Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1391
Szia.
Miért szimpatikusabb a vizes pumpa? Hallottam már, hogy a víz miatt jobban feldagad a bré, de a működési elv ugyanaz. Láttam írtad, hogy csak egy bizonyos pontig lehet pumpálni a bathmate-t mert tovább nem engedi. Nekem a levegős pumpával akármeddig lehet, persze én is csak óvatosan csinálom. Addig amíg még jól feszül, de nem is kellemetlen, a pumpakarom mérőműszerén jól látom, hogy mekkora a vákum. Egy idő múlva el is kezd zsibbadni :) Neked is? Remélem fél év alatt nekem is nő 1cmert.
Jaja, tényleg vastag használat után, olyan mint valami elefántormány:):)
Nekem is volt az elején, hogy lehámlott. Az biztos azért van mert a nagy vákum miatt elhalt a felső hámrész, de semmi gáz, ez a réteg amúgy is kopik ha nem csinál az ember semmit.
Én szerintem is csinálni kell kitartóan mindenkinek, hogy legyen valami, de hiszem, hogy valami eredményt el lehet érni. Én is még 1,5 hónapja csinálom és hiába erektálva nincs még növekmény, de már bő 1 centivel nagyobbra tudom felpumpálni, ami gondolom idővel állandósul, és még nagyobbra is tudom felpumpálni. A pumpán kívül szerintem még csak a nyújtó és fejő gyakorlatok használnak. A tabletták szerintem nagy baromságok, remélem annak senki sem dől be. Van még ez az andro ketyere, de szerintem az sem jó.
Amúgy van itt még, aki pumpál rajtunk kívül a fórumon (aki még aktív)?
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1390
hát nekem van andro penisem...szerintem ilyet ne vegyetek csakis kizárólag olyan széles szilikon szalagos verziót. Elviselhetetlen ahogy szorítja a pöcsöm, és igen is meg kell húzni amikor már nagyobbra van állítva, hogy ne csússzon ki. Amikor feladtam körbe sebes volt a makkom alatt a cerka...
ha egyszer lesz pénzem veszek másikat de csak széles pántosat...
Előzmény: teszter :) (1389)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1389
Helló!

Kiváncsiságból kb. mennyire gondoltál, gondolom mást is érdekel.
Előzmény: Papa_ (1387)


teszter :) Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1388
Helló!

Körülbelül hasonlóak a tapasztalatok, bár nekem a vizes pumpa szimpatikusabb, de ez csak egy egyéni megjegyzés. Amúgy most majdnem 2 hétig nem használtam, egyéb okok miatt, úgyhogy kiváncsi leszek mennyire maradt meg az eredmény. Amúgy eddig én 1 cm növekedést tapasztaltam + az önbizalom is növekedet (szerintem ez is lényeges :))
Még egy dolog, használat után vastagságban nagy növekedés tapasztalható, mert a bőr rész ,,feldagad'' , de ez egy idő után lelohad, viszont amíg tartja a vastagságot, addig igen király :D

Még egy dolog eszembe jutott, használat után elöfordul, hogy a makkról hámlik a bőr, ami kicsit úgy néz ki, mintha koszos lenne, vagy mosdatlan (de nem az!!!), ami engem kissé zavar, de ez csak a kimaradás utáni első 1-2 alkalomnál fordul elő. Gondolom utána lehámlik a felső bőrréteg és nincs gond.


Amúgy szerintem tök mindegy, hogy mit csinál/használ az ember, csak az a lényeg, hogy csinálja.

Hát most csak ennyi jutott eszembe.
Előzmény: Törölt nick (1386)
Papa_ Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1387
Teljesen uj andro-penis pack varja gazdajat.
Ar, es minden egyeb megbeszeles targya. A cucc sosem volt hasznalva.

Nekem nincs ra szuksegem, feleslegesen pedig ne alljon a polcon.
Tudom Magyarorszagon eleg sokba kerul, szoval biztosan jol jar vele aki ezt veszi.
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1386
Sziasztok!
Én elsősorban teszterhez szólnék.
Én vákumpumpát használok már bő 1,5 hónapja, nem vizest mint pl a Bathmate. Eleinte még kis híjján 17cm-re tudtam felpumpálni, most 18cm-re tudom (a hengerben mérve). Erektált állapotban még nincs növekedés, de lankadtan már igen. Vastagabb és eresebb lett. Teszter neked is ezek a tapasztalataid voltak az elején? És fél év használat után lett az a kb 1cm növekmény?
Én egyébként fél év-1 évre tervezem a látható növekedést erektáltan, szerintem ez a reális cél, előbbre nem szabad tervezni. Én kb. 1-2cmert szeretnék elérni, a vastagság mind1, mert elég vastag nekem szerencsére:).
Jó lenne megosztani a tapasztalatokat veled, meg mindenki mással, aki pumpál.
miki086 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1385
köszi szépen!

