Keresés

Részletes keresés

attention Creative Commons License 2005.07.27 0 0 183
mennyi időt sporoltál volna meg  - magadnak is meg a modiknak is - ha kicsit figyelmesebb vagy. Operator ha erre jár és ráér, ilymódon nyilván majd megfontolja a jelszo elkuldését.
Előzmény: aZsO (182)
aZsO Creative Commons License 2005.07.27 0 0 182

bocsanat: azsoltyka@chello.hu

 

de hogy a felreerteseket elkerüljük, csak annyi keresem lenne, hogy erre a mail cimre küldjetek el m6sport user jelszavat!!!

 

sorry, egy kicsit sok a mail cimem! de azt vegkepp nem tudom hogy miert kell ilyen rossz szinben feltüntetni a dolgokat! senki neveben nem akarok irni, rossz a rendszer, nem küldi el! ide, erre a topikra iranyitott a mail!

 

Kedves m6sport!


A jelszovaltoztatasi funkcio adminisztracios okokbol atmenetileg nem
elerheto. Ha gondja van, kerjuk forduljon moderatorainkhoz bizalommal a
forum Jelszovaltoztatas cimu topikjaban:

http://forum.index.hu/szerkesztoseg/tszerk/jelszo

Megerteset elore is koszonjuk.




--
No virus found in this incoming message.
Checked by AVG Anti-Virus.
Version: 7.0.338 / Virus Database: 267.9.5/58 - Release Date: 2005.07.25.

 

tessek, itt van a hitetlenkedöknek!!!

 

 

 

 

üdv.: Zsolt...

 

u.i.: mikor kaphatom meg? egyaltalan szamitsak-e ra? kinek lehet mailt irni? milyen cimre? mert en sem szivesen adok a mail cimeimet!!! thx...

Előzmény: Deibler úr (179)
szurkealadar Creative Commons License 2005.07.27 0 0 181

Most akkor mi is a teendőm?

szurkealadar

Előzmény: Operator (170)
szurkealadar Creative Commons License 2005.07.27 0 0 180

Érdekes módon ide bejutok. De nem értem, hogy a többi topicba miért nem sikerül.

Az elmúlt néhány évben működött, sőt az utolsó 4 hónapban naponta többször is be léptem. 5 napja nem működik!

 

Előzmény: a Révész (169)
Deibler úr Creative Commons License 2005.07.27 0 0 179
Nem bölcs dolog ide beirkálni mail címeket, mert a spammerek megtalálják. Operator majd eldönti, hogy mit tesz, de ebben a topikban szerintem nagyon gondosan meg kell fogalmazni a kérést, hogy ne jelszó eltérítési kísérletnek látszódjon. Attól mostanában sokan lesznek idegesek. Amúgy tényleg nem az a mail cím van megadva. Most vagy nem tudod a saját mailcímedet, ami furcsa, vagy ... Te tudod... Én nem adnám oda neked, az fix. Nem mellesleg el is gondolkodtattál...
Előzmény: aZsO (177)
attention Creative Commons License 2005.07.27 0 0 178
érdekes, ha én rákeresek az m6sport nickre, nem ezt az emailcimet látom. Probáld ki.
hiba lenne? a nulla hozzászolásos m6sport nickhez tartozo jelszot a regisztrált emailre operator majd ha ráér elküldi, de erre amit itt megadtál, nyilván nem fogja.
Előzmény: aZsO (177)
aZsO Creative Commons License 2005.07.27 0 0 177

jaaa es nem masik nick!

 

az m6sporthoz rendelt email cim a bacso@chello.hu!

Előzmény: attention (175)
aZsO Creative Commons License 2005.07.27 0 0 176

a fotozz.hu miatt regisztraltam! amugy ha nincsen meg a jelszavam akkor miröl irjak??? ezt csak azert gyartottam, hogy a valodi userem jelszavat megszerezzem!

ha igyelmesebben elolvastad volna, valoban nem olyan regen regisztraltam, de azt is odairtam, hogy UJRA INSTALALTAM a gepemet!

ha müködne az "elfelejtettem a jelszavamat", akkor nem lenne semmi problema!

...de nem müködik!

nem azt kertem hogy ide ide irjak meg nekem, hanem küldjel el a megadott e-mail cimre!!! akkor kiderül hogy nem vagyok jogosulatna az adott user hozzaferesehez!

 

üdv.: Zsolt...

Előzmény: attention (175)
attention Creative Commons License 2005.07.26 0 0 175
érdekes, szerinted egy akármi nick jelszavát egy akármi másik nick másik emailjére meg lehet tudni?
egyébként meg az emlitett nicknek sincs tul sok beirása, szoval nem lehetett tul régen az a pwd elfelejtés....
Előzmény: aZsO (174)
aZsO Creative Commons License 2005.07.26 0 0 174

szia!

 

az lenne a kerdesem hogy ujra instalaltam a gepemet de elfelejtettem elmenteni a jelszavamat!

hogyan lehetne megtudni?

 

user: m6sport

e-mail: bacso@chello.hu

 

 

mihamarabbi valaszodat elöre köszönöm!

 

 

üdv.: Zsolt...

Előzmény: Operator (172)
Wic Creative Commons License 2005.07.26 0 0 173

- User csere végrehajtása

 

ez félreérthető. lásd trécsparti épp most. volt néhány usercsere a nikkek alatt.

