Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80128
Sziasztok!
Ne haragudjatok, sok a melóm olvasni van csak szinte időm.

Rill: jó nyaralást kívánok! Érezzétek jól magatokat! :)

Móka: Elbújtak a kis huncutok? Holnap gondolok rád! Dokibácsim mindig mondja, hogy nem a mennyiség, hanem a minőség számít! Hajrá, hajrá.

Sunny: TSH mutatja, hogy a pajzsmirigyed rendben van e. Sajnos látom neked gondod van. Nem küldtek tovább? Szakorvos behívott izotóp laborba ahol vért vesznek. Ilyenkor a T3 és a T4et is nézik, nem "csak" a TSHt. Bővebben a pajzsmirigyről link: http://www.lombikbaba.civil.co.hu/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=276
Beutaló kell hozzá, kérj a háziorvosodtól, ha a nőgyógyászod nem ad. Ajánlottak egy jó doktornőt, megadjam az elérhetőségeit?
Szót fogadtam, tegnap óta szed C vitamint is. :)

Rókakölyök remélem már otthon vagytok. :)

Cumnimazsi: hívd fel Wt (BMCs W?, akkor pláne.) Long protokollod van? Antagonistám volt, ott nem volt gondom.

Folyt. köv.
Előzmény: sunny22 (80076)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80127

Cunimazsi

Köszönöm szépen! :-)
A stimuk alatt mindig olyan "könnyű" optimistának lenni, de beültetés után, amikor már semmit nem tudsz tenni, irányítani, valahogy rémisztő a kiszolgáltatottság...
És olyan rossz érzés, hogy annnnnnnyira szeretném, de többet nem tudunk tenni, csak várok.... várok..... és hát általában a nagy semmire várok.... :-(
VISZONT!
Az mindig nagyonnagyon pozitívan hat rám, ha lombikos kismamival "találkozom", mert az hihetetlenül sok erőt ad a reménykedéshez, és akkor már én is jobban elhiszem,
hogy nekem is sikerülhet!!!!!!!!!!!!!!

Szóval, nagyon köszönöm a kedves szavakat Neked is, és Mégleánynak is!!!!!
És persze együtt örülök veletek, hogy ott csücsül valaki a pocakotokban!!!! :-)

Jenny
Előzmény: cunimazsi (80122)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80126

Cunimazsi!

Igen, teljesen magánúton. Az ember csak agyal a dolgokon, az maga a csoda ha sikerül.

Jenny!

Neked tényleg nem kellene aggódnod még, a 3 nagyon jó, nekem is három van, de ebből egy volt igazán szedrecske, a második kissé lemaradt, a harmadik meg még jobban.

 

