Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.06 0 0 844

végre, megindult a kommunikáció.

Előzmény: Building Management (843)
Building Management Creative Commons License 2012.01.05 0 0 843

Kedves zzjm!

 

A kapuk jól működnek, azonban sajnos valaki vagy kitámasztja folyamatosan vagy mauálisan kikapcsolja a mágneszárat. Ennek kivédésére az őrök többször ellenörzik a kapukat valamint megoldást keresünk, hogy ne lehessen kikapcsolni a zár mágeneses részét úgy, hogy az biztonságos legyen a menekülési irány szempontjából.

Ha bármi ilyet észrevesz 0-24 órában az ügyeletes gondnokot el lehet érni 06-70-984-4560.

 

Előzmény: zzjm (841)
Andrea12345 Creative Commons License 2012.01.03 0 0 842

Sürgősen szeretném eladni a Marina parti lakásoma. III. ütemben található, alapterülete 48 m2, az erkély mérete 10 m2. 4. emeleti.  Akit érdekel kérem hívjon a +36 70 642 0507 számon.

zzjm Creative Commons License 2011.12.29 0 0 841

nem értem miért vannak a belépő kodok ,mikor minden kapumágnes  rossz. a tolvajoknak nyítva az út!!!!!!!!!!

zzjm Creative Commons License 2011.12.23 0 0 840

A  Marina Part Alapitványnak köszönjük a mai napi programot.(Szépkorúak),sajnos csak 3 ember vett részt.

zzjm Creative Commons License 2011.12.23 0 0 839

sajnos akárhova fordulsz.nincs segítség,A rendőrség azt mondta,nincs az az ember akii 10 napi kazettát visszanézne, Akkor mért fizetjük?

Előzmény: RANDR (838)
RANDR Creative Commons License 2011.12.17 0 0 838

Érdekes amit "zzjm" ír...

Amikor olvastam a hozzászólást, azt mondtam a páromnak meg kellene gyorsan nézni a mi kerékpárjainkat is, hogy megvannak-e.

Végülis aznap este nem mentem le a mélygarázsba... A mai napon, amikor az autóhoz mentem, döbbenten konstatáltam, hogy a kocsi előtt, a kocsi és fal közötti szűk sávban gondosan lezárt férfi és női kerékpárjaink eltűntek, ellopták őket. (A gépkocsibeállónk a III. ütem alatt van.)

 

Több hozzászóló kriktikus megjegyzését is olvastam a korábbiakban, amelyekkel kapcsolatosan azt gondoltam, összességében mi elégedettek vagyunk a Marina parttal, a környékkel, a szolgáltatásokkal és a biztonsággal. A biciklilopást követően azonban megváltozott az eddigi pozitív véleményem. 

 

"zzjm" kerékpárját nyilván az lopta el, aki a mieinket is... talán épp egyidőben... szervezett lopásnak tűnik... de ki ismeri a "terepet"? nyilván az, aki rendszeresen a mélygarázsban van és van ideje körülnézni is... a bringák már másfél éve a kocsi előtt és a fal között voltak lezárva, korábban, amikor több héten át máshol tartózkodtunk és a kocsink se volt a helyén, senki nem bántotta a bicikliket, pedig csak az nem vette észre őket, aki nem akarta... a kocsibeálló szomszédunk tulajdonosa rendes srác, a többi "közeli" lakó is normálisnak tűnik... de akkor ki lophatta el a bicajokat, vagy ki szervezte meg, ki szolgáltatott információt arról, hogy a kocsink előtt két új kerékpár van elhelyezve??? 

 

Egy kicsit szkeptikus lettem a Marina parttal kapcsolatban (főként a szolgáltatással és a biztonsággal), ahol már 3 éve lakunk. Most már minden lakói kritikára fel fogok figyelni.

 

Ha valaki tud segíteni abban, hogy mitévő legyek és kihez forduljak a kerékpárok ellopásával kapcsolatosan, szívesen venném a tanácsát. Köszönöm.

 

 

RA

Előzmény: zzjm (837)
zzjm Creative Commons License 2011.12.11 0 0 837

ma lementem a mélygarázsba megnézni,h minden oké-e.az autóm megvan,de a kikötözött biciklimet ellopták,míg kórházban voltam.

semmiho Creative Commons License 2011.11.25 0 0 836

Sziasztok!

