Keresés

Részletes keresés

Yozef Creative Commons License 2001.03.21 0 0 406
> A gond az, hogy annyira kevés a valódi info a KW körül, hogy nehéz volna frissen tartani a lapot.
>(Mindez persze szigorúan csak a magánvéleményem, nem akarok okostóbiásnak látszani).
Ez tulajdonkeppen igaz, de gondolni kene a "kezdo" Kraftwerk-esekre is akiknek biztosan dudunk ujat mondani. En is mindig talalok olyan dolgokat amiket meg nem tudtam az egyuttesrol, szoval en tamogatom az oldal kesziteset es ha tudok segitek is, persze remeljuk legalisan meg lehet oldani a dolgot.
A Ralf & Floriant hova tudnam feltolteni? arra gondolok tud valaki olyan helyet ami gyors es nincs mindenfele korlatozas (ne kelljen szetvagdosni a szamokat).
Yozef
Előzmény: Youwine (403)
Youwine Creative Commons License 2001.03.21 0 0 405
Disp, ez már döfi! Szurkolok!
Előzmény: disp (404)
disp Creative Commons License 2001.03.21 0 0 404
Jówanna!

Már intézem a kraftwerk.hu -t.

Előzmény: artax (402)
Youwine Creative Commons License 2001.03.21 0 0 403

Vannak magyar oldalak a neten, böngészővel könnyen megtalálhatóak. Az általad javasolt domain-hez a Kraftwerk nem járulna hozzá. Egy skandináv rajongót be is perelt a KW jogásza és el is vették a skactól a www. kraftwerk.mittomén domain-t, ami egyébként egy sima rajongói oldal volt 0 kereskedelmi linkkel.

A gond az, hogy annyira kevés a valódi info a KW körül, hogy nehéz volna frissen tartani a lapot.
(Mindez persze szigorúan csak a magánvéleményem, nem akarok okostóbiásnak látszani).

Előzmény: artax (402)
artax Creative Commons License 2001.03.21 0 0 402
KEDVES disp

Meg ne bantodj mar, csak cukkolak.
Nem volt komoly. Ha esetleg megbantotalak akkor
BOCSANATOT KEREK.
:)))))

Yozef udv a csapatban.
Feltolhatnad valaholva azt a lemezt.

Kozben azon torom a fejem mi lenne ha csinalnak egy igazan coool magyar Kraftwerk oldalt?
En szemely szerint Flash-el foglalkozom, tehat tudnek segiteni.
Ugy gondolom ennyi tiszteletet adhatnak a Kraftwerknek hogy legyen egy jo magyar honlapja.

http://www.kraftwerk.hu

Szep lenne nem?

Velemeny?

Udv

Artax

disp Creative Commons License 2001.03.21 0 0 401
Végülis 4 CD-nyi mp3 ami csak kraftwerk....hmmmm...lehet hogy téged nem is érekel....
Előzmény: artax (398)
Yozef Creative Commons License 2001.03.20 0 0 400
Hello! Eddig csak olvasgattam a forumot, de most ugy ereztem hozza is szolok... szoval LOG kerdezted ki mit tud.. na ez nem az.. hanem a Ralf & Florian albumrol. Nos nekem megvan mp3-ban es ha jol emlekszem 73-as kiadas. Ha erdekel valahova feltolthetem.
Ja es termeszetesen a Kraftwerk a legjobb egyuttes! Csak johetne mar valami uj anyag.
Yozef
Előzmény: LOG (396)
LOG Creative Commons License 2001.03.20 0 0 399

