Keresés

Részletes keresés

judit1975 Creative Commons License 2008.05.16 0 0 79966
Rill!
Megtaláltam: Dr. Petrányi Gyula (nem M.o.-on él)
Bobka írt róla.
judit1975 Creative Commons License 2008.05.16 0 0 79965
Cunimazsi!

Akkor nem hiszem, hogy láttalak, mert mi 1/4 9-re értünk be, jó sokat álltunk sorban. Jóval mögöttem állt egy lány, aki gyanúsan Te voltál, de mivel tudtam, hogy fél 8-ra mentél, inkább nem szólítottam le. :-) De akkor jobb is, mert nem Te voltál. :-)))


Rill!

Ezt el sem hiszem. Én totál arra számítottam, hogy jól lemegy az inzulin. Nem értem, a met semmire nem volt jó?????? Ráadásul az pont diabéteszre van, és annak ellenére a cukrod is fölment? Most már be vagyok t...va, hogy milyen lesz az enyém. Annyira bíztam, hogy most neked jó lesz, és akkor nekem sincs félni valóm. Mondott vmit a doktornő, hogy mitől lehet? Miért nem hatott a gyógyszer?
Pedig mozogsz is, meg tartod a diétát. Nagyon sajnálom. Megértem, hogy elkeseredtél, de bízzunk benne, hogy a másik gyógyszer jó lesz, és mellékhatásai sem lesznek.
Nem akarsz megkeresni még egy dokit ezzel? Azt hiszem Moha írta (de lehet, h. vki más), hogy ő megkeresett egy dokit, aki ennek a nagyágyúja. Visszakéne keresni a nevére. Érdemes lenne, nem?
Én június 5-én megyek vissza kontroll vérvételre. Tegnap amíg vártam a háziorvosomnál a beutalóra, ment a tv, és egy doki beszélt a diétáról. Ő napi 3 étkezést javasolt, azt mondta, hogy nem jó a többször keveset, mert akkor a szervezet nem kezdi el bontani a zsírt. Addig nem indul be, amíg inzulin van a szervezetben. A dr. nő teljesen mást mondott. Kinek higgyen az ember???
Előzmény: rill (79962)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.16 0 0 79964

Cunimazsi!

Igen az én fiam már másodikas, 2005-ben is voltam lombikon és akkor azt a taktikát vetettük be, hogy a derekam miatt kell feküdnöm, megkértem dolgokra, hogy éreztessem milyen fontos az ő segítsége és dicséretben részesítettem így a büszkesége felülmúlta az anyai kisajátítását.

A szurizás hatásához sok drukk!!!

Rana!

Ne szégelld, hogy elérzékenyült, mindenkinek a saját fájdalma a legnagyobb, de jó érzés, hogy pl.: itt a topikon vannak hozzánk hasonlók, akik valóban átérzik mit is kell átélnünk, jó hogy erősítenek a gyengébb időszakunkban. Minden kudarc erősít! Engem is sok ért a 10 éves lombikozás alatt, de mivel mindíg talpra álltam és továbbmentem lett eredménye: A Fiam!!!! Neked is kívánom, hogy sikerüljön!!!

Rill!

Sajnálom, hogy nem lettek jók az értékek, de ez kezelhető és most jót is fog tenni egy kis környezetváltozás!

Móka!

Mennek a drukkok és várom, hogy ma mi volt az UH-n!!!

Mindeninek nagy kitartást kívánok!!!

Előzmény: cunimazsi (79961)
rill Creative Commons License 2008.05.16 0 0 79963
Cunimazsi, akkor neked is mennek a drukkok, jó szurizgatást! Kíváncsi vagyok, a gyerkőc magában mit gondolhat, mi történik körülötte! Biztosan érzékeli, hogy van valami, mert a gyerekeknek kivételesen jó radarjuk van!
Előzmény: cunimazsi (79961)
rill Creative Commons License 2008.05.16 0 0 79962

sziasztok, megjöttem.

 

Rana, én is csak azt tudom mondani, amit az előttem szólók: hogy bízz abban az egy csöppségben, nekem van olyan ismerősöm, akinek 1 petesejtje lett és azóta anyuka!

