Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.13 0 0 1435
A vonalzót vagy bármit mindig oda kell tenni ahol a pénisz kezdődik, szóval az fix pont :). Ha meg a csontig nyomod akkor meg attól is függhet, hogy milyen erősen nyomod oda :), szóval úgy megint nem jó. Meg hiába nyomod a csontig attól még nem lesz akkora, mint amekkorát úgy mérsz. A pénisz mindig akkora, amennyi látszik belőle.
Átmérőt azért mert az a vastagság, persze kerültetet is kell. De ha kerületet mérsz és azt osztod 3.14-el az megint csak hülyeség mivel a pénisz nem tökéletes kör alakú, ezért eltérő.
Előzmény: teszter :) (1433)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.13 0 0 1434
Nem kell gonoszkodni :DDDD
Meg nincs is mi miatt szégyenkeznem ;)
Előzmény: Buday008 (1431)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.13 0 0 1433
A hosszmérésnél én is gondolkoztam, hogy hogyan kellene mérni, de a végén annál a módszernél maradtam, hogy a tetején csontig nyomva, mert igaz, hogy az nem a hasznos hossz, viszont az egy fix pont. Ha úgy mérjük, ahogy mondod, úgy megint csak pontatlan, mert nem mindig teszed ugyan oda a vonalzót, és megint csak össze vissza eredmények lesznek.
Másik dolog, minek mérni az átmérőt? Szerintem normálisan úgy sem lehet, meg szerintem a kerület fontos.
Előzmény: Törölt nick (1429)


teszter :) Creative Commons License 2008.06.13 0 0 1432
Kerületet fölösleges mérni, mert ha abbahagyod a pumpálást az úgy is kevesebb lesz.
Előzmény: e-men (1428)
Buday008 Creative Commons License 2008.06.12 0 0 1431
jol van teszter te tuddod:_) aztán nehogy visszajára süljöna történet ha nagyon bejönne:_)))bár ha gonosz akarok lenni akkor irhatnám hogy teged ilyen veszly nem fenyeget mert van mit behoznod:_)))))) de nem akarok gonoszkodni.. örülöka topiknak mega hasznos infoknak esetleg képnek amin látni lehetne valami változást.. ja és sztem nema mérési modszeren kellene vitatkozni, de ehhez én nemértekkkkk:_)
panosz Creative Commons License 2008.06.12 0 0 1430
Végre valaki tényekkel fog kecsegtetni minket. Csak így tovább !!!!
Előzmény: e-men (1428)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.12 0 0 1429
Szia.

Tedd ha jónak látod. De a mérési módszereddel nem értek egyet. Hosszúságmérésnél a vonalzót vagy bármit nem szabad csontig nyomni, az nem a hasznos hossz, csak önámítás. Úgy kell mérni ha egyenes akkor vonalzóval, ha pedig van benne görbület akkor mérőszalaggal a görbülethez igazítva. Nem szabad a csontig nyomni, onnan kell mérni ahol a pénisz láthatóan kezdődik! Ja és felül kell mérni szerintem, nem pedig oldalt mivel úgy kb. 1cmert rá lehet csalni, pl nekem oldalt mérve kb. 1cmrel több, én felül mérem. A vastagságnál pedig jó ahogy méred, azt szerintem nem a tövénél hanem a makktól kicsit lejjebb vagy a közepén kell, mivel az a rész van benne a nőben. De a vastagságnál nem csak kerületet hanem átmérőt is kell mérni, mivel a pénisz nem tökéletes henger formájú.

Szerintem ez a helyes mérési módszer, a többi csalás vagy önámítás.
Előzmény: e-men (1428)
e-men Creative Commons License 2008.06.12 0 0 1428

Sziasztok!

 

Úgy látom mindenki csak részinformációkat csepegtet. Én tegnap vettem egy bathmate-et és azt tervezem hogy minden héten egy kép + beszámoló. Megpróbálom a hasznosságát vagy a haszontalanságát bizonyítani. Kétféle mérést fogok végezni:

 

1. kerület fonallal

2. hosszúság cm-en a csontig nyomva a mérőeszközt.

 

 