Elég drága egy hónapra is... 10 000. :P Kicsit húzós.
De feliratkoztam most egy hírlevélre ami írja 5 naponként hogy otthon milyen gyakorlatokat lehet csinálni hogy nagyobb legyen.
Valaki ismer ilyen gyakorlatokat?
Előzmény: pötyike (1382)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1384
Jó, de most már elég lesz. Tudjuk az árat, tudjuk az elérésedet, de a reklámozást fejezd be. Köszönjük az értékes infókat.
Előzmény: Joey a novelo (1383)
Joey a novelo Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1383
Nem találtam fel a spanyolviaszt, ha erre gondolsz, hanem a különféle módszerekből válogattam ki a legmegfelelőbbet, és ami nem mindegy a megfelelő végrehajtási gyakorlatokat is bemutatom a CD-n + a megfelelő étrend is rajta van, stb. Ugyanis nem kell, hogy bárkit is egy sérülés tönkretegyen, mert nehéz rendbehozni a károkat. Na a saját módszer a sajátos és hatásos végrehajtást jelenti.

3000 Ft + futárktg az annyi.

master.enl@gmail.com címen lehet hozzájutni.
Előzmény: Törölt nick (1381)
pötyike Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1382

Kapható ilyen nálunk:

http://www.top-pharma.hu/virilitypills/index.php

 

Nemcsak neten, újságokban is hirdetik - DM, gyógynövényboltok.

(Én is szkeptikus vagyok...)

Előzmény: miki086 (1379)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.18 0 0 1381
Van olyan modszer mi még nincs fent a neten?:D nehéz elhinni:)
Na mennyi az annyi amugy?
Előzmény: Joey a novelo (1378)
panosz Creative Commons License 2008.05.18 0 0 1380

Szerintem ilyen kapszula nincs. Gondolj bele ha lenne akkor lehetne kapni gyógyszertárba, és lehetne venni. Nem pedig fű alatti mendemondák rebegnek róla. Mindig van aki elad ilyen gyógyszereket, de csak a placebó nő tőle.

Előzmény: miki086 (1379)
miki086 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 1379


Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy valaki tud e ajánlani nekem valamiféle kapszulát ami által
a péniszem jelentősen megnövekedhet.
Nincs annyira kicsi péniszem, de jobb lenne ha nagyobb lenne természetesen.
Egy ismerősömtől hallottam fél füllel hogy ő szedett valamilyen bogyót és 5 cm-t nőtt neki.Nem mondta mi a neve. Keresgéltem a neten de csak egy félét találtam valamilyen Dragon... de az azért nem jó mert inkább vágyfokozó és 4-5 napig tart a hatása.

Engem olyan készítmény érdekelne amit csak növelésre találtak ki, és nem pumpa vagy akármi hanem kapszula.
Ha valaki tud segíteni kérem szóljon.

Üdv

Miklós
Joey a novelo Creative Commons License 2008.05.17 0 0 1378

Hello Ronnie!

 

A módszer nem az egyszerűek közül való, és megfelelő kép ill. videóanyag nélkül nem igazán lehet a megfelelő módszert gyakorolni, ergo fölösleges ide leírni.

Aki igényli, CD-n a teljes anyagot megkaphatja, gyakorlatilg majdnemhogy a CD áráért + futárköltség.

A teljesség igénye nélkül, a módszer teljes megértéséhez kellenek képek, videók, részletes léeírások, illetve a megfelelő étrend, ami a regenerálódást segíti, illetve jónéhány vérkeringés serkentő gyakorlat.

 

Még rátehetem a CD-re, aki igényli a barátnőm nuniszűkítő gyakorlatait (nem ő találta ki, de ő csinálja).

 

Nagyjából ennyi, szóval akinek kell, sajna marad az email!

