Keresés

Részletes keresés

marcsi1965 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9256

Szi TEstor!

 

Régen nem jelentkeztél a fórumon, gondolom nálatok is folytatódnak a szürke hétköznapok. Én is elég sokszor olvasgatom a fórumot, és elgondolkodom, hogy nem igaz, hogy valakinek ne legyen annyi ideje, hogy visszaolvasgasson, ha már több 100 000 Ft-ot költ egy ilyen útra. Sokan, de mi ketten elég sokat írtunk a Riadhról és a Szaharáról is. Jól emlékszem ugye? :)

Előzmény: testor1 (9250)
lillititti Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9255
tudom, hogy volt már róla szó, de hogy néz ki most az árfolyam?
Előzmény: KSZalexa (9254)
KSZalexa Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9254

Szia!

 

A kérdésedre pontos választ nem tudok adni, legfeljebb egy tanácsot. Mi nem mobiloztunk kint, de nem is hiányzott. Van helyben (egyik másik bazárban, ahol tábla jelzi) Publitel, vagy Taxiphone, ami olyan mint nálunk a fülkés, pénzbedobós. Vannak újabb és régebbi kivitelek, tudom ajánlani az újabbat, az fénylik, mint....(csak azért mondom, mert ez kapásból kapcsol). Mi 1 TD -ért, kb. 50 mp-et beszéltünk. 2 dínárnál többet sosem telóztunk el. Még valami, mi este 10 körül telóztunk haza, olyan érzésünk volt, mintha 10 után több ideig beszélhettünk volna, lehet van abban valami, h 10 után olcsóbb.

Sok sikert a nyaraláshoz, irigykedve olvasgatom a fórumot, hogy egyesek még most készülnek.....

Előzmény: cukmix (9247)
pof Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9253
Szia!

Küldtem neked fotókat a szállodáról privátban. Ha vissza olvasol június elejei dátummal
bővebben beszámoltam a Riadhról.
Előzmény: mk80 (9235)
testor1 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9252
Mi 5-en voltunk kinn. Az egyik srác kézipoggyásza, sporttáska lévén elég nagyra sikerült. Mivel a rendes poggyásza is már több volt mint 30 kg, -az össz átlagba belefért- így a nehezebb dolgokat a kézibe rakta, amiáltal a kézipoggyásza legelább nyomott vagy 15-20 kg-ot. Hálistennek nem mérték.
Előzmény: iityam (9251)
iityam Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9251
Nálunk ellenőrizték a kézipoggyász súlyát is. Monastírban a hölgy lemérte és nem engedte fel a gépre. (8 kg volt). Nagyon körültekintekintőek voltak, felállt a pulttól, nehogy ne mutass meg valamilyen táskát.
Előzmény: solara (9238)
testor1 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9250

Igaz már elég rég írtam be a fórumba, de folyamatosan olvasom azóta is, hogy júli elején hazajöttünk Tunéziából. Leírtam az élményeimet, tapasztalataimat -mint sokan mások közülünk- , plusz a kb. 1000 db képem megtekinthetőségének elérését -nem is egyszer- és azóta is azt tapasztalom, hogy az újonnan utazó bevágódik ide a fórumra és minden visszaolvasás nélkül 101-edszerre is felteszi ugyanazokat a kérdéseket. Jó, mindig van aki leírja újra és újra, de nem tudom, hogy a sok jó és sok rossz véleményt miért nem lehet átmazsolázgatni először és utána ha van még kérdés feltenni.

Amúgy mellékesen én is a Riadhban voltam és 100%-osan meg voltam elégedve mindennel. Ja, és a képeim között szoba képek is vannak.

Nagyon jól választottatok és jól fogjátok magatokat érezni. Csak irigyelni tudlak benneteket, hogy most mentek.

Előzmény: mk80 (9235)
spityiboy Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9249

Sziasztok!

 

Annyi jót írtok eről Dino Club El Mouradi
Skanes Beach
hotelról, nem tudtok weblapot róla?

 

 Köszi.

marcsi1965 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9248

Szia Balázs! 

 

A nászút milyensége nagy mértékben Tőled függ!:)))))

A miénk is nagyon jó volt, még így 20 év távlatából is !

Kívánom , hogy érezzétek nagyon jól magatokat. Üdv. Marcsi

Előzmény: Balazs_28 (9242)
cukmix Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9247

Halló Valaki !

