Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.09 0 0 1368
mióta csinálod?
és ha szabad érdeklődni van is cm-ben mérhető eredmény?
Előzmény: teszter :) (1367)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.08 0 0 1367
Leírás nincs, de szerintem úgy is érezni fogod, mert vagy fájni fog, vagy csak egyszerüen nem fogod tudni tovább pumpálni, mert az alsó gumis rész teljesen össze lesz nyomódva.

Amúgy én most már kb 19,5-nél tartok, de én már csinálom egy ideje.
Előzmény: Törölt nick (1366)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.08 0 0 1366
(csak érdeklődöm)
nincsen hozzá semmi használati útmutató, hogy a cerka hosszától függően mennyire kell felpumpálni a kezdetekben majd, szép lassan hogyan kell egyre jobban növelni?
Előzmény: teszter :) (1364)


bigi85 Creative Commons License 2008.05.07 0 0 1365
Én 18-ig pumpálom a lompost
Előzmény: teszter :) (1364)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.07 0 0 1364
Helló!

Kiváncsiságból lenne egy kérdésem.
Bathmate pumpán van egy cm számozás. Akik használják ezt az eszközt, azok hány centiig szokták/tudják felpumpálni a lompost?

Tudom, hogy az nem a valós érték, viszont összehasonlítási alapnak jó (feltéve, ha egyformán van rájuk ragasztva a matrica).

Kitartást mindenkinek.
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.05 0 0 1363
Sziasztok.
Elkelt a bathmate is, úgyhogy mostmár ne írjatok. Nincs se andro-penis, se bathmate.
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.03 0 0 1362
.
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.28 0 0 1361
Nálam a pumpa kelt el.
Még megvan a Penis Master szélespántú nyújtó készülékem,ha valakit érdekel.Ár: 22.000 Ft
Saját tapasztalat:2 hónap alatt 1cm
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.28 0 0 1360
Sziasztok!

Az andro-penis elkelt, úgyhogy ne írjatok ha ez érdekel titeket.

A bathmate még mindig megvan, akit érdekel a ba.mate@citromail.hu -ra írhat.
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.24 0 0 1359
Sziasztok.

Még mindig megvan a használt andro-penis és a bathmate. Akit érdekel az erre a címre írhat: ba.mate@citromail.hu. Jah és kérem csak olyanok írjanak, akiket komolyan érdekel, mert sokan írnak/kérdeznek hülyeségeket.
joker_man Creative Commons License 2008.04.22 0 0 1358
http://free-penis-enlargement-videos.thundersplace.org/ én ezt találtam..
Előzmény: Bigmac777 (1357)
Bigmac777 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 1357
Jelq-ról van valahol leírás?
Előzmény: Törölt nick (1354)
Bigmac777 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 1356
Ez nem a vízes pumpa, hanem a hagyományos, és nem is a növekedés céljából és nem is a rendszeres használat céljával vásároltam, hanem a merevedés erősitéssére.
Előzmény: BMW 530D (1352)
fedonevefazek Creative Commons License 2008.04.21 0 0 1355

Nekem már túl sötét lett, ezért abbahagytam.

És csak az utolsó öt centin. Túl feltünő.

Ez tulajdonképpen véraláfutás, remélem idővel kivilágosodik, felszívódik. Nem szetretném ha így maradna. Kicsit zavar.

Fedő

Előzmény: Törölt nick (1354)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.20 0 0 1354
Jelqet csinálom 1 hete, reggel-este. Valamit már észreveszek: nap közben vérrel telítettebb a farkam, vastagabbnak látszik egy picit. Esti masztinál pedig rendesen kidagadnak az erek, ezt baromira élvezem:)
Kicsit barnult nekem is, de az egész. Sőt, én a zacsit is masszírozom, úgyhogy egyszerre barnul az egész készlet. Nekem ez is tetszik:)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.20 0 0 1353
Van valami tuti módszer? Én már mindent próbáltam de semmi sem működött.
BMW 530D Creative Commons License 2008.04.20 0 0 1352
Sziasztok. Új vagyok itt, és kérdeznék BigMac777-től. Mióta használsz pumpát, és milyen a hatásfoka?
Előzmény: Bigmac777 (1349)
fedonevefazek Creative Commons License 2008.04.19 0 0 1351

Jelq-t csináltam, és bármennyire bekentem babaolajjal, besötétedett a bőr az utolsó öt centin, olyan mint amikor kiszívják az ember nyakát.

