Keresés

Részletes keresés

rita0130 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79663

bloodbunny

Peteérés időszakára a cickafark fűről olvastam jó hatást, a palásfűtea leszívás utáni időre írták.

cettia köszi a bíztatást.

Jázmin semmi nyafogás, itthon már felvettem a pörgést, jó ha itthon van a család nincs idő magunkra. Csütörtökön azért gondolj rám, ha hazajövök mindenképp jelentkezek.

Előzmény: bloodbunny (79661)
Jázmin1229 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79662
Rita!

Örülök, hogy ilyen szépen haladsz. Tüszőnövesztők postázva!!! A felesleges "gondolkodást" peddig tedd félre.
Előzmény: rita0130 (79643)
bloodbunny Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79661
Kiváncsi lennék, hogy rá vajon milyen hatással lesz a palástfű tea...:-))
Előzmény: rita0130 (79654)
cettia Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79660
Rita!

Hajrá mind a 4-nek!
Előzmény: rita0130 (79659)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79659

Móka70!

Kb. 4, de még mindíg kell nekik nőni, csütörtökre remélem összeszedik magukat.

Szerintem jót tesz Neked egy kis előpihenő, nyugodtabban állsz neki.

zsazsa78 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79658
Cunimazsi!!!
Én Pécsre járok és dr.Mánfai az orvosom!!!Egy rettentő aranyos,kedves ember!!
Dec.-ben mikor az első lombikom volt akkor 2 petesejtet sikerült leszívni és 3 naposan kaptam vissza őket.Sajnos akkor nem sikerült!:-(
Most nem tudom miért de 5 naposan kaptam vissza mindhármat!!:-)
Az endokrinologust pedig azért kerestem fel mert anyumat vittem vissza kontrollra(szept.ben kiderült hogy Addison kóros)és plusz még rengeteget olvastam a sikertelenség után a Pcos-ról és az IR-ről!!Nagyon de nagyon fontos hogy az ember lánya igenis legyen alaosan kivizsgálva és igen is endokrinológusra is szükség van!!!
Febr.-ban kerestem fel Pécsett ezt a nagyon kedves dr.nőt aki azonnal elküldött laborba (különböző hormonszinteket néznek)és az eredmény után azonnal felírt gyógyszert.(Letrox)Ez is közrejátszott az eddigi sikertelenségünkben (8 év nem kis idő szerintem)de most már tudom hogy minden rendben van és nagyon de nagyon hálás vagyok mindkét orvosomnak!!
Örülök hogy segíthettem és bár mikor kérdezz szívesen segítek ha tudok!!
Előzmény: cunimazsi (79644)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79657
Rókakölyök!!!
Éljen,éljen!!!Gratula a kisróka-alomhoz! :-)
(Teljesen magánvélemény:én egy percig nem dolgoznék,ha egyszer pozitív tesztet produkálnék!) :-))
Előzmény: Rókakölyök (79594)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79656
Szia Cunimazsi!
Örülök,hogy meggyógyultál.Ma már én is "robotoltam".Már csak 4-5 herpesz emlékeztet az antibigyós kezelésre. :-((
Miért szenvedsz a dekától?Milyen mellékhatásai vannak?Egyáltalán ez miért kell?
W ilyen jó fej,hogy lehet tőle kérni az 5 napos transzfert???És ha csak mondjuk 3 petikéd lesz?
Előzmény: cunimazsi (79630)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79655

Judit, én általában a stimukra 8-9 között érkeztem, 10-ig van vérvétel, én nem szerettem reggel 7-től sorban állni, 9 körül már jóval kevesebben állnak sorban. Vérvétel és UH is van (kicsit ciki a mensi kellős közepén a 2.napon) ez mindig kell a stimu elindítására, és persze 3-4 naponta a stimu ellenőrzésére is.Ezek szerint neked sem long lesz most? Mikor várható a kezdés??

Rita, mennyi is most az annyi? :-)))))) Jó hírek, szorítok!!!!!

Munka ügyben annyit, hogy én áprilistól önként vállalt munkanélküli vagyok, de ez most nekem mindent megér, hiszen nagyon nyomorúságos munkát tettem le, és ezerszer jobb az életkedvem!!!!

Előzmény: judit1975 (79652)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79654

Úgy legyen!

Az én fiam is a Kaáli-ba sikerült, 1996-2005-ig én is oda jártam.