Electric café? végül is semmi extraság.még tanuló voltam,és becsámborogtam érte Bp.-n az összes kurrensebb bótot akkoriban,tél,havazás,stb.Egyik bótban:MEEGVAN!!!Útközben jött dögös megfázás,láz.Taxival haza,dugó,hánynikiszállás,de sebaj.Nálam a lemez!
Itthon lázfetrengés,ollé szól a Kraftwerk...Ja,meg 1991,BS,minikazettás diktafon zsebben,nyári baleset után mankó.felvétel indul leghátul,közönséghang maxima,félúton csodás NI-CD ceruzaakku lemerült...élvezhetetlen...
Tonna zene ha kraftwerkgyüjtőtől van nem hinném hogy rosszfajta gyüjtemény .Hacsak nem republic-16 tonna feketeszéén :-)

artax Creative Commons License 2001.03.20 0 0 398
disp

Tonna mp3??? Ez nem Kraftwerk forum? A Tonna az milyen egyuttes?:)))))))

Vegre irt valaki mar azt hittem kihalt a forum.

LOG

En pl kivancsi lennek az Electric Cafe tortenetere....

Udv

Artax

disp Creative Commons License 2001.03.20 0 0 397
Jelentkezem a Pocket Calculátorra!!

Tudok adni cserébe Tonna MP3-at.

Előzmény: LOG (396)
LOG Creative Commons License 2001.03.20 0 0 396
Sziasztok,asszem gyerekkorom egyik meghatározó története volt ez az együttes,és ha fárasztani akarnálak benneteket,én is mesélhetnék hogy hogyan szereztem meg anno az electric cafét német vezióban,stb.de nem ez a lényeg.ami
a pocket calculator kislemezt illeti,van két darabom,az egyiket elajándékoznám.sajnos aki a leghamarabb kéri(itt),azé lesz.ezzel kicsit magam alá is teszek,mert nekem is szükségem lenne sokmindenre a zenekar életéből,ha valaki fel tud valami jót ajánlani,annak örülnék,de vszinű nem lenne komoly cserealapom.mp3-ban semmim nincs,az esperantot tudnám begrabbelni.ja! és tud valaki a ralf and florian lemezről valamit?
üdv minden kraftwerkesnek!
artax Creative Commons License 2001.03.16 0 0 395
Nekem az a maxi megvan:)))
YoungOld Creative Commons License 2001.03.16 0 0 394
Üdv mindenki!

Találtam egy oldalt, ahonnan KW lemezeket lehet rendelni. Ez még úgy nem hír, csak majd kiugrott a szemem 1-2 áron: egyik 12"-es lemez pl. cirka 540,22 dollár. Ok, van hozzá póló, meg anyámkínja. De ha valakinek ez sok, van más is 100-200 dollárért. Na jó, az átlag azért nem ilyen drasztikus, itt van például a magyar kiadású Pocket Calculator maxi 48 $-ért. Ha jól értettem az angolt, akkor ez, és a 540 dolláros is használt lemez...
Sokat kell még kapálnom ezekhez...

artax Creative Commons License 2001.03.13 0 0 393
Bocs szoval KRAFTWERK.
Az elobb a k lemaradt..
artax Creative Commons License 2001.03.13 0 0 392
Tudjatok...hallgas a megerzeseidre...
En ugy ereztem ez egy gyenge buli lesz...es bejott.
Bar benne volt a pakliban hogy egy iszonyatjo Kraftwer bulit hagyok ki.

Sajat "buli" dolog...
Szoval gondolkozatok mar nincs e valakinek egy hasznalhato nagyobb helyseg a fennhatosaga alatt.
Ott egy komolyabb hifitorony kisereteben osszeroffenthetnek egy estere....
TALAN bar nem biztos de lehet hogy tudnek valami komlyabb hangositast is intezni... De ezt meg nem igerem.
A zenei alapanyagot meg vinnek kozosen.

Velemeny?

Udv

Artax

disp Creative Commons License 2001.03.13 0 0 391
Nem vettem magamra... és én is ugyan akkorát koppantam mint bárki aki elment ....
Előzmény: tangerine (390)
tangerine Creative Commons License 2001.03.13 0 0 390
Bocs, egy kicsit felreertheto voltam.
Nem okolok en senkit, csak azert masoltam be, a reklamot, hogy lassatok, hogy ez volt az atveres masodik resze.
Bocs disp, ha magadra vetted.
Előzmény: ChrisH (382)
LoviGabi Creative Commons License 2001.03.13 0 0 389
Hali.

