Keresés

Részletes keresés

judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79888
Nem tudom, de én a hálapénzzel úgy vagyok, hogy a nevében van: a hálámat kell hogy kifejezze. Én soha senkinek nem adtam semmit a Sote-n mégis szuper kedves volt velem mindenki, mindig. Hallottam, hogy mások sem nagyon adtak, sőt, beszéltem két lánnyal aki akart adni a dokinak, de nem fogadta el, hogy mire föl, még nincs is semmi eredmény. Szóval ilyen is van. Én úgy gondoltam, hogy ha sikerül, akkor tényleg nagyon hálás leszek, de csak azért ne legyenek velem kedvesek, mert fizetek. Aztán meg nagyon sokan vannak azt hiszem olyanok, akiknek nagy a felelőssége a munkájukban, szuperul elvégzik, mégsem kapnak hálapénzt.....
Előzmény: Endzsi93 (79887)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79887
Na ne mááááár!(brü-hü-hü) Bennem ez föl sem merült.Olyan aranyos volt az a biológus csajszi,nekem természetesnek tűnt,hogy ilyen.Tényleg adni kellett volna valami?
Mondjuk szívem szerint(az orvosomon kívül) mindenkinek adtam volna valamit.Viszont a sikertelenség közlése után szinte elkullogtunk a "tetthelyről".Na és egyébként is ez olyan ciki.Mi van,ha nem fogadja el?!(Vagy ilyen nem történhet meg?)
Tényleg lányok,mi a helyzet a dokikkal?Mikor és mennyit illik adni nekik???
Előzmény: Móka70 (79884)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79886

A beültetésen volt egy sorstársunk, aki annyi idős volt mint én és egy annyi idős fia van, mint Neked....voltál ám a fejemben, náluk is publikus, de hát 5-6 év is nagy idő még ebben a korban....

Cunimazsi  téged is meg lehet találni iwiw-en? Nálunk már a fiam külön is fent van.

Előzmény: Endzsi93 (79880)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79885
Szia Móka :)
Szurkolok, hogy 4 szép petécskéd legyen. :)
Több lánytól hallottuk és végül mi is az embrió mutatásnál adtunk pénzt.
Sokan mindenkinek adnak pénzt, mások meg csak akkor ha sikerül. Passz.
Elsőnél adtunk, most nem.

Köszönöm a kedves szavakat, aranyosak vagytok.

Kis kutatásom eredményeképpen a következő kivizsgálásokat ajánlották:
IR, kromoszóma, immunológia, Leiden mutáció, pajzsmirigy (első kettő fizetős, a többihez kell beutaló és nagyrészt fizetősek).
Előzmény: Móka70 (79884)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79884

Köszi lányok a percek alatt érkező sok biztatást!!!!!! Nagyon jól esik, és én is szurkolok annak a négy petikének, akiket érlelgetek!!!!

Na és persze Ritának is, meg minden stimu alatt -előtt-után álló leendő és már kismaminak!! Ezt mindig tudjátok!!!

Kár, hogy nem holnap megyek én is újra...pénteken UH és vérvétel, az lesz a stimu 7.napja...szóval van még idő érlelődni...

 

BMC-s lányok,ma hallottam pár lánytól benn, hogy sokan az embrió-mutatásnál is adnak "ezt-azt" a biológusoknak. Ti hogy vagytok ezzel???

Végül is én is furán éreztem magam januárban, amikor mutatták a 2 embriókát, és állt mellettünk a biológus olyan várakozóan, megfordult a fejemben, hogy kellett volna adni vmit??? Nem ezen múlik a siker, de ti hogy gondoljátok???

Látjátok, vetítem a képet magamnak előre, tehát hiszek abban, hogy ideáig megint eljutunk....

Mégleány, gondolom annak, aki kijött éppen, váratlan jelenet lehetett az élesváltás a mosdóban....bele sem merek gondolni, mi lett volna, ha sokáig foglalt lett volna...

Viszont én is kicsit kevesellem a mosdókat a kórházakban...

Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79883
Nálunk is alakul.Gyorsan be is kapkodtam a ruhákat! :P
Előzmény: judit1975 (79882)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79882
Szia Cunimazsi!

Közben átértem dolgozóba, jól szakad az eső. Megnéztelek wiw-en, nagyon csini vagy! A kisfiad meg naggyon jó pasi. :-))))) Annyira aranyos. :-))) Jelöljem be a férjed? Vagy megtalálsz Endzsi ismerősei közt. :-) Írtam mail-t. :-)

Móka!
Jó a 4! Én is pont úgy voltam, mint Moha. Mindig 10 körül szívtak le, aztán 1x 2 termékenyült meg, aztán 4-4-4. Szóval tényleg a minőség számít! :-))) Mint ált. mindenből. :-)))))))))