 

Kiadó lakást keresünk hosszú távra (2+ év) a Marina Parton, legalább 45 nm2 hasznos alapterülettel és 2 szobával, garázsbérléssel és saját tárolóval. (semmiho kukac freemail dot hu)

Néztünk már pár nagyon jó lakást lakást, sajnos a választottunkat pont előttünk foglalózták le - de nem adjuk fel! :)

 

Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.23 0 0 835

mire gondolsz, pont egy hónappal korábban volt az I. ütem renkívüli közgyűlése, egy napirendi ponttal...

Előzmény: sahi (834)
sahi Creative Commons License 2011.11.23 0 0 834

Túl büdös a helyzet most! Még jó, hogy "csak" 5 év múlva buknak le ezek az emberek! Személy szerint kiváncsi lennék miért folytatódik a "kávézó" építése, persze sejtem, hogy van olyan ember aki ebből is kaszál rendesen. Lehet, hogy ebből telik mindíg új autóra?

Revíziót kéne tartani az szb-ben, hogy egyáltalán jogosan vannak-e megválasztva akár visszamenőleg is!

Előzmény: Evlin (832)
semmiho Creative Commons License 2011.11.20 0 0 833

Sziasztok!

Ha valakinek hosszú távra (2+ év) egy plusz tárolóra lenne szüksége, megoldható a bérlése?

Köszi!

Evlin Creative Commons License 2011.11.14 0 0 832

Sziasztok! 5 éve lakok a Marina 1. ütemen, és egy kérdésem lenne, hogy valaki tudja, hogy a lakók fizetik a fitness terem fenntartását vagy van már rá megoldás? A közgyűlési táblázatban kéne bevételként szerepelnie és persze kiadásként is.... Hova lesz a pénz amit beszednek? Havi rendszereséggel elég durva összeg összejöhet (több tízezer, közel százezer!!!). Ha jól tudom az SZB elnök kezeli a fitness termet ezért valószínű, hogy Ő tudna választ adni mire költi a társasház bevételét!?

wk1789 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 831

Sziasztok,

 

keresek teremgarazsban beallo helyet a Danubius 5-ben; wk1789@freemail.hu

 

 

Andrea12345 Creative Commons License 2011.11.10 0 0 830

Sziasztok, eladom a III. ütemben lévő lakásomat. 4. emeleten van, 48 nm alapterületű, az erkély 10 nm-es.

Ha érdekel vkit, akkor kérem, a 70 642 0507-en hívjon fel.

lkri Creative Commons License 2011.11.09 0 0 829

Sziasztok,

tud valaki kiadó lakást itt valamelyik lakóparkban? Kb. 45-50 nm-eset kereseka párommal - bútorozott vagy bútorozatlan, ez nem szempont. Ha tudtok ilyet kérlek küldjetek egy emailt a paraméterekkel: lucza.kriszti@gmail.com. Köszönöm előre is.

MarleyandMe Creative Commons License 2011.10.18 0 0 828

Kedves Rules 007!

 

Sajnos szerintem mind ahányan itt lakunk, egyet kell értsünk veled. Én biztos, hogy meg fogom nézni a szórólapodat :) Ezek után kiváncsi lettem! Sajnos amikor megvettem ezt a lakást mást ígértek. Azóta csak csalódunk folyymatosan.

Megjegyzem én a sorompó visszaállításával is megelégednék.

Előzmény: Törölt nick (827)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.07 0 0 826

gondolom, hogy mivel a Marina Part III. Társasház pénzügyi helyzete stabilizálódott a kompenzációval, így a havonta számlázásra kerülő felújítási alapra szánt közös költség befizetések erre a számlára könyvelődnek és nem a ház napi kiadásait fedezik. Érdemes lenne ennek is utána nézni!

