Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 1999.09.05 0 0 30
megnyaltam az ujjam..... ciki?
spontan jott.
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.09.05 0 0 29
Kérdésedre a választ ld egyel lejebb. te honnan tudod, hogy milyen izű a lányoknak ott lenn? :-) Valóban sós, de kiét kóstoltad? A spermának egyébként fertőtelnitő szaga van, sokszor lehet érezni a lépcsőházakban hypós felmosás után. De annak örülök, hogy te szereted.
(egyébkény a lányoknál nem az ízével van a baj, mert semmilyen izé sincs alapjában, hanem a szagával. Még a frissen mosakodott lánynak is lehet olyan szaga odalenn -ez embertipústól függ- amit nem szeretek, sé akkor nem nyalom ki. Ezért nagyon vigyázok, hogy nekem mindig szappanszagom legeyn arrafelé)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1999.09.05 0 0 28
Pfúj. Undorító a sperma, még a sajátom is. Számomra az a meglepő, aki nem undorodik tőle. Mindig örülök az olyan nőnek, aki lenyeli a végén, mert a szopás úgy jó igazán, de én már a szagától is undorodok meg az állagától.
Azt se szeretem, ha érzem a nő száján a szagát, pfúj. Ez némileg ellentmond a fentieknek, de csak inni kell egy kis vizet utána. Én is szoktam nyalás után.


zsuzsa Creative Commons License 1999.09.05 0 0 27
erdekes, ez uj nekem...
szoval a ferfiak undorodnak a sajat valadekaiktol?
igaz, en pl nem voltam kepes megkostolni az anyatejet.
de alul, ha felizgulok, ott sos vagyok es szerintem nagysagrendekkel kellemesebb izu mint a ferfiak. az valahogy olyan halszagu es izu.
Viszont az egesz embert kivanva magatol ertetodo, hogy azt is szeretem.
csakegypasi Creative Commons License 1999.09.05 0 0 26
Nahát, akkor rájöttél, melyik érzékre gondoltam? Az ízlelésre, természetesen...
jocoka Creative Commons License 1999.09.05 0 0 25
Sanyo kedves,
A férfiak is előnyben részesítik az orális szexet. A cél itt is ugyan az, a másik fél orgazmusának elérése. Az íz pedig mellékes.
lutyo Creative Commons License 1999.09.05 0 0 24
Erdekes ez a topic. De inkabb az en tapasztalatomrol. Nemreg szakitottunk a baratnommel (kozosen, de csak rank tartozik). A lenyeg az, hogy irigylesre melto szexualis kapcsolatunk volt. Mindent megcsinaltunk, ami a masiknak oromet okozott. Oralis szex utan soha nem gondoltam arra, hogy peldaul milyen is a sperma ize, mert valamennyire izgato volt vele akkor csokolozni, es csak az szamitott. De azert az elejen meg egy kicsit furcsanak tunt meg magam szamara is, hogy nem gondolok az izere. Azert jo volt vele ket-harom oran keresztul szeretkezni (ez nem vicc vagy felvagas).
Szoval, mindenkinek ajanlom, probalja ki.
larcher Creative Commons License 1999.09.05 0 0 23
úgy van!itt az ideje,hogy leszámoljunk az utolsó tabukkal is!hol maradnak a szexből az asztronómiai élvezetek?
=:-)
Calista Creative Commons License 1999.09.04 0 0 22
Az iz, az izleles es a mocorgas e temaban igencsak kozponti szerepet toltenek be, igy ez nem oly meglepo... :)
csakegypasi Creative Commons License 1999.09.04 0 0 21
Erdekes, a szambol (v)etted ki tema korul mocorgunk itten mar egy ideje :-)))))))) (LoL)
Calista Creative Commons License 1999.09.04 0 0 20
:)))) en is igy definialtam volna.... szo szerint.... a szambol vetted ki a szot... ;-)))
csakegypasi Creative Commons License 1999.09.04 0 0 19
a gasztrologia a romantikus hobbicsillagasz szakacsok tudomanya, ugye...
Calista Creative Commons License 1999.09.04 0 0 18
Nem tudom melyiknek, de annak biztosan nem kell kimaradnia semmibol, ami jo.... ;-)
Calista Creative Commons License 1999.09.04 0 0 17
akarom mondani ..... gasztronomiai.... ;-)))
csakegypasi Creative Commons License 1999.09.04 0 0 16
Nem tudom, miert pont annak az erzexervunknek kellene kimaradnia...
Calista Creative Commons License 1999.09.04 0 0 15
persze, ezt nem is vitatja senki.... (en legalabbis biztosan nem)... A szeretkezes kozbeni izhatasok nem a gasztrologiai, hanem sokkal inkabb az erotikus elvezetek koze sorolandok, nemde? ;-))
csakegypasi Creative Commons License 1999.09.04 0 0 14
Az oszinteseghez tartozik, hogy az sem semmi erzes am, ahogyan odakerul a szamhoz ;-)))
Calista Creative Commons License 1999.09.04 0 0 13
hmmmm...bevallom ez igy sokkal oszintebben hangzik ;-)
csakegypasi Creative Commons License 1999.09.04 0 0 12
Ez biztos genetikailag lehet kodolva, de en mas izekre jobban beindulok :)))) A helyzet erzeki volt, es bensoseges. Az iz semmilyen negativ erzest nem valtott ki, es, mivel ettol korabban feltem, egyenlore ennyi is nagyon sok. De a szituaciora nagyon vagyom.... Tehat lehet, hogy az izre is???? Ajjaj. Fenntartom: magamnak egyedol, az O jelenlete nelkul nem hiszem....
Calista Creative Commons License 1999.09.04 0 0 11
csakegypasi, bocs a kerdesert, de meg lehet szokni? vagy eppen erotikusnak es erzekinek talaltad? ;-))
csakegypasi Creative Commons License 1999.09.04 0 0 10
....magamnak....
csakegypasi Creative Commons License 1999.09.04 0 0 9
Hat, mar regota foglalkoztatott a tema, de soha nem tudtam eljutni odaig, hogy meg is kostoljam. Mignem megizelhettem egy csokban :))) Persze lattam miben santikal, de aszontam magamban: PASI, most, vagy soha... Azota mar kaptam meg egyszer (masnap :)))) ) meg lehet szokni. Persze, maganak tovabbra sem birnam megkostolni, de tole elfogadom.
Calista Creative Commons License 1999.09.04 0 0 8
Bárcsak megtehetném, hogy egy lány szájából csókolom ki. Nem értelek benneteket.