Előzmény: cunimazsi (80122)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80125
Jenny! Neked mikor volt a beülti?? Nekem eddig nagyon fájt a hasam meg a mellem (de már a stimu alatt is, úgyhogy sajnos ez nem a kapaszkodó picinek a jele). Ennek eddig nem örültem, de ahogy ritkulnak ezek a tünetek, már egyre jobban aggódom, hogy nincs már ott, ahol lennie kellene. Nehéz ez, bizony, de azért én is szugerálom, hogy legyen erős! :)
Előzmény: jenny30 (80121)
mégleány Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80124
cunimazsi, én is berohantam akkor W-hez, mert halálra aggódtam magam miatta... :) de a dokinak volt igaza, szinte aznap meg is szűnt...
hajrá, szorítok!
Előzmény: cunimazsi (80122)
mégleány Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80123
Jenny,
teljesen normális, hogy aggódsz!És folyamatosan kételkedtem :) De minden egyes alkalommal erősebben koncentráltam arra, hogy muszáj, hogy sikerüljön! Valóban rosszabb, hogy nem érzünk semmit, de nekem sem voltak tünetek. És persze, hogy vannak, akik állítják, hogy rögtön érezték, már amikor teherbe estek...aha na persze, az emberi képzelet csodákra képes :))) És az ilyen nagyon okos barátnőket meg gyorsan rázd le! Nem kell, hogy a tapintatlanságukkal felzaklassanak és összekavarjanak!
Én is volt, hogy az elő hetekben elsírtam magam, ha kismamát láttam, mondván, hogy én nem vagyok az és ki tudja mikor leszek, de a férjem végig öntötte belém az optimizmust...nehéz, de muszáj!
Igaz én könnyen beszélek, nekünk ez az első lombikunk volt...össz-vissz 4 hónapot töltöttünk konzitól elbocsátásig a BMC-ben...úgyhogy nagy szerencsénk van...lekopogom...
kitartás!!!!
Előzmény: jenny30 (80121)
cunimazsi Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80122
Jenny
Bár nem nekem írtad, és írtam már erről a héten, de az egyetlen sikeres beültetésemnél én sem éreztem semmit. Még mellfeszülést sem!!! Ahányan vagyunk, annyi féle tünetben mutatkozik meg. Nekem még hányingerem sem nagyon volt, gyakorlatilag a 18. hétig csak onnan tudtam hogy ott van, amikor mondták, mert ráadásul még véreztem is!!! Ugyhogy ne parázz, és nagyon szurkolok!

Rita neked is nagyon szurkolok, de most kellene neked amúgy is vérvételre menned, vagy magánúton intézed?

Mégleány
Nagyon megnyugtattál vérzésügyileg, és azóta beszéltem W-vel is, és mikor közöltem hogy a 11. napomon vagyok és még mindíg vérzek, közölte hogy nem a 11. hanem a 3. napon vagyok, mert nekem most nincs saját ciklusom, csak amit ő csinál!!! Elég pénteken mennem vérvétel + UH-ra, kíváncsi leszek:
Nagyon örülök hogy nálad minden rendben, és lassan betöltöd a bűvös 12 hetet!!!
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80121

Mégleány

Aranyos vagy, köszönöm a bíztatást!!
Csak tudod, olyan nehéz beleélni magam, amikor eddig csak kudarc ért.
Meg az is rásegít az agyalásra, hogy az egyik barátnőm a tavalyi lombiknál 2 naponta felhívott, hogy na érzek-e már valamit, mert ő már teherbeesése másnapján hányt, meg fájtak a mellei....
Annyira bennem van, hogy akkor ennek biztosan így kell lennie, és mivel én az égvilágon semmit nem érzek.... nehéz elhinni, hogy odabent történik valami csoda.
Mérges is vagyok magamra emiatt!
Azért szoktam nekik mondani, hogy légyszi kapaszkodjatok, mert már annyira várunk titeket! :-)
Tegnap meg neveket böngésztem itt a neten, mert fiúnevünk még nincsen..
Szóval, próbálkozom én! Tényleg!
Te soha egy percre sem kételkedtél??? Neked hányadik próbálkozásod volt ez?
Ha tudsz valami tutti tippet, szívesen veszem!

Puszi!

Jenny
Előzmény: mégleány (80118)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80120
Rita
igen, én is 5 naposan kaptam vissza 3 blasztócskát.
De jó lenne, ha legalább 1 közülük még mindig itt lapulna a pocakban.... :-)

Előzmény: rita0130 (80116)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80119

R.kölyök!

Tudom, hogy könnyű mondani, de szerintem most tojd le a munkatársakat!!! Én is összevesztem a főnökömmel (nekem elég bonyolult a "munkaviszonyom"), de NEM ÉRDEKEL!!!! Koncentrálj a fagyikákra minden pozitív erőddel!!! Drukkolok! :)

