Keresés

Részletes keresés

Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79846

Igen, jövő hét kedden megyek uh-ra, ha minden ok akkor rá 5-6 napra kapom Őket vissza állítólag.

Gyorsan elmegyek most még fogorvoshoz, mert épp egy óriási tömés alatt fáj valami...:( Nehogy később bedurranjon!:))

Előzmény: rita0130 (79839)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79845
Móka!

Ma voltál Uh-n ugye? Mennyi tüszőt láttak? Nagyon kíváncsi vagyok!!!! Szerintem ha már most feszít, az jó jel, biztos sokan lesznek. :-)))
Shannah Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79844

Szia Rita,

köszi szépen, aranyos vagy! Áprilisban volt az 1. lombikunk, sajna sikertelen. 1 fagyibabánk maradt, Őt fogom hamarosan visszakapni :-)

Előzmény: rita0130 (79843)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79843
Köszi és Neked is nagyon-nagy drukk, az én barátnőmnek is bejött a váltás 4 sikertelen után elsőre sikerült ott ahová most Te jársz és annál a dokinál, remélem Te is így jársz. Mennyi embrió lett? Mikor volt a leszívás?
Előzmény: Shannah (79841)
Shannah Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79842

Rita,

hatalmas drukkok Neked!!! +++++++++++++

Annyit pihenj, amennyi jólesik és élvezkedj a szép időben :-)))

Előzmény: rita0130 (79809)
Shannah Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79841

Szia Alma,

a Forgácsból azért jöttünk el, mert különösebben nem "kötődtem" hozzájuk, nem volt meg a bizalmam feléjük. De konkrét okom, negatív tapasztalatom nem volt velük kapcs., csak furcsálltam, hogy 2007. szeptembertől decemberig 2006. augusztusi hormoneredmények alapján dolgoztak... (Így utólag már nagyon örülök és soha egy percig sem bántam, hogy váltottunk!)

Egyik nap a férjem felhívott, hogy jan. 29. 12:00-re van időpontunk Konc dokihoz a BMC-be. Derült égből... mert egyáltalán nem is terveztem még a váltást :-) Első látásra "beleszerettem" a dokiba és ott helyben eldöntöttük, hogy maradunk. Amúgy pont mielőtt bementünk hozzá, beszélt a Forgáccsal telefonon és morgolódott nekünk egy sort :-))

Jó hallani Katalinék statisztikájáról és köszi a bíztatást! Egyelőre még nem tudom, hogy mikor lesz az ET.

Előzmény: Törölt nick (79824)
mégleány Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79840
Móka,
igen pco, egy hónapig clostylt kaptam, akkor rendben voltak a hormonjaim, de kiderült, hogy a férjemnél is van gond, így leállították és mentünk lombikra...
nekem semmi más vizsgálat nem volt, csak a hormon vérvétel...úgy gondoltuk, megpróbáljuk az elsőt és ha nem sikerül, kivizsgáltatunk mindent...
de sikerült :)))))))
így IR-rel nem foglalkoztam és bízom benne, hogy az első baba után a hormonháztartásom rendbejön...
Előzmény: Móka70 (79833)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79839

Rókakölyök!

Köszi a drukkot!!! Próbálok szigorúan pihenni, tegnap a kisfiam olyan aranyos volt, nem kérte senki mégis magától elmosogatott. Te tudod már mikor mehetsz a fagyibabákért?

Jázmin!

Köszi!!! Régen jártál már itt. Te tudszt már pontos időpontot, hogy mikor mehetsz a dokinkhoz?

Móka! 

Köszi!!! Nálad meg biztos a sok kis tüsző érezteti a szurkálásokkal, hogy növekednek!!!

Előzmény: Rókakölyök (79830)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79838
KÖSZÖNÖM!!! :))
Előzmény: Törölt nick (79836)
sunny22 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79837

Szia AlmaG!

