Keresés

Részletes keresés

JAMIE222 Creative Commons License 2019.05.29 0 0 568

Nem kell nagyon kinlodani.

A Fluconazol es tarsai megteszik a dolgukat, de hosszu idö (6-12 honap) kell nekik.

Ezis jol müxik ha valaki tart az erös gyogyszaroktol, de szerintem keves a 6 het, bar nyilvan függ a fertözes kiterjedsegetöl is. Ha elfogy a csomagbol a ragtapasz, siman potolhato egyeb tipussal is, bar az eredeti alakuval tünik a legmegfelelöbbnek, celszerü hasonlot beszerezni.

 

 

http://www.statimpatika.hu/statimpatika01013979_canespro_es_canesten_plus_ketfazisu_kezeles.html

Órás bácsi Creative Commons License 2019.05.20 0 0 567

Köszi. Van 3 csipeszem, csak vigyázok a terjedés miatt. De akkor ezt meg veszem és ezzel sterilizálok majd. Kösz.

Előzmény: lavanda (566)
lavanda Creative Commons License 2019.05.20 0 0 566

Neomagnol.

Előzmény: Órás bácsi (565)
Órás bácsi Creative Commons License 2019.05.20 0 0 565

Sziasztok.

 

Sajnos az egyik nagylábújjamra össze szedtem én is egy gombát.

Probáltam gyógyszert, ecsetelőt. Semmit nem használtak, azóta olyan mintha át ment volna a szomszédos lábújjamra is.

Most kipróbálok egy kézfertőtlenítőt ami sokaknak bevállt.

 

Lenne még egy olyan kérdésem a körömvágó csipeszt Arcesz segítségével mennyire lehet sterilizálni?

 

Vagy ti mivel szoktátok. Köszi

 

Diótörő Creative Commons License 2019.05.11 0 1 563

Bolti az ecet, talán mintha működne a dolog.

A bürkém mindenesetre bírja, majd ha lenő a gombás köröm, meglátom az eredményt.

Előzmény: forgione1 (562)
forgione1 Creative Commons License 2019.05.10 0 0 562

Kíváncsian várom az almaecet hatását.

 

Milyen almaecet? Bolti vagy házi?

 

Én (más célra) már október óta érlelem az enyém.

Lassan szűrni fogom.

Előzmény: Diótörő (561)
Diótörő Creative Commons License 2019.05.10 0 1 561

Sziasztok ! Többen is írják, hogy cipőt, zoknit fertőtleníteni kell.

Akkor az hogyan lehet, hogy a lábamon az egyik köröm gombás, a mellette lévő ( kétoldalt ) meg nem.

Ott van a szomszédban, össze is érnek és mégsem fertőződik át.

Egy éve kaptam rokontól egy Daktarin nevű ecsetelő folyadékot, valamit mintha javult volna, de annyi idő alatt nem nőtt le a köröm, így voltaképpen maradt.

Most sűrűn ecsetelem almaecettel !!, a száraz, jól felrétegeződött köröm jól beszívja, talán segít. Majd megírom, lehet, hogy csak az ujjamat marja le, de legalább viszi a körmöt is (:-

Divinajan30. Creative Commons License 2019.05.09 0 0 560

Szia olvastam a válaszodat, és megrendeltem a steriliumot gondolom egy vebáruházról beszelünk.

Szerinted a gyógyszert hagyjam abba?

köszi Kati

Előzmény: fliber82 (557)
forgione1 Creative Commons License 2019.05.03 0 0 559

Kérdés milyen gomba.

Pl. a candidát a sav öli, még lúgban jól érzi magát.

Sok gombát viszont a lúg pusztít.

Előzmény: Doctor Morreau (558)
Doctor Morreau Creative Commons License 2019.05.02 0 0 558

Úgy tudtam, hogy a savas közeg öli a gombát - ezért nem javasolják a szappant sem, mert a lúgos kémhatás nem öli a gombát. 

