Keresés

Részletes keresés

Buday008 Creative Commons License 2008.06.08 0 0 1417
ti neten vettétek a bathmate-et vagy vhol uzletben?
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.08 0 0 1416
a nagy farkak mindig feketék:D Tehát alakul:D:D
nem lehet, hogy tul gyorsan erölteted aztán a véraláfutás miatt?
Előzmény: Törölt nick (1415)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.07 0 0 1415
Egy hete bathmate-ezek, és élvezem. Első alkalommal 16 centire pumpáltam fel, most 16.5. Persze, tudom, hogy ez még nem növekedés, csak eleinte nyilván nem mertem ennyire.
Kicsit aggaszt, hogy nagyon barnul a cerka.... nektek is?


Buday008 Creative Commons License 2008.06.07 0 0 1414
akkor ahogy olvasom eme topikot megéri majd beruháznom nekem is egy bathmate-be:_))) ugy látom elég jók a visszajelzések. igaz nem elgolcsobb de legalább mukodik:_)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.05 0 0 1413
Hosszból végül is nem, vastagságból igen, de az azért volt, mert amikor pumpál az ember, akkor a körülvevő bőr be van dagadva, és csak az lohadt le.
Előzmény: Törölt nick (1412)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.04 0 0 1412
és nem vesztettél a méretekből a kihagyás ideje alatt?
Előzmény: teszter :) (1411)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.04 0 0 1411
Na, ma már megint pumpáltam, bár nem feszítettem meg annyira mint ahogy szoktam, és időben is kevesebb ideig volt fent, de úgy tűnik, hogy minden rendben. Lassan visszatérek a régi kerékvágásba :D
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.02 0 0 1410
SZiasztok! új vagyok itt. tegnap vettem egy Bathmate-et, és ma kipróbáltam. Állat:) Igaz, rájöttem, hogy kicsi a farkam, mert csak 16-osig tudtam felpumpálni. Szép lassan, ahogy írtátok. Na kíváncsi leszek, mennyire megy fel idővel. Azt baromira élveztem, hogy a makkom akkora volt benne mint egy alma, csak lestem:) Nem hagytam fenn sokáig, mert féltem első alkalommal. Így nem lett olyan vastag, de kellemes érzés. majd még beszámolok:)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.02 0 0 1409
Általában a kimaradás utáni első alkalommal, de hamar elmúlik. Amúgy ez amiatt van, hogy a hajszálerek elpattannak.
Amúgy az én kis balesetem 6 napja történt, de azóta tökéletesen begyógyult sőtt már hamarabb is, bár azóta nem használtam a pumpát, de lassan megint neki fogok kezdeni.
Előzmény: Törölt nick (1408)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.01 0 0 1408
Szia

Huh, az igen. Velem még iylen nem történt, de remélem nem is fog. Amúgy nekem a ''mellékhatás" annyi, hogy a pumpálás utána nagyon sok piros pötty van, véraláfutás. Ez biztos az erős vákum miatt van, de 2 nap alatt teljesen el szokott múlni. Teszter neked is iylen pumpálás után?
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.01 0 0 1407
nehogy felrobbantsd:D annyit nem ér az egész:D
Előzmény: teszter :) (1406)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.31 0 0 1406
Na, a minap történt egy kis baleset...
A sorban következő 3. napon, amikor pumpáltam, az egyik utánpumpálás után azt vettem észre, hogy véres a pumpa. Az történt, hogy valószínűleg túlságosan ráfeszítettem és a makk megrepedt vagy valami ilyesmi, mert igazából nem tudtam megállapítani, hogy pontosan mi is lehetett, olyan volt mint egy kidurrant vízhólyag csak vérrel (,,vérhólyag'' ???), érezni nem is éreztem, csak amikor megláttam, akkor lepődtem meg igazán. Amúgy csak egy kis kb. 1 mm-es dologról beszélek nem egy nagy valamiről, de látványnak elég durva volt. Amúgy két nap alatt begyógyult, csak egy kis piros folt maradt utána, de az is fakul már, de nem volt egy kellemes érzés, meg a látvány azóta is bennem van, úgyhogy most tartok egy kis szünetet a gyógyulásra, nehogy megint megtörténjen.
Csak figyelmeztetésnek szánom mindenkinek, és ha mással is megtörténne nem kell megilyedni, mert napokon belül begyógyul, de azért mindenki óvatosan.
mtz 50 Creative Commons License 2008.05.26 0 0 1405
hello

Venni szeretnék egy Bathmate hidro pumpát ha valakinek van egy eladó akkor írjon.
OldBubo Creative Commons License 2008.05.23 0 0 1404

Szia Papa!

