Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Zolysys Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63637

nincs fűtéscsap :D:P

Előzmény: Krila00 (63632)
Zolysys Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63636

Nadenaaaaa :):):):)

 

Éhes malacka... :? :):):):)

Előzmény: gombfoci (63634)
Zolysys Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63635

1: tudhatnád már pár év alatt hogy csak hátulról nézek tv-t :):):)

2: a baj az hogy az összes üfél alkudozni akar.. tele a bóbitám... amikor mondom neki jöjjön el velem tacskóba , kúthoz akárhova és alkudja le.. ja azt nem lehet.. miért akkor nálam miért akar?

 

Múltkor XVI. ker nem kevés összegű  ház tulajnál 44" os projektort javítottam. sokallta a 20 -tet a tv ért.. igaz 400 körül vette anno.. azt akkor nem?, az új plazmára a 200 körülit nem? jah és előhúz egy köteg összegyűrt 20-et és odaadja.. na menjen a ..........

Megyek hozzád majd betakarítani :):):)

Lehet bringával de legalább occsó lesz 2 napig nálad alszom majd akkor :D:D:D minima :D

Előzmény: Jena307 (63633)
gombfoci Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63634

azért mennyivel light-osabb a mi fórumunk. :-)  (eddig még senki nem rakott be "olyan" aranyszobrocskákat...) :-O

Előzmény: Druu (63628)
Jena307 Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63633

Egy tipp: ne nézz híradót, kapcs e a tv ha az van, kapcs el a rádió ha az van, ettől jelentősen javul majd a közérzeted, mert nem azt sújkolják hogy hú de szar húú de szar, és csak arra törekedj hogy tudnál te is 1.5millát keresni hogy leszard a benya árakat :)

Én most így gyúrok a túlélésre, híradót nem nézek hallgatok, agyalok hogy tudnék annyi pénzt csinálni stabilan hogy mindent leszarhassak, és ha közeledik az akokalypszis tudjak egy teljes önellátó tanyát beindítani. Más ötletem nincs, kérem kapcsolja ki

Előzmény: Zolysys (63627)
Krila00 Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63632

Vki a fűtéscsap kérdésemre?

Krila00 Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63631

Nem ördöngősség. Csak türelem kell hozzá és nem kevés kitartás, amig a régi festéket lecsiszolod finom pl 1000-es VIZES papírral.

 

Viszont zoletán, ha itt tevékenykedsz, dobhatnál válasz mailt. :):)

Előzmény: Druu (63628)
_Haszi_ Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63630

Ha sikerült a mutatvány, akkor szívesen vennék instrukciókat festés ügyben ;-)

Előzmény: Druu (63628)
Zolysys Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63629

Ha van kedved hívj fel elmondom. leírva kissé hosszúúúúúú :)

Előzmény: Druu (63628)
Druu Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63628

Hogy a kocsikról is beszéljünk.. :)

 

Lassan nekifognék a tetődíszlécek újrafestésének - mivel meg vannak kopva rendesen.. A leszedésre már rájöttem (http://www.forum307.com/viewtopic.php?t=23863), de csak a festés miatt nem akarnék karosszériáshoz menni, ha otthon is meg tudom csinálni.
Volt már aki elvégezte az újrafestést?

És ha már itt tartunk a csomagtartó szürke műanyag fogantyúja is rendesen megkopott(amiben a rendszámtábla világítás van).. annak a leszedését esetleg tudja valaki?

 

Köszi a válaszokat,

Dru

2003-as 307 SW

Zolysys Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63627

Tudom off...

 Miért van az hogy bezérták a bányákat... mert nem gazdaságos..

 akkor most miért adják el és tezsik küföldiek gazdaságossá? Ezt nem értem!!!!!

Meg még sokmindent.

 De Ádi!! Ezek már voltak hatalmon egyszer akkor is elcsesztek jó pár dolgot.

 Nem mondom mindenki valamit hibázik.. na de basszus fizessék már ők meg ne mi!!!!

Havi 1,5M tól felfelé sz@arom le mennyi a G vagy az E85 vagy akármi nem????