Előzmény: fliber82 (557)
fliber82 Creative Commons License 2019.04.13 0 1 557

Üdv:  Korházi sterilium /neten is lerendelhető!/  áttölt pumpás flakonba. fürdés után napi 1x befuj körömre ,lábujjak közé! Olajos jol beszívódik a burokba fejlődő fertőzésekre is jó, mellesleg évek óta használom tetoválás készítés előtt,. akinek sárgás .szürkés a körme heti 1 szer szódabikarbónás lábáztatás kb 17.20 perc  :lugos öli a gombát és fehéríti a körmöt,. A legfontosabb heti egy alkalom foghagyma a vér tisztításra. 3 gerezd elrágcsálása .,  Másfél hét alatt szép fehér köröm kezd lenölni az ujjakon.- Kezelés megkezdésével éedemes a használt cipöt kimosni, ill ugyanugy szóda bikarbóna porral belüll beszorni és álni hagyni,. az eggig használt zoknikat .ujjra cserélni.ill gyenge hipos vizben áztatni,. sterilium durván 3000ft , szódamikarbóna 50 ft 

infekt007 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 556

És mit szólnak a betadinos ecsetelésre napi szinten ? elvileg fertötlenitö, gombaölő sőtv, akár fogklefével picit be is lehet súrólni a fertözött rész alá.

Joasho Creative Commons License 2019.03.27 0 0 555

Tudom ajánlani a Mycosan ecsetelőt, kb 1 év alatt hozott eredményt. Fontos a napi kétszeri ecsetelés és a heti egy reszelés, csak kitartó személynek ajánlott, nem csodaszer.

ksanyi52 Creative Commons License 2019.03.06 0 0 554

Én vettem 3, de szart sem ért. Lehet hogy már azt is hamisították és betiltották?

Előzmény: jetkarcsi (553)
jetkarcsi Creative Commons License 2019.03.06 0 0 553

Üdv mindenkinek. 

Kis segítséget szeretnék kérni a témában.  Az  ONYCOSOLVE spayt keresem. Kb másfél éve sikerült venni a neten. Nagyon jól bevált , de most nem találom sehol sem. A honlapján nem elérhető. Ha van valakinek ötlete rá, nagyon megköszönném. 

Szép napot. 

Vasalodeszka75 Creative Commons License 2019.01.18 0 0 552

Sziasztok!

Mi az első tünete a gombának a körmön?

Es mennyi idő alatt válik nagyon csúnyává?

A körmöm egyik felén van egy érdesebb folt.

Nem látszik, de én érzem.

Illetve nyáron, mikor a Dunában fürödtem es kijöttem a vízből, ott volt egy fehér folt.

Ez az lehet?

formasu5 Creative Commons License 2018.11.10 0 0 550

Nekem azt mondta a doktornő, hogy egy évig kell szedni... Három hónap múlva voltam először nála a szedés kezdete után, és meg sem nézte. Azt mondta, még korai.

gombóc63 Creative Commons License 2018.11.07 0 0 549

Mire lehetett volna rákeresni? Egy csomó ilyen kapszula van, amit heti egyszer kell szedni. Szerencséd volt, a férjem félévig szedte, meg sem mozdult az állapota.

Előzmény: formasu5 (548)
formasu5 Creative Commons License 2018.11.07 0 0 548

Nem akartam gyógyszer nevet kiírni. Rá lehetett volna keresni.
FLUCONER 150 mg.

gombóc63 Creative Commons License 2018.11.02 0 0 547

És mi az a kapszula? Ha valaki ilyen titokzatosan írja le a sikertörténetét azzal nem segít.

