Keresés

Részletes keresés

cunimazsi Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79868
Endzsi
W nem tudom hogy mikor megy szabira, de holnap kifaggatom, mert szeretném ha ő vinné végig a dolgot.
Szerintem ugyanaz a kettő, csak kicsit bonyolultabb a toll a Gonalnál, illetve úgy hallottam hogy az nincs túltöltve, annyi van benne, amennyi rá van írva. A puregon általában 80-100 egységgel túl van töltve, ami nekem egy napi adag....

Judit
A te diétád csak a vacsiban tér el, vagy teljesen mást csinálsz mint amit a csajszi mondott?
Előzmény: Endzsi93 (79865)
mégleány Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79867
Endzsi, telefonálj be és kérdezd meg, mikor megy szabira!Hogy tudjatok kalkulálni!Általában augusztusban szoktak, de néha egy hétig bármikor kieshetnek...
szóval hívd fel őket!!!
Előzmény: Endzsi93 (79865)
mégleány Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79866
Csütörtökön mindig kevesebben vannak, de szerintem felesleges f 8-ra menni...én mindig akkor vártam a legtöbbet, ha korán mentem...egy órával később is ráérsz...
Előzmény: cunimazsi (79864)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79865
Cunimazsi!
Nem tudod véletlenül,hogy W mikor megy szabira???
A puregon és a gonal(nem bizti,hogy jól írtam)közt csak annyi különbség van,hogy a gonalt nehezebb beadni?
Előzmény: cunimazsi (79864)
cunimazsi Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79864
Judit
Én már reggel fél 8 körül beállok a remélhetőleg nem túl hosszú sorba, onnantól vérvétel, aztán vagy fent ücsörgök W-nél, vagy kint a padon.....

Rita
Nekem sem tud semmit a gyerek, de mondjuk ő még kicsi a tiedhez képest. Annyira bizonytalan az egész kimenetele, hogy ha esetleg sikerül is, még akkor sem merném neki megmondani, csak ha már látszana. Szerintem biztos érzik ők is hogy valami van olyankor a levegőben, úgyhogy én most úgy intéztem, hogy beülti után egy hétig anyunál lesz a Balázs, majd meglátjuk!

Endzsi
Nálam még nem jött el az az idő, hogy ennyire lekössön a kert, max fűnyírás!!!
rita0130 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79863
Hát pihenni sem könnyű....nem...nem tud semmit a fiam, ő egy kicsit olyan anya-kisajátító és úgy gondoltuk siker esetén már ő is tudhatja, a talán egy gyereknek sokszor még az igennel egyenlő.
Előzmény: cunimazsi (79855)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79862
Próbálom,próbálom.Sajna még csak a bronznál tartok! :-))
Imádok kertesházban lakni,csak az a szépséghibája,hogy este 9-kor még locsolgatom a növénykéimet.A füvet meg valaki éjszakánként huzigálja,hogy reggelre szép nagyra nőjön! :P
Szóval nagyjából képben vagyok.Ha most mentünk volna,szerintem pont együtt csináltuk volna végig.(brü-hü-hü)
Szükségem van a stresszmentes nyári szünetre.Mostmár tuti,hogy a közeljövőben mi is belevágunk.
Addig is hajrá mindenkinek!!!!!
Előzmény: cunimazsi (79855)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79861
Moha!

Bízok benne, meg a metben is. :-)))
Előzmény: Moha79 (79854)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79860
Mi Horvátországba megyünk Splittől még kicsit délebbre. :-) És Ti? Gondolom messzebbre, ha repcsivel mentek. :-)
Előzmény: rill (79857)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79859
Rill!

Nekem is volt 2 hét, amikor stagnált a súlyom, de most újból kezd menni lefelé.
Azért jelentősen ment lejjebb az inzulinod, reméljük most még jobb lesz. :-)))

Rita!
Köszi, úgy legyen! :-)
Előzmény: rill (79856)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79858
Cunimazsi!

Én holnap megyek BMC-be, de csak a férjemet kísérem, mert lesz neki egy újabb vizsgálat.
Előzmény: cunimazsi (79855)
rill Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79857
ja, és igen, kedden indulunk (de csak akkor hiszem el, ha már a repülőn ülünk). ti hova mentek? nincs már messze a ti indulásotok sem! mindenkire ráfér egy kis pihenő, mert remélem jövőre már egyikünk sem tud majd menni nagy nyaralásra a babák miatt!
Előzmény: judit1975 (79852)
rill Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79856

Rita, köszi a drukkokat!

