Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80143
Szia Rókakölyök
Bocsi félreolvastam valamit, azt hittem ma már visszakapod őket. (Zizi vagyok mostanság.) Nem tudom pontosan, csak barátnémól tudom, hogy előző nap kezdik őket ébreszteni. Reggelre kell felébredniük és tovább osztódniuk.
Nem kapsz repesztőt? Nekem repesztettek.
Szurkolok.:)
Előzmény: Rókakölyök (80102)
cettia Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80142
Sziasztok Lányok!

Először is a beültetés utániaknak és a stimuban lévőknek nagyon nagyon nagy kalappal!

Endzsi!
Köszi az érdelkődést, épp tegnap voltunk konzultáción és bizony júniusban kezdünk.
Kb. júni 3. hetében lesznek majd a nagy események.
ÉS TE??? Ha jól olvaslak vissza, velem tartasz!?

Bocs, hogy ennyit lógok, de mostanában nagyon sok a melóm, utána pedig általában kertészkedem, szeretném, ha minden rendben tudhatnék a kezdés előtt.

eby2 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80141
Rita,Jenny!!!

Veletek vagyok lányok!!!Én mindig azt hangoztattam,hogy kivárni az eredményt a legrosszabb(igy is van)!!
Sajnos annyira nem lehet adni arra,hogy ki mit érzett,mindenki más!!Nekem hőemelkedésem volt a beültetés napján és most már 8. hétben vagyok.A melleim elkezdtek feszülni a beültetés 5.nap és akkor éreztem szurkálást,de akkor még arra gondoltam,hogy meg fog jönni.Viszont a 8.nap délelőtt erősen szédültem,még le is kellett feküdnöm,bár arra gondoltam,hogy az aranygaluska miatt van amit megettem reggelire.:-))Én a 11.nap teszteltem,és egyértelműen pozitiv volt kettő is.5 napos blasztokat kaptam vissza,felolvasztás után.
Biztos vagyok abban is ,hogy van aki semmit nem érez és mégis terhes.Annyira rossz a várakozás,mert mondhat bárki bármit,akkor is csak agyal az ember,szóval,kénytelenek vagyunk kivárni!!
KITARTÁS!!!SZORITOK NEKTEK,NAGYON!!!
Móka70 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80140

Köszi neked is az infókat, próbálok nyugodt maradni, de életem sokadik altatása után is gyomoridegem van picit a beavatkozástól! De ez szerintem természetes....

Holnap jelentkezem a hírekkel, szerintem legkorábban du 3-4 óra körül!!!

Beültisek kitartást, drukkolok, és követlek titeket pénteken!!!

Előzmény: Rana75 (80137)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80139
Te azért aggódsz, mert nem fáj a pocid?! Én attól kombinálok, hogy nincs-e v.mi bajom, néha olyan érzésem van mintha megjönne v. olyan kis pulzáló enyhe fájdalmat érzek. Na ezért gondoltam, hogy szombaton vérvétel? Te mikorra tervezed? Egyébként én sem érzek mellfeszülést. Látod pedig már voltam terhes és a 8. stimus lombik mégis parázik az ember....
Előzmény: Rana75 (80135)
eby2 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80138
Szia Rókakölyök!!!:-)))

Örülök,hogy máris belevágtál,és nem siránkozol azon ami történt!!!!Ekkora lelkierővel és kitartással tuti sikerülni fog!!!Csak igy tovább,nagyon szoritok neked!!!
A virusról meg annyit,hogy én emlékszem amikor Te nyugtattál,hogy minden rendben lesz!!!Ezt tudom én is neked mondani,nyugi!!!!!:-)))
Amúgy a 8. héten vagyok,és nagyon izgulok,hogy ezután is minden rendben legyen!!!
Előzmény: Rókakölyök (80105)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80137

Móka!

Nekem reggel 8ra kellett mennem leszívásra. Hivatalosan előtte 12 órával nem szabad már semmit enni, de a doki (meg az asszisztensek, meg mindenki) azt mondta, éjfélig nyugodtan ehetek-ihatok, utána viszont már semmit! Én is így voltam vele, mint te, kb 11-kor még ettem sajtot, almát, joghurtot meg ittam ásványvizet. Így tök jó volt, se reggel, se ébredéskor nem voltam sem éhes, se szomjas (én ez utóbbitól féltem)! Nyugi és hajrá! :)

Előzmény: Móka70 (80133)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80136

Aranyos vagy Rita, köszi az infót, akkor megyek egy gyors vacsorát csinálni, persze altatás előtt semmi puffasztót :-)))

Előzmény: rita0130 (80134)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80135

Jenny, négy nappal utánad voltam beültin, és semmit nem mondtak, innen a fórumról szedegettem össze a plusz infokat: iszom a palástfű+orbáncfű+citromfű teát meg sok ásványvizet, sok fehérje, pihi módjával. Te múltidőben beszélsz, már dolgozol???