 

A kivizsgálásokkal kapcsolatban a saját bőrömön éreztem meg, hogy van némi kivetni való. Legalábbis az Én orvosomnál. Én 1 sikertelen lombikon vagyok túl, a lombikos doki előtte "kivizsgált" és minden leletemet rendben talált. Aztán most így utólag kiderült, hogy alulműködik a pajzsmirigyem, amíg azt nem tesszük rendbe nem is indulhatok lombikra. A megtapadásnak kicsi az esélye emiatt. Egy endokrinológus kezel most gyógyszerrel. A TSH-m magasabb (3,3), 2 felett már nem jó, hiába esik a labor által megadott referencia tartományba.

 

Előzmény: Törölt nick (79836)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79836
Rana :) Jól mondták! Lelkileg rosszabb. Sőt, a kezeléseink fele a lelki tényező.
Nekem a tesztelés előtti pár nap a legkeményebb.
Kitartás! Már a procedúra felénél vagy! Küldök sok +++++++++ gondolatot. :)
Előzmény: Rana75 (79834)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79835
Szia Móka :)
Ismerős volt a neved.:) Most hogy visszaolvastalak, már tudom honnan (szörnyű a névmemóriám). Miért nem jöttél többször?
IRt pénteken megnézetem. Köszönöm a bíztatást.
Jó hírek? Mostanában biztos nem. Július közepén mehetnénk legközelebb. Egyenlőre úgy tűnik eltoljuk augusztus végére, szeptemberre. Szeretnék utánajárni az egészségügyi dolgoknak. + Lakás vásárlásban vagyunk, augusztusi költözéssel. Nem a legjobb a kettő együtt. Egyenlőre így érzek, majd elválik hogyan alakul a két dolog. BMCben is megbeszéltük, amikor úgy érezzük mehetünk, csak júliusnál előbb nem.
El is felejtettem mondani, hogy 32 éves leszek ma-holnap. Ahogy nézem a korosztályomba csöppentem. :)
Puszi: Alma
Előzmény: Móka70 (79833)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79834
Köszi, igyekszem...  :s   Valamelyikőtök írta, hogy ez a procedúra lelkileg rosszabb, mint fizikailag. És milyen igaz. Hogy nyugalom, meg optimizmus... Ez a legnehezebb. De éppen ezért nagyon jólesnek a biztató sorok! :) Hajrá fagyibabák! :)
Előzmény: Rókakölyök (79832)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79833

Sziasztok lányok, köszönöm az érdeklődést, boldogulok a gonallal, merionallal is. Remélem jól is csinálom...csak az első nap volt furcsa...viszont nem tudom mi zajlik bennem, mert mensi 2.napjától szúrok, azaz 4 napja, de  ma már szúr, feszül, dolgozik a hasam rendesen....kíváncsi vagyok mit látnak holnap, én ilyent januárban a leszívás előtt éreztem csak...

Rita, nagyon örülök a híreknek, és sok-sok hcg-t a beágyazódáshoz!!!

Mégleány, te pco-s vagy? Nem is tudtam, akkor nálad is volt Ir szűrés??

Alma, szeretettel köszöntelek itt, inszem topikon már régóta olvasgattalak,remélem hamarosan te is jó híreket hozol ide nekünk! IR témának járj utána, mondom én, aki nem bírta a metet szedni, de egyébként én is tudom, hogy  rengeteget segíthet a babavárásban!!!!

Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79832

Rana,

Csak ne aggódj ennyire, hidd el nem kell. Nem tudom mivel foglalkozol, de az első most a lombik!!!!:-) Komolyan! Egy-egy nappal ne törődj.., csütörtök vagy péntek teljesen mindegy. Én felelős vagyok sok mindenért a munkahelyemen, de hidd el most nekem is ez az első.

Az öt napos transzfernél valóban nagyob esélyt adnak a megtapadásra, viszont az 5 napig nem mindegyik sejtecske bírja ki. Ezért csinálják csak akkor, ha több sejtecske osztódik rendesen. Két naposan ugyan olyan ügyesen megtapadhatnak. Nekem 6 sejt osztódott 5 napig ügyesen, kettőt visszakaptam blasztocita állapotban. Nem sikerült. Kb. 2 hét múlva kapom vissza a fagyi-babákat. Kettőt.:)

A doki el fogja mondani, mennyit érdemes visszakapnod. Drukkolok!