Hmm, szintén korai ismerkedés eme zenekarral? :)
/én most hadd ne határoljam be, hogy mikortól de az biztos hogy faterom által volt szerencsém megismerni őket. Mondjuk ő aztán bírja az instrumentális zenéket: Shadows, Tornados, Ventures, Spotnicks, ezek sem rosszak... :) /.

LoviGabi

Előzmény: ChrisH (386)
_templomkert_ Creative Commons License 2001.03.13 0 0 388
hát sziasztok templomkert a becses nevem, régóta figyelem ezt a topicot, jó hogy vannak akik szeretik a kw-t. a medusa bulit innen tudtam meg, persze rögtön pestiest + telefon haveroknak, péntek este beindulva 11-re medusa, majd szemle a kidobónál kék szemű műanyag, tele himlőhellyel elég gáz, de kedvesen elmondta hogy kb egy óra kraftwerk - de szerintem nem tudta kimondani -, majd slam jr nyomja úgyhogy fsza lesz. mire mire mi sarkon és el.
úgyhogy csalódás, otthon, haza, joint, kraftwerk végig + c64 játékok hogy meglegyen a fíling.

azért jó hogy páran ott voltatok, legalább megtudtam hogy tényleg csak egy órás volt és semmit sem vesztettünk

tényleg jó lenne egy saját kw buli

artax Creative Commons License 2001.03.12 0 0 387
Udv

Gyerekek csak meg van az a nemreg kerdezett lany.:)))
Azert jo hogy nem csupa kandur szereti a Kraftwerk-et.

Bye

Artax

ChrisH Creative Commons License 2001.03.12 0 0 386
Igen, Kriszti vagyok, a Kraftwerket 13 éves korom óta ismerem és szeretem, most leszek 29, számolj utána, ha nagyon unatkozol. Azt hiszem akkoriban jelent meg az Electric Café, amit úgy szereztem meg bakeliten, hogy nem is volt lemezjátszónk, a szomszédot kértem meg rá, hogy másolja ki nekem kazettára. Jó kis krómozott BASF volt. :)
Mostanában mindenfélét hallgatok, de nagyon szeretem a Neo-t, a kicsit régebbi DM-et, Kid Rock-ot, Madonna újabb dolgait, a Simple Minds-ot, a Savage Garden-t, a Taxiride-ot, a Run DMC-t, a Massive Attack-et, de nagyon sok olyan dal van, aminek az előadójától igazán más nem is tetszik, például a Wu Tang Clan Gravel Pit-je, az Outkast néhány száma, vagy Nelly királyok.
Jó kis mix, nemde?
Egyébként meg ritkán nézek ide, viszont örülök, hogy van ez a topic is és üdv mindenkinek. :)
Előzmény: artax (384)
disp Creative Commons License 2001.03.12 0 0 385
Nem vagyok szemüveges és Chrish-sel voltam ott.
Előzmény: Deph (383)
artax Creative Commons License 2001.03.12 0 0 384
Chrish

Nem akarunk bantani. Szo nincs rola.
Igaz en vegulis nem mentem el.
De KOSZONJUK NEKED A JEGYEKET.
Komolyan.

Egyebkent ha mar ide tevedtel Te hogy allsz kedves kis Topicunk egyuttesevel?
Te milyen zenet szeretsz???

Chrish=Kriszti?

Gyerekek a barati zenehallgatos osszejovetelen gondolkozatok. En komolyan mondtam.

Udv

Artax

Deph Creative Commons License 2001.03.12 0 0 383
Kellemes Hétfő reggelt mindenkinek!