Elkelt már a cucc? Ha nem, úgy vevő lennék rá.

Részleteket , ha lehet mailban.

Üdv, Bubó

 

Előzmény: Papa_ (1403)
Papa_ Creative Commons License 2008.05.22 0 0 1403
Szia.

Mivel nem ebbol fogok meggazdagodni, szerintem a bolti ar 50%-a mehet.
Vadi uj, mondom meg egyszer.
Előzmény: teszter :) (1389)
Jenő_bá Creative Commons License 2008.05.22 0 0 1402
Az biztos, nagyon állat volt.
Én úgy használtam, hogy 5 nap 1 héten meglegyen. Tehát vagy 2, vagy 3 napot zsinórban, utána 1 nap szünet. Tehát pl. hétfő-kedd, csüt-szombat. Ha nem jött ki jól, mert valami miatt nem tudtam csinálni, akkor igyekeztem átcsoportosítani, de 4 napot egymás után nem akartam csinálni, kell azért hagyni pihenni. Egy-egy alkalommal 17-20 percig csináltam. Amint látni (érezni) h kicsit csökken a nyomás, akkor mindig rá kell pumpálni, amíg már nem jön ki víz. Ez olyan 3-5 percenként történt nálam. És még valami. Azt írják, h zuhany alatt is használható, meg h közben lehet mosakodni, stb. Na zuhany alatt nekem nem ment, csak párszor próbáltam, de azt nem hinném h jó lehet, ott jobban jön ki a víz a pumpából, hiszen vízszintes helyzetben mindig ott van a szint a szelepnél, míg viszonylag függőleges helyzetben nem. Tehát 17 perc ejtőzés a kádban, majd lehet mosakodni...

De komolyan, azt nagyon élvezem, mikor használat után leveszem a pumpát, és ott van a duzzadt farkam, az a másik pillanat, amiért mindent megadnék ha tartósan olyan lenne. Olyan ez, mint gyúrás után. Ott is nagyobbnak látszik az ember, mert megduzzadtak az izmok. És rendszeres, KITARTÓ használat után meg is lesz az eredménye.

Előtte-utána képem nincs. Nem is akartam csinálni, mert lankadt állapotban sokféle méretet vesz fel a farkam, tehát ha nem használnék pumpát, akkor is tudnék olyan képet csinálni amikor kisebb-nagyobb. Felállva meg nem fényképezgetem. Arra ott a vonalzó! :-)

Mindenkinek sok sikert!
Előzmény: Törölt nick (1400)
cynosurus Creative Commons License 2008.05.22 0 0 1401
Én nem tudom elképzelni, hogy egy pumpa hogy okozhat tartós növekedést. Vkinek előtte-utána kép van?
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1400
veszek én is...esküszöm.
állat lehetett hallani a barátnőd szájából, ezekért a pillanatokért akármennyit megéri szenvedni:)
hogyan használtad leírnád?
hány nap egy héten, mennyi ideig, ilyenek...köszi!
Előzmény: Jenő_bá (1399)
Jenő_bá Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1399
Hali!

Én bathmate-et használok, 3 hónapig használtam, nekem is most kellett 2 hét szünet, de folytatom. Én a 3 hónap alatt tapasztaltam 1,5 cm növekedést erektált állapotban. De ami a legjobb, a barátnőm múltkor azt mondta nekem, h szerinte nőtt a farkam!! És ő ugye vonalzó nélkül, sőt, azt sem tudja hogy használok valamit. Próbáltam olyan képet vágni, mint aki nem tudja mire gondol, aztán kérdeztem h miből gondolja, és mondta h mikor a kezében van, akkor látja, meg jobban is érez, stb, uh biztos benne. Hihetetlen jó érzés volt.