Előzmény: Rana75 (79813)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79831
Szia Rana
Ugyanolyan durva, amit veled csinált a doktornő. Te jó időben kapcsoltál.
Nekem már az elején gyanús lehetett volna, hogy nem néztek hormon szinteket, hanem durrbele stimu. :S
Előzmény: Rana75 (79829)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79830

Ritaaaa,

Jaj majdnem lemaradtam, pedig egész délután vártam a fejleményeket:-)))

Gratula a Picikhez! Vigyázz rájuk!!! Szerintem is pihenjél, úgy ahogy Moha írta, első 3 napban nagy pihi, utána mozgással egybekötött pihi:)

Tudom, hogy nincs rá recept, pláne látva az én példámat is (blaszto transzfer 5 naposan, hormonálisan semmi bajom, mégsem sikerült), de a nyugalom tényleg nagyon fontos.

És melegben legyen a derekad mindig!!!!!! Tudom, hogy száz fok van:), de esténként vigyázni kell.  Én azt hiszem itt rontottam el....

Drukk drukk drukk továbbra is!!

Előzmény: rita0130 (79809)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79829
Igen, köszi. Na, a te kálváriád olvasása után már szégyellem, hogy én azon akadtam ki, amikor egy "kedves" doktornő úgy akart nekem inszemet csinálni, hogy nem nézett előtte átjárhatóságot. Már a gyógyszert is felírta, és az első időpont is megvolt, amikor félve megkérdeztem, hogy esetleg nem kellene-e e ezt még az inszem előtt megcsináltatni. Erre egy gondolatnyi habozás után odaböffentette, hogy "De". Na, többet nem mentem vissza hozzá. :(
Előzmény: Törölt nick (79825)
Jázmin1229 Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79828
Szia Rita!

Gratula a 3 embrikéhez, vigyázz rájuk.
Nagyon drukkolok, hogy hamarosan szép magas HCG-d legyen!
Előzmény: rita0130 (79809)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79827
Szia Moha
Mintha magamat olvasnám. Annyival mozogtam csak többet, hogy az ünnepek miatt a párom elvitt ügyeletre progi szuri beadás miatt (hátsómba). Múltkor kijött a nővér.
Nem tudom mi a jó.

Februári lombikon összefutottam egy lánnyal, még stimuzott. Mondta, hogy ET után 3 napot fekszik, utána megy síelni! Mostani próbálkozásunk alatt megint összefutottam vele a BMCben. Sikerült neki! Elég szélsőséges példa. :S
Előzmény: Moha79 (79816)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79826

Köszi a biztatást! Egy párszor majd még azért biztos visszaolvasom a soraid!  :)))

Ja és gratulálok, vigyázz magatokra! :)))))

Előzmény: mégleány (79818)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79825
Szia Rana
Biztos leszívás után beszélitek meg, mikor megmondják hány petéd lesz.
Két hete, mikor visszakaptam a fagyibabánkat 3 lánnyal voltam egyszobában. Mindegyikük 2 nappal a leszívás után kapta vissza. Bár ez a BMC.
Miért veszel ki szabit? Irasd ki magad, a kódból soha nem jönnek rá, hogy mi bajod volt. Náthát is mondhatsz, nem kell elmondani. :)
Hajrá, hajrá! Már a célegyenesben vagy. :)
Előzmény: Rana75 (79813)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79824
Szia Shannah :)
Ha nem gond, megírod ti miért jöttetek el a Forgácsból?
Persze, hogy felébred a babád. :) Lehet, hogy csak pletyka, de állítólag sokkal jobb a statisztika a BMCben, mint írják. Papíron 75% a felébredés esélye, de Katalinéknál 92%.:)
Bízz a szép babádban. Nekünk is felébredt az egykénk. Máshol van/volt a bibi.
3 hét múlva ET? Szorítok nektek!
Előzmény: Shannah (79807)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79823
Szia Judit.:)
Hamar meg fogod szokni a tollat is. :) Puregont kaptam, kicsit furcsa volt a Merional után, bénáztam is, de sokkal kényelmesebb. A tű is sokkal kisebb (rövidebb, vékonyabb), ugye?
Szurkolok nektek! :)
Előzmény: judit1975 (79806)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79822
Szia Rókakölyök.:)
Fagyibabázol? Gyönyörű ébredést kívánok a kisbabáidnak. :) Jól tetted, hogy kiirattad magad. Drukkolok. :)
Előzmény: Rókakölyök (79800)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79821
Cunimazsi
A márciusban lejárt szurit megkérdezném, azért. Izomba adatod? Hasba adtam magamnak bőr alá. Mindkettő jó, csak izomban jobb a felszívódása.
Szurkolok. :)
Előzmény: cunimazsi (79799)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79820
Szia Cunimazsi. :)
Pénteken megyek IR és terheléses vércukor vizsgálatra. Ha rossz, akkor bejelentkezem konzultációra, ha nem akkor máshol a bibi. Vagy sehol, csak így jártam.

