Keresés

Részletes keresés

eva36 Creative Commons License 2010.02.18 0 0 107
Nagyon sok jót mondhatok a Chrome működéséről, gyorsaságáról és megbízthatóságáról, de most inkább egy kritikát fogalmaznék meg vele és a Safarival kapcsolatban.
Ha pl. belépek az általam naponta használt mlap.hu webszerkesztői felületére - de jónéhány más szolgáltatásnál is ezt tapasztalom - akkor az Explorernél és a Firdefoxnál is egy normális szövegszerkesztői felület fogad - megkönnyítve a munkámat. Ezzel szemben a Safari-alapú böngészőknél - beleértve a Chrome-ot is ugyanitt csak a HTML kódok kuszasága jelenik meg - sokkal átttekinthetetlenebbé téve a szerkesztést. Nem tudom, hogy a Chrome és a Safari miért nem tudja azt megoldani - mint az Explorer és a Firefox, hogy a szerkesztői felületeken én választhassam ki, hogy a HTML forráskódot szeretném látni, vagy a jóval átláthatóbb szövegszerkesztői felületet. Ez utóbbi sajnos a Google és a Safari böngésző hiányossága folytán mindenütt láthatatlan. Kinek lehetne írni, hogy ezen változtassanak? Sokáig a Firefox-nál is ez volt, de ők már felismerték a hibát. Aki tudja, kérem írja meg nekem, illetékes felé hol lehetne jelezni ezt a hiányosságot. Köszönöm

éva
Lalolib Creative Commons License 2010.02.15 0 0 106
Tökéletes lett a 4-es verzió és egyre több kiegészítő is megjelenik hozzá. Amit nagyon hiányolok belőle, a magyar helyesírás ellenőrzés. Nem is értem, miért nincs benne. Maga a program lokalizált, a gmail-ba van helyesírás-ellenőrzés, akkor a böngészőben miért nincs?
phoenix_art Creative Commons License 2010.02.11 0 0 105
Igen olvastam, de ez régebben nem jelent meg.

Mi okozhatja?
Előzmény: agy73p (104)
agy73p Creative Commons License 2010.02.11 0 0 104
Ha rákattintasz, láthatod.
Pusztán info, hogy nem bizztonságos elemeket is tartalmaz. Mást én sem tudok kezdeni vele.
Előzmény: phoenix_art (103)
phoenix_art Creative Commons License 2010.02.11 0 0 103
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a Google Chrome böngészőben megnyitott gmail-fiókomat megnyitva miért jelenik meg minden alkalommal egy felkiáltójel sárga 3szögben a címsáv mellett jobbra?

Mik okozzák?

Megoldás?
agy73p Creative Commons License 2010.02.09 0 0 102
Sztem a Chrome magasan a legjobb böngészű, alatta a Safari, Opera, IE, majd FF (nekem legalábbis). Nagyon gyors, most már megbízható is, a nem kompatibilis honlapok megnyitásához kiterjesztésként/bővítményként van az IE TAB, mellyel egy kattintással bármilyen honlap kiválóan megjeleníthető!
A könyvejlző szinkronizálás kiválóan működik!!! A munkaghelyi gépemen átállítom a könyvjelzőimet, otthon bekapcsolás után már pont ugyanaz a kép fogad.
Sztem remek. Eddig. :-)
NickE Creative Commons License 2010.01.25 0 0 101
Chrome tapasztalatom szerint sokat dolgozik winchesterre, ami néha eléggé lelassítja.
Pipeline23 Creative Commons License 2009.12.14 0 0 100
sziasztok!
én egy olyan programot keresek, mint a firefox video downloadhelper-je, vagyis különböző videók letöltése szinte egy kattintással az oldalakról.
Tud segíteni nekem valaki?
előre is köszi
Szilaj Szőrmók Creative Commons License 2009.08.19 0 0 99
Sziasztok!

Nem is tudom, mióta, talán pár hónapja használom a Google Chrome-ot (Windows Vista Enterprise-sal), és igazán elégedett vagyok vele.

Stabilabbnak tűnik az Explorernél, tetszik a "letöltési módja" (egy kattintás, és már kerül is a letöltési mappába, nincs semmi felugró ablak, ami pl. a Firefoxnál elég zavaró számomra), szépen néz ki, elég gyors(nak tűnik), tetszik a kezdőlap (ti. hogy a leggyakrabban nézett oldalakat kirakja) és a kedvencek kezelése.

Problémám a SOTE-s Neptunnal akadt, a Chome sajnos nem támogatott (egyelőre?) böngésző.

Mindehhez hozzáteszem: otthoni, átlagfelhasználó vagyok. A hozzám hasonló felhasználóknak csak ajánlani tudom.
afeex Creative Commons License 2009.08.08 0 0 98
Sziasztok!

 

Már másodjára rugaszkodtam neki a Chrome-nak, de most is leveszem, mert még nem változott.

Nagyon jó lenne, de semmilyen bővítményt nem lehet bele varázsolni, vagy más nem vette észre, vagy én vagyok ilyen béna. Gondolok a fordító programokra, Roboformra stb.

Ha valaki tud segíteni, szívesen venném, akkor újra telepítem.

Minden normális böngészőbe tudtam „bővíteni” csak ebbe nem.