Én nem tapasztaltam olyat h hámlana a bőr, semelyik részéről sem a farkamnak. Használat után tényleg marha jó érzés látni a felduzzadt pérót.
Én ilyen nyújtásos dolgokat nem használnék, vastagabb biztos nem lenne tőle, pedig az inkább a lényeg. Tablettát nem tudom, engem érdekelne a dolog, de a működési elvét nem értem én sem. Érdekes lehetne a kettőt együtt használni, pumpa+tabletta.
Na, remélem mindent leírtam amit akartam! :-)
Üdv!
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1398
Eladó 2 hónapot használt PENIS MASTER szélespántú nyújtókészülékem,a bolti ár feléér t, plussz 3 db széles originált pánttal és szalaggal.Saját tapasztalat,1 cm maradandó növekedés.
teszter :) Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1397
Hogy szoktad mérni (ezt mindenkitől kérdezem)?
Én úgy mértem, hogy a csontig nyomtam a tövénél a vonalzót, így 17,5cm körül volt (kerületre most nem emlékszek, az talán 13,5-14,5 között volt).
Csak azért kérdezem, mert ahogy olvasgattam a témában elég sokféle adatot találtam a hosszúságra vonatkozólag, és valamelyik nagyon kicsinek tünt, valamelyik meg írreálisnak.
Szóval egy kis tájékozódás, meg miheztartás véget jó lenne, ha párán leírnák a méretüket.
Előzmény: PrimeRye (1395)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1396
A repedéssel csak arra gondoltam, hogy vizes közegben rugalmasabb a bőr, de nem vitatkozás képpen mondom, egyszerüen nekem a vizes pumpa a szimpatikus. Ennyi.

A fejő gyakorlatok is biztosan jók, csak sokkal időigényesebbek szerintem.
Előzmény: Törölt nick (1393)
PrimeRye Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1395

Én a bathmate-t használom kb 1 hónapja rendszeresen, és előtte kb fél évig rendszertelenül, azért jobb szerintem a vízes rendszer, mert az egyenletesebben veszi körül a víz a péniszt, a nyomás eloszlik, plusz a meleg miatt jobban nyúlik és tágul a barlangos test.

 

az ütemezésem: 3 nap egymásután + 1 nap pihenés. (1 alkalom kb 20-25 perc)

 

Ha vastagságra akarsz menni, akkor előtte állítsd fel merevre, mert akkor jórészt csak oldalirányba tágul és jó forró vizet önts a hengerbe.

 

Nekem kb 1 cm-t nőtt eddig hosszában (most  kb 17 cm körül van, pumpálás után kb. 18 cm) és kb 0,3-0,5 mm nőtt átmérőben és lankadtan is elég masszívnak tünik.

 

Nekem a cél a vastagság, mert a tapasztalat szerint a hossz nagyon nem érdekes kb. 15 cm felett, viszont már volt többszőr gond egy 17-esel tövig nyomni pár csajnál, mert fájt a nőnek.

 

Viszont a vastagságot mindenki élvezzi, jobban kitölt és látványos az élvezeti különbség...

 

 

vasgyári capriccio Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1394
egy próbát ez is megér:))
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1393
Szia.

Én se hidegen csinálom, előtte melegvízzel locsolom, meg bemelegítem, meg a pumpálási szakaszok között is maszírozom/bemelegítem. Nekem még sosem reped a bőr, nem tudom mire gondolhatsz.
Szerintem a tabletták nem érnek semmit.
Az androval pedig az a bajom, hogy annál mi nyúlik? Mert a bré barlangos testekből áll, azok nem tágulnak ki a nyújtástól, meg szerintem se lehet akkoráre kinyújtani az androval, mint amekkora a pumpában, szóval akkor miért nőne? Szerintem csak úgy nőhet ha rendszeresen túltágulnak a barlangos testek, de ehhez is hosszú idő kell. A nyújtó és fejű gyakorlatokban van még logika, szerintem az használ is. Bár én kipróbáltam anno, de nem nőtt, igaz csak 1-2 hónapig csináltam mert ráuntam:)
Előzmény: teszter :) (1392)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1392
Helló!

Bár én csak a vizeset próbáltam, de szerintem annyival jobb, hogy én forró vizet szoktam bele tenni, és így meleg környezetben jobban nyúlik minden, meg szerintem ha szárazon van nyújtva akkor könnyebben reped a bőr, a víztől viszont kissé rugalmasabb lesz. Az igaz, hogy egy pontnál nem lehet tovább pumpálni, de az a pont éppen elég, mert ott már elég dúrva, tovább már nem is nagyon bírná pumpálni az ember, úgyhogy az inkább egy biztonsági pont. Nekem nem kezd zsibbadni, a feszítést leszámítva nem kellemetlen. A bőrt én is gondoltam, hogy a nyújtás miatt hámlik, csak kicsit zavaró, csajnál kicsit kellemetlenűl jöhet ki, hogy hámlik, mert felmerül a kérdés, hogy miért, és nem szivesen köti az ember az ilyet más orrára.

Hát a tabletta elméletileg úgy működik, hogy a hatására vér pumpálódik lentre, és vérbőséget okoz, azt hiszem, hogy az is túlpumpálja a cerkát. Amúgy nekem sem szimpatikus, meg drága is.

