Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

tcaoe Creative Commons License 2001.01.24 0 0 20
a kozepsore gondoltam... Es PIROS!:)

Meg vagyunk veszve egyebkent.

Előzmény: tcaoe (18)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2001.01.24 0 0 19

És hamarosan indul a tractors.com is. :-))

tcaoe Creative Commons License 2001.01.24 0 0 18
Hat ez valami halalosan nez ki....

Előzmény: Eclipseboy_ (15)
Magnat Creative Commons License 2001.01.24 0 0 17
Tudna segíteni valaki?

Megnéztem a www.mtz.com-ot, de olyan qrva bonyolult a lap, hogy fingom sincs, hol lehet megnézni az idei modelleket!

tcaoe Creative Commons License 2001.01.24 0 0 16
Hat, ha mellbimbokat akarok nyomogatni, nem traktorban teszem:)) Vagy ha megis, nem a muszerfalon...:))
A deree esetet tudtam, egyebkent nem tul jok. De komolyan. Megbizhatatlanok, es relative rossz a hasznalhatosaguk.
Előzmény: Magnat (9)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2001.01.24 0 0 15
Magnat!

Azt nem tudom persze, hogy ez az MTZ az az MTZ-e, de lehetséges.

A Zetor amerikai honlapja viszont itt van.

Alexis Creative Commons License 2001.01.24 0 0 14
Bakker, ez a nem semmi topic 8))))))

MTZ-vel én is csapattam építőtáborban 8)

Magnat Creative Commons License 2001.01.24 0 0 13
Eclipse: mindenesetre nem mehet olyan szarul nekik, ha .com és nem .ru!
tcaoe Creative Commons License 2001.01.24 0 0 12
A Lambo traktorok mindig sargak... Hogy nez mar ki, egy sarga traktor? Mint egy pisztaciazold ferrari... A TRAKTOR LEGYEN PIROS!!!!! Feher tetovel....:)))
Előzmény: fastcar (5)
Magnat Creative Commons License 2001.01.24 0 0 11
Az így írják után ?-et akartam...
Eclipseboy_ Creative Commons License 2001.01.24 0 0 10
Egyébként érdemes megnézni a www.mtz.com honlapot, nem semmi! :-))
Magnat Creative Commons License 2001.01.24 0 0 9
A Cristal at tényleg bivaly, meg a külseje is! Digit klíma ok, de a nyomógombok még mindig ütősebbek a dominátoron ...

Azt 1ébként tudjátok, hogy a John Deere (így írják) traktorokat (vagy az ősüket) magyar tag tervezte? Déri Jánosnak hívták, itt nem kellettek a tervei, erre kiment Amerikába és most vesszük a gépeket tízmilliókért...

Sorry, akinek nem volt új...

tcaoe Creative Commons License 2001.01.24 0 0 8
Az MTZ nyert iden, de csak mert a Zetor megallt a Mitsu csapatat kihuzigalni a homokbol. Kulonben eselyuk se lett volna!
Előzmény: Eclipseboy_ (7)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2001.01.24 0 0 7
fastcar!

Nézzük csak meg melyik gép lett a győztes a traktor kategóriában a Paris-Dakar Rally-n! Akkor egyből kiderül mi is a pálya. :-))

Előzmény: fastcar (5)
tcaoe Creative Commons License 2001.01.24 0 0 6
Na, jo, de az ugy nez ki, mint a ketajtos szekreny felnagyitva:) A zetor sokkal szebb(egyebkent a cristal sorozathoz van digit klima, de azok sokkal nagyobbak, kb 100 Le-tol kezdenek):)))
Előzmény: Magnat (4)
fastcar Creative Commons License 2001.01.24 0 0 5
Eclipse!

Ez azonban mind semmi, ugyanis a Lamborghini traktoroknak van a legjobb gyorsulásuk és a legnagyobb végsebességük, ráadásul az övék a legjobb klíma is :))))

Magnat Creative Commons License 2001.01.24 0 0 4
Tcaoe!

Akkor mondom az überfrankót! Van 1 haverom, aki mezgazd. gépésznak tanult. Gyakorlaton kibulizta, hogy ne kelljen szerelnie, hanem - augusztus lévén - beszálhatott aratni. Claas Dominátorral dolgozott, légkondi van benne, és azt mesélte, hogy a vezérlőgombok mellbimbóra emlékeztették, úgyhogy imádta nyomkodni! Ja, digit klíma, hermetikus fülke, 35 fokban a tarlón minden további nélkül 15 fokot tud csinálni!

granturismo Creative Commons License 2001.01.24 0 0 3
Ugyammá. Ne viccelődjünk.

Panonnia P21 blokk után flexxel szétvág, mögé leszűkitett Moszkvics hátsó híd váltóval-kerekekkel beépít. Mindkét váltó megmarad. Igy 4x4=16 sebesség kapcsolási lehetőség megvan. Mindkét váltó 1-be tesz=fák kihúzása tövestül. Mindkét váltó 4-be=országúton 80 felett. Emellé hamisítatlan naked-bike élmény három keréken! Hol hozza ezt a Belarus vagy a Csecsoda?

Eclipseboy_ Creative Commons License 2001.01.24 0 0 2

A mellékelt ábrán nagyon jól látható, hogy a Shin Caterpillar Mitsubishi traktorok ESP nélkül is kiváló kanyarsatbilitással rendelkeznek, még havas úton is.

Előzmény: tcaoe (1)
tcaoe Creative Commons License 2001.01.24 0 0 1
De a nemet traktorok mar akkor is kiraztak az ember lelket.:))
Egyebkent a cimben szereplok mesekelten tartoznak a felsoroltak koze...:)
Előzmény: Eclipseboy_ (0)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2001.01.24 0 0 0
Ne felejtsük el hozzátenni, hogy a németek jóval korábban elkezdtek már traktort gyártani, amikor a japánok még csak nyers halat ettek a kunyhóban. Igaz az új japán traktorok sokkal megbízhatóbbak a statisztikák szerint.
:-)
tcaoe Creative Commons License 2001.01.24 0 0 topiknyitó
Szoval ott tartottunk Magnattal, hogy az MTZ-nek van 80 LE-s panoramafulkes valtozata is. Kozolnom kell, hogy a Zetor 6211 alapbol panoramas, es a tesztelt peldany klimas, es plusskarpit van a tetejeben, amit valami kulonos okbol a fotelekrol ismert gomb alaku diszitoelemekkel is ellattak.:))) Ja, es viszi a 45-ot, csak 35 folott mar nem porog annyira. Igaz, ez is pattog kicsit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!