Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79918
Szia Mégleány
Nálunk nem használt a MacaViba, de az egyik inszemes párnál spontán összejött, mert felnyomta 80 millióra 11ről.

Judit :)
De jó lenne. :) Miért ne? Ha mindketten rendbejöttök, akkor simán. :))
Előzmény: mégleány (79917)
mégleány Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79917
húúú ez nagyszerű!!!
mit szedettél vele???mióta???
nálunk apa flp-s maca-t szed...akkor talán nálunk is van esély spontán tesóra????
Előzmény: judit1975 (79916)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79916
Sziasztok!

Ma voltam Bmc-ben a "kis" gyámoltalan férjemet kísérni kontrollra. A recepción megkérdeztem Irénkét az előző spermaeredményről. Nagyon rendes volt. Odahívta Katalint, aki meg is mondta mi a helyzet. Képzeljétek tök jó a minőség, teljesen normális, és hozzátette, hogy ha a baci, amit találtak benne eltűnik, még jobb lehet. A SOTE-n 4 lombik volt, ráadásul ICSI a borzalmas spermakép miatt. Amikor ott rákérdeztem a dokimnál, hogy nem lehet-e vmi javulást elérni, vagy hogy visszafordítható-e ez, azt mondta, hogy ennyire rossz 'anyagnál' már lehetetlen, de ICSI-re jó. Akkor mégis lehet javítani, annyi mindent beszedettem vele, de szerencsére szófogadó. :-)))))
Most itt filózok, ha jó a spermakép, és az IR-em helyrejön a mettől, lehet, hogy még spontán is összejön??? Egyre inkább hajlok arra, hogy várok nyár végéig.

Ja egyébként akit érint Z. egész augusztusban szabin van.
mégleány Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79915
Nálunk is ez volt :) egyfolytában paskolta a kezem, meg mosolygott és megilletődött a biológus lánnyal együtt!olyan aranyos volt!!!talán ezért is érzem, hogy nála bármikor végigcsinálnám az egészet újra!!!!
de azért sok múlik a páciensen is...volt egy lány, aki folyton csak idegeskedett, meg csapkodott a váróban és türelmetlen volt, meg telefonálgatott és panaszkodott...na őt még én is melegebb éghajlatra küldtem volna, nem tudom, hogy volt hozzá türelme...dea dokin egy percig nem látszott, hogy másképp kezelné...szóval néha nem csodálom, hogy a legjámborabb dokinak is elszáll a türelme...
Előzmény: Törölt nick (79914)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79914
Pénzről, orvosokról:
Nem tudom, hogy az inszemes lányokat ismeritek -e.
Leonának a 4., de a BMCben ez még csak az első inszemje sikerült! Ma volt UHn Wnél. Annyira kedves volt vele a doki, hogy majdnem elsírta magát. Pénzről egy szó sem volt. Adott neki egy nagy csattanós puszit, úgyhogy W is megilletődött. :DDD Mondta neki, hogy Sünikoma kislányt vár (szintén nála, 3. inszemre), úgyhogy megint meghatódott a doki. Annyira emberségesek, kedvesek.
Előzmény: mégleány (79913)
mégleány Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79913
Endzsi, ez nem tarifa kérdése...ő meg is lepődött, amikor vittünk neki egy nagy bonbont és volt benne egy pici boríték...egyébként egy 10-est adtunk, de csak amikor elbocsátottak a BMC-ből!!!!! addig nem!
és a nővérek, meg a biológusok is alapból nagyon kedvesek, egyikük sem vár pénzt...szép is lenne...
Előzmény: Endzsi93 (79902)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79912

Köszi szépen Shannah, esetleg priviben is egyeztethetünk! moka70kukaccitromailponthu

Szuper a Deák, könnyen leugrom oda a bmc-ből, aznap épp kontrollon leszek.Legalább akkor kiderül pontosan mennyi utánpótlás is kell...Köszi

Előzmény: Shannah (79911)
Shannah Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79911

Móka,

Pesten a belvárosban (Deák térnél) dolgozom :-) amúgy vidéki vagyok. Este megírom mit találtam a hűtőben! Péntekenként elég korán le szoktam lépni (12-14 h között) de majd egyeztetünk!

Előzmény: Móka70 (79910)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79910