 

Judit, rendesen dobod le a kilókat! Nálam megállt a folyamat, már hetek óta stagnálok, pedig 3-4 kilótól még szívesen megszabadulnék...

Nekem a terheléses inzulinom tavaly októberben 106 volt, januárban 75, most 3X850 mg Merckformint szedek.  Sajnos a diéta mostanában nem mindig jön össze nálam... :S

 

Cunimazsi, te most hol tartasz?

 

Móka, mindenki várja az UH-d eredményét!

 

 

Előzmény: judit1975 (79852)
cunimazsi Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79855
Sziasztok lányok!
Holnap megyek BMC-be, nem jön véletlenül valaki még? Mi sajnos csak július végén megyünk nyaralni, az meg még olyan messze van!!! Csak az vigasztal, hogy a beültetés után tudok majd pihizni. BMC-s lányok közül nem érintett senkit az előző BKV sztrájk? Kíváncsi vagyok mi van akkor, mert engem valószínű érinteni fog.

Móka
Kíváncsian várom mit mondott Szűcs? Szerintem is attól szurkál korábban, mert most jobban beindultak a tüszőcskék!

Rita
Nagyon jó a három balsztocska, pihenj sokat, legalább az első három napban. A gyermeked tudja hogy mi folyik odahaza?

Alma
Móka meg a te esetedből kiindulva az az érzésem, hogy azért a magán intézeteknek nem érdekük feltétlenül, hogy ha indokolt is, rögtön lombikozzanak. Szerintem ez is olyan mind amikor valaki GYES mellett tandíjmentes, hogy ugyan fizet az állam, de kevesebbet meg később mintha a diák befizetné a tandíjat, szerintem a lombik is így van, az inszemre meg úgy tudom a Forgáchnál is fizetni kell, mert arra nincs OEP szerződés??? (Ebben nem vagyok biztos)

Merci
Nálad már kiderült valami?

Endzsi
Mi újság? Most te hajtasz a munkaérdemrend arany fokozatára?
Moha79 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79854

Szia Judit!

 

Igen, csak a PCO-ra kaptam a metet. Mikor uh-án kiderült, akkor rögtön kiírta a doki. De cukorterhelés nem volt, meg semmi más. De most, hogy abbahagytam beszélek az orvosommal, hogy nézzünk egyet nehogy probléma legyen.

Örülök, hogy te jól viseled, és szorítok, hogy sikerüljön a következő!++++++++++

Előzmény: judit1975 (79851)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79853

 

Akkor jövő hét után már Te is nyomod az ágyat. Látod milyen gyorsan megy az idő?!!!...bár én most nem azt érzem....

Rill!!!

Köszi a drukkot és szorítok érted, hogy jó eredményed legyen holnap estére, de hát nem is lehet másképp!!!!

Shannah!

Azért az jó, hogy még fagyira is jutott belőle!!! Erre legalább nem kell annyit várni.

Judit!

Az 5.-re most már sikerülni kell!!!!

Előzmény: Rókakölyök (79846)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79852
Rill!

Vicces, pont most akartam írni, hogy: "Rill, Endzsi, Cunimazsi mi van veletek?" Telepátia! :-)))))
Most 20-án mentek nyaralni? Mi meg június 6-án, már nagyon várom. :-)))

Neked mennyi volt a 120 perces értéked? 3x850-et szedsz?

Én nyaralás előtti nap megyek kontroll vérvételre, mert fálpanziós svédasztalos ellátás lesz, és én gyarló, gyenge lélek vagyok, úgysem tudom megállni, hogy ne rakjam tele a pocimat, már több mint 2 hónapi kemény diéta után. :-))) Viszont -7,5 kg-nál tartok! :-)

Nem tudom mikor kezdjek. Nem döntöttem még, várok, hogy alakul, meg a kontroll eredménytől is függővé teszem.
Nagyon kíváncsi vagyok a Te holnapi eredményedre!!!! Remélem sokkal jobb lesz már!

