Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.20 0 0 1454
Helyzetjelentés. Lassan 3 hete használom Bathmate-et, először alig akart 16 centire pumpálódni, most 17-re pumpálom. Újabban lassabban csinálom, de 25 percig hagyom fönn. Jó vastag tőle, reggelre félig lelohad. Majdnem mindig keletkeznek pici piros pöttyök, de csak nagyon közelről látható, és másnap estére elhalványodik. Barnulás megállt, kellemes színe van.
Merev méretet nem méregetem... de pici növekedést érzek (vagy csak képzelem?). De mindegy is. A egész egy kicsit masszívabb lankadtan is.
BengaB Creative Commons License 2008.06.17 0 0 1453
Biztos? :-)
Én büntetni akarok vele! :-))))))))))
e-men Creative Commons License 2008.06.17 0 0 1452
Ha növelni akarod ,akkor hidd el, bele fogsz férni:-)))
Előzmény: BengaB (1451)


BengaB Creative Commons License 2008.06.17 0 0 1451
Sziasztok!

Sehol sem láttam, hogy fel lenne tüntetve a belméret (mekkora cucc fér bele). :-)
Örülnék, ha valaki beírná, hogy mekkora a Bathmate belső üregének a hossza és átmérője. Esetleg egy kifogástalan eladó példányra vevő is lennék!
Köszönöm!
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 1450
addig gyakorolod a gépírást:D
Előzmény: Buday008 (1449)
Buday008 Creative Commons License 2008.06.16 0 0 1449
szoval ahogy eddig pvastam azon kivul hogy tovabb leheta skálán pumpálni meg barnul,véres csikos lesz még nincsenek egyéb eredmények... akkor még vároka vétellel egy kis idot koszia z imfokat sracok
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 1448
De sajnos nekem is becsipi az alja. sőőőt olyan véres hegcsíkok vannak a tövénél mint az állat . pedig nem használom egy hete sem. nem vágom hogy lehetne kiküszöbölni. hisz rákell pumpálni és akkor sérti meg..
Előzmény: mike01010101 (1447)
mike01010101 Creative Commons License 2008.06.16 0 0 1447

Sziasztok

 

En kb 1 (5 hete) honapja hasznalom a bathmate-t, szepen nyulik a farkam:) mikor elkezdtem 15,5 -ig tudtam pumpalni most meg 17 cm felett vagyok kicsivel.
Szerintetek van osszefugges a tenyleges merev meret es felpumpalt allapot kozt? Ha igy haladok tovabb (5 x 20 perc / het) 3-4 honap alatt 19-20 cm-re pumpalom.
Kivancsi lennek van-e szoros osszefugges vagy valmifele arány a valos merethez kepest. Mondjuk 1.5 cm-vel kisebb a mindenkori merev allapot mint a pumpalt vagy ilyesmi.
Igazbol nehez merni a tenyleges meretet (last lenti vitak) meg en azt tapasztaltam hogy mikor magamnak verem nem all annyira mint mikor novel vagyok (akkor viszont nem meregetem) de szerintem ugy 15-16 korul allok most.
Ha 20 cm-ig fel tudom pumpalni akkor biztos hogy allva is tobb lesz mint 16. Szoval nem tudom, de az teny hogy mar most is vekony a bathmate cso szaja mert a farkam tovet szetnyomja es mikor leveszem utana a pumpa gumialjanak a lenyomata benne van a farkam toveben. Nalatok nincs ilyen?
Egyebkent nekem is barnul a cerkam tole, de az szerintem nem baj.
Mikor leveszem a makkom alja kicsit lila foltos de az hamar elmulik.
Bocs a hosszu szovegert de le akatam ezeket irni.

e-men Creative Commons License 2008.06.16 0 0 1446

Sziasztok!

 

Néhány napos tapasztalat:

 

Naponta egyszer max. 20 percet használom a fürdésnél.  használat után olyan nagy mintha állna csak nem kemény. Tulajdonképpen egyenlőre önbizalom növelő, mert pumpálás után nagyobbnak látszik, ami persze akció közben még nincs jelentősége.  Nekem kicsit fáj amikor teljesen kihasználom a vákuumot.... Elszíneződés és egyéb probléma nekem nem jelentkezett. Barnulás nekem nem gáz mert nekem a rudi barna biztos az afrikai ősök ajándéka csak a méret nem afrikai 16 cm. Ez az egész nekem fontos és nem a partneremnek, ez lényeges hogy elmondjam. Panasz soha nem volt rá bár azt is hozzá kell tennem, hogy én ezt a kis hibát megpróbálom technikai tudásommal és odafigyeléssel pótolni.  De nekem nagyobb kell és kész.