Sikerülni kell neked is. A teát én is iszom, tegnap már nem fűllött hozzá a fogam, erre a fiam meg megkért, hogy készítsek, mert olyan finom és ő is akar inni belőle, tehát nem hagytam ki tegnap sem....mindenre kiváncsi és semmi sem kerüli el a figyelmét.

Előzmény: bloodbunny (79650)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79653
Én mindig 8-ra mentem.Nekem azt mondta Z,hogy legkésőbb 10-ig érjek oda,mert csak addig van labor.Bár halkan megjegyzem,egyszer olyan sokan voltak,hogy fél 11-kor is levették.Nekem a mensi 2.napján vérvétel+UH is volt.
Előzmény: judit1975 (79652)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79652
Cunimazsi!

Köszi! És 8-ra menjek? Vérvétel is lesz?
Előzmény: cunimazsi (79644)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79651
Azt a mindenit, Szeptember?! Nem baj, nyáron feltöltődsz és szeptemberben mindent bele! Úgy el fog repülni, észre sem  veszed! Meg hát a stimu akkor minimum augusztusban indul, sőt ahogy a ciklus "szeretné" majd. Nem? Örülök, hogy jó kedved lett/van!!! Annyi Kisnyuszi lesz, hogy csak na!!!!:-)))
Előzmény: bloodbunny (79649)
bloodbunny Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79650
Rita, a sarkadban leszek...:-))
Előzmény: rita0130 (79648)
bloodbunny Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79649

Voltam Kaáliban, szeptemberben lesz az újabb beültetésem... ez a lehető legkorábbi időpont és ez jó...

 

Azt mondta a doki, hogy emelni is fog a hormon adagon és Suprefact helyett most Clostylbegit tablettát fogok kapni... hátha így többen lesznek....

Meg mondta, hogy szedjek Elevitet, meg folsavat addig is, meg augusztustól egy Macavibe nevű gyógyászati készítményt, ami egy perui cserje kivonata és segíti a stimulációt...

Palástfű teát megkérdeztem, mondta, hogy ők nem ellenzik az intézetben, úgyhogy ha akarjam igyam...:-))

 

Augusztus elején meg megint meg kell csináltatnom a nagy vérképet és az EKG-t... remélem addigra sikerül letornászni a cukromat a határérték alá...:-))

 

Nem is tudom, valahogy olyan jó kedvem lett az egésztől... valószínűleg azért, mert ez egy új kezdet, új reményekkel, meg minden...

 

 

 

rita0130 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79648

Köszönöm, addig még növesztem őket.

Szerintem Te pedig csak arra gondolj, ami neked most jól esik, ha pihenni akarsz inkább maradj otthon, munka bármikor lehet....babahordás a mi esetben meg jó ha kétszer....én is erre pályázok.

Bloodbunny köszönöm, remélem nemsokára követsz.

Előzmény: Rókakölyök (79646)
bloodbunny Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79647
Hajrá Rita!!!:-))
Előzmény: rita0130 (79643)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79646

Rita,

Ez nagyon jó!! Hajrá csütörtökre! Drukkolok! :))

Előzmény: rita0130 (79643)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79645

Cunimazsi,

 

Igen, nekem minden titokban ment. El tudtam jönni amikor csak kellett, nem voltam táppénzen. Ezért is vagyok tanácstalan, picit dolgozgatni szerettem volna az első 12 hétben, mert - ha netán valami baj lenne, bár nem lesz ugyebár:) - akkor nehéz és fura lenne visszajönni. Úgy gondolom, ha egyszer kiiratom amagam, akkor már nem jövök vissza. Ezért hezitálok.

Na mindegy, nem szeretnélek már Titeket ezzel fárasztani....:)

Almosodni fogtok, hidd el!!!:-))) Sok sok "Kismazsival"!!!:))))

Előzmény: cunimazsi (79644)
cunimazsi Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79644
Zsazsa 78
Három petesejted lett, és elvitték blasztoig? Megkérdezhetem hova jársz? A BMC-ben ilyenkor visszateszik 2-3 nap múlva.
Mi az az autoimmun betegség, és hogy derült rá fény? Az is endokrinológusra tartozik? A hormonszintből lehet erre következtetni? Bocsi de erről most olvasok itt először.

Rókakölyök
Te titokban tudtad tartani a stimu alatt is hogy miért kell eljárnod? Vagy végig táppénzen voltál? Ha nagyon fáradt vagy szerintem is maradj otthon, bár az első 12 hét eléggé para, és úgy jobban megy az idő ha az ember nem otthon van.

