyeket lehet nyerni a www.zene.net -en, az aktuális rovatban meg fogjátok találni, a játék baromira könnyű, úgyhogy hajrá. :)

artax Creative Commons License 2001.03.02 0 0 334
GABOR

Ha lement a party es a plakat aktualitasat veszetete egyet nem kernel el nekem a PeCsa-haverodtol?

Udv

Artax

Törölt nick Creative Commons License 2001.03.02 0 0 333
PeCsa DM klubos barátom mondta, hogy az egyik Medúzás szervező lehozott pár Kraftwerk plakátot a klubba kirakni, és határozottan állította, hogy szó sincs átverésről, valóban az új Kraftwerk album bemutató partija lesz. Egyéb részleteket nem tudok.
Én abban biztos vagyok, hogy a KW nem lép fel, de ezt a lemezbemutató bulit is nagyon furcsálnám, mégha tényleg kijön az új album júniusban, akkor is.

G****
www.demolimited.com

gabihari Creative Commons License 2001.03.01 0 0 332
Üdv mindenki! A http://www.side-line.com/ -en olvastam ezt a hírt! Azért érdekes ez az est.hu -s
dolog....

[01 March 2001]
Exclusive: Kraftwerk to release new album in June
The belgian EMI office confirmed us this afternoon that EMI is to release a brand new album by Kraftwerk in June. The release has no title yet, but we'll keep you informed on the matter. There's no news either whether there will be a single release as well. Meanwhile you can listen to a special with lots of unrelesed live material by following the link below.

LoviGabi: Istenkirály vagy!! Csak az a gond ,hogy
egyszerre sok cuccost felraksz és az embernek meg minden kéne de ilyen rövid idő alatt 56k-n lehozni lehetetlen... De azért amit tudtam leszedtem... Nem lehet a határidőt meghosszabbítani????? Na mindegy várom a következő újdonságaidat!!!!!!

artax Creative Commons License 2001.03.01 0 0 331
Sziasztok

Most hallgatom a Kraftwerk remix mp3-makat.
A Telephone-Mix-ben meg Yello is van:)
jol el volt aki mixelte.

Tangerine YoungOld irigykedve olvasom soraitok...
Sosem szerettem pestet.

tangerine Creative Commons License 2001.03.01 0 0 330
YoungOld!

Nem bánom, de csak akkor, ha nem árulod el senkinek, hogy mekkora káosz van a szobámban. :-D
Esetleg a Bartos koncert-videót is kölcsönadhatom.
Van valami Hyper Celebral Machine gyárinak kinéző, de kalóz koncertfelvételem ('81-es, úgy rémlik olaszországi). CD-n van, de ennek ellenére elég szar minőségű, szerintem a nézőtérről lett véve. Asszem Schöne Neue Welt is megvan egy haveromnál, ha érdekel, akkor nem kell letöltened.
Van a '91-es BS koncertről is egy kazettám valahol, de ez eléggé élvezhetetlen. Egy mellettem álló srác vette fel egy walkmannel. Sajnos a KW alig hallatszik rajta, inkább csak a közönség zaja. :)

(tel.: 510-496, 30-2-678-674)

Előzmény: YoungOld (315)
LoviGabi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 329
Sziasztok.

Ez meg itten egy japán tribute album lenne...

LoviGabi

Törölt nick Creative Commons License 2001.02.28 0 0 328
Hello LoviGabi!

Ezeket tudtam szinte teljesen végig meghallgatni:
- Virtu ex Machina (Live in Tokio 1981) és
- KW-live_Tokyo_Akasaka_Blitz-03-04-1998
Ez a két felvétel nagyon állat, főleg a '81-es!

Te neked megvannak azok az mp3 felvételek cd-n is amiket felraksz (magyarul: kiírod őket)? Azért kíváncsiskodom, mert azonkívül, hogy beléjük hallgatok, mást nem tudok velük csinálni (értsd: hazavinni, cd-re kiírni, otthon hallgatni). És talán más is jár ebben a cipőben...

Üdv!
worker

Előzmény: LoviGabi (326)
LoviGabi Creative Commons License 2001.02.28 0 0 327
Szintéén friss anyag: - Kraftwerk: Schöne Neue Welt (remixválogatás)

LoviGabi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!