 

Azt szeretném megkérdezni, hogy előfizetéses T-Mobil telefonról hogyan lehet hívást kezdeményezni Tunéziából?

lillititti Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9246
Köszi!!! Ha ott leszek, feltétlenül körülnézek, végére járok a dolognak!:-)))
Előzmény: sebi57 (9243)
lillititti Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9245
Megy ugyanakkor, ugyanoda szintén nászútra egy pár... majd biztosan találkoztok! Jó nyaralást, szép nászutat!
Előzmény: Balazs_28 (9242)
ancsuri Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9244

Sziasztok! Egy kerdesem lenne: szeptember vegen milyen az ido Tuneziaban, kulonosen Sousse-ban? Gondolok itt eso, szel, stb. Koszi a valaszokat!

sebi57 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9243

A Marhaba kompléxumban, mint már valaki helyesen leírta három szálloda van. A Club (Family club) 3* külön épület saját medencével és kajáldával, én voltam ebben, megfelelő. A Marhaba 3* egészen más épület szintén saját új medencével és kajáldával. A Beach 4* szintén külön mindennel, ebben is voltam, nem volt túl nagy lövés, kívül szép belül megkopott kissé.

Mindegyikben jól érezhetitek magatokat, szép kert, strand, jó helyen van. A kertben vannak bungalónak nevezett kisebb épületek ill. a Neptun részleg. Ezekről sajnos túl sok jót nem hallottam, szerencsére én nem ezekben voltam.

érezzétek jól magatokat, jó nyaralást, ha tudok segíteni valamiben szívesen.

sebi néni

Előzmény: lillititti (9234)
Balazs_28 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9242
Sziasztok!

 

Köszönöm mindenkinek az infókat.

 

Irány Monastir, HOTEL AMIR PALAC*****  nászútra.

2005. szeptember 02. 07:00  a Best-el.

Jön még valaki? Remélem, hogy jó lesz.

 

Üdv: Balázs
sandy17 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9241

 

Szia Boglar!

Én is szeretnék gratulálni a lánykéréshez. Jó volt olvasni az élménybeszámolódat.

Köszi: Szandi

sandy17 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9240

 

Szia DroOpY!

 

Köszi szépen a képeket, nagyon tetszettek. Remélem, hogy mi is hasonló képekkel, és jó élményekkel térünk majd haza. Már nagyon mennénk, de mához pontosan két hét van még vissza az indulásig.

Köszi: Szandi

marcsi1965 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9239

Szia Boglár!

Én is gratulálok a lánykéréshez, nagyon romantikus lehetett, azért gondolom,

mert a 40. születésnapomra mi is a hídnál koccintottunk ,jó kis hazai Törleyvel.

Érdekesnek tartom, hogy legtöbbünk nagyon elégedett volt a Riadhban mindennel, de néhányan annyira leírták a szállodát úgy a jún. elején, hogy rendesen el voltam keseredve, hogy mit választottam, ugyanis nyolcan mentünk, és rám bízták a szálloda választást.

Szerencsére Pof előttünk volt ott, és ő nagyon pozitív beszámolót írt róla.

Kíváncsi lennék, hogy aki kritizálta, az milyen körülmények között él.

 

Zsoel!

A páros szobák a tengerre nézők!  Sziasztok Marcsi

Előzmény: t.boglar (9213)
solara Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9238
Nincs akadálya a szőnyeg hazahozásának. Súlyhatárok feladható 20kg/fő-ig ingyenes, utánna 6 DT/kg. Kézipoggyász 5kg lehet, azt nem ellenőrizték. A csomagfeladásnál az idegenvezető szerint szigoruak. Mi többen adtuk fel együtt, és így az átlag számít, ki lehet sakkozni. Hova mentek? Melyik városba?
Előzmény: potton (9237)
potton Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9237

Sziasztok!

 

Tudna valaki esetleg infóval szolgálni arról, hogy ha valami nagyobb dolgot akarnánk hazahozni (pl. egy óriás szőnyeget a szobába :-)), akkor annak a repülőn szállítása mennyibe kerülne, vagy hogy hol lehetne ennek utánanézni? Esetleg valamelyikőtök volt már ilyen helyzetben? Néztem a nouvelair honlapját, akiknek a gépével elvileg megyunk, de ott nem volt semmi info ilyen témában.

 

Potton

Csbalázs Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9236
Mi a Marhaba Clubban voltunk, ha a belváros felöl jöttök, akkor 1. a Marhaba Club 2. a Marhaba
Előzmény: nagy utazó (9206)
mk80 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9235

Üdv mindnen forumosnak!

 

Szia Dro0pY!

A párommal mi is a Riadhba megyünk szeptember elején,és szeretnék  pár információt kérni!Megadtam az email címemet is,h. oda írj,ha van kedved és időd!:))

Igazából bármiről írhatsz ami hasznos infó,de engem pl az érdekelne nagyon, hogy a "jobb szobáért" elöre fizettél,és te közölted,h. mik az elképzeléseid?....Ja igen!És mennyire volt jó az az idő amit írtál?:)

Képeket is nagyon szivesen néznék!Azt hiszem te írtad,h. a szobáról is tudsz mutatni!