Előzmény: Rókakölyök (80104)
mégleány Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80118
Jenny! Nekem sem volt semmi jele a terhességnek, immár 12 hete :)
úgyhogy csak semmi kombinálás!!! Ha magamra hallgatok, már az elején feladom, de hál'istennek a férjemre hallgattam :) és ő teljesen biztos volt a sikerben :)))) és tessék, igaza lett!
Most a nyugalom, a pozitív gondolatok és a nem kombinálás a legfontosabb!!!
Ha már most feladod, azt megérzik a kis babócák!!! És akkor ők is feladják...
szóval csak bízni kell! És ha ennek ellenére nem sikerül, akkor elmondhatod, hogy nem rajtad múlt!!!!!! A természetet végzi a dolgát...
Előzmény: jenny30 (80109)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80117
Drukk Neked péntekre, jövő péntekre meg még több!!!!
Előzmény: Rókakölyök (80114)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80116
Te is 5 naposan kaptad vissza ugye? Mennyit?
Előzmény: jenny30 (80115)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80115
Rita
én nem kaptam Ovitrell-t, mert 10 petesejtem volt, és én úgy tudom, inkább azok kapják, akinek ennél kevesebb volt...
Igaza van Rókicának, a görcsölgetés inkább jó jel, mint rossz!!!! Drukk-drukk!

Rókakölyök
Köszönöm a drukkot, viszont kívánom neked és a fagyirókicáknak!!! :-)

Nekem idén lettek először fagyikáim, én sem ismerem az eljárást.
Majd megírod, hogy mi volt?

Jenny
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80114
Csak jövő héten pénteken mehetek értük. (most pénteken lesz még egy uh)
Előzmény: rita0130 (80113)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80113

Mikolr mész a fagyibabákért?

Amikor nekem volt a beültim pár órával a beülti előtt mentek a fagyóba az embriókért azoknak, akik fagyasztottat kaptak. Van garatspray-ben Mebucain próbáld ki és gyógyulj meg!!!!

Előzmény: Rókakölyök (80111)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80112

Csakhogy én kapok HCG-t szuriba, tehát úgy v.ok, hogy már nem is tudom hogy vagyok.....

Jenny Te is kapsz szurit? heti fél Ovitrellt?

Előzmény: Rókakölyök (80110)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80111

Jenny, Rita,

nagyon-nagyon szorítok!!!

 

Shannah,

Köszi, kifekszem ezt a torok-fájós nyavalyát, erőt gyűjtök aztán jöhetnek vissza a Fagyi Rókák!!:-)

Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80110

Rita,

 

Képzeld nekem múltkor a doki azt mondta, hogy ha fájdogál - mintha megjönne- az külön jó is, mert beindul a HCg termelés, nehogy megijedjek tőle. Utána az asszisztens nő is többször elmondta telefonon. Ettől szerintem ne tarts. Ne gondolj rosszra, csak jóra!!Képzeld el a pocidban ahogy a béta HCg hormon testecskék termelődnek és mennek segíteni a megtapadásban!:-)))

Előzmény: rita0130 (80107)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80109
Rita,
én hótra nem érzek semmit... :-(
Se mellfeszülés, se hajfájás, se szukálódás, se semmi....
A görcsök, (ahogy én azt más lányoknál olvastam) viszont jót is jelenthetnek,
ahogy tágulnak a méhszalagok vagy vmi ilyesmi. (bocsi, ha hülyeséget írtam!)
:-)
Szombatig, ha nem jön meg, csinálok 1 tesztet, de asszem az esélytelenek nyugalmával.
Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ne lenne valami apró jele annak hogy terhes vagyok. Ez van.
Inkább POZITÍVAN akarok csalódni, mint állati nagyot csalódni! :-)

Puszi!
Előzmény: rita0130 (80107)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80108

Mégleány! Köszi! Ezek szerint ma 12. napos.

Jenny Te pedig 13. ugye?

Előzmény: mégleány (80098)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80107

Jenny!

Én intézem magamnak. Neked nem fájdogál a hasad, néha olyan érzésem van mintha megjönne....na ezért elegem van és úgy döntöttem a vérvétel tuti. Te mikor csinálsz tesztet? vagy neked is vérvétel?! Én is nagyon drukkolok Neked!!!!!!