Lányok, itt leszakadt az ég!!!
Előzmény: cunimazsi (79872)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79881
Ezt a sztorit egy kabaréjelenethez fel lehetne használni.Védesd le! :-))
Előzmény: mégleány (79879)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79880
A kis fifikás! :-))
Az én kis "picurkám" tisztában van a dolgokkal és még mindig nem lelkes.Pedig már elterveztem,hogy jövőre babakocsival sétálok elé a gimihez!( hi-hi)
Előzmény: rita0130 (79874)
mégleány Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79879
Móka, egy is elég a sikerhez :))) erre gondolj és a babádra :)))
szorítok nagyon!
az én reggelem kicsit kalandos volt :)))

ma bementem vérvételre az Istvánba, kb. 5 perc alatt végeztem, mivel az asszisztensnő vette le soron kívül...rákérdeztem a magánrendelésre, amiről kiderült, hogy pénteken az volt, csaka doki azt hitte az aszzisztensnek fizetünk, a nő meg azt, hogy a dokinak :))))) én kis őszinte meg bevallottam, hogy senkinek sem, majd jövő héten pótoljuk :)))
ja és persze nem vagyok ájulós vérvétel közben, nagy büszkén mondtam is, amikor kérdezte, de majdnem sikerült utána, úgyhogy vissza kellett fordulnom és bekéredzkednem feküdni, majd lefeküdtem és éreztem, hogy róka lesz ...úgyhogy felpattantam, kirohantam a mosdóba, ami foglalt volt...a nőci az utolsó pillanatban jött ki :))))
szóval nálam úgy néz ki, eddig átaludtam a reggeli rosszulléteket. Nem szabad 10-nél előbb felkelnem :) elvégre 10 hétig bejött...
Előzmény: Móka70 (79873)
Shannah Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79878

Móka,

bízz a négy szép sejtecskédben, ők kövéredjenek szépen tovább és a mnyh is vastagodjon és minden rendben lesz! Drukkolok nagyon péntekre!!!

Előzmény: Móka70 (79873)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79877
Fel a fejjel!Nekem semmit nem mondott a dokim és a leszívás után a szobában egyedül nekem volt 3,mindenki másnak 15! fölött.(Én akkor gyökereztem le teljesen,jobb lett volna,ha már előtte is tudom.)
Tudod,hogy egy bébihez egy petike is elég.Szóval hajrá!
Egyébként kedvet kaptam tőled (tőletek).A 40 fokos meleg nem lehet akadály.A fiamat október végén szültem,szóval bálnácskaként,nagy pocakkal is ki lehet bírni.Pláne,ha a szent cél lebeg a szemünk előtt. :-))
Előzmény: Móka70 (79873)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79876

Az a 2-2 lesz az igazi....a keménymag....!!!!

Csak növeszd még, drukkolunk nekik és még az is lehet, hogy leszívásig csatlakozik hozzá még 1-2. Köv UH mikor lesz?

Előzmény: Móka70 (79873)
Moha79 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79875

Móka!

 

Szerintem ez nem olyan rossz eredmény, hogy lekeseredj. Nekem a két lombikon mind a kétszer 11-et tudtak leszívni, de az elsőnél 3 termékenyült meg, a másodiknál pedig 4. Szóval hidd el, hogy nem a mennyiség, hanem a minőség számít! Ha kevesebb van akkor pedig a minőségük sokkal jobb lesz!És ne feledd a babához, egy is elég!:)))

Megy a drukk ezerrel!+++++++++++++

Előzmény: Móka70 (79873)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79874

Nemcsak érzi, hanem nyomoz is...amikor elkezdtem gyógyszereket az Elevitre rákérdezett, hogy miért szedem, mert hogy az terheseknek való, majd napokkal később is szemmel tartott és figyelte a hasamat, hogy nő-e....semmi sem kerüli el a figyelmét....szinte fél szavakból ért....

Szerinted nálatok kibírja, hogy egy hétig nem lesz otthon?

Előzmény: cunimazsi (79864)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79873

Sziasztok, ma volt UH és hát eléggé meglepődtem, amikor a dokim 3-3 helyett ma már csak 2-2-t látott....azt mondta, hogy ez nem sok!!! Így igaz! Mind a 4  db azonban már 12 mm felett van.Múltkor is 4 indult be, remélem ez a 4 most is marad, vagy esetleg előbukkan valahonnan még 1-2...ahogy Sz.reméli...

Szóval a szurkálások alapján többet feltételeztem én is. Picit visszaesett a jókedvem, de újra feltöltöm magam, mert szeretnék hinni a sikerben!!!!!!!!!!!

A metet én is megpróbálom újra nyáron, ha most nem sikerül, viszont előtte egy komolyabb endokrin dokihoz megyek, aki az összes hormonnal együtt nézi az IR-t!!!De még bízom ebben a lombikban!!!!! Pénteken márnem csak UH, hanem vérvétel is lesz....

Egyébként a felújítások 2 hete vannak a szomszédban, remélem pont beültire végeznek!

Ma több lánnyal beszélgettem, és többnek volt csak 2-3 tüsző az 5-6. stimunapon...a hirtelen jött frontok, és a meleg??? Nem egy élvezet hormonokkal tele 30 fokban mászkálgatni....Kismamik, ti hogy bírjátok??

Szóval átadtam magam a sorsnak, bízom, hiszek, teszem a dolgom, a többi nem rajtam múlik.....