 

Buday008 Creative Commons License 2008.06.14 0 0 1445
igazábol azon huztam magam hogy itt mindenkia konkrét eredményekre, modszerekre kiváncsi azt leragadtoka mérés rendkivül érdekes témakörénél...
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.14 0 0 1444
igen eltettem.. még a szilikon kábelek, és a szivacsok sincsenek kibontva full origak, csak egy-egy darab. nem írom le bizti jó lehet az is , de időbe nem fér bele nekem hogy min 4 órát csüngjön rajtam .. És 4 ó minimum kell.. mozogni , lehajolni meg halál benne:) Ez a bathmate meg látványra se rossz:).. mondjuk vastagsággal soha nem volt gondom, de a bathamate-ben a vákumtól faltol falig felfekszik oldalt. jaj ha ugy maradna utána is:):) ego növelő lenne:) ja meg amit olvastam vissza vki kommentjét , én ugy vettem észre hogy a bath-on levő mérce jó, és nem téves,csak teljesen összenyomott állapotban jönnek ki ezek az értékek..
Előzmény: Törölt nick (1443)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.14 0 0 1443
Szia.

Vannak eredmények. Pl teszter asszem fél év alatt ért el 1cm-ert hosszúságra, meg nézd át a topikot kicsit, mert volt még aki méretnövekedséről beszámolt, ha jól emlékszem volt, aki több mint 2cm-ert is elért. Amúgy én régebben használtam bathmate-t, most inkább vákumosat használok, meg van még a bathmate is de azt ritkán használom. Nekem a bathmatetől anno majdnem fél centit vastagodott, arra már nem emlékszem, hogy meddig használtam, de pár hónap volt azt tudom. Mostanában csak néha használom, nekem valahogy a vákumos jobban bejön :)
És akkor te azt a drága androt csak úgy eltetted és nem használod?
Előzmény: Törölt nick (1442)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.14 0 0 1442
csatlakozom... valakinek van vmi pozitív eredménye a bathmate-el kapcsolatban? több hónapos használat utánira gondolok. Én egy hete használom, elötte vettem androt anno 57e ért... egy kalap fos volt nekem valahogy soha nem fért bele az időmbe napi 4-9 óra használat .használtam max 2 hetet s visszacsomagoltam .. elraktam..kidobni sajnálom:) Ez a Bathmate sokkal szimpibb most hogy mind2 öt használtam , az én véleményem az hogy ennek lehet valami értelme , persze csakis hosszutávon..esetleg valaki tud beszámolni kézzel fogható eredményekkel?
Előzmény: Törölt nick (1439)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.14 0 0 1441
Szia.

Na látod ezt mondom, amit te is: az így kapott eredmény nem hasznos hossz. Akkor meg minek így mérni? Csak annyi értelme van, hogy akinek így megfelel a mérés akkor ehhez viszonyíthatja a méretnövekedést, van fix pont amihez viszonyítani tud. Ezzel egyetértek. De ha mindenki így méri, hogy csontig nyomja akkor mindenki, aki úgy méri ahogy én akkor rakjon még rá +1,5-2 cmert. És ennyi erővel akkor az átlagos 15-18 cmes érték is 17-20cm lenne. Szóval érted...
De amúgy nekem tök mindegy ki hogy méri, ő rá tartozik, végülis a topic címe nem az hogy hogyan kell megmérni a farkunkat...
Átmérőt hogyan mérek? Felé a vonalzó, fej nem mozog és leolvas, mindig is ugyanakkora értéket kaptam szóval nem pontatlan így. Nekem a visszaszámolásos módszerrel azért nem jó mert eltérő, ha átmérőt nézek akkor 3-4 mmel vastagabb mintha visszaszámolnám.