 

 

Előzmény: Operator (170)
Operator Creative Commons License 2005.07.26 0 0 172
A többi sorbanálló nicktől egy kis türelmet kérek, rövidesen nekilátok jelszavazni.
Operator Creative Commons License 2005.07.26 0 0 171
biztos ugyetlen vagyok, de nem tudok belepni a mijo baja klubjaba, kernem szepen a jelszomat, nick: Gruicsné Éva

Oda nem jelszó kell, hanem protekcijjjóóóó, amit ad neked Mijo...
Előzmény: gruja (167)
Operator Creative Commons License 2005.07.26 0 0 170
A szokásos. Be nem lépve kezd írni hozzászólást és ott tölti ki. De szimplán belépni balodalt fenn nem tud.

Ilyenkor az alábbi műveletsort kell végigvitetni a kundcsafttal:

- Csak a forum.index.hu oldalt használja, a torzsasztal.hu meg ilyesmi kerülendő, mert az másik szájtnak számít és előbb utóbb átkeveredik a forum.index.hu-ra ahol természetesen nincs belépve.
- Cookiek
- Javascript
- Rendszeróra
- Cache tisztítás
- Temporary fileok törlése
- Explorer -> Firefox csere végrehajtása
- Windows -> Linux csere végrehajtása
- User csere végrehajtása

Hmmm... ez a lista megy a Tace-pao-ra is...
Előzmény: a Révész (169)
a Révész Creative Commons License 2005.07.26 0 0 169
Király. Akkor ezt hogyan írtad?
Előzmény: szurkealadar (168)
szurkealadar Creative Commons License 2005.07.26 0 0 168

T. moderátor!

Nem tudok belépni a jelszavammal!

szurkealadar

gruja Creative Commons License 2005.07.26 0 0 167
biztos ugyetlen vagyok, de nem tudok belepni a mijo baja klubjaba, kernem szepen a jelszomat, nick: Gruicsné Éva
tejger Creative Commons License 2005.07.26 0 0 166
Ősrégi nickem volt a tejbegrrr, az ehhez tartozó tejbegrr@interware.hu mailcím az internet-előfizetés megszünte miatt évek óta nem létezik, viszont rámtört a nosztalgia, és szeretném újra magaménak tudni a jól bevált nevet. Tisztelettel kérem, hogy küldjék el a jelszót az arztgergo@index.hu címre! Hálásan köszönöm!
Ruppy. Creative Commons License 2005.07.26 0 0 165

Bocs elírtam.

 

"T. Operator"

Előzmény: Ruppy. (164)
Ruppy. Creative Commons License 2005.07.26 0 0 164

T. Moderátor.

 

Légyszi küld egy új jelszavat mert a régit elkavartam.

 

User: Ruppy

email: ruppertferenc@hotmail.com

 

Köszönöm

fodor_zsolt Creative Commons License 2005.07.25 0 0 163
Kedves Operator!

Kernek egy uj jelszot a "fodorzs" reghez, mert nem tudok belepni.
Elore is koszi!
Gyusza1 Creative Commons License 2005.07.24 0 0 162
Helló! Légyszi a LeonUriska nickhez küld el a jelszót megadott emil címre. köszi
Vizontolany1 Creative Commons License 2005.07.24 0 0 161
Hello!
Vizontolany regisztrált mail címére kérek szépen egy uj jelszót, ezt a nicket pedig ha egy mód van rá, törölni.
Köszönöm.
oszkaar Creative Commons License 2005.07.24 0 0 160

T. Operátor,

A 'rejo' nick számára légyszíves küldd el a jelszót a regisztrált mail-címre, mert elfelejtette.

Kösz, Oszkár

Deibler úr Creative Commons License 2005.07.24 0 0 159
Az a nick ugye nem erre a mailcímre van regisztrálva... majd ő dönt.
Előzmény: Nick Urfe (158)
Nick Urfe Creative Commons License 2005.07.24 0 0 158

Tisztelt Operátor!

 

Balga módon elfelejtettem Nicholas Urfe nickhez tartozó jelszavam, kérem küldje el a csalaja@freemail.hu címre.

 

Köszönöm!

so.low Creative Commons License 2005.07.23 0 0 157
T. Operátor! sajnos elveszett a jelszavam hála az XP csodás tulajdonságainak és e-mailben hiába bombázom Önöket nem kaptam választ, ezért új nevet kellett regisztrálnom, de szeretném továbbra is a régit használni...kérném, hogy a so_low névhez tartozó jelszót küldje el nekem a megadott e-mailcímre! köszönöm!
teknokol Creative Commons License 2005.07.23 0 0 156
Kedves Operátor! Örök hála! :)
Operator Creative Commons License 2005.07.22 0 0 155
A topiknyitónak lehet ilyesmi kérése, bár az sincs mindig elfogadva.

De mondjad, mit szeretnél!
Előzmény: csakkérdezek (154)
csakkérdezek Creative Commons License 2005.07.22 0 0 154

Tisztelt OP.

Van-e lehetőség arra, hogy egy megnyitott és pörgő topikcímet kiegészítsen a topiknyitó egy szóval.? Erre azért lenne szükség, hogy a keresőben hamarabb meg lehessen találni a topikot...

Köszönöm válaszod

Előzmény: Operator (152)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!