 

afeex@freemail.hu

 

Üdv, Afeex.

sexy fiú Creative Commons License 2009.07.11 0 0 97
müködik nekem okésan
Előzmény: sip pista (96)
sip pista Creative Commons License 2009.07.10 0 0 96
üdv,
nektek működik benne az egérgörgő? mert nekem nem, a weben sem találok rá érdekeset:(
rumci Creative Commons License 2009.05.09 0 0 95
Az Index bénázza el. Mozilla alól se lehet formázni, csak kódokkal. Úgy van megcsinálva, hogy ellenőrzi a böngészőt, és ha nem Internet Explorer, akkor nem lehet formázni.
Előzmény: Frank Frink (94)
Frank Frink Creative Commons License 2009.05.09 0 0 94
Sziasztok

Nekem is tetszik a chrome, de itt, az index fórumon utálatos, hogy hozzászólást formázni nem lehet vele, csak kódokkal, és még inkább, hogy a "Megnéz" gombra elszáll az egész, azt írja ki, hogy nincs ilyen lap.

Vagy csak valamit elbénázok?
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.22 0 0 93
Az biztos, hogy ahány gép, annyiféle beállítás, és akinek nem szakmája vagy érdeklődési területe a számítástechnika (lásd pl. Huse ángyót), az az ilyen "csodák" előtt értetlenül áll.
Beérném én az IE-vel is, csak hát ezzel a Chrome-mal az Index (meg általában a többi oldal is) csábítóan gyors, a többivel meg lassú, mint a csiga.
Előzmény: rumci (92)
rumci Creative Commons License 2009.03.22 0 0 92
Nekem a SeaMonkey itthon nem jeleníti meg azokat a képeket, ugyanaz a SeaMonkey a munkahelyemen igen. Szóval nekem is rejtélyes. (És nem akarok itthon mindent újratelepíteni csak ezért, olyan jól belaktam már.)
Előzmény: Törölt nick (91)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.22 0 0 91
Tegnapelőtt töltöttem le — gondolom, ez csak elég új...
De nem tudom, mit kellene átállítanom, hogy megjelenítse azokat a képeket.
Előzmény: sexy fiú (90)
sexy fiú Creative Commons License 2009.03.22 0 0 90
"nem nagyítja ki az indexfórumos hsz-okba szúrt képeket"

nekm kinagyittya.
bár én letöltöttem a uj krómot lehet csak azóta
Előzmény: Törölt nick (89)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.22 0 0 89
Gyors, mint a veszedelem, viszont cingárak a betűk és nem nagyítja ki az indexfórumos hsz-okba szúrt képeket. Ez utóbbit nagyon fájlalom. Tudtok rá esetleg valami gyógyírt?

Ami a felhasználási feltételeket illeti: hogy is van ez? Akkor a gúgli mindenbe belenéz, ami rajta keresztül fut?! Gmail, gúglidocs stb?
atti414 Creative Commons License 2009.02.17 0 0 88

Sziasztok!

 

Én azt tapasztaltam, hogy mobilinternet esetén a tárcsázást nem indítja el. Bármi program, ami tárcsáz (pl. Skype) elindítandó, majd utána már megy a Chrome. Vagy csak valami beállítás nem OK nálam? Ha valaki tud segítsen. Előre is köszi.

_Csingi Creative Commons License 2008.11.04 0 0 87
Az enyém egyik pillanatról a másikra elfelejtett magyarul.
sexy fiú Creative Commons License 2008.11.02 0 0 86
pl a Tökéletes katona c.filmet is?
Előzmény: vlevi (85)
vlevi Creative Commons License 2008.11.02 0 0 85
Mindent :)
Előzmény: sexy fiú (84)
sexy fiú Creative Commons License 2008.11.02 0 0 84
de mit lehet onnan letölteni?
Előzmény: vlevi (83)
vlevi Creative Commons License 2008.10.27 0 0 83
Én nemigazán használom a chromot, mert levelezőnek felraktam az operát, és így azzal internetezek is. De most, inkognitó módban rapidsharről töltök :)

Előzmény: Lizy90 (80)
vlevi Creative Commons License 2008.10.27 0 0 82
Rájöttem, mire jó az inkognitó mód. Rapidshare-t szivatni.
Már a negyedik 200 megás filet töltöm le, és még nem szólt be :)

sexy fiú Creative Commons License 2008.10.26 0 0 81
hümmm ez elég szarul hangzik :/
Előzmény: polycrypt (79)
Lizy90 Creative Commons License 2008.10.21 0 0 80
Sziasztok!

Én is Chrome-ot használom, nekem nagyon bevált! Sokkal gyorsabb, mint a Firefox és az Explorer, habár abban egyet kell értenem az előttem hozzászólóval, hogy a tanusítványokkal gondjai vannak, sajnos. Nekem pl. még az egyetem weblapját sem találja biztonságosnak, viszont szerintem ennyi "hiba" még belefér! :-)

Ettől függetlenül én teljesen elégedett vagyok vele! :-))
polycrypt Creative Commons License 2008.10.20 0 0 79
Miután feltelepítettem a chrome-t, azóta a firefox nem tudta lejátszani a flash-videókat. akárhányszor telepítettem az Adobe flash plugint, csak a chrome eltávolítása után működött normálisan ...
r.tonyo Creative Commons License 2008.10.13 0 0 78
Üdv

nekem tetszik a chrome, elsősorban otthoni használatra alkalmas, mert a tanusítványokkal még mindig gondjai vannak

AMi gondom van: olyan weboldalt, ahol vagy videók vannak beágyazva (youtube, indavideo stb.), vagy pdf, van azt nagyon nehezen tudja megnyitni, vagy sehogy, a videolejátszás pedig lehetetlen. Olyan mintha lefagyna, de a feladatkezelőben nem ezt látni.

ez az én hibám, vagy a chrome hibája?
Köszi


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!