Amúgy Budaynak annyit, hogyha az agyadra megyek akkor ne olvasd el, amit beírok, iylen egyszerű. De ha engem szólítanak meg, kérdeznek tőlem akkor válaszolok rá, szerintem ez alap. Akár tetszik, neked akár nem...
Előzmény: teszter :) (1440)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.14 0 0 1440
Szerintem nem fix pont a kezdeti pont, mert a fenti bőr rész változóan húzódik, ha fekszik vagy áll az ember, legalábbis én ezzel a mérési módszerrel simán produkáltam fél centis eltéréseket + az a kezdeti rész nem egy szög, hanem egy ív, akkor meg már megint mindenki máshova teszi a vonalzót. A csontnál miért függne, hogy milyen erősen nyomod???? Felütközik és kész, gondolom senki sem nyomja olyan erősen, hogy eltörje a csontot :D De hozzáteszem, hogy azzal teljes mértékben egyetértek, hogy az így kapott eredmény nem a valós hossz!!!!
Átmérőt te hogyan mérsz? Mert nekem csak az az ötletem van rá, hogy vagy felé teszek egy vonalzót és ránézésből, viszont az baromi pontatlan, vagy esetleg tolómérővel, de azzal én személy szerint nem vacakolok. És mivel nem kör, akkor melyik részét veszed átmérőnek, a legnagyobbat vagy a legkissebbet?
Én max. kerületből visszaszámolom, és bár igaz, hogy nem tökéletes kör, de megközelítőleg henger lesz az adott mérési keresztmetszet, és így szerintem max. -+1-2 mm az eltérés a valósághoz képest, azzal meg szerintem már nem érdemes vacakolni, meg az így kapott eredmény egy átlag lesz.

Én csak annyiból látom értelmét ezen vitatkozni, hogy ha valakinek van valamilyen kérdése a mérettel kapcsolatban, akkor mindenki egységes mérés alapján tudjon válaszolni, mert ha a fele társaság így, a másik meg úgy csinálja, akkor össze-vissza hülye válaszok fognak születni.

Kihagyás után a hossz nekem nem esett vissza, bár itt csak olyan 1,5-2 hét kihagyásról beszélek, viszont a vastagság az látvánosan, de ez azért van, mert amikor használja az ember a pumpát, akkor a körülölelő bőrszövet megduzzad és kihagyás után ez a duzzanat pár nap alatt elmúlik.
Előzmény: Törölt nick (1435)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.14 0 0 1439
jogos, csatlakozom!! tényleg semmi értelme
Előzmény: Buday008 (1438)
Buday008 Creative Commons License 2008.06.14 0 0 1438
agyamras megy az elottem levo kotnyeles bagoly ehhhhhh........... nem mindegy honnan méri??????? legyen egy stabil viszonyitási pont ahonnan állandoan méri és folyamatosan nyomonköveti az eredményt.... mondjuk arra speciel meg én lennék kiváncsi hogy ha abbahagyjáka témát honapokig mennyit esik vissza a méret.. ezen szőrszálat hasogatni ehh:_))))))
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.13 0 0 1437
Te tudod, szerintem nem, már megírtam hogy miért. De nekem mindegy ha úgy méred. Attól még, hogy odanyomod a vonalzót és +1,5-2 cmrel többet mérsz még te is tudod, hogy valójában nem akkora :)
Előzmény: Törölt nick (1436)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.13 0 0 1436
Sztem meg csonttól kell mérni , mert amikor "használod" nem áll meg ott összenyomodnak a zsírszövetek, tehát kihasználod azt a részt is. kerület? 3.14? sztem nem kell ennyi precizitás.. mindenki tudja hogy nem szabájos.. javíts ki ha tévedek..
Előzmény: Törölt nick (1435)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.13 0 0 1435
A vonalzót vagy bármit mindig oda kell tenni ahol a pénisz kezdődik, szóval az fix pont :). Ha meg a csontig nyomod akkor meg attól is függhet, hogy milyen erősen nyomod oda :), szóval úgy megint nem jó. Meg hiába nyomod a csontig attól még nem lesz akkora, mint amekkorát úgy mérsz. A pénisz mindig akkora, amennyi látszik belőle.
Átmérőt azért mert az a vastagság, persze kerültetet is kell. De ha kerületet mérsz és azt osztod 3.14-el az megint csak hülyeség mivel a pénisz nem tökéletes kör alakú, ezért eltérő.
Előzmény: teszter :) (1433)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.13 0 0 1434
Nem kell gonoszkodni :DDDD
Meg nincs is mi miatt szégyenkeznem ;)
Előzmény: Buday008 (1431)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.13 0 0 1433
A hosszmérésnél én is gondolkoztam, hogy hogyan kellene mérni, de a végén annál a módszernél maradtam, hogy a tetején csontig nyomva, mert igaz, hogy az nem a hasznos hossz, viszont az egy fix pont. Ha úgy mérjük, ahogy mondod, úgy megint csak pontatlan, mert nem mindig teszed ugyan oda a vonalzót, és megint csak össze vissza eredmények lesznek.
Másik dolog, minek mérni az átmérőt? Szerintem normálisan úgy sem lehet, meg szerintem a kerület fontos.
Előzmény: Törölt nick (1429)
teszter :) Creative Commons License 2008.06.13 0 0 1432
Kerületet fölösleges mérni, mert ha abbahagyod a pumpálást az úgy is kevesebb lesz.
Előzmény: e-men (1428)
Buday008 Creative Commons License 2008.06.12 0 0 1431
jol van teszter te tuddod:_) aztán nehogy visszajára süljöna történet ha nagyon bejönne:_)))bár ha gonosz akarok lenni akkor irhatnám hogy teged ilyen veszly nem fenyeget mert van mit behoznod:_)))))) de nem akarok gonoszkodni.. örülöka topiknak mega hasznos infoknak esetleg képnek amin látni lehetne valami változást.. ja és sztem nema mérési modszeren kellene vitatkozni, de ehhez én nemértekkkkk:_)
panosz Creative Commons License 2008.06.12 0 0 1430
Végre valaki tényekkel fog kecsegtetni minket. Csak így tovább !!!!
Előzmény: e-men (1428)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.12 0 0 1429
Szia.