 

Kaptak 2/3 os többséget... és hülyének nézik az embereket...

 

Van egy nagyon jó cimborám kő keményen azon az oldalon áll(t?).

 Amíg másik voltak a bársonyszékben mondta a magáét-- most meg sem mer szólalni....

 

Innen On :)

 

Lecsúsztam a másik rádióról is :s

 

Nincs feléd bontó???

Előzmény: ádibébi (63625)
ádibébi Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63626

De nem akartam szétoffolni a topikot. Bocsi :))

Előzmény: ádibébi (63625)
ádibébi Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63625
Tudod, hogy nem értek a közgazdasághoz, de azért azt lépten-nyomon olvasni, hogy a bokroscsomag hatásai maguktól elmúltak volna, mert semmiféle belső bejlődéssel, hatékonyság javulással nemjárt. Úgy könnyű "remdbetenni" vmit, hogy mindenkit "lefűnyírsz" pár százalékkal, meg elnegeded az inflációt... Úgy gyorsan javulnak a számok - egy darabig. Aztán minden kezdődik elölről, mert a gyárak nem termelnek jobb terméket, az embereknekígy nem kell minőségibbmunkát végezniük, ráadásul a megszorítás sok embert utcára tett, szegénységbe, inaktivitásba sodort.
Félmegoldás. Szerintem.

Ha pedig ma megnézed, mi minden van, ami nehezíti a dolgot, akkor nem lesz csoda, hogy ekkora szarban ülünk. A költségvetési hiány nagyságrendileg összemérhető az adósságszolgálatra költött pénzzel (ha nem volna adósság, nullszaldós lenne az ország, minden évtizedes gondjával együtt!!), vagy a fekete-szürkegazdasádbólbe nem folyt adóval (ennek ugyebár része a multiknak adott adókedvezmény, no meg az is, hogy még a tic-tac-ot is számla nélkül veszem a boltban...), vagy éppen a devizahiteleken elbukott összegekkel.
Ha mindegyiketlejebb lehetne szorítani, akkor még fájó reformok nélkül is helyrebillennénk (azaz a dolgok alapos megváltoztatásához nem egy teljesen kivérzett társadalommal kéne nekiállni).

Nekem mindegy, ki kutya, ki eb. Sajnos az a baj, ahogy mondod, hogy nem nagyon van alternatíva. De azért nem kéne a reszletektől teljesen eltekinteni. Az töménytelen zsé oroszlán részét nem ez a kormány vette fel. A hamis adatokat sem ők tették közzé, ami miatt már akkor sem hisznek nekünk nyugaton, ha kérdezünk. Az euróválság második hullámáról sem ők tehetnek.

Nekem csak az a bajom velük, hogy nem látszik, ebből hogyan fogunk kikeveredni.

Én hittem Gyurcsánynak is, amikor azt mondta, előre megy a dolog. Kiderült, ő is tudta, hogy hátrafelé megy inkább. Onnantól kezdve én sosem bízom benne többet (a dolgai morális részét félretéve). Ha Orbánról majd kiderül, hogy amit lépett, azt annak tudatában lépte, hogy nem fog sikerülni, csak hogy nyerjen pár év bársonyszéket, akkor benne sem fogok soha többet bízni.

De szerintem egyelőre nem ez a helyzet. Ők egyelőre "szimplán" bénázni látszanak. Igaz, a kezdő helyzetük összehasonlíthatatlanul rosszabb volt, mint Medgyessy-é.
Ezért nem értek egyet vele, hogy egyik kutya, másik eb. Orbánék jóval nehezebb helyzetből nem találják a kiutat. Ráadásul amit Gyurcsánynak az EU még megengedett, azt neki már (pont Gyurcsányék miatt egyébként) nagyon nem... Rövid pórázról meg nem lehet nagy területet összepisálni... ;))
Előzmény: Zolysys (63624)
Zolysys Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63624

Ádi: Hiszem és vallom egyik kutya másik eb. Az a baj nincs alternatíva aki megoldaná a dolgot..

 

Mindig azt mondom olyan ember kellene ide aki nem a saját és a slpejjének a zsebét tömné folyamatosan...