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.17 0 0 1377
Szia!
Szerinem mindenki nagyon kíváncsi a módszeredre, jobban járnál ha megosztanád itt akkor nem kell az emilekre válaszolgatni:)
Előzmény: Joey a novelo (1375)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.17 0 0 1376
A pumpában mért értékek azért nem a valódiak, mert ott azért csak ki van feszítve minden, de kb. 1 cm valódi növekedés is van, lankadtan meg jóval nagyobb lett, de úgy nem szoktam mérni, úgyhogy nem tudom, hogy pontosan mennyit változott, de szemre határozottan nagyobb.
Előzmény: Törölt nick (1374)
Joey a novelo Creative Commons License 2008.05.17 0 0 1375
Van egy saját módszerem, ami hatásos. Nekem egy év alatt 11-ről 15-re nőtt, a növekedés nem állt meg. Szélességre és hosszúságra is van növekedés. Nem kellenek csodakészülékek hozzá, csak kitartó munka, és az eredmények barátnőn/feleségen/szeretőn/stb való próbálgatására. :)

A módszerről bővebben a master.enl@gmail.com címen lehet érdeklődni
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.16 0 0 1374
Írtad, hogy az elején kicsit 17 fölé tudtad pumpálni, és mostmár 19-20-ra. Akkor valódi méretnövekedésed is van? Ha jól számolom akkor neked bő 2 cm-t nőtt.
Előzmény: teszter :) (1372)
Mathias79 Creative Commons License 2008.05.16 0 0 1373

Eladom használt ando-penis készülékemet. lmark kukac vodafone.hu

teszter :) Creative Commons License 2008.05.10 0 0 1372
Kb. fél órát szoktam fenthagyni, de az utolsó 5-10 perc, már nem túl kellemes :S
Előzmény: Törölt nick (1371)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.09 0 0 1371
Szia. Kíváncsi vagyok, te a bathmate-t a használatkor mennyi ideig használod? (15-30-45-60perc?)
Előzmény: teszter :) (1370)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.09 0 0 1370
Helló!

Hát nagyjából novemberben kezdtem, de voltak közte kisebb-nagyobb kimardások.
Annyira nem szoktam méregetni, mert szerintem elég 3-6 hónap után nézni, hogy van-e változás, de szemre lankadt állapotban határozottan nőtt, mereven is nagyobbnak tűnik, tehát szerintem nem hülyeség, csak nem kell csodát remélni, hogy ,,na csinálom 1-2 hónapig amikor ráérek, aztán akkora lesz mint egy lóé'' , hanem kitartóan, rendszeresen kell csinálni, és szerintem 0,5-1 éves vagy nagyobb távlatokban kell gondolkozni. Amúgy az elején (ha a matricát nézzük) akkor csak kicsivel tudtam 17 cm fölé pumpálni, most meg 19 fölött vagyok, volt, hogy a 20-at is elértem.

Viszont egy kis negatív tapasztalat:
- A szelep néha vacakol, akkor az eléggé fel tudja idegesíteni az embert.
- Most van egy olyan problémám, hogy a gumis rész becsípi a bőrömet, és kicsit ,,lenyúzza'' rólam, de úgy, hogy seb lesz utána (kicsi a szerkezet kerülete)
Előzmény: Törölt nick (1368)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.09 0 0 1369
mármint pumpálás nélkül, tudod ahogy számít...na érted hogy gondolom:)
Előzmény: Törölt nick (1368)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.09 0 0 1368
mióta csinálod?
és ha szabad érdeklődni van is cm-ben mérhető eredmény?
Előzmény: teszter :) (1367)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.08 0 0 1367
Leírás nincs, de szerintem úgy is érezni fogod, mert vagy fájni fog, vagy csak egyszerüen nem fogod tudni tovább pumpálni, mert az alsó gumis rész teljesen össze lesz nyomódva.

Amúgy én most már kb 19,5-nél tartok, de én már csinálom egy ideje.
Előzmény: Törölt nick (1366)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.08 0 0 1366
(csak érdeklődöm)
nincsen hozzá semmi használati útmutató, hogy a cerka hosszától függően mennyire kell felpumpálni a kezdetekben majd, szép lassan hogyan kell egyre jobban növelni?
Előzmény: teszter :) (1364)
bigi85 Creative Commons License 2008.05.07 0 0 1365
Én 18-ig pumpálom a lompost
Előzmény: teszter :) (1364)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.07 0 0 1364
Helló!

Kiváncsiságból lenne egy kérdésem.
Bathmate pumpán van egy cm számozás. Akik használják ezt az eszközt, azok hány centiig szokták/tudják felpumpálni a lompost?

Tudom, hogy az nem a valós érték, viszont összehasonlítási alapnak jó (feltéve, ha egyformán van rájuk ragasztva a matrica).

Kitartást mindenkinek.
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.05 0 0 1363
Sziasztok.
Elkelt a bathmate is, úgyhogy mostmár ne írjatok. Nincs se andro-penis, se bathmate.
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.03 0 0 1362
.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!