Köszi lányok a sok hozzászólást pénzügyben. Tudjátok, én is bizonytalan voltam. Az első intézményben (Szabolcs u.) az inszemnél a doki kerek perec kimondta, hogy a beavatkozásokat,  inszemet a páciensek meg szokták köszönni, még összeget is mondott mennyikkel!! Aztán további 3 inszem volt Kaaliban, ott ugye fix tarifa van, 40ezer egy inszem...onnan azért jöttem többek között el, mert inszem előtt még egy árva UH sem volt, hogy tényleg megrepedt-e a tüsző, amit 40-ért felháborítónak tartottam, és a dokinőm ott a 21-es FSH-mal sem fogalkozott. Itt a a Jánosban januárban sokaktól azt láttam, vitték mindenkinek (doki, reci, biológus, Misi, stb...) már leszíváskor csomagokat, egyebeket...de persze nem mindenki. Én is adtam leszíváskor de csak a dokimnak, úgy gondoltam ő oszt, annak, aki közreműködött. Nem az eredményért, hanem a sok emberségért adtam, és ezt ki is hangsúlyoztam. Jó volt a sok csalódás után Sz.személyében egy emberséges jó dokit találni: ma is így tartom!!!  Azt nem tudom osztott-e, de most már csak a sikeres után adok, elvégre munkanélküli vagyok, és az incik sem olcsóak!!! Most más a szitu...én is úgy gondolom, hogy majd megköszönöm az első szívUh-on az eredményt mindenkinek, aki közreműködött. A mosolyt, előrehívást meg nem "veszem" meg magamnak én sem....

Ezen túl tényleg minden államiban (máshol is: tapasztaltam gerincműtétnél, laparnál)így van, hogy egymásra ijesztenek a páciensek, ki mennyit ad, mennyit illene, stb...szóval nem jó ez így...én most magamra bízom a dolgot, de örülök, hogy sokan leírtátok a véleményeteket!!!

 

Sannah, köszi,hogy utánanézel, merional és gonal F kell valószínűleg még 2 napi adag! Ugye Pesti vagy, mert péntek du.esetleg átvehetném/megvenném tőled a belvárosban!!!! Várom válaszodat! Köszi!!!

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79909
BMCben nagyon örülnek, ha odaadjuk a maradék felesleges spéci pl: Puregon tűket. Az inszemeseknek kevés, ami benne van, nekünk meg sok. A vérvételes helységben adtam le. :)
Shannah Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79908

Eby,

gratulálok, tényleg csodálatos érzés lehet :-) Vigyázz magatokra!

Előzmény: eby2 (79895)
Shannah Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79907

Szia Móka,

este megnézem milyen maradékaim vannak a hűtőben, mert van 3 doboz, de asszem mind megkezdett (ha több napra mentem valahova, mindig újat vittem magammal, hogy tuti elég legyen :-)) Tű az van sok, arra emlékszem. Amúgy van kisebb kiszerelés is, én 450-eseket vettem.

Előzmény: Móka70 (79894)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79906
Szia Endzsi :)
5-10 ezrret adtak a lányok. Szerintem ne adjál, csak ha úgy érzed.
Nem azért kedvesek, mert adsz pénzt.
Szurkolok nagyon. :) Hajrá-hajrá :))
Előzmény: Endzsi93 (79902)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79905
Sziasztok!
Teljesen igazatok van, hogy nem adtatok pénzt. Mi is így voltunk vele.
Sajnos úgy jött ki a szitu, hogy a szobatársak fekvés közben elkezdték tárgyalni ki, kinek mennyi pénzt ad. :S Úgy jött ki a szituáció, hogy rettentő kellemetlenül éreztük magunkat. Ezért adtunk.
Hülye voltam, mert előtte megbeszéltük párommal, hogy csak ha sikerül... Ráadásul mi még soha nem adtunk orvosnak pénzt és rettentő bénák vagyunk. Inkább elmegyek magánrendelésre és pont.
Nomeg kinek adtam volna? Konc betege vagyok. Leszívást, ETt Szűcs csinálta, a fagyi ETt Zeke. Pont kifogtam a tanárúr szabijait. :S
Nagyon megnyugtattatok, hogy nem mi gondolkodunk furcsán. Köszönöm
Üdv: Alma
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79904
Szia Rill
Aranyosak lehetnek a tesódék gyerekei. :)) Jól levette a beszélgetésekből. Nem semmi. :)
Előzmény: rill (79892)
cettia Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79903
Szia Endzsi!

De jó lenne, ha te is jönnél júniusban! Nem kellene egyedül lennem.
Előzmény: Endzsi93 (79862)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79902
Mégleány!
Ti nem a leszívás után adtátok a 20-ast?Nem tudom,hogy publikus-e,de a biológusnak "mennyi a tarifája"?
Előzmény: mégleány (79900)
mégleány Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79901
eby, gratula :)
én már a jövő pénteki uh-t várom, pedig most láttam pénteken a picurt :)
mégleány Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79900
Móka, mi csak és kizárólag a sikeres et után adtunk W-nek és a biológusunknak is!!!!És még így is tiltakozott...úgyhogy szerintem nem kell elkapatni őket, attól még nem lesznek eredményesebbek...
a recepciós lányoknak vittünk egy doboz bonbont...és ennyi
pont eleget fizetünk a gyógyszerekért,nem?
Előzmény: Móka70 (79884)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79899

Szia Eby!

Remélem holnap már tudnak v.mit mondani a laborba az eredményedről, hívlak, ha megtudtam v.mit.

