Keresés

Részletes keresés

bloody rain Creative Commons License 2009.12.01 0 0 287
Nem, én nem mondtam olyat, hogy nincs test a túlvilágon. Én nem tudom.
Az viszont érdekes kérdés, hogy mi a "túlvilág", hol van vagy hol lesz. Amikor feltámadunk akkor az már a túlvilág, vagy még ez, vagy nincs is különbség köztük, csak ami addig evilág volt, aztán túlvilág lesz.
Van is topik róla:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9126614&la=47436515
Előzmény: Reni 9 (284)
bloody rain Creative Commons License 2009.12.01 0 0 286
Röhöngni bármin lehet.
Előzmény: Törölt nick (285)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.01 0 0 285
csak feltételezés volt!

Amúgy, hogy egyeseknek milyen problémái vannak? Minek ez a kérdés egyáltalán, ha nincs ott sex, akkor a topiknyitó itt marad inkább? Ezért érdeklödik? És ki mondta, hogy van egyáltalán túlvilág? Ezen a témán csak röhögni lehet, hiányozni fog neki a "túlvilágon"? Fél odakerülni? Komoly fikozófiai kérdés? HAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHAA
Előzmény: bloody rain (274)
Reni 9 Creative Commons License 2009.12.01 0 0 284
Akkor ez is egyfajta reinkarnáció ? Eddig ebben a formában nem gondoltam rá, de ahogy leírtad, tisztára úgy hangzik. Mindenesetre ha újra születünk, akkor az már nem a túlvilágon lesz. Tehát újra lesz testünk. A túlvilágon a te olvasatodban sincs test, tehát nincs szex, csak amikor feltámadunk.
Előzmény: bloody rain (283)
bloody rain Creative Commons License 2009.12.01 0 0 283
Ha jól emlékszem az emberek támadnak csak föl, úgynevezett romolhatatlan testben ... a sánták sántulás nélkül ...stb. Aki az úrnak kedves az megy a menyországba, aki útálatos az a pokolba, a közbülsők pedig (akik langyosak) a purgatóriumba. A birkákról nem szól a KK (az "Isten báránya" kifejezést nem ide érti - az szimbolikus)
Aki katolikus az hiszi ezt. Ha nem hiszed, akkor nem vagy katolikus, esetleg tévelygő katolikus vagy.
Előzmény: Hy (281)
Hy Creative Commons License 2009.11.30 0 0 282

Sámli lemaratttt:

:o)

Előzmény: Hy (281)
Hy Creative Commons License 2009.11.30 0 0 281

1. Igen: Teli van a t.köm.

2. Milyen testben?

A rántottcsirke, és a bécsiszelet, nomeg a birkapörkölt is föltámad?

Előzmény: bloody rain (277)
Reni 9 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 280
OK ! Nekem sincs nagy esélyem a protekciós helyre kerülni. :-)
Előzmény: bloody rain (279)
bloody rain Creative Commons License 2009.11.30 0 0 279
A pokolban keress! Alagsor, második ajtó.
Előzmény: Reni 9 (278)
Reni 9 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 278
Majd szólj, megnézlek! :-))
Előzmény: bloody rain (277)
bloody rain Creative Commons License 2009.11.30 0 0 277
1. Na ezt (nincs szex test nékül) meg honnan veszed ? Van rá ige?
2. Másrészt ha a holtak testben támadnak fel (katolikus katekizmus!), akkor szó sincs testnélküliségről - azaz a KK szerint lehetséges.
Előzmény: Reni 9 (275)
Reni 9 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 275
Test nélkül nincs szex. Ez az egyik amit nehéz elfogadnunk , hogyha van is túlvilág, akkor nem tehetünk meg majd olyan dolgokat, ami a testhez köt.
bloody rain Creative Commons License 2009.11.30 0 0 274
??? .. miért, a túlvilágon légüres tér van?
Előzmény: Törölt nick (271)
msmks Creative Commons License 2009.11.30 0 0 273
elsőre viccesnek tűnő ám valójában mély filozófiai feltevést hordozó kérdés. :-)
Előzmény: Törölt nick (271)
Hy Creative Commons License 2009.11.30 0 0 272
Nomen est Omen!
Előzmény: Törölt nick (271)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.30 0 0 271
Biztos. Nagyszüleim 80 év körülien haltak meg, most mi a fenét csinálnának ott, ha nem azt. Kapálni már itt nem birtak, kicsit szeninlisek voltak, de a sex az még biztos ment nekik. Aztán azóta biztos ezzel töltik mindennapjaikat. Amúgy az esetlen légüres térben talán könnyebb is nekik, nem olyan megeröltetö.

Amúgy a topik nyitóját megkérdezném, hogy ezt viccnek szánta, vagy gond van az emeleten?
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.30 0 0 270
Természetesen van. Szép hurikkal.
prophet1 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 269

Örülök, hogy ezt így látatlanban ilyen határoottan ki mered jelenteni. Csak azt kívánom, hogy téged is ugyanazzal a mércével mérjen meg az Úr, amivel te mértél engem!

 

Kedves Barátom! "Látatlanban" ugyan, de nem "olvasatlan"-ban. "A szív teljességéből szól - azaz: "ír" - a száj - azaz: a kéz.

Úgy legyen.

Előzmény: Ábtahám (260)
stor Creative Commons License 2009.11.29 0 0 268
"A hűségnek nagyon sok köze van a boldogsághoz!"