 

Judit, köszi az érdeklődést, sajnos csupa rossz hírem van. Ilyen rossz még soha nem volt az eredményem (inzulin:149,5, cukor:11,5) A dokinő kimondta, hogy ez így konkrétan diabétesz. Kaptam új gyógyszert /Avandamet/, 4 hét múlva megyek újra, addig szigorú diéta és sok mozgás. Majdnem elbőgtem magam, eléggé el vagyok keseredve, hiszen lóadagnyi gyógyszert szedtem, rosszul is voltam rendesen, és duplájára nőtt az értékem.Pedig amióta kitavaszodott, a mozgás is jobban ment.

 

Kedden indulunk Spo.-ba, ott aztán érdekes lesz a diétám, de remélem ügyes leszek.

 

Valahogy olyan érzésem van, hogy minél több vizsgálaton vagyok túl, annál több a bajom.

 

Judit, nem semmi, hogy felturbóztad a párodat! :)) Mi is szedtük a macát hónapokig, de nálunk semmi változás nem volt. Bár nálunk a spontánra esély sincs.

 

A házasélet-témához annyit tudok hozzászólni, hogy mi nem is tudtuk, hogy friss anyagból történik a lombik, azt hittük, a régiekkel dolgoznak, szóval jól meglepődött szegény férjem, mikor elküldték a szobába. Így aztán nem is emlékszem, hogy voltak köztünk a dolgok, de szerintem mi sem lehettünk valami aktívak,mert nekem iszonyatosan fájtak a petefészkeim a majdnem túlstimu miatt. A megtermékenyüléssel mégsem volt gond.

 

 

cunimazsi Creative Commons License 2008.05.16 0 0 79961
Sziasztok lányok
Tegnap voltam a BMC-ben, sajnos a túl hosszú sorba kellett beállnom, és bár fél 8-ra már ott voltam, azon idegeskedtem, hogy 9-re végezzek a vérvétellel.... Még szerencse hogy volt nálam jó könyv, meg egy jó órát telefonálással töltöttem, így viszonylag gyorsan ment az idő, de így is délre végeztem. Egyébként minden oké, és vasárnap kezdjük a szurikat, jövő hét pénteken kell csak visszamennem, megfűztem hogy minél kevesebbszer, hogy ne kelljen emiatt szabit kivennem.

Móka
Sokat gondoltam rád szerdán, szerintem ne csüggedj, mert tényleg a minőség a lényeg. Mikor kell menned legközelebb, és mikorra várható a leszívás?

Rita
iwiw-en én nem vagyok rajta, mert otthon nincs időm ezzel foglalkozni, a férjem van fenn, és az ő kódjával barangoltam idáig, de sajnos előző héten letiltották a munkahelyemen, így nem tudom mikor tudok megint felmenni. Endzsi ismerősei között találod őt meg a V betűnél (ő nyomdász) és Budapest. Neked a gyermeked ha jól tudom már iskolás, így gondolom ő már kagylózik is, azért is ilyen tájékozott. Az enyémnek fogalma nincs róla mi történik, csak érzi hogy valami más, mert szerintem radarjai vannak. Olyankor ő is feszültebb, nem érti miért nem ugrálhat a hátamról, miért nem veszem fel mikor amúgy meg kergetem egy pusziért és állandóan ölelgetném.... Az egyik beültetés után tiszta dilis volt emiatt, és olyan érdekes hogy mikor volt az eredményhirdetés, gondolom felszabadultam (bár az eredmény lehangoló volt), és mikor mentem érte az oviba, láthatta hogy vége a zűrös időszaknak, mert azzal fogadott hogy nagyon szeret! Biztos hogy érzik ha valami változás van. Az egy hét távollét nem lesz gond, mert nyáron ha bezár az ovi, vagy ha beteg, szokott nagyszülőknél lenni, anyukámnál meg különösen szeret, mert ott agyon van kényeztetve.