Móka
Én most kezdtem el a decapeptylt május 2-án, és május 15-én kell visszamennem a W-hez vérvétel UH-ra, vagy aznaptól, vagy rá 1-2 napra kezdjük a stimut, mert mondtam neki hogy 5 napos transzfert szeretnék, azt mondta semmi akadálya, csak akkor kicsit később kezdünk, úgyhogy nem tudom pontosan mikor. Onnantól Kb 13 nap a leszívás, és remélem 5 nap a beülti. Úgy számolom május vége a leszívás, június eleje a transzfer. Remélem így lesz, és mi is almosodunk!!!

Judit
Hiába nem kaptál papírt, egyszerűen odamész a 2. napon, és mondod a recepción hogy kihez és miért jöttél, ők adják automatikusan a hozzávaló papírokat.
rita0130 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79643

Sziasztok Lányok!

Érnek a tüszők és csütörtökön lesz a leszívás, még mára is kaptam Gonal-F-et meg Merionalt....remélem lesz v.mi....ennyi gyógyszer!!!!

Köszönöm mindenkinek a bíztatást....őszintén szólva ma az UH-ba kicsit könnybe lábadt a szemem és elgondolkodtam mit is keresek én itt...a 8. strimu+lombik 40 évesen....(biztos a sok hormon teszi.....).....

....ja és Eby2 sokkal aranyosabb élőben, mint itt....virtuálisan....

judit1975 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79642
Móka!

Csak azért kérdeztem, mert Zeke mondta nekem, hogy 2. napon bejelentkezés nélkül menjek, de azt elfelejtettem megkérdezni, hogy hányra kell ilyenkor menni. Vérvétel is van akkor? Mert nekem semmi papírt nem adott.
Előzmény: Móka70 (79639)
bloodbunny Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79641
Egyébként a terhesség igénybe veszi a szervezetet... és az első idők különösen, mert hát ugye át kell állnia a szervezetnek az újfajta üzemmódra... úgyhogy én a helyedben maradnék még legalább 3 hétig táppénzen...
Előzmény: Rókakölyök (79632)
bloodbunny Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79640

Más kolléganőim is beszémoltak róla, hogy amikor terhesen dolgoztak, akkor valahogy egy csomó minden lényegtelenné vált számukra odabent... Mindenki más, ahogy nyüzsgött, rohangászott, ők meg ültek - ki a kisebb, ki a nagyobb:-)) - fenekükön és csak nézték őket, hogy hát ezek meg megbolondultak? És nekik volt igazuk..:-))

Úgyhogy ha bárki beszól neked a munkahelyen, vagy megbántana, akkor képzelj oda két kisrókát az asztalra, ahogy a beszólós kolléga/-nő haját vagy fülét ráncigálják éppen.... és rajtad áll, hogy abbahagyják-e:-))

 

Amúgy meg amint teheted pihenj... és ha nagyon nem jól vagy a nap végére, akkor bizony érdemes a táppénzen gondolkodni.....

Előzmény: Rókakölyök (79632)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79639

Sziasztok, ma vagyok a 25.napon, nem jött még meg, szerintem most 26-27-28 lesz, mint a régi szép időkben...ezek szerint kell a 3 hónap szünet stimuk között, mert egyre hosszabbak újra a ciklusaim. Nem telefonálok, egyszerűen odamegyek reggel 8 körül a vérvételre a mensi 2.napján, ahogy Sz doki kérte...már januárban megkaptam hozzá előre a papírokat...azért oltári szerencsém volt most a hétvégével.....

Judit, miért kérdezted, mikor és hánykor megyek??? Cunimazsi, nálad hogy jönnek  msot sorra a lépések???

Nálam kb.12 nap stimu után leszívás, tehát elég gyors leszek, de ugye én nem longos vagyok...

Rita, írd majd a jó híreket...

mégleány Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79638
Rókakölyök, látod én ezért vagyok táppénzen még mindig és maradok is, nem mellesleg több pénzt kapok, mintha dolgoznék...szerinted?
így meg , hogy terhes vagyok,már magyarázkodni sem kell...
Előzmény: Rókakölyök (79632)
eby2 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79637
Szia!!