Előzmény: formasu5 (546)
formasu5 Creative Commons License 2018.11.02 0 0 546

Sok éves tapasztalatom, hogy az ecsetelők gyakorlatilag semmire sem jók, csak pénzkidobás, és idő pocsékolás! Teafaolaj, ecet, holt tengeri iszap, Exoderil, és a többi ecsetelő talán kismértékben fertőtlenít, de a gombát egyik sem szüntette meg 3 év alatt.
Találtam egy új /nekem új/ bőrgyógyászt, aki ezeket szintén elmondta nekem, de... Felírt egy gyógyszert, /4 darab kapszula van egy dobozban/ amiből hetente egyszer egyet kell szedni, és elképzelhető, hogy akár egy évig. Most fogyott el az első három doboz. A lábamon az egyik nagy ujjam körmén van a gomba. Három hónapja talán a háromnegyedéig látszott az elszíneződés, és most kb. a felénél van. A köröm talán egy mm-t nő havonta, ezért kellhet a max. egy év, hogy lenőjön... Amíg nem szűnik meg a gomba, addig kell szedni. Talán érthető voltam.

forgione1 Creative Commons License 2018.10.14 0 0 545

Annak a legjobb, aki eladja.

 

Inkább cukrosoknak való a nehezen gyógyuló sebek miatt.

Előzmény: Kornelinka (544)
Kornelinka Creative Commons License 2018.10.14 0 0 544

Ezüst zoknival mik a tapasztalatok?

gombóc63 Creative Commons License 2018.09.13 0 0 543

Köszönöm szépen, nem reszeli továbbra sem és most ecettel próbálkozik. Tenyésztés? Inkább nem mesélem el mi volt a bőrgyógyászaton:-((( Grapefruit csepp is megvolt már. Meglátjuk mi lesz az ecettel.

Előzmény: Szeszi50 (541)
Szeszi50 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 542

Azért nem reszelünk mert tovább visszük a fertőzést, ha reszelni akarod mert megvastagodott a körme külön reszelőt hasznaljon ehhez a körméhez és fertőtlenítés mindig.

Szódabikarbónas áztatas is nagyon hatásos.

Előzmény: gombóc63 (539)
Szeszi50 Creative Commons License 2018.09.12 0 0 541

Szia, gombás körmöt sohasem reszelünk ez alapszabály. Jól tetted, hogy nem reszelted.

Nem mindenkinek jó a teafa olaj. Próbáld ki a grapefruit cseppeket. Illetve diolevél főzetben áztatatni a lábát tehetsz hozzá egy kanál almaecetet vagy sima ecetet is.

A legegyszerűbb az lenne ha elmenne egy tenyésztésre bőrgyógyászhoz, több féle körömgomba van.

A cipőket, zoknikat , ollót mindent fertőtleníteni kell ,mindig!

A morzsalekot kiszedni a köröm alól és mindig levágni az egészséges részig.

 

Előzmény: gombóc63 (539)
Konstansvalue Creative Commons License 2018.08.30 0 0 540

..hiszek ebben, elemi dolgok amik 100 éve bizonyítanak...

Előzmény: Netti 2017 (499)
gombóc63 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 539

Köszönöm szépen, de a férjem makk egészséges, egyáltalán nem fogyaszt sok cukrot és tejterméket, és pont az volt a baj, hogy 2 hónap után inkább romlott a helyzet, nem hogy javult volna. A reszelés ezek szerint hiányzott.

Előzmény: zapar (538)
zapar Creative Commons License 2018.08.30 0 0 538

Mindenképpen érdemes alacsonyan tartani a körmöket és a felületét is a körömleszelővel megdolgozni, majd  fültisztító pálcika segítségével be kell itatni tiszta jó minőségű 100%-os teafaolajjal!

Sajnos sokszor és hosszan elhúzódó probléma a körömgomba, és ha gyenge az immunrendszer vagy esetleg cukorbetegség inzulinrezisztencia is van a hátérben még nehezebb leküzdeni! A fél- egy év sajnos teljesen átlagos, de az első hónapban jól látható eredményeket kellene mutatnia a teafaolajos kezelésnek, ha az a leírtak alapján csinálja valaki!

Ami biztos a cukor és a tejtermékek visszaszorítása elnehezíti a gombák életét, ezért ha képes rá érdemes teljesen elhagyni őket! 

Előzmény: gombóc63 (537)
gombóc63 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 537

A férjem az érintett. Napi kétszer kezelte, higítatlanul. Eszköz nincs, tudtommal nem kell reszelni. 

Előzmény: zapar (536)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!