Előzmény: jenny30 (80101)
Shannah Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80106

Rókakölyök,

türelem és bízz a dokiban, minden rendben alakul, meglátod! Én úgy tudom, hogy aznap ébresztik őket, mikor az ET lesz. Legalábbis mintha aznap reggel kéne telefonálni, hogy du. lehet-e menni értük, de saját tapasztalatom még nekem sincs...

Remélem ez a vírus vagy mi hamar eltűnik! Jobbulást és készülj a nagy találkozásra! :-)

Előzmény: Rókakölyök (80102)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80105

Sziiiiiaaa Eby!

Jól vagy? Minden ok??? Hányadik héten is vagy? Vigyázz magatokra!!!

 

Előzmény: eby2 (80103)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80104
Igen nekem is elég kellemetlen már a hiányzás, hiszen 3 hetet mentem dolgozni 2 hetet nem, most megint elvileg 3 hetet megyek, utána 2-t nem. A beülti utáni itthon-maradásból nem engedek, bent én nagyon fel tudom pörgetni magam. Csak hát kellemetlen, sokan számítanak rám és nem mondtam el a lombikot. Nem is szeretném később sem. Ha netán most sem sikerül(de fog!!:), akkor megint 3 hét múlva 2 hetet itthon??? Az lenne a legegyszerűbb ha már sikerülne:-))) Akkor itthon lenne a bázis:-))
Előzmény: Endzsi93 (80091)
eby2 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80103
Szia Rókakölyök!!

Én úgy tudom,hogy aznap ébresztik fel a fagyibabákat!!!:-)
Előzmény: Rókakölyök (80102)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80102

Endzsi,

Ma én sem vagyok a top-on, már ami a kedvemet illeti. (fáj a torkom is nagyon, benyeltem egy vírust:-((

Türelmetlenséget érzek pedig nem szólhatok semmit a második próbálkozásunk lesz ugyebár. Jobb oldalon van egy 14 mm-es tüsző, bal oldalon nincs. Ez nem is baj alapból, de még a jobb oldalinak is nőni kell, pénteken még megnéz, és azt mondta csak a rákövetkezendő pénteken kapom a kisrókákat vissza. Muszály, hogy a sárgatest hormon megfelelő legyen, a tüszőrepedést is meg kell várni mintha csak természetes fogantatás lenne:-) Nem szedek semmit, már nem kaptam semmit (5 napig szedtem Clostylbegyt-et), érnek maguktól, remélem ez így jó. Mindegy, a doki tudja, nagyon bízom benne.

Fagyibabásokat kérdezném, a beülti előtt hány nappal "élesztik fel" őket???

Endzsi neked Júniusban kezdődik a stimu ugye??

 

Előzmény: Endzsi93 (80092)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80101
Sziasztok!

Rita
drukkolok a szombati vérvételhez!!!!!!!!!!!! A doki ajánlotta, vagy te kérted tőle ezt a lehetőséget???
Én sem érzek semmit.... de hát ugye, nem is tudom, hogy mit kellene, vagy hogy egyáltalán kellene-e valamit érezni....????
Én idén nem sokat feküdtem, csak pihengettem. Hát ezt is kipróbáltam. :-)
Az előző 3-nál betartottam a szigorú fekvést, nekem nem jött be.

Izgulok érted/értetek!

Minden akciózónak kitartást és gyönyörű babát/babákat kívánok!!!

Jenny
mégleány Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80100
Móka, hajrá szerda!!!
Előzmény: Móka70 (80084)
mégleány Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80099
Cunimazsi, én is vérezgettem a szurik alatt még pár napig...de aztán elmúlt (ittam egy nagy csésze palástfű teát, az vérzéscsillapító is), de tea ide vagy oda, elmúlt néhány nap alatt...
Előzmény: cunimazsi (80088)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!