Látom volt egy kis levélváltás a hétvégén.
Vegyesek az érzelmeim ezzel a meduzás bulival kapcsolatban. Egyrész örülök, azért volt egy órácska Kraftwerk, illetve videók.
Azért ritkán hall az ember Kraftwerket egy "diszkóban". Az pedig várható volt, hogy nem lesz semmiféle lemezbemutató koncert, mert senki sem tudott az új lemez megjelenéséről. (Bár azért jó lett volna)
A szervezés nagy nulla volt. Este 3/4 10-kor mi voltunk az elsők YoungOld-dal. Ha nem vagyunk olyan meggyőzőek, a kidobók lehet, hogy nem engednek be. De ez már nem fontos.
Modjuk többre számítottam, de a táncoslányok kárpótoltak sok mindenért ;-)) (Nagyon jó nők voltak!!!) Kicsit fáradt voltam, de legalább megismertem YoungOld-ot.
Jó sokat beszélgettünk a Kraftwerkről. Látszik, hogy érdekli a dolog.

Disp! Kár hogy nem találkoztunk. Mi is ott ültünk fennt, elég sokáig. Véletlenül nem szemüveges vagy? Kár, hogy nem beszéltünk meg egy találkozót. Nem baj, majd legközelebb.

Visszatérve a szervezésre! Én nem okolnék senkit azért, hogy nem volt semmi komoly, főleg nem úgy, hogy ott sem voltam!!!
Különben is kellett a kilométer az autóba! :-))
Úgy gondolom ez a Fórum nem az átverésekért, hanem a Kraftwerk szeretetéért, és baráti levelezgetésért jött létre.

Egy baráti összejövetelre én is vevő lennék, még sokat tudnánk beszélgetni a KW-ről.

ChrisH Creative Commons License 2001.03.12 0 0 382
De, a zene.net-től és még mielőtt bárki bármit is mondana, ugyanannyi infót kaptam én is a szervezőtől, mint amennyit ti is olvashattatok, és én is többre számítottam. Végül is mindegy, ingyen volt, világot láttam, így kell felfogni.

Tangerine... disp csak azt másolta ide, ami a meduza weboldalán és a Pesti Estben is olvasható, nehogy már ő legyen a hibás azért, hogy a helyszínen mást tapasztalhattunk.

Előzmény: artax (380)
tangerine Creative Commons License 2001.03.11 0 0 381
Disp, Te raktad be a linket!

http://www.meduza.hu/kraftwerk.html

A
K R A F T W E R K
LEGÚJABB LEMEZÉNEK EXKLUZÍV
LEMEZBEMUTATÓ PARTY-JA
A CLUB MEDUZÁBAN !!!

MÁRCIUS 9. PÉNTEK - 22:00

A lemezjátszóknál:
DJ SLAM JUNIOR
and TEAM + VIDEOSHOW

"A helyszínen megvásárolható lesz
az új album a Magyarországi hivatalos megjelenés előtt!!"

Előzmény: disp (375)
artax Creative Commons License 2001.03.11 0 0 380
CrisH

Csak nem a Zene.net-tol?

Udv

Artax

ChrisH Creative Commons License 2001.03.11 0 0 379
"Ingyen jegyekről: a Zene.net neveket nem adott le, hanem csak azt, hogy 10 fő... "

A "zene.net" leadta a neveket is, ezek szerint az illetékes Meduza szervező/tulaj nem adta tovább a jegyszedőnek...
Azért csak bejutottál INGYEN, nem? ;)

Előzmény: YoungOld (376)
disp Creative Commons License 2001.03.11 0 0 378
Pedig ott ültem a szinpadon a kanapén.
Előzmény: YoungOld (376)
YoungOld Creative Commons License 2001.03.11 0 0 377
Illetve az utolsó szám nem album verzió volt, hanem a Radio Activity William Orbit féle remixe. Ki volt még ott?
Előzmény: YoungOld (376)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!