Forgáccs intézettel sok gondom volt. Sógoromék ajánlották.
1. S doki meg sem ismert, az asszisztens szólt, hogy a betege vagyok.
2. Arra nem vette a fáradtságot, hogy a dossziémba belenézzen UH előtt. Pl: Szépek a tüszői, pénteken inszem. Mondtam, hogy ott nincs vezetőm. Ja akkor nem. (3. stimu)
3. Elküldött melegebb éghajlatra, mert kedd este 17.45kor felhívtam, hogy nekem 5 Merionalt mondott, de a recepten 10 db van.
4. Első két stimunál megcsinálták az inszemet, másik kettőnél a vezető nélküli oldalam dolgozott. F volt benn az utolsó UHn és rá akart beszélni az inszemre, végül közölte, hogy így tulajdonképpen 2 hónapja ingyen dolgoznak nekem. :S
Ez volt az utolsó csepp.
5. Nem mellékesen: sógoroméknak az első lombik sikerült ott, sőt S dokinál szültek. 2. lombikjuk előtt két inszemet csináltattak velük. Minek? Miért? Két lombik között? Komoly katona gondok esetén? Egy raklap pénzt otthagytak két év alatt, legalább a nevem ismerős lehetett volna a doktorúrnak. :S
6. A folyamatos stimuk miatt decemberre túlpörgött a szervezetem, felfújódtam stb. Konc tanárúr 6! tüszőt talált stimu nélkül!
7. Januárban kivizsgáltak minket a BMCben. Kiderült, hogy a férjem spermája önmagát 92%ban kigyilkolja 1 óra után! Csak lombikkal lehet gyerekünk! Ez egy 10 dolláros vizsgálat, amit megspóroltak rajtunk...
Bocsánat, hogy hosszú lett, de ennél jobban nem tolhattak volna ki velünk. :(
Előzmény: cunimazsi (79797)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79819

Köszi Cettia!

Biztos jól elfoglaltad magad idáig, de Neked sincs már olyan sok időd és kezdesz ugye?!!!

Moha!

Igen a legfontosabb, hogy minden rendben legyen a babával, szerintem akinek sikerül mindegy már csak egészséges legyen!!!!

Előzmény: cettia (79817)
mégleány Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79818
Rana, igazából nincs recept a tutira. Van akinek 2 napos is sikerült és van, akinek blaszto sem. Szerintem a legfontosabb a teljes stresszmentesség, az abszolút optimizmus és hogy a méh nyálkahártya megfelelő állapotban legyen...a többit a természet dönti el, abba nincs beleszólásunk!!
Szóval a legrosszabb, amit tehetsz, ha már most bizonytalankodsz!Csak a bébikre koncentrálj, ne arra, hogy hány naposan, hogyan, mikor kapod vissza!!!
Én végigvigyorogtam a punkciót és a beültit is, és most 11 hetes terhes vagyok az elsőből!!!pedig pco, sperma probléma és mégis! szóval semmi parázás!!!
Előzmény: Rana75 (79813)
cettia Creative Commons License 2008.05.13 0 0 79817
Szia Rita!

Én csak most tudtam jönni, de nagyon örülök, ez klassz, hogy hárman szépek lettek és már a legjobb helyen vannak!

Nagyon nagyon szorítok neked!

Móka!
Te is jól belehúztál, szurizz ügyesen és növesztgess sok kis petécskét!
Előzmény: rita0130 (79809)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!