Előzmény: eby2 (79895)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79898

Eby, csodálatos híreket írtál magatokról!!! További sok boldgságot kívánok, és szoríts kérlek nekünk, leendő kismamiknak...

Köszi az infót gonalról is, megnyugtató...

Előzmény: eby2 (79896)
Moha79 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79897

Szia Eby!

 

Nagyon-nagyon örülök, hogy minden rendben van. Szépen növöget a baba. Ugye milyen hihetetlenül jó érzés hallani a szívét?!:)))))))))))

További jó gömbölyödést! Azért pihenj sokat mikor úgy érzed!

Puszi!

Előzmény: eby2 (79895)
eby2 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79896
Szia!!

Ha jól tudom van 300-as patron is!!!
Előzmény: Móka70 (79894)
eby2 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79895
Sziasztok!!!

Rita!!!
Úgy örülök a 3 picurkának,nagyon szépen megmaradtak az 5.napra!!Tuti jó jel!!!:-))+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Remélem azért jövő hétfőre,legkésőbb lesz eredményem..-)

Ma voltam Uh-on,eddig minden rendben,11.6mm-es a kis embrió és nagyon erősen ver a kis szive!!!Már a feje látszik,látható a köldökzsinór és látszanak azok a pontok ahol a keze és a lába lesz,egyszerűen csodálatos,és hihetetlen élmény volt látni és hallani őt.Bizom benne,hogy ezután is minden rendben lesz.

Kivánom mindenkinek,hogy minél előbb átélje ezt az érzést!!!!!!
Móka70 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79894

Lányok, most hogy adom be a Gonalt, számlom, hogy a 900 egységes adag 8 napra elég, mert az én napi adagom 112-es...még 2 napi adag kelle majd várhatóan...Ugye nem kell új 900-as patront venni a 2 napi adag miatt? Esetleg ha kell nekem, van valakinek maradék átadó? Vagy tollat nem szoktak átadni tű nélkül?

Mindegy, úgyis pénteken beszélek erről dokimmal, csak rossz érzés, ha 224 egységért kellene vennem 900 egységet! Vagy van kisebb kiszerelés???

Mondjuk ez a legkisebb, amin agyalok, csak gondoltam megkérdeztem ez hogy van?

Rita, pihizel? Hogy vagy????? Szorítok!!

rill Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79893
Endzsi, Judit,én is hasonlóan gondolkodtam hálapénz ügyben. MOndjuk, én pont' Karácsony előtt voltam beültin és akkor a nővérkéknek vittem egy pici ajándékot (saját készítésű fürdősót, teát, édességet), de csak a Karácsony miatt és mert olyan kedvesek voltak végig, de szerintem nem várták el még ezt sem.
Előzmény: Endzsi93 (79887)
rill Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79892

Móka, Rana, nagyon is szép szám a négy, remélem minden rendben lesz a továbbiakban. Van, aki egynek is nagyon örülne, mert annyi sem jön össze, sajnos ismerek olyat, akik 3 stimu után sem jutottak el a beültetésig. Nagyon szeretném, ha csupa jó hírrel jönnétek!

 

Mégleány, jót mosolyogtam az akciódon!

 

Jó olvasni arról, hogy a tesók hogy állnak a dolgokhoz, ezen még nem is gondolkodtam.

 

Nálunk a tesómék gyerekei tudtak rólunk és nagyon szorítottak, a legkisebb (6 éves) sokszor megkérdezi, hogy bevált-e már a gyógyszer, amitől kisbabám lesz? /Mert ő persze csak a felnőttbeszédből hallotta ki a számára érthető szavakat./

Rana75 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79891
Köszi! Ja, iszom a cickafarkfű teát, idd te is, viszont ne vegyetek olyat (Herbária), amin rajta van, hogy "Ionizáló energiával kezelt", mert ez sugárkezelést jelent!!! (A gyógyszertárban csak ilyen volt, persze a gyógyszerésznek halvány gőze nem volt arról, hogy mivel kezelték. Miután felvilágosítottam és közöltem, hogy nem kérem, úgy nézett rám, mint a véres rongyra.)
Előzmény: Móka70 (79890)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79890

Rana,

Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen...Írj feltétlen holnap, ha hazaértél!!!!

Remélem a négyesfogat marad és befut a célba :-)))))

Előzmény: Rana75 (79889)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 79889

Móka!

Úgy néz ki, nekem is max. csak 4 petike lesz. (legalábbis nagyon remélem, hogy annyi legalább meglesz!!!!) Bár ma délután belenyillalt a baloldalam (csak azon az oldalon érnek tüszők, sajnos), ez ugye nem jelentheti azt, hogy az egyik eldurrant?? (Már ilyennel is ilyesztget a doki). Lehet, hogy holnap reggel odamegyünk, és a férjemnek majd mondják, hogy le se húzza a sliccét, mert nem érdemes?  :S  Na, nemsokára kiderül. Gondoljatok rám, én is rátok, mindenkinek kitartás!

Előzmény: Móka70 (79884)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!