 

Rita, én nem igazán aktívan pihenek: nem bírok az ágyban feküdni egész nap. Jövök-megyek a lakásban, TV-zek, netezek, mosogatok (anyukám itt van, így főzni nem kell), csak ebéd után dőlök le kicsit, azt is inkább csak az Utro kúp kedvéért. :)  Ahogy múlnak a fájdalmaim én is egyre jobban kenődök el, mintha nem lenne odabenn már senki, de ahogy olvaslak titeket, hasonló cipőben jártok. Reméljük azért a legjobbakat....

 

Izgulok mindenkiért!!!!

Előzmény: jenny30 (80130)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80134

Móka!

A nagyműtéteseknek 6 után enni semmit, inni éjfélig, de ennél a beavatkozásnál nyugodtan kitolhatod az étkezésed 8-ig v.9-ig is, éjfél után uan.úgy már inni sem. Holnapra ezerrel mennek a drukkok!!!!

Előzmény: Móka70 (80133)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80133

Sziasztok, nem tudjátok mikor lehet utoljára enni leszívás előtt? Este hánykor? Úgy emlékszem éjfél előtt már csak max.inni lehet, utána már azt sem...

Minél későbbre akarom kitolni a vacsit, hogy ne legyek iszonyatosan éhes a délelőtti ébredés után. Januárban is én voltam az első, aki leszíváskor az ébredés utáni első lehetőséget megragadta és jól belakmározott :-)))

rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80132

Rana!

Te hogy bírod a pihit?

Előzmény: rita0130 (80131)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80131

Úgy legyen!!!

Nekem semmi extrát nem mondtak még pluszba, szerencse kell hozzá!!!! Nálad jó hír, hogy maradt fagyibaba, majd jó lesz kistesónak!!!

Előzmény: jenny30 (80129)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80130
Rana

Én 14-én szerdán voltam beültetésem. Sok ásványvizet ittam, sok túrót, sajtot ettem,
pihentem, sétáltam, nyugiba voltam.
Nektek ajánlottak valami plusz segítséget megtapadásra???
Előzmény: Rana75 (80125)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80129
Rita

A "lemaradt" petikékről annyit, hogy nekem visszaültettek 2 szép embriót, meg egy kevésbé tökéletes harmadikat.
Volt még egy 4. kis lemaradt csimpike, és voltak még ketten akik, hát csúnyán szólva esélytelenek voltak.
Viszont nagyon kedves volt a kis biológus hölgy (a szőke, talán Krisztinek hívják), felajánlotta, hogy azt a 4.-et még hagyja a 6.napig, hátha behozza a lemaradást, és hát akkor maradjon a másik kettő nyeszletke is.
És képzeld, azok is behozták a lemaradást, és fagyasztani lehetett mindhármat!!!!

Így teljesen elképzelhető, hogy pont akik az elején nem tökéletesek, végül azok lesznek a befutók!!! Emiatt ne aggódj!! A három embrió, az három embrió!!! :-)
Előzmény: rita0130 (80126)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80128
Sziasztok!
Ne haragudjatok, sok a melóm olvasni van csak szinte időm.

Rill: jó nyaralást kívánok! Érezzétek jól magatokat! :)

Móka: Elbújtak a kis huncutok? Holnap gondolok rád! Dokibácsim mindig mondja, hogy nem a mennyiség, hanem a minőség számít! Hajrá, hajrá.

Sunny: TSH mutatja, hogy a pajzsmirigyed rendben van e. Sajnos látom neked gondod van. Nem küldtek tovább? Szakorvos behívott izotóp laborba ahol vért vesznek. Ilyenkor a T3 és a T4et is nézik, nem "csak" a TSHt. Bővebben a pajzsmirigyről link: http://www.lombikbaba.civil.co.hu/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=276
Beutaló kell hozzá, kérj a háziorvosodtól, ha a nőgyógyászod nem ad. Ajánlottak egy jó doktornőt, megadjam az elérhetőségeit?
Szót fogadtam, tegnap óta szed C vitamint is. :)

Rókakölyök remélem már otthon vagytok. :)

Cumnimazsi: hívd fel Wt (BMCs W?, akkor pláne.) Long protokollod van? Antagonistám volt, ott nem volt gondom.

Folyt. köv.
Előzmény: sunny22 (80076)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80127

Cunimazsi

Köszönöm szépen! :-)
A stimuk alatt mindig olyan "könnyű" optimistának lenni, de beültetés után, amikor már semmit nem tudsz tenni, irányítani, valahogy rémisztő a kiszolgáltatottság...
És olyan rossz érzés, hogy annnnnnnyira szeretném, de többet nem tudunk tenni, csak várok.... várok..... és hát általában a nagy semmire várok.... :-