 

De így mi meg fogunk fulladni. Nem azt mondom a Bokros csomag sem volt akármi megértették az emberek. elég normálsian helyre is tették a dolgokat, csak azóta megy lefelé a lejtőn ez az egész...

Anno Bokros csomag közepette neveltük a 2 gyereket. Megoldotunk mindent nehéz volt.. de most.....

"éhenhalni is kevés ez ami van"

 

Tudod.. vicc:

Politikus meghal Szent Péter elé kerül

 Azt mondja neki:

Választhatsz pokol vagy menyország. Adok 1-1 napot hogy eldöntsd

 Első nap leviszi az ördög a pokolba.

buli nők pia minden ami kell

másnap menny.

 Hárfazene, béke nyugalom stb

 Politikus azt mondja Szent Péternek.

Inkább a pokol mert az az élet sokkal vérpezsdítőbb , nem olyan unalmas mint a mennyben.

 Szent Péter elfogadja. Jön az ördög leviszi a pkolba.

 Jajvszékels, sírs minden ami a nagykönyvben meg van írva.

 Kérdezi az ördögtől a poltitiukus hogy miért? hiszen nem így volt ez.

 Mire az Ördög: Az a választási kampány volt. Ez pedig a választás után van...

Előzmény: ádibébi (63623)
ádibébi Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63623
Zoli, nem akarok fogadatlan prókátornak tűnni, de azért tegyük helyre, hogy nem nekik kell a pénzünk. Gyurcsányékkal sem (csak) az volt a baj, hogy a maguk számára loptak. Annyit egyszerűen fizikailag nem lehet ellopni, amennyit beszedtek...

Az volt a baj, hogy lopkodás közben elfelejtettek jó gazdaság- meg társadalompolitikát csinálni. Elbasztak mindent (nem csak ők), amit lehetett, fejlesztették az országot - visszafelé, ezért most az ország alig termel pénzt, az olajat meg a kórházakat meg a nyugdíjat pedig muszáj kifizetni. Ezért kell nekik az utolsó fillérünk is.

A baj az, hogy ebből is ki lehetne lábalni, de már nem vagyok biztos benne, hogy ez a társaság tudja, hogyan kell. Akkor pedig nagy szarban vagyunk, mert se Schiffer, se Vona kisasszonyék, de Furcsány vagy Mesterházi se tudja... Akkor meg elsüllyedünk végképp.

Ez persze a napiszar fölötti réteg. Ehhez jön még hozzá a mindennapi kakaleves... Kész eufória-koktél a kettő együtt...
Előzmény: Zolysys (63615)
gombfoci Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63622

hát nekem minden álmom, hogy lakókocsis nyugdíjas legyek... :-)

Előzmény: Sas-307 (63612)
gombfoci Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63621

azért a hátsó féktárcsával lehet szívni, ha integrált csapágyas, akkor drága a móka...

Előzmény: Losicica (63616)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63620

Babakocsi, tricikli, bicikli kipipálva, más nem volt eddig.

Van egy motorom, de az nincs a képen :)

Előzmény: Sas-307 (63612)
Krila00 Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63619

Sziasztok, meg tudja nekem vki mondani, hogy 2.0 hdiben van e fűtés csap? Mert égen földön nem találom. Néztem a public-on is de én ott sem véltem fölfedezni.

P.Lacc Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63618

Sziasztok,

 

Pesten tudtok ajánlani megbizható szervizt, ahol ismerik a 307-eseket és nem márkaszervizes horror áron dolgoznak?

Köszi!

metalex Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63617

Egy előző autómban 140/110-es izzók voltak, nem elírás (:-), nem elírás, 140W-os volt a tompított része ! 

Kézzel készített Rallye izzók voltak, de ott még fém volt a foncsor. A jó öreg H4-es, asszem egy db. még mindíg van- vagyis már csak egy db. maradt...

( igaz, havonta legalább egyszer ellenőriztem a fényszóróbeállítást, nehogy vakítson )

Műanyagba nem mernék én sem az 55W-nél nagyobbat rakni, láttam pár megolvadt lámpát a műa korszak óta.