Nagyon megköszönném!!!!!!

 

Mindenkinek jó utat kívánok!

:)

 

Előzmény: Dro0pY (9202)
lillititti Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9234
Nem akarom a vitát szítani, de Anginga, aki ott dolgozott évekig, azt írta, ez egy és u.az! Sőt, a Marhabahotels.com lapon sincs külön feltüntetve Marhaba*** és Club, csak
Marhaba Club!
Bár szerintem olyan mindegy hogy hívják! Nemdebár Marhabások???
Előzmény: Hatti (9233)
Hatti Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9233
Bevallom töredelmesen, hogy a hozzászólásomnak ez volt a leggyengébb pontja.
Valóban nem néztem meg alaposan a Marhaba Clubot, csak a Hotel Marhaba felőli összekötő úton sétáltam végig egyszer és akkor is csak a bejáratig.
Köszönöm hogy kisegítettél.
Előzmény: TBK001 (9232)
TBK001 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9232

Kedves Hatti!

Akkor nem nézted meg jól, mert a Marhaba Clubnak is van saját, igaz kisebb méretű, de kristály tiszta vízű medencéje, az épület mögött!

Bocsi a kiegészítésért, csak hozzátartozik az igazsághoz...

ÜdVW!

Előzmény: Hatti (9230)
regina01 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9231

Szia Évus!

 

Mi a Medinával utazunk 4 felnőtt és 1 mini 9 hónapos "nagyfiú". Már mi  is voltunk a KT-vel, de miel Malévval szeretnénk utazni így lett ez ja és a KT a minire is kért volna vaami kis pénzt. Mi amikor voltunk akkor Sousse-ban a Marhaba Clubban voltunk , ahol nagyon jól éreztük magunkat. Most Hammametbe megyünk és egy kicsit változtattunk az ellátási formánt , most AI-t fizettünk be, bár nekem a félpanzió és megfelelt volna a két férfi erősködött az evéskapacitásra való tekintettel. Szóval ha nem Malévval utaznánk lehet hogy együtt megyünk.

Regi

Előzmény: szépazélet (9229)
Hatti Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9230
Kedves Mindnyájatok!

Szeretnék eloszlatni néhány félreértést.
A Marhaba szállodalánc 3 tagja egy kb. 20 hektáros területen fekszik Sousse belvárosától 2 kilométerre. Egy közös kertben.
Marhaba Beach **** egy nyitott, egy zárt medencével
Hotel Marhaba *** egy nyitott amorf medence a főépület és a tenger között,
egy nyitott medence a Neptun szárnynál.
Marhaba Club*** nem láttam saját medencét.
Mindhárom szálloda vendégei látogathatják egymás medencéit, az esti programokat, saját tengerparti strandja van mindháromnak együtt kb. 300 méter hosszan.
A megérkezés utáni első találkozót (infót) a Marhaba Beach **** bárjában fogják tartani. Az idegenvezetőt Tordai Gabriellának hívják.
A szálloda orvosa Dr. Nur, Magyarországon diplomázott, beszél magyarul.
Akinek Atlasz biztosítása van, nem kell semmiért fizetnie, mert a dokival szerződést kötött a biztosító.

szépazélet Creative Commons License 2005.08.26 0 0 9229

 sziasztok jóó regggelt!
 kedves t.boglár!  gratulálok a leánykéréshez, nagyon sok boldogságot!

 kedves minvera64! hát többször utaztam a kartagó-val ugyhogy tudom milyenek, --egyiptom, 2x itt Sousse-- egyébként meg most egyedül megyek s a medina-best nem ad 1ágyas szobát, a kt igen meg akció meg tőrzsutas kedvezmény meg stb.

 Kedves Regina01! én is 16-án megyek, ti melyik ut.ir-ral?? én kartagó!

 Kedves Anginga! nem válaszoltál a leveleimre, miért??

 Üdvözlet mindenkinek  ÉVUS

regina01 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 9228

Szia !

 

Tudnél nekem segíteni a hammameti Corali Palm Beach-csel kapcsolatban. Állítólag Accor csoport tag, de az accor honlapján nem szerepel, míg a Saphir Accor igen. Ki érti ezt?! Szóval ha esetleg kapcsolatban voltál ezzel a szállodával és leírnád az élményeid nagyon megköszönném:

 

REgi

Előzmény: Anginga (9227)
Anginga Creative Commons License 2005.08.25 0 0 9227
Igen, én dolgoztam kinn.
Az e-mail címem immár publikus:-)
Előzmény: zsoell (9223)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!