Már vagy két hete nem csináltam mert zavart hogy olyan sötét lett,de még most is olyan  sötét a bőr(talán minimálisat javult).

Mennyi idő míg ez visszavilágosodik? Tulajdonképpen ez véraláfutás, de nem nagyon akar eltünni.

Fedő

lazac83 Creative Commons License 2008.04.19 0 0 1350

 Sziasztok!

 

 Először is szeretném megköszönni a gyors választ Jenőbának.Én már próbáltam ernyedten és félmereven is pumpálni,félmereven kb akkorára tudom pumpálni mint a merev állapot vagy egy kicsit nagyobbra,hát ez lehet hogy kevés,de ha ernyedten pumpálok akkor érzek feszülést a tövénél és ebből azt gondolom hogy a belső nem látható részt huzza kifelé a gumiharangnak köszönhetően ami a levegős pumpán nincs. Így érthetőbb lenne az is amit írnak az oldalukon hogy akinek nagy a különbség ernyedt és merev állapot között az gyorsabban fejlődik,tehát nem csak a barlangos testek tágulnak amihez valószínű pumpáltan nagyobbnak kellene lenni mint mereven.

 Én is tapasztaltam olyant hogyha rápumpálok akkor nem túl kényelmes ezt úgy próbálom kiküszöbölni,hogy lefogom a heréket rápumpáláskor hogy ne huzza be ilyenkor általában jobb de nem mindig sikerül.

Bigmac777 Creative Commons License 2008.04.19 0 0 1349
Nekem csak hagyományos pumpám van (azért az sem biciklipumpa), ami felpumpálja szépen, nagy és merev a vákum alatt, aztán amikor kiveszem belőle a levegőt, visszalankad. Itt nincs ilyen gond?
Előzmény: Jenő_bá (1348)
Jenő_bá Creative Commons License 2008.04.19 0 0 1348
Helló!

Én mindig félmerev állapotban kezdem használni. Ernyedtben nem is próbáltam, de szerintem úgy nehezebb is lenne jól felduzzasztani hiszen eleve kevés vér van a cerkában. De semmiképpen sem teljesen merev állapotban, hiszen akkor már eleve feszül, és ha úgy feszítjük tovább, az biztosan nem tesz jót. Nem tudom h működési elv alapján melyik jobb, nekem ez bevált, és ezért csinálom így.

A pumpált állapot pedig nálam nagyobb, mint merev állapotban.

Ronnie kérdésére válaszolva azt nem tudom h miközben benne van a pumpában a farkam, akkor feláll e, hiszen eleve eléggé meg van duzzadva. :-)
Ha viszont leveszem róla a pumpát, akkor fel lehet állítani, és úgy nagyobb, mintha egyébként lenne merev állapotban (azért nem akkora mint egy lóé, de látványosan nagyobb és vastagabb), de utána ez pár óra alatt elmúlik. Igaz, közben elég hülyén néz ki, mert a fityma lassabban húzódik vissza, mint a "test", és olyan, mintha egy "bunkó" lenne a végén. :-) Most én kérdezek, más is tapasztalt ilyet? De igazából ez azért nem jelentett problémát, mert utána teljesen normális állapotra visszamegy.

Remélem tudtam válaszolni minden kérdésre.