Én azért járok mert pajzsmirigybetegségem van,alultermel a pajzsmirigyem.
Ha nincsenek szinten tartva a pajzsmirigy hormonjaim,idegrendszeri kárososdása is lehet a babámnak.Ezért nekem is sürgősbe kellett mennem,hogy már most nézzenek eredményt.
Szerintem mindenképp telefonálj vissza,hogy a jövő hétfő ünnep,(szerintem szakrendelőben akkor nem dolgoznak)és kedden tudnál menni!!!
Előzmény: zsazsa78 (79636)
zsazsa78 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79636
Eby2!Megkérdezhetem miért voltál endok.-nál?Csak azért kérdezem mert nekem is mondta a lombikos dokim hogy keressem fel az endok.omat mivel ő írta fel most márc.ban a letroxot(van 1 kezdődő autoimmun betegségem)de sajnos csak jövő 7től lesz mert elutazott!!Közben felhívtam a szakrendelőt ott 1 nagyon kedves dr.nővel beszéltem és azt mondta mivel ilyen korai terhesség őszerinte elég ha jövő7 hétfőn bemegyek és akkor elküld soron kívül vérvételre!!!De hát jövő 7 hétfőn ünnep!És én csak most jöttem rá!!!Most mit csináljak??
zsazsa78 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79635
Rókakölyök!!Gratulálok én is neked a kisróká(k)hoz!!Én is 21.-én megyek legközelebb uh-ra.Talán kibírom addig és nem megyek el a nagybácsihoz(aki szül.nőgyogyi és ő az itthoni dokim)talán rá bírom szedni:-)Van vmi tüneted már?
Jázmin1229!Köszönöm szépen és kívánom,hogy minél elöbb teljesüljön minden álmod!!Sajnos én nem emlékszem rád:-(hát igen ez már a korral jár!!:-(
Eby2!Nekem 04.09.-én volt a Et úgyhogy tényleg nem találkoztunk!!
Nem fagyis beültetésem volt hanem rendes stimúval 3 petesejtet sikerült leszívni és ebből most megvan 2 mazsola!!!:-)Egy pár napja már van hányingerem ami hullámokban jeletkezik a cicim oldalt fáj és olyan minha szét akarna durrani,a kávét(3in1) nem bírom meginni mert utána nagyon rossz,és szúrkál a hasam van hogy egész nap!!
Görcsölni 3 nappal ezelött reggel 6kor görcsöltem de kb.10-15 percet.Nagyon hirtelen jön és olyan hirtelen el is megy!!Hál'istennek!!Te milyen vitaminokat szedsz?
Cettia!!Mivel olyan hírtelen vágtunk bele a 2.-dik lombikba(Aznap mikor volt a konzink már el is kellett kezdenünk)nem volt itthon semmi extra vitamin se aloe vera semmi így csak a decemberi megmaradt Elevitet és folsavat keztem el szedni.Aztán átálltam a Gravidára miután az elevit elfogyott és ez nem fogja annyira a székletet.
Nagyon de nagyon ++++++++++++++++an álltam neki a dolgoknak és tudtam hogy sikerülni fog!!(Kicsit nagyképű vagyok de hiszem hogy ez is segített)olvasgattam a Titok cmű könyvet és amikor egy kicsit meginogtam azonnal elkezdtem olvasni!!
Mivel blastokat kaptam vissza ezért csak 4-5 napig feküdtem aztán lightosan jöttem- mentem tettem-vettem.Búcsúban is voltunk,kézimecsre is elmentem,vadászni is voltam a párommal (amit utolag ádgondolva nem kellett volna mivel kicsit hosszúra sikeredett és fárasztó volt,a terepről ne is beszéljünk:-( dehát a párom meg akarta mutati mindjárt az eljén a gyerekeknek hogy vadászik apa és anya):-)
Hát röviden ennyi!!
eby2 Creative Commons License 2008.05.05 0 0 79634
Sziasztok Lányok!!!

Köszönöm a tegnapi biztató,vigasztaló szavakat!!
Teljesen magam alatt voltam,megijesztett amit éreztem,arra gondoltam,hogy valami baj van!!Sajnos hajlamos vagyok bebeszélni magamnak dolgokat,ja és tagnap háromszor jött rám bőghetnék,tök érdektelen dolgok miatt!!
Mára már jobban vagyok,és hála Ritának(aki egy Angyal,és azt sem tudom,hogy köszönjem meg neki!!!))nagyon hamar végeztem az endokrinológusnál és a vérvételen.Két hét múlva kell visszamennem,és remélem minden rendben lesz az eredményeimmel.
Most megyek dolgozni,bár semmi kedvem,jobban esne aludni egyett,igy most azon gondolkodom,hogy lehet el kéne mennem táppénzre,de még egyenlőre nem akartam.Viszont úgy veszem észre,hogy a testem dönti el mit csináljak.:-))Na,majd meglátom...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!