Tedd ha jónak látod. De a mérési módszereddel nem értek egyet. Hosszúságmérésnél a vonalzót vagy bármit nem szabad csontig nyomni, az nem a hasznos hossz, csak önámítás. Úgy kell mérni ha egyenes akkor vonalzóval, ha pedig van benne görbület akkor mérőszalaggal a görbülethez igazítva. Nem szabad a csontig nyomni, onnan kell mérni ahol a pénisz láthatóan kezdődik! Ja és felül kell mérni szerintem, nem pedig oldalt mivel úgy kb. 1cmert rá lehet csalni, pl nekem oldalt mérve kb. 1cmrel több, én felül mérem. A vastagságnál pedig jó ahogy méred, azt szerintem nem a tövénél hanem a makktól kicsit lejjebb vagy a közepén kell, mivel az a rész van benne a nőben. De a vastagságnál nem csak kerületet hanem átmérőt is kell mérni, mivel a pénisz nem tökéletes henger formájú.

Szerintem ez a helyes mérési módszer, a többi csalás vagy önámítás.
Előzmény: e-men (1428)
e-men Creative Commons License 2008.06.12 0 0 1428

Sziasztok!

 

Úgy látom mindenki csak részinformációkat csepegtet. Én tegnap vettem egy bathmate-et és azt tervezem hogy minden héten egy kép + beszámoló. Megpróbálom a hasznosságát vagy a haszontalanságát bizonyítani. Kétféle mérést fogok végezni:

 

1. kerület fonallal

2. hosszúság cm-en a csontig nyomva a mérőeszközt.

 

 

teszter :) Creative Commons License 2008.06.12 0 0 1427
Erre csak annyit mondok, hogy nagyot lehet kicsiként használni, fordítva viszont nem.
Előzmény: Buday008 (1426)
Buday008 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 1426
tutti veszek hamarosan egyet én is, azt pákó elbújhat:_)) de aza röhej hogyha bejön sok csajt taszit ha nagy, persze sokat nem:_))))
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.11 0 0 1425
Nekem megállt, nem barnul tovább. Most már látom, hogy egyáltalán nem vészes, egy enyhe napozással ér fel. Vedd meg az eszközt! (bocs, képet nem küldök, mert szégyenlős vagyok:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!