Kell viszont írnom arról, h mostanában használat közben kicsit kényelmetlen, mert nem tudom úgy odarakni a cerka és a herék, zacsi közé, h használat közben ha újra pumpálom, ne nyomja valamilyen szinten. Más is tapasztalt ilyet? Hogy sikerült rajta segíteni? Igaz hogy ki lehet bírni, csak attól félek, hogy megnyom olyan dolgokat, amik maradandó belső sérülések lehetnek. Szóval csak óvatosan!
Előzmény: lazac83 (1347)
lazac83 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 1347

  Sziasztok!

 

 Régóta olvasom én is ezt a fórumot,kb 2 hónapja használok Bathmate-et és most látom hogy van itt olyan akinek mérhető eredményt is hozott már.

 Elsősorban Jenőbától kérdeznék de mást is szívesen meghallgatok,az érdekelne,hogy milyen állaotban kezdi használni a bathmat-et (ernyedt,félmerev stb)

Tudom hogy a leírásban ernyedt állapotot írnak de a levegős pumpánál félmerev állapotot ajánlottak.Lehet hogy a működési elv nem teljesen ugyanaz és ezmiatt de ezt csak én gondolom. A másik kérdésem az lenne hogy a pumpált állapot nagyobb e a merev állapotnál,mivel ha én ernyedt állapotban kezdem a pumpálást akkor nem tudom a merev állapotnál nagyobbra pumpálni,igaz nekem elég nagy a különbség a két állapot között. Lehet hogy hülyeségeket kérdezek,de lehet hogy többünkön segíthet olyanoktól a válasz akik már mérhető eredményt értek el.

Egyébként én is látok változást az ernyedt állapotomnál,remélem később többről is be tudok számolni.

Törölt nick Creative Commons License 2008.04.17 0 0 1346
akáár...naa de vicc nélkül!!! Feláll felpumpálva is?:D
Bigmac777 Creative Commons License 2008.04.17 0 0 1345
Póni lóra gondolsz? :)))
Előzmény: Törölt nick (1344)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.17 0 0 1344
és felpumbálva is feltud állni a cerka? akkor akkora mint egy lóé?:D
panosz Creative Commons License 2008.04.14 0 0 1343
Köszike
Jenő_bá Creative Commons License 2008.04.14 0 0 1342
Hello,

3 centit nem emlegettem, azt még én is csak szeretném. :-)

Szóval, említettem h mérni csak használat után 1-1,5 nap kihagyással mértem, direkt h ne befolyásolja a pumpálás az eredményt, és legyen ideje visszaállni. Az eredmény pedig úgy tűnik megmarad.

Használat után egyébként sokkal látványosabb a dolog és több is, illetve vastagabb is, de az mondom, visszaáll. Mint mikor valaki gyúrni jár, ott is sokkal látványosabb a dolog rögtön edzés után...
Előzmény: panosz (1338)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.13 0 0 1341
merev állapotban is megvan a változás?
Előzmény: a Vámpír (1339)
teszter :) Creative Commons License 2008.04.13 0 0 1340
Helló!

Kiváncsiságból lenne egy kérdésem.
Bathmate pumpán van egy cm számozás. Akik használják ezt az eszközt, azok hány centiig szokták/tudják felpumpálni a lompost?

Tudom, hogy az nem a valós érték, viszont összehasonlítási alapnak jó (feltéve, ha egyformán van rájuk ragasztva a matrica).

Kitartást mindenkinek :)
a Vámpír Creative Commons License 2008.04.13 0 0 1339

 

 

                                            Helló!

 

 

 

 

 Én írtam kb. másfél hónapja.Elkezdtem saját készítésű andro...-szel .

Örömmel jelenthetem ki, hogy működött. Egy hónap alatt fél cm a növekmény, napi 4-6 órát használtam.

Folytatom még egy - két hónapig.

Kiváncsi vagyok folytatódik-e a növekedési ütem

Sok sikert és kitartást minden műkedvelőnek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!