A SOTE egy fura hely. Az első lombik előtt volt nekem hsg, 4 vérvétel, amiből 2 terheléses volt. Volt a szokásos Hiv, hepatitis stb. vérvétel is, az mindkettőnknek. Meg a férjemnek spermavizsgálat. Aztán egy ekg, rákszűrés ennyi. Ez fél évig tartott kb. Aztán kezdődött a lombik. A következő lombikok előtt semmi nem volt max. rákszűrés és ekg ha már több, mint 1 éves volt a lelet. De ennyi. Most kezdtem csak furcsálni, hogy mindig hajtottak bele a lombikokba kivizsgálások nélkül. Nem volt tenyésztés a férjemnek soha. Nekem nem nézték a méhnyálahártyát, csak, h. mekkorák a tüszők. Szóval érdekes az egész. Ezért is váltottam BMC-re. Persze ismerek olyat, akinek a SOTE-n sikerült, de kicsit úgy érzem, hogy "vak tyúk is talál szemet" alapon dolgoznak, nem mennek bele nagyon a kivizsgálásokba. Ami viszont pozitívum, hogy nagyon figyelik a stimut, nem hallottam túlstimulálásról.
Előzmény: rill (79850)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79851
Moha!

Ir-es is vagy/voltál? Vagy szimplán a PCO-ra kaptad a metet. Én 2x850-et szedek, szerencsére mellékhatások nélkül. De most egyre jobban bízok, hogy olvasom a hozzászólásodat. :-))) Talán nekem is segít a met, talán ez volt eddig a bibi, és végre az 5. lomkbik sikerül. :-)
Előzmény: Moha79 (79848)
rill Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79850

sziasztok, megint volt mit olvasnom :)))

 

Rita, gratulálok a 3 lurkóhoz, remélem már helyezkednek!

 

Móka, ne aggódj a szúrkálások miatt, dolgoznak a petefészkeid rendesen-nekem is már 2-3 nap után jelentkezett ez az érzés a múltkori stimunál és 10 petesejtet sikerült leszívni. 

 

Judit, döntöttél már a kezdésről? Nekem jóval magasabb volt az értékem, mint neked, mikor az első lombikom volt, és a diabetológus nem mondta, hogy ne vágjunk bele. A kontroll idejére sem lett sokkal kevesebb, így én elodáztam most a fagyibabás beültetést őszre annak ellenére, hogy nagyon várom, hogy velem is történjen végre valami. Gondolom, neked is ezek a gondolatok kavarognak a fejedben...

 

Ha nem jön közbe semmi, akkor 20-án indulunk nyaralni, és nagyon remélem, hogy tudok majd netezni, mert nagyon izgulok mindenkiért és szeretném tudni, kivel mi van!

 

AlmaG, olyan szépen írtad Rókakölyöknek a fagyibabás kívánságod, hogy meg is könnyeztem, mert elképzeltem a mi babáinkat, ahogy ásítozva, hunyorogva ébredeznek a fagyasztásból.. :)))

 

Én ma voltam vérvételen a MM-nél, holnap este lesz eredmény-nagyon izgulok, mert az én adagomat szerintem már nem lehet emelni.

 

Mindenkinek szép napot kívánok, a várakozóknak sok türelmet az eredményhirdetésig, a stimu alatt lévőknek pedig szép, egészséges petesejteket!

 

Nagyon durva, amit a Forgáchról írtatok, bár néha én is elmélázom azon, hogy tavalyi hormoneredmények alapján fog indulni a stimunk? Judit, ezt a SOTE-n hogy csinálják?

 

Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79849

Móka,

tényleg ma mész/voltál UH-n?

Kíváncsian várom a fejleményeket!:) Hajrá tüszők!

Előzmény: judit1975 (79845)
Moha79 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79848

Szia Móka!

 

Drukkolok neked, hogy minnél több petikéd legyen!

Én is PCO-s vagyok, és nagyon rosszul voltam a metformintól. Már szedtem mikor kiderült, hogy lombikra lesz szükségünk, akkor azt mondták, hogy nyugodtan abbahagyhatom. Na 4 hónappal később nem is sikerült a lombik. Utána bármennyire rosszul voltam tőle kértem a dokimat, hogy szedhessem. 3 hónap szedés után a hormoneredményeim sokkal jobbak lettek. A lombik is sikerült, csak sajnos elhalt. De a gyógyszert továbbra is szedtem és most remélem minden rendben lesz. Bár egy hete már abbahagytam.