 

 

cunimazsi Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79872
Judit
Ment privi
Előzmény: judit1975 (79869)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79871
Én teljesen mást csinálok, mint amit a csajszi mondott. :-)))) Ha úgy ennék, már kb. 100 kg lennék, bár ő váltig állította, hogy nem. Az első 2 napban kipróbáltam, föl is ugrott majd' 1 kiló.
Előzmény: cunimazsi (79868)
cunimazsi Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79870
mégleány
Én is mindíg 9-re szoktam menni, csak most 9 körül egy nagyon fontos és hosszú telefonhívást kell elintéznem, és addig szeretnék túllenni a sorbanállás + vérvételen, és csak a telefon után megyek fel UH-ra. Viszek jó könyvet, meg esetleg munkahelyi anyagot, bár ezt még meggondolom, és most kénytelen leszek többet sorban állni sajnos.
Előzmény: mégleány (79866)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79869
Cunimazsi!

Nekünk fé 9-re kell menni kb. 8-ra érünk oda sztem.
Figyi, Te azt hiszem nem vagy nekem bejelölve wiwen. Megírod priviben, hogy talállak meg ott, ha fent vagy? Köszi. :-)))
Előzmény: cunimazsi (79864)
cunimazsi Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79868
Endzsi
W nem tudom hogy mikor megy szabira, de holnap kifaggatom, mert szeretném ha ő vinné végig a dolgot.
Szerintem ugyanaz a kettő, csak kicsit bonyolultabb a toll a Gonalnál, illetve úgy hallottam hogy az nincs túltöltve, annyi van benne, amennyi rá van írva. A puregon általában 80-100 egységgel túl van töltve, ami nekem egy napi adag....

Judit
A te diétád csak a vacsiban tér el, vagy teljesen mást csinálsz mint amit a csajszi mondott?
Előzmény: Endzsi93 (79865)
mégleány Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79867
Endzsi, telefonálj be és kérdezd meg, mikor megy szabira!Hogy tudjatok kalkulálni!Általában augusztusban szoktak, de néha egy hétig bármikor kieshetnek...
szóval hívd fel őket!!!
Előzmény: Endzsi93 (79865)
mégleány Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79866
Csütörtökön mindig kevesebben vannak, de szerintem felesleges f 8-ra menni...én mindig akkor vártam a legtöbbet, ha korán mentem...egy órával később is ráérsz...
Előzmény: cunimazsi (79864)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79865
Cunimazsi!
Nem tudod véletlenül,hogy W mikor megy szabira???
A puregon és a gonal(nem bizti,hogy jól írtam)közt csak annyi különbség van,hogy a gonalt nehezebb beadni?
Előzmény: cunimazsi (79864)
cunimazsi Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79864
Judit
Én már reggel fél 8 körül beállok a remélhetőleg nem túl hosszú sorba, onnantól vérvétel, aztán vagy fent ücsörgök W-nél, vagy kint a padon.....

Rita
Nekem sem tud semmit a gyerek, de mondjuk ő még kicsi a tiedhez képest. Annyira bizonytalan az egész kimenetele, hogy ha esetleg sikerül is, még akkor sem merném neki megmondani, csak ha már látszana. Szerintem biztos érzik ők is hogy valami van olyankor a levegőben, úgyhogy én most úgy intéztem, hogy beülti után egy hétig anyunál lesz a Balázs, majd meglátjuk!

Endzsi
Nálam még nem jött el az az idő, hogy ennyire lekössön a kert, max fűnyírás!!!
rita0130 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79863
Hát pihenni sem könnyű....nem...nem tud semmit a fiam, ő egy kicsit olyan anya-kisajátító és úgy gondoltuk siker esetén már ő is tudhatja, a talán egy gyereknek sokszor még az igennel egyenlő.
Előzmény: cunimazsi (79855)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79862
Próbálom,próbálom.Sajna még csak a bronznál tartok! :-))
Imádok kertesházban lakni,csak az a szépséghibája,hogy este 9-kor még locsolgatom a növénykéimet.A füvet meg valaki éjszakánként huzigálja,hogy reggelre szép nagyra nőjön! :P
Szóval nagyjából képben vagyok.Ha most mentünk volna,szerintem pont együtt csináltuk volna végig.(brü-hü-hü)
Szükségem van a stresszmentes nyári szünetre.Mostmár tuti,hogy a közeljövőben mi is belevágunk.
Addig is hajrá mindenkinek!!!!!
Előzmény: cunimazsi (79855)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79861
Moha!

Bízok benne, meg a metben is. :-)))
Előzmény: Moha79 (79854)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79860
Mi Horvátországba megyünk Splittől még kicsit délebbre. :-) És Ti? Gondolom messzebbre, ha repcsivel mentek. :-)
Előzmény: rill (79857)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79859
Rill!

Nekem is volt 2 hét, amikor stagnált a súlyom, de most újból kezd menni lefelé.
Azért jelentősen ment lejjebb az inzulinod, reméljük most még jobb lesz. :-)))

Rita!
Köszi, úgy legyen! :-)
Előzmény: rill (79856)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!