Hat ezzel valahogy en is igy vagyok. Nem ertem ezt a merev elutasitast. Ugy tunik sokan azok kozul a fiuk kozul, akik az oralis szex hivei es buzgon kenyeztetik a puncit az ajkukkal es nyelvukkel, majd csokoljak ismet a leanyzot (aki igy a sajat nedveivel kerul kapcsolatba), igencsak idegenkednek sajat nedveik baratnojuk szajabol valo kicsokolasatol...

Azt elismerem, hogy hasonlo mutatvanyra csak egy bensoseges kapcsolatban vallalkoznek/vallalkozok, mert hat a masik teljes es abszolut elfogadasarol szol...

DomiG Creative Commons License 1999.09.04 0 0 7
Az izet nem tudom, de a kode az borzalmas.
Volt egy nom, az miutan magaeva tette, ugy tette "kozkinccse", hogy hol folterdelt, hol folallt a rekamien es korbe porlasztotta, az meg csak szallt, ulepedett lefele, mitn Jozsef Attila halhatalan muveben, a munkaskeruletek hozadeka.
En meg takarithattam aprolekosan, nehogy a mamam rajojjon.
Domi
EasyFriend Creative Commons License 1999.09.03 0 0 6
Madlen (ha jól emlékszem, ő volt) egy másik topikban felrótta a fiúknak, hogy amíg elvárják a lánytól az orálszexet, ők maguk undorodnak a spermától. Hát igen, engem meglep ez a sok negatív vélemény, pontosan emiatt. A _szaga_ engem is eléggé taszít, de a sajátomat kóstolva, az íze nem rossz. Amúgy is kedvelem a sós ízeket. :-)
Bárcsak megtehetném, hogy egy lány szájából csókolom ki. Nem értelek benneteket.
larcher Creative Commons License 1999.09.03 0 0 5
az íze nagyban függ attól,hogy mit eszel
pIsTiKe Creative Commons License 1999.09.03 0 0 4
Tudjatok miert van a noknek homlokuk? Hogy oralis jatek utan legyen hol megcsokolni oket.
Felreteve a temat, van es kesz. Amig nem jutottam olyan helyzetbe, ugy gondoltam, hogy gusztustalan lesz az utan megcsokolni a baratnomet, de aztan amikor ott voltam, nem is gondolkoztam rajta. Elvegre O is csokolozik veled, miutan te csinaltad szajjal, nem? Az ize? Soha nem is erdekelt, es meg nem is figyeltem ra.
Egyebkent miert erdekel?
The real Sanyo Creative Commons License 1999.09.03 0 0 3
Stiletto !
Akkor te miert csinal(tat)od ?
Es kulonben hogy megy ez nalad, utana fogmosasig ra se nezel a baratnodre ???
Eleg sajatsagos szemleletmod ...
Stiletto Creative Commons License 1999.09.03 0 0 2
...kinek mi a véleménye! Azt hiszem ez mindenkire vonatkozik.
Zsengébb koromban nagyon taszított a dolog. Mára olyan szinten vagyok a saját spermámmal, mint pl. - már megbocsássatok a hasonlatért - a saját taknyommal. Van és kész.
Bár az azért nem tetszett amikor 1szer egy barátnőm egy igen kellemes orális játék után mindenképpen csókolózni akart velem...
The real Sanyo Creative Commons License 1999.09.03 0 0 1
Inkabb a nok velemenye erdekelne...
A pasik biztos imadjak, mast ugyse nagyon ereznek azonfelul, hogy szetreped a segguk szeretkezeskor. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!