Előzmény: ádibébi (63521)
Losicica Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63616

Sziasztok,

 

Cserélnék fékbetétet + féktárcsát. Felhívtam egy szervízt, azt mondták anyagtól függően olyan 50-70ezer. Én ezt egy kicsit kevesellem (valaki azt mondta, lehet csak az első 2 kerékre gondoltak, de én nem mondtam, hogy csak 2 lenne).

Fridcart nézegettem, nagyon eltérőek az árak. A speedy autószervízt néztem, ott kérdeztem, valaki azt ajánlotta. Budapesti vagyok, de Budaörsön dolgozom, itt lenne egyszerűbb 1 napra ott hagyni - van esetleg valakinek itt jó tippje? 

Állítólag a Speedy LPR alkatrésszel dolgozik, ha nem kérünk mást, azonban azt látom, hogy az a legolcsóbb, a boschok sokkal többe kerülnek. Viszont olyat is hallottam, hogy annyival nem rosszabb az LPR, ár/értékben az egyik legjobb.

Szóval teljesen el vagyok tanácstalanodva, valaki esetleg tudna gyártót ajánlani - nem a 100.000 /db kategóriából azért :)

 

Köszi

 

Zolysys Creative Commons License 2011.11.07 0 0 63615

fredibeni.hu

 

Kell ez nekünk mert ott fenn kevés a fizetés és ki kell gazdálkodni... mi meg dögöljünk meg...meg a szomszéd tehene is..

Előzmény: kaszás307 (63614)
kaszás307 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63614

köszi, ez nagyon jó ár lenne ..de hol van?

 

ma  mentem 650km fél tankal,volt benne pálya  kb 500km a többi vegyes. pályán 130-140km/h (156 a legtöbb))),azon kívül 90-110km/h

 

 

higany kapcsoló? OLYAN MINT A FILMEKBEN..BPOMBÁHOZ KAPCSOLJÁK,CSAK ITT NEM SZÓL AKKORÁT..))))

 

MA  HALLOTTAM:

 

JANÚÁR 1. ISMÉT EMELKEDIK AZ ÜZEMANYAGOK ÁFÁJA !!!!(((

Előzmény: Zolysys (63595)
Martinka. Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63613

Akkor nevezzük ködlámpának. A lényeg az alkatrészlista lenne. :P Segíts léci! Vagy valaki aki tudja mi kell nekem.

Előzmény: Zolysys (63600)
Sas-307 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63612

Ti hol jártok??

 

vecserom Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63611

A DT kijelzőm van, 7 colos, színes. A kézikönyvben is benne van.

Nem heckelek,mert van gyári videó bemenet 3 darab is, az egyiken van a kesztűtartóban lévő csatlakozóról behozott videójel, de ez 5 km/h feletti sebességnél lekapcsol. Szoftveresen megoldható, de Akibooyal kell egyeztetnem időpontot, hogy megtaláljuk a megoldás helyét.

Egy másik videóbemenetre kötöttem egy csatlakozót, addig működött a kamera jele, amíg a készülék nem kapcsolt be. Azon gondolkodom, hogy a kijelzőnek csap a tápot adom, a vezérlőfeszültséget pedig nem. Ha így működik a rendszer, akkor egy relével meg tudom oldani. Nyugalmi állapotban a vezérlőfeszültséget ráadja a kijelzőre, tolatáskor viszont megszakítja és így látható lesz a kamera képe.

 

A cikkszám alapján elkezdem keresni a kábelt, köszi!

Előzmény: Zolysys (63582)
lantibutor Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63610

Nem fotoshopos, májusban készült. Feltettem akkoriban is.

Előzmény: naveed (63514)
winzo72 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63609

12V 72Ah, de nekem a 64Ca-Ca akksival is tökéletesen műxik, igaz még nem volt hideg.

Ja és ez is téglalap alaprajzú :-)

Előzmény: kaszás307 (63523)
Ambree Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63608

"...akkus fúró lavoár..."

Ez nagyon durva :-)

Előzmény: Jena307 (63606)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!