Androról nekem sem túl jó az előérzetem, mert a pumpánál is elég nagy nyomást kell kifejteni, hogy nyúljanak a dolgok, az andronál meg ezt a nyomást gyakorlatilag úgy kell létrehozni, hogy egy madzagot (szallagot, kötelet kinek hogy tetszik) kötsz rá és annál fogva húzod, ami Roniee által írva sem túl jó dolog. Gyakorlatilag, mintha egy súlyt kötné rá, csak az andronál kicsit át van varriálva a dolog, de lényegében ugyan az csak a súlynál húzás van, az andronál pedig tolás.
Viszont az az előnye, hogy azt több ideig használja az ember egy alkalommal, több ideig van nyújt a cerka, viszont szerintem kisebb mértékben mint a pumpánál.
Előzmény: Törölt nick (1391)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1391
Szia.
Miért szimpatikusabb a vizes pumpa? Hallottam már, hogy a víz miatt jobban feldagad a bré, de a működési elv ugyanaz. Láttam írtad, hogy csak egy bizonyos pontig lehet pumpálni a bathmate-t mert tovább nem engedi. Nekem a levegős pumpával akármeddig lehet, persze én is csak óvatosan csinálom. Addig amíg még jól feszül, de nem is kellemetlen, a pumpakarom mérőműszerén jól látom, hogy mekkora a vákum. Egy idő múlva el is kezd zsibbadni :) Neked is? Remélem fél év alatt nekem is nő 1cmert.
Jaja, tényleg vastag használat után, olyan mint valami elefántormány:):)
Nekem is volt az elején, hogy lehámlott. Az biztos azért van mert a nagy vákum miatt elhalt a felső hámrész, de semmi gáz, ez a réteg amúgy is kopik ha nem csinál az ember semmit.
Én szerintem is csinálni kell kitartóan mindenkinek, hogy legyen valami, de hiszem, hogy valami eredményt el lehet érni. Én is még 1,5 hónapja csinálom és hiába erektálva nincs még növekmény, de már bő 1 centivel nagyobbra tudom felpumpálni, ami gondolom idővel állandósul, és még nagyobbra is tudom felpumpálni. A pumpán kívül szerintem még csak a nyújtó és fejő gyakorlatok használnak. A tabletták szerintem nagy baromságok, remélem annak senki sem dől be. Van még ez az andro ketyere, de szerintem az sem jó.
Amúgy van itt még, aki pumpál rajtunk kívül a fórumon (aki még aktív)?
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1390
hát nekem van andro penisem...szerintem ilyet ne vegyetek csakis kizárólag olyan széles szilikon szalagos verziót. Elviselhetetlen ahogy szorítja a pöcsöm, és igen is meg kell húzni amikor már nagyobbra van állítva, hogy ne csússzon ki. Amikor feladtam körbe sebes volt a makkom alatt a cerka...
ha egyszer lesz pénzem veszek másikat de csak széles pántosat...
Előzmény: teszter :) (1389)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1389
Helló!

Kiváncsiságból kb. mennyire gondoltál, gondolom mást is érdekel.
Előzmény: Papa_ (1387)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1388
Helló!

Körülbelül hasonlóak a tapasztalatok, bár nekem a vizes pumpa szimpatikusabb, de ez csak egy egyéni megjegyzés. Amúgy most majdnem 2 hétig nem használtam, egyéb okok miatt, úgyhogy kiváncsi leszek mennyire maradt meg az eredmény. Amúgy eddig én 1 cm növekedést tapasztaltam + az önbizalom is növekedet (szerintem ez is lényeges :))
Még egy dolog, használat után vastagságban nagy növekedés tapasztalható, mert a bőr rész ,,feldagad'' , de ez egy idő után lelohad, viszont amíg tartja a vastagságot, addig igen király :D

Még egy dolog eszembe jutott, használat után elöfordul, hogy a makkról hámlik a bőr, ami kicsit úgy néz ki, mintha koszos lenne, vagy mosdatlan (de nem az!!!), ami engem kissé zavar, de ez csak a kimaradás utáni első 1-2 alkalomnál fordul elő. Gondolom utána lehámlik a felső bőrréteg és nincs gond.


Amúgy szerintem tök mindegy, hogy mit csinál/használ az ember, csak az a lényeg, hogy csinálja.

Hát most csak ennyi jutott eszembe.
Előzmény: Törölt nick (1386)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!