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.30 0 0 825

ma reggel nem lehetett a marina csemegében vásárolni, mert a rendőrség helyszinelt, betörés volt. talán ez az utolsó figyelmeztető jel arra, hogy nem működik jól ez az alpítvány 4.M.P.T.H. Kft konstrukció. a lakók talán elgondolkozznak azon hogy lehetne ezt jobban is csinálni, más közös képviselettel, más FB elnökökkel, más szolgáltatókkal és dr. M. András nélkül...

zzjm Creative Commons License 2011.09.11 0 0 824

már nem az az élet van itt ,mint régen.ma úgy érzem,h 1 hetedik kerületi lepusztult telepen lakom.

hangoskodás,kxxxxx viselkedése zavaró,nem lehet tenni ellenük semmit.

kocsi szerelés hétvégén,a roncs autókat itt tárolják,mikor úgyis kevés a parkoló.

az öröknek  hiába szól az ember azt mondják,h ők nem tehetnek semmit.akkor minek vannak?

a parton,padokon az esti látvány naponta /szex/

ezt mind annak köszönhetjük,h lebontatták a sorompot.

Syler Creative Commons License 2011.09.10 0 0 823
Ma kimentem a Dunapartra. Két helyen ültem le padra, mindkettő szét volt félig verve. A játszótérnél az ivókút nem működött, a kis tó kiszáradva, a vízbevezetése szétverve, a másik (kagyló) szökőkút lefolyója eldugulva, folyt a víz szanaszét.

Az hogy idióta állatok járnak ide egy dolog, de a biztonsági őröket minek tartjuk? Minek fizetünk gondnokot stb.?
man_dula Creative Commons License 2011.09.07 0 0 821

Kocsibeálló kiadó a II. ütem -1-es szintjén. Ár megegyezés szerint. Tel.: 30/515-40-66

Ma rinya Creative Commons License 2011.08.31 0 0 820

Igen! Megerősíthetem!

 

Köszönöm azok segítségét akik vették a fáradtságot és megírtak panaszaikat a megadott email címre!

 

Akkor jöhetne a következő feladat 3.-4. ütem Danubio park területén lévő parlagfű lenyírásának bejelentése.

 

Üdv. Ma rinya

Előzmény: nikicske1 (818)
zzjm Creative Commons License 2011.08.29 0 0 819

Az uszályon van medence 1000Ft,szauna az edzőterembe van.

Előzmény: Seraph88 (815)
nikicske1 Creative Commons License 2011.08.29 0 0 818

Postás váltás történt a mai napon! Emailben is jött megerősítés és már fel is hozta a levelet, nem csak bedobta, mint a régi:)

Előzmény: Ma rinya (816)
pirellit Creative Commons License 2011.08.29 0 0 817

Teremgarázs KIADÓ !

 

Danubius u.12.  -1-s szinten egyedüli nagyméretű beállóhely közvetlenül a lifthez vezető ajtóval szemben kiadó.

15.000 Ft/hó

+36 30 9487 412

Ma rinya Creative Commons License 2011.08.25 0 0 816

Szia!

 

Nekünk nincs a 3. ütembben, de az albérlőnknek vana 4. ütemben,megkérdezem neked.

 

Üdv.Rinya

Előzmény: nikicske1 (814)
Seraph88 Creative Commons License 2011.08.24 0 0 815

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni, hogy a Marinaparton van-e uszoda esetleg szauna, illetve ha van mennyi a belépő? Köszi előre is.

nikicske1 Creative Commons License 2011.08.23 0 0 814

Irtam is mailt a megadott cimre. Nalunk is volt mar tobbszor, hogy nem hozta fel, mikozben itthon vagyunk. Nem ertem a lomha postas urat, hiszen meg lift is van a hazban!

Erdeklodnek, hogy a tobbi utemben mukodik e a klima? Az I. utemben nem mukodik a kozponti rendszer, kozoltek, nem is tudjak mikro fog. Kellemes a 34 fok van napkozben a lakasban:( Grr

Előzmény: Ma rinya (812)
Ma rinya Creative Commons License 2011.08.23 0 0 813

Kedves Lakótársak!

 

Ma még rinyálok egyett!

 

A következő lenne a kérésem, hogy a 3. és a 4. ütemes lakók ha az utóbbi pár napban úgy érezték hogy kicsit náthásak lettek, az nem a nagy melegtől meg a hideg üdítőtől,meg a klimától van, ha nem valószínű a szomszédos danubio parkon lévő le nem vágott parlagfűtől.

Az önkormányzatnál kellene bejelenteni,egyedűl kevés vagyok, kérem tegyetek ti is magatokért,hogy éjszaka nyugodtan aludjatok! Már ha nincs a szomszédban buli)))

 

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!