Én Meforal 850-est szedtem, 2*1-et kellett volna, de képtelen voltam felemelni az adagomat. Úgyhogy kétszer felet szedtem csak, de hiszem, hogy segített. Szóval, ha csak keveset tudsz szedni az is lehet hatásos.

Bocs, hogy ilyen hosszú lettem! 

Előzmény: Móka70 (79833)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79847
Móka!

Most jut eszembe: elkezdődött alattatok a lakás felújítás? Ugye nem?
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79846

Igen, jövő hét kedden megyek uh-ra, ha minden ok akkor rá 5-6 napra kapom Őket vissza állítólag.

Gyorsan elmegyek most még fogorvoshoz, mert épp egy óriási tömés alatt fáj valami...:( Nehogy később bedurranjon!:))

Előzmény: rita0130 (79839)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79845
Móka!

Ma voltál Uh-n ugye? Mennyi tüszőt láttak? Nagyon kíváncsi vagyok!!!! Szerintem ha már most feszít, az jó jel, biztos sokan lesznek. :-)))
Shannah Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79844

Szia Rita,

köszi szépen, aranyos vagy! Áprilisban volt az 1. lombikunk, sajna sikertelen. 1 fagyibabánk maradt, Őt fogom hamarosan visszakapni :-)

Előzmény: rita0130 (79843)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79843
Köszi és Neked is nagyon-nagy drukk, az én barátnőmnek is bejött a váltás 4 sikertelen után elsőre sikerült ott ahová most Te jársz és annál a dokinál, remélem Te is így jársz. Mennyi embrió lett? Mikor volt a leszívás?
Előzmény: Shannah (79841)
Shannah Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79842

Rita,

hatalmas drukkok Neked!!! +++++++++++++

Annyit pihenj, amennyi jólesik és élvezkedj a szép időben :-)))

Előzmény: rita0130 (79809)
Shannah Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79841

Szia Alma,

a Forgácsból azért jöttünk el, mert különösebben nem "kötődtem" hozzájuk, nem volt meg a bizalmam feléjük. De konkrét okom, negatív tapasztalatom nem volt velük kapcs., csak furcsálltam, hogy 2007. szeptembertől decemberig 2006. augusztusi hormoneredmények alapján dolgoztak... (Így utólag már nagyon örülök és soha egy percig sem bántam, hogy váltottunk!)

Egyik nap a férjem felhívott, hogy jan. 29. 12:00-re van időpontunk Konc dokihoz a BMC-be. Derült égből... mert egyáltalán nem is terveztem még a váltást :-) Első látásra "beleszerettem" a dokiba és ott helyben eldöntöttük, hogy maradunk. Amúgy pont mielőtt bementünk hozzá, beszélt a Forgáccsal telefonon és morgolódott nekünk egy sort :-))

Jó hallani Katalinék statisztikájáról és köszi a bíztatást! Egyelőre még nem tudom, hogy mikor lesz az ET.

Előzmény: Törölt nick (79824)
mégleány Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79840
Móka,
igen pco, egy hónapig clostylt kaptam, akkor rendben voltak a hormonjaim, de kiderült, hogy a férjemnél is van gond, így leállították és mentünk lombikra...
nekem semmi más vizsgálat nem volt, csak a hormon vérvétel...úgy gondoltuk, megpróbáljuk az elsőt és ha nem sikerül, kivizsgáltatunk mindent...
de sikerült :)))))))
így IR-rel nem foglalkoztam és bízom benne, hogy az első baba után a hormonháztartásom rendbejön...
Előzmény: Móka70 (79833)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79839

Rókakölyök!

Köszi a drukkot!!! Próbálok szigorúan pihenni, tegnap a kisfiam olyan aranyos volt, nem kérte senki mégis magától elmosogatott. Te tudod már mikor mehetsz a fagyibabákért?

Jázmin!

Köszi!!! Régen jártál már itt. Te tudszt már pontos időpontot, hogy mikor mehetsz a dokinkhoz?

Móka! 

Köszi!!! Nálad meg biztos a sok kis tüsző érezteti a szurkálásokkal, hogy növekednek!!!

Előzmény: Rókakölyök (79830)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!