teszter :) Creative Commons License 2008.06.12 0 0 1427
Erre csak annyit mondok, hogy nagyot lehet kicsiként használni, fordítva viszont nem.
Előzmény: Buday008 (1426)
Buday008 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 1426
tutti veszek hamarosan egyet én is, azt pákó elbújhat:_)) de aza röhej hogyha bejön sok csajt taszit ha nagy, persze sokat nem:_))))
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.11 0 0 1425
Nekem megállt, nem barnul tovább. Most már látom, hogy egyáltalán nem vészes, egy enyhe napozással ér fel. Vedd meg az eszközt! (bocs, képet nem küldök, mert szégyenlős vagyok:))
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.10 0 0 1424
rakjatok már fel egy képet légyszi ha nem vagytok nagyon szégyenlösek hogy mennyire komoly ez a barnulás? mert jöv héten tervezem hogy én is veszek egy ilyet, de ez most elbizonytalanított. Köszi
Előzmény: teszter :) (1419)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 1423
Sziasztok
Egyetértek teszterrel, egy normális pumpálásnál elkerülhetetlen a véraláfutás. Nekem is minden pumpálás után eléggé véraláfutásos, a makkom is, de 1-2 nap alatt teljesen elmúlik. Igen, nekem is bebarnult a bőr, ami nem fog elmúlni, de engem egyáltalán nem zavar, mivel amúgyis barnább bőrű vagyok +szoli.... Amúgy kb. fél hónapja még 18 cmre tudtam felpumpálni, de azóta valamivel többre, és valamelyik nap 18,5 cmre tudtam pumpálni pedig ugyanakkora nyomást használtam mint máskor és ugyanannyi ideig is hagytam fenn, érdekes....
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.08 0 0 1422
Oké, ha barna, legyen barna:) amúgy még azt vettem észre, hogy mióta használom a Bathmate-et, azóta masztinál sokkal több előváladék jön és sokkal nagyobbakat is spriccelek.
teszter :) Creative Commons License 2008.06.08 0 0 1421
Sokszor legyen benne részed.
Gondolom azért írsz ilyeneket, mert neked akkora van, hogy veled forgatták le az Anaconda 3-at, viszont érdekes, hogy mégis ilyen fórumokon mozogsz.
Balek.
Előzmény: Törölt nick (1420)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.08 0 0 1419
Az barnulni is fog, és sajnos nehezen is múlik el.
Ez a véraláfutásoktól van, szerintem egy normális nyújtásnál elkerülhetetlen, mert ha igazán megfeszíted akkor ez van.
Előzmény: Törölt nick (1415)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.08 0 0 1418
Neten keresztül, normális csomagolásban jön, úgyhogy nem látszik, hogy mi van benne.
Előzmény: Buday008 (1417)
Buday008 Creative Commons License 2008.06.08 0 0 1417
ti neten vettétek a bathmate-et vagy vhol uzletben?
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.08 0 0 1416
a nagy farkak mindig feketék:D Tehát alakul:D:D
nem lehet, hogy tul gyorsan erölteted aztán a véraláfutás miatt?
Előzmény: Törölt nick (1415)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.07 0 0 1415
Egy hete bathmate-ezek, és élvezem. Első alkalommal 16 centire pumpáltam fel, most 16.5. Persze, tudom, hogy ez még nem növekedés, csak eleinte nyilván nem mertem ennyire.
Kicsit aggaszt, hogy nagyon barnul a cerka.... nektek is?
Buday008 Creative Commons License 2008.06.07 0 0 1414
akkor ahogy olvasom eme topikot megéri majd beruháznom nekem is egy bathmate-be:_))) ugy látom elég jók a visszajelzések. igaz nem elgolcsobb de legalább mukodik:_)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.05 0 0 1413
Hosszból végül is nem, vastagságból igen, de az azért volt, mert amikor pumpál az ember, akkor a körülvevő bőr be van dagadva, és csak az lohadt le.
Előzmény: Törölt nick (1412)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.04 0 0 1412
és nem vesztettél a méretekből a kihagyás ideje alatt?
Előzmény: teszter :) (1411)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.04 0 0 1411
Na, ma már megint pumpáltam, bár nem feszítettem meg annyira mint ahogy szoktam, és időben is kevesebb ideig volt fent, de úgy tűnik, hogy minden rendben. Lassan visszatérek a régi kerékvágásba :D
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.02 0 0 1410
SZiasztok! új vagyok itt. tegnap vettem egy Bathmate-et, és ma kipróbáltam. Állat:) Igaz, rájöttem, hogy kicsi a farkam, mert csak 16-osig tudtam felpumpálni. Szép lassan, ahogy írtátok. Na kíváncsi leszek, mennyire megy fel idővel. Azt baromira élveztem, hogy a makkom akkora volt benne mint egy alma, csak lestem:) Nem hagytam fenn sokáig, mert féltem első alkalommal. Így nem lett olyan vastag, de kellemes érzés. majd még beszámolok:)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.02 0 0 1409
Általában a kimaradás utáni első alkalommal, de hamar elmúlik. Amúgy ez amiatt van, hogy a hajszálerek elpattannak.
Amúgy az én kis balesetem 6 napja történt, de azóta tökéletesen begyógyult sőtt már hamarabb is, bár azóta nem használtam a pumpát, de lassan megint neki fogok kezdeni.
Előzmény: Törölt nick (1408)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.01 0 0 1408
Szia

Huh, az igen. Velem még iylen nem történt, de remélem nem is fog. Amúgy nekem a ''mellékhatás" annyi, hogy a pumpálás utána nagyon sok piros pötty van, véraláfutás. Ez biztos az erős vákum miatt van, de 2 nap alatt teljesen el szokott múlni. Teszter neked is iylen pumpálás után?
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.01 0 0 1407
nehogy felrobbantsd:D annyit nem ér az egész:D
Előzmény: teszter :) (1406)
teszter :) Creative Commons License 2008.05.31 0 0 1406
Na, a minap történt egy kis baleset...
A sorban következő 3. napon, amikor pumpáltam, az egyik utánpumpálás után azt vettem észre, hogy véres a pumpa. Az történt, hogy valószínűleg túlságosan ráfeszítettem és a makk megrepedt vagy valami ilyesmi, mert igazából nem tudtam megállapítani, hogy pontosan mi is lehetett, olyan volt mint egy kidurrant vízhólyag csak vérrel (,,vérhólyag'' ???), érezni nem is éreztem, csak amikor megláttam, akkor lepődtem meg igazán. Amúgy csak egy kis kb. 1 mm-es dologról beszélek nem egy nagy valamiről, de látványnak elég durva volt. Amúgy két nap alatt begyógyult, csak egy kis piros folt maradt utána, de az is fakul már, de nem volt egy kellemes érzés, meg a látvány azóta is bennem van, úgyhogy most tartok egy kis szünetet a gyógyulásra, nehogy megint megtörténjen.
Csak figyelmeztetésnek szánom mindenkinek, és ha mással is megtörténne nem kell megilyedni, mert napokon belül begyógyul, de azért mindenki óvatosan.
mtz 50 Creative Commons License 2008.05.26 0 0 1405
hello

Venni szeretnék egy Bathmate hidro pumpát ha valakinek van egy eladó akkor írjon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!