Keresés

Részletes keresés

zsoltn Creative Commons License 2002.08.13 0 0 4
amíg nem találsz természetgyógyászt, addig azért dolgozz magadon. pozitív prograanmozás.

egyébként ajánlom az agykonntrollt is.

Előzmény: Encóka (3)
Encóka Creative Commons License 2002.08.13 0 0 3
Szio the_witch!

Koszonom a szavaidat, hatottak :))
Nekem is vmi hasonlo iranyt kellene vennem, mert ugy tunik, ez jol jarhato ut.
Csak egy a bibi, itt Fehervaron nem ismerek egy db termeszetgyogyaszt sem... Vki?

Előzmény: the_witch (2)
the_witch Creative Commons License 2002.08.11 0 0 2
Szia Encóka!

Egy kis felvidítás, "léleköntés":)
Velem kb. egy éve közölték a "jó" hírt: daganat... és persze hogy rosszindulatú.:(És gondolom mint ilyenkor mindenki én is megjártam a poklot: féltem és sajnáltam magam ezerrel, hogy ilyen relatíve fiatalon meg fogok halni....fájdalom és depresszió.... azután egyszer megráztam magam.... és miközben kezeltek az orvosok (műtét, sugárkezelés,stb), először egy pszichológus ismerős állította helyre és gyógyította meg a lelkem, és szorgalmasan jártam természetgyógyászhoz is. És akkor már tudtam, hogy meg fogok gyógyulni....
Jelenleg két, negyedéves kontroll-vizsgálaton vagyok túl, mindkettő mindenféle eredménye negatív...tudom, hogy majd 5 tünetmentes év után kiáltanak ki az orvosok is egészségesnek, de én azt hiszem, már túl vagyok a dolgon..:))
Ami még hiszem, hogy segített az a családom és más hozzám közelállók hozzámállása. Nem a sajnálat volt... és ez is számított... hogy bár szem előtt tartották, hogy beteg vagyok, de a lehetséges határokon belül úgy kezeltek, mintha semmi bajom nem lenne.....és ők is végig "tudták" hogy meggyógyulok...
Bocs, hogy hosszú lettem.
De talán ad egy kis erőt, hogy vannak túlélők...:)

Előzmény: Encóka (-)
Encóka Creative Commons License 2002.08.10 0 0 1
Csokis :)
Ott már jártam, de én konkrétan hozzám hasonlók ismeretségét keresném.
Előzmény: Csokis (0)
Csokis Creative Commons License 2002.08.10 0 0 0
Van egy Rák, avagy a szomorú valóság
topik. Ott esetleg?
Előzmény: Encóka (-)
Encóka Creative Commons License 2002.08.10 0 0 topiknyitó
Halihó!
Keresem hasonló "szerencsés" topikolok társasagát, leginkább tapasztalatcsere, felvidítás, "léleköntés" céljából.
Természetesen bárki más is irhat, csak némi köze legyen a témához.
Rólam annyit, h tavaly nyáron nyirbálták meg az én "drága" Anaplastikus Astrocitomámat, sugárkezelést is kaptam és most újra indul a mókuskerék :(((
Légyszi-légyszi, írjatok! Ne hagyjátok elsüllyedni a "társkeresős" témám.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!