Judit
Sajna én nem tudtalak megnézni az iwiw-en, mert mint írtam, a munkahelyemen nem működik, otthon meg nem volt időm, csak azt lestem hogy engem nem les-e valaki. Egy fekete-fehér ruhás csajszit majdnem leszólítottam, de végül ezek szerint jobb hogy nem tettem. Én egyébként farmerszoknyába voltam, és mogyorószínű kardigánban, olyasmi szinű klumpában, és barna táskával. Kb. a fejem olyan mint az iwiw-en

eby
nagy-nagy gratula az UH-hoz, nagyon jó érzés meghallani a pici szívét. És nagyon megnyugtató is.

Endzsi
Én a W-nek pénzt most a leszívás után és a beülti között fogok adni, valszeg egy 10-est, a biológusnak én még csak egyszer adtam, de nem tudom hogy most fogok-e, ha igen max 5000 Ft-ot.
dtamika Creative Commons License 2008.05.16 0 0 79960
Jaj, de jó, hogy emlékszel rám!!
Igen, a Kaáliban lesz és a jövő héten...
Előzmény: =***= (79944)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79959
Ja, az orvos erősen buzdított egy mai kis hancúrra, hátha elbújt előle egy huncut kis pete valahol! Csodák tényleg vannak!!!!!! Na, megyek is!   ;)))
Előzmény: Móka70 (79942)
mégleány Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79958
szexhez csak annyit, hogy 2-3 nap szünet jobbá teszi, de több már rontja a helyzetet...
és rossz spermaképnél kimondottan szólnak hány napig kell önmegtartóztatás...
Rana75 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79957
:)
Előzmény: judit1975 (79954)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79956

Meg meg is ríkattál.... :) Mostanában amúgy is mindenen elbőgöm magam, biztos ez a rengeteg hormon teszi.... Mindig csak panaszkodom, meg szerencsétlennek érzem magam, aztán csak szégyenkezem, amikor látom, hogy más sokkal erősebb, akinek több oka lenne elkeseredni. Irigylem őket (titeket)!!!!

Előzmény: Törölt nick (79952)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79955
Rill!

Inzulin eredmény??????????????
judit1975 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79954
Rana!

Nyugi!
Persze, hogy a legéletrevalóbbat választják ki. A spontán teherbeesésnél van nagyobb jelentősége!

Alma!
Remény mindig van! Az hal meg utoljára! :-) Bár ha belegondolok, hogy lassan 5 éve próbálkozunk, 4 lombikon túl vagyunk......de hát mindig vannak csodák. :-)
Előzmény: Törölt nick (79953)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79953
Judit :)
Jó lenne, ha rendbe jönnétek és a heti 3 randikkal kéne próbálkoznotok. :))) Olyan jó nektek, hogy van még remény a természetes dolgokhoz. Kicsit kellemesebb. :DDD
Előzmény: judit1975 (79949)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79952
Rana :)
Nyugi! Minden rendben lesz! Hahó!
Az előbb is akartam írni: nem TE tehetsz róla!
Semmiről sem!
Valamiért az élet ezeket a próbákat elénk állította. Ezekből csak tanulunk és erősebbek leszünk!
Az elmúlt négy évben csapás ért, csapás után. Megerősödve, jobb házassággal, rengeteg barátot szerezve jöttem ki belőle. Igazán felnőtté váltam. Megváltozott az egész életszemléletem, értékrendem.
Remélem megnyugtattalak egy kicsit.
Előzmény: Rana75 (79950)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79951
Háááát lányok!
Hogy tőletek mindig tanul az ember! :))
Szerintem mi hetekig nem kexeltük a beülti előtt,utána meg pláne.Ha ezt az uram megtudja... :-))
Rana75 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79950
Nem mintha nálunk túl virgoncak lennének, sajna..... Na, jól felidegesítettem magam, hogy most meg az a szegény petike ezért marad egyedül, mert sok szünett tartottunk????????? Eddig azt hittem, kiválasztják a legéletrevalóbb katonákat, és azokat eresztik rá a kislányra... NYUGTASSATOK MEG!  :SSSSS
Előzmény: Törölt nick (79946)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79949
Nem jó a sok szünet a szexben, a Zita West féle könyvben is úgy magyarázza, hogy ha túl sokan vannak a villamoson, zsúfoltság van, és hullanak az emberewk. :-))) Állítólag a hímivarsejtek is. Plusz múltkor a férjemnek azt mondta az andrológus, hogy heti 3x ideális....
Előzmény: Törölt nick (79947)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79948
Izgalmas pörgös egy hét következik. :)
Mindenkinek nagyon szorítok!
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79947
Móka
Nem mertem, a tüszőrepi miatt én sem. Ezért is leszúrtak, hogy legyünk együtt. :DDD Nem egészséges. :))
Előzmény: Móka70 (79942)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79946
Nekünk beszóltak, hogy nehogy egy hetes anyagot vigyünk. :DDD
Lassúk a srácok, azt hiszem azért baj.
Előzmény: Rana75 (79943)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79945
Szia Judit!
Nem tudom mennyire sűrűn fordul elő, hogy 1 óra múlva önmagának jelentős részét kinyírja a sperma. Már találkoztam hasonszőrű párral a BMCben. Valami olyasmi, hogy egy olyan + hormont termel, ami kinyírja. Nem értettem kristály tisztán.
ICSIvel megoldott, hisz rögtön a leszíváskor leadja, beszúrják.
Tartunk szüneteket. Minek szedje lombik után? Február közepéig szedte a C és E vitamint nagy dózisban és a héten kezdte el újra, hogy nyár végére felturbózzuk. :)
Köszi, megnéztem booklinen a könyvet. :)