Például? Sorold. Tudod is, vagy csak azért vagy hűséges (ha az vagy), mert ez van neked leírva?

"Annak csak örülhetsz, hogy hűséges vagy a párodhoz! Helyesen cselekszel. Külön öröm, hogy nem holmi parancsokhoz való ragaszkodás miatt, hanem csak úgy - hogy azt ne mondjam, úri kedved szerint."

Nem "csak úgy". Én tudom is, miért vagyok hűséges.

"De azért a parancsolat nem kíván rosszat, ugye, belátod?"

Nem érdekes, mit takar, az viszont igen, hogy ha rosszat kívánna, akkor is követnéd-e? Tudnád-e, mikor és miért rossz, ha az?
Előzmény: Ábtahám (261)
Hy Creative Commons License 2009.11.28 0 0 267

Már az 1*ű füldi testtel szeretkezés is gondot okoz a zűrben, pedig ott még megvan a kézzel fogható "kilincs" az ajtón!

http://www.sfportal.hu/sex-in-space-forro-es-nedves-szex-az-urben-3627.scifi

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.28 0 0 266

Jó, csak benned láttam valami nyíltságot.

A franc tudja, meglátjuk.:)

Előzmény: bloody rain (265)
bloody rain Creative Commons License 2009.11.28 0 0 265
Ezekre a kérdésekre nem tudok választ adni, hiszen még sosem voltam asztráltestileg, csak testileg. Menyben sem voltam és nem tudom vannak-e nemi szerveik az ott lakóknak. Ezért kérdés a kérdés. Talán valami menylakót kéne kérdezni erről. Mindenesetre a katolikus katekizmus azt állítja, hogy a holtak testben fognak feltámadni.
Előzmény: Törölt nick (263)
dr.Akula úr Creative Commons License 2009.11.28 0 0 264
Ilyenkor az óvónéni odalép a kisokoshoz, és megsimogatva buksiját fülébe súgja: "nincs".
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.28 0 0 263

Biztos mindent szabályoznak ától cettig.

Szigorúan és dogmatikailag, mi ajánlott, üdvös és mitől kárhozol el.:)

A homoszex nem érdekel, elvileg sem.

Ellenben, szerinted, lehet szexualizálni, nem hús-vér testben, mintegy asztráltestileg?

Ott mintha nem volnának már nemi szervek. Akkor a szexualizáció is elvi, feloldozás meg általános boldogság értelemben vagy a franc tudja.:))

 

Előzmény: bloody rain (262)
bloody rain Creative Commons License 2009.11.28 0 0 262
Na és a menyországról mit írnak a keresztény szentírások? Van-e szex? Tilos, választható, vagy kötelező? Tiltott, tűrt vagy támogatott? Na és a homoszex?
Ábtahám Creative Commons License 2009.11.28 0 0 261

"Mi köze a hűségnek a boldogsághoz?
Ezek a "parancsolatok" gyakorlatilag fabatkát sem érnek. Persze a páromat nem csalnám meg, de nem holmi parancsolatok miatt."

 

A hűségnek nagyon sok köze van a boldogsághoz!

 

Annak csak örülhetsz, hogy hűséges vagy a párodhoz! Helyesen cselekszel. Külön öröm, hogy nem holmi parancsokhoz való ragaszkodás miatt, hanem csak úgy - hogy azt ne mondjam, úri kedved szerint.

 

De azért a parancsolat nem kíván rosszat, ugye, belátod?

 

Előzmény: stor (256)
Ábtahám Creative Commons License 2009.11.28 0 0 260
Örülök, hogy ezt így látatlanban ilyen határoottan ki mered jelenteni. Csak azt kívánom, hogy téged is ugyanazzal a mércével mérjen meg az Úr, amivel te mértél engem!
Előzmény: prophet1 (258)
Hy Creative Commons License 2009.11.28 0 0 259

Egy régi ismerősömnek anno 6 nőtől 8 gyereke volt.

Megkérdeztem, te hülye vagy?

Válasza:

"Nem. Szeretem a változatosságot. Nejemtől a másodikra ikreket kaptam, azután elhagyott a lakásért. Bosszúból jött sorra akárki. Ők a hülyék, nem védekeztek. Nekem meg így is, úgy is elvitték a fél fizetésemet, többet meg nem lehet. Hát akkor, hagy marakodjanak a bü.. q...k!"

 

Mi nejemmel 32 éve vagyunk együtt. Boldogan, szeretetben, mindenféle parancsolatok nélkül...

Előzmény: stor (256)
prophet1 Creative Commons License 2009.11.28 0 0 258

Ugyan. Csak reszketeg kezeimmel elírtam a nicknevet, amikor azt kellett adnom magamnak. Tudod, az "r" és a "t" egymás mellett van...

 

Csak akik "hitből élnek, azok Ábrahám fiai" - ahogy a Biblia mondja. Rólad meg egyértelműen kiderül, hogy nem élsz az Ábrahám hitéből.

Előzmény: Ábtahám (247)
nembántoksenkit Creative Commons License 2009.11.28 0 0 257
Szerintem itt műveld, mert odaát nem biztos, hogy lesz rá módod ! Igaz - valószínűleg késztetésed sem lesz rá, úgyhogy hiányérzeted sem lesz. lehet, hogy lesz helyette jobb - ki tudja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!