Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

blablacko Creative Commons License 2003.12.31 0 0 17
próbáld meg az ebay.de oldalon.
én elég sokat licitálok itt és már elég sok kisautót vettem innen...

lacko

Előzmény: DLala (15)
S t a r Creative Commons License 2003.12.28 0 0 16
Hali!
Éljenek a kisautok! :-)
Én keresnék bárminemü anyagban és méretben trabant kisautot! Régi lendkerekes, limo, kombi tökmindegy! Ha csak a kasztni van meg az is jó! Nem a mostanság kaphato kinai cucc érdekel, mert abbol van egy pár! :-)
Esetleg mini car, vay IRC modell valakinek trabi kasztnival? Azért a kombik elönyben!
DLala Creative Commons License 2003.12.27 0 0 15
Hali!

Nem tudom emlékeztek-e még rá, hogy a Matchbox cégnek volt régen egy Play Track nevű készlet sorozata (PL-1, Pl-2 stb.). Utcákat lehetett összerakni elemekből. Egyenes, kanyar, elágazás.
Nekem az alapkészlet maradt meg, hiánytalanul, de a gyerekem megőrül érte (pedig lány!), ezért szereznem kell még elemeket.
Amióta a Mattel felvásárolta a Matchboxot, azóta a legtöbb jó dolog eltűnt a kínálatból, csupa giccses szxr a választék.
Szóval ha valakinek van ilyenje és megválna tőle, vagy csak tudja, hol találok ilyet, az is dobjon meg egy emillel.
(eredeti angol gyártású Matchboxot is vennék)

Köszönet!

engene Creative Commons License 2003.12.02 0 0 14

sziasztok!

lenne egy nagy kérdésem. 2003-as Renault Clio matchboxot szeretnék kék színben. tud valaki valamit. sos.

köszi

bakoka_5er Creative Commons License 2003.04.15 0 0 13
Hali!

Megtaláltam otthon a nagy pakolászásban 1-2 matchbox-om. Volt jónéhány, iszonyú jókat játszottam velük. Gyorsan rákerestem a neten, hát meg is találtam A katalógust.

http://www.bamca.org/lineup/full.html

Kicsit nagy, vagy 700 kép, ugyhogy modemesek óvatosan.

Igazán jó érzés volt gyermekkorom letutibb játékait viszontlátni.

Szívesen vennék én is original matchbox-ot. Persze főként azokat, amikre emlékszem gyerekkoromból...

Üdv

b.

matchbox Creative Commons License 2003.01.17 0 0 12
S nem adod el őket?
Előzmény: választó11 (11)
választó11 Creative Commons License 2002.11.26 0 0 11
Mit érnek a kicsikék, csak info jelleggel érdekel.

Van egyébként 30 év körüli bogaram, ő kicsit megviselt, meg vannak szinte zsír kamionjaim.

Van egy csomó tő állapotú medzsóm.

SzaboZE Creative Commons License 2002.11.26 0 0 10
Hányadik kerület? Vagy vidék? :)

SzaboZE

Előzmény: Leon_ (4)
uccuneki Creative Commons License 2002.11.25 0 0 9
ha van még túlélő, jelentkezzen
lehet még valahonnan JÓ matchboxot szerezni? úgy értem nem azt a kínai szart, amit árulnak mindenholt, hanem a 15-30 éves darabokat?

érdekelne egy bogár, meg valammi komolyabb kamion szerkezet

matchbox Creative Commons License 2002.10.10 0 0 8
Érdekel itt még valakit a matchbox?
Előzmény: Torrente (6)
BanditV8 Creative Commons License 2002.02.13 0 0 7
Én jobb szeretem az építőkészleteket(makett). 1/24 1/25 arányban autóim vannak + 1/72-ben repcsik, helikopterek. Ja igen és egy X-Wingem. A gáz az, hogy a repülők és a kopterek már mind áldozatul estek egy-egy "elefántaporcelánboltban" típusú emberkének.:(((
Torrente Creative Commons License 2002.02.12 0 0 6
Szasztok! Ha valakinek van eladó VW bogár (régi!) vagy VW transporter matchboxa, kérem, jelezze a fenti emilen. Előre is köszi.

T

műfogsor Creative Commons License 2001.11.05 0 0 5
Kösz Leon_ a tippet, megnézem!

Közben a mai nap betértem a Hollán Ernő utcai Játék és Modellboltba és ott egy nagyon kedves néni odaadta ingyér az ő egyetlen 1996-97-os katalógusát. :)) Nagyon hálás vagyok neki.
Talán ez volt az utolsó katalógus, ugyanis akkor még a Tyco-é volt a matchbox.

Előzmény: Leon_ (4)
Leon_ Creative Commons License 2001.11.05 0 0 4
Van egy modellbolt a Petőfi Sándor utca végén, a gyalogos aluljáróban, ahol volt egy jó kis modellbolt, nem tudom per pillanat megvan-e még, de ők árultak mindenféle modellt, és hozzájuk katalógusokat, újságokat. Asszem a főnök csak csüt 17-19-ig megy be a boltba, ő ért igazán a dolgokhoz, ha valami nagyon különleges kell.
Én is gyűjtöm a kis járgányokat, de nem csak Matchboxok, hanem Bburagok, Herpa és egyéb modellek is sorakoznak a szekrényen. Az egyik legkülönlegesebb egy McLaren gyárból származó narancssárga, kézzel festett McLaren F1! Csak hogy vmi izgit is mondjak :))

üdv:Leon

Előzmény: műfogsor (2)
hulla Creative Commons License 2001.11.05 0 0 3
Hali Mindenki!
Nekem is van egy csomó Matchboxom, bár már nem gyűjtöm őket de mikor kicsi voltam elég gyakran kaptam. De szerintem majdnem mindenkinek van Matchboxa ugyanis kicsi korban szerintem sokmindenki kap Matchboxot. Na csá

hulla

műfogsor Creative Commons License 2001.11.04 0 0 2
Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy hol lehet M.o.-n matchbox katalógushoz jutni?

Joki Creative Commons License 2001.10.18 0 0 1
Nekem 4 polc + egy tároló van tele velük :D imádom őket, van közöttük nem egy amelyik már több mint 35 éves. Idősebb mint jó magam.
Előzmény: Törölt nick (0)
Joki Creative Commons License 2001.10.18 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Remélem van helye a kicsinek a nagyok között. Megpróbáltam utána nézni, hogy ezen a site-on kezdett-e már hasonló topic-ot, de nem könnyű kiigazodni a rengeteg indított témán. Ezért hát íme itt van egy, majd az igények eldöntik van-e szükség rá. Én magam 32 évés létemre imádom a modelleket, mitöbb az 1:64 méretű matchbox-okat szorgosan gyűjtöm is. Higgyétek el van ez olyan költséges hobbi, mint a nagy autóké. :)
Ha valaki hasonló modon érez írjon. Üdv Mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!