Előzmény: judit1975 (79931)
=***= Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79944
Neked mikor lesz a következő? Itthon?
Gondolok Rád!!!
Előzmény: dtamika (79919)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79943
Házasélet stimu alatt végig lehet, kivéve az "anyagleadás" előtti 2 napban, a dokim szerint. De mi azért kihagytunk 4 napot előtte , mert a spermavizsgálat előtt meg annyival nem szabadott (a tüszőrepedés miatt én is aggódtam). Gondolom, a több szünet nem ronthat a minőségen, csak a kevesebb. (vagy pont ezt rontottuk el? Ezt már sosem tudom meg.) Szerintem a sok (nem túl sok) fehérje sosem árt, az egészséges. Bár lehet, hogy nem én vagyok a legjobb tanácsadó, lásd az eredményt. :(  Cickafarkfű teát is csak 2 napig ittam.
Előzmény: Móka70 (79942)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79942

Köszi szépen, megnézlek priviben, és hívlak holnap, ha kiderül, kell-e még utánpótlás...Mit gondolsz, lehet akár ami neked maradt 112 egység/db?? Hű, de jó lenne....

 

Rita, Rana nagyon-nagyon szorítok! Siker legyen az R betűseknek!!

 

Még egy pironkodó kérdés: stimu alatt lehet "házasélet"?  Vagy nem tanácsos a váratlan tüszirepi miatt....

A méhpempőt, fehérjét csak a leszívás után kell nyomatni, vagy akár stimu alatt is?

Így felejtek január óta.....

Előzmény: Shannah (79940)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79941

Lányok! Köszi, hogy gondoltok rám, holnap kiderül! :S

 

Shannah Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79940

Móka,

két bontott gonal-t találtam, mindkettőben nagyon kevéske maradt, de hátha Neked pont ennyire lesz szükséged! Priviben mindjárt írom a telcsószámom, hívj holnap, ha jönnél értük! Délig biztosan bent leszek, de talán még egy kicsit tovább is :-)

Sok sok drukk holnapra!!!!!! ++++++++

Shannah Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79939

Alma,

nagyon köszi!

És a drukkokat is :-)

Előzmény: Törölt nick (79927)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79938

Móka!

Holnapra jó kíreket és mind a 4 tüszinek szép petesejtet kívánok!!!

Rana!

Szorítok annak az egynek, hogy szépen megtermékenyüljön és osztódjon!!!

Előzmény: Móka70 (79936)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.15 0 0 79937
Hát persze,hogy maradtak és szép kövérek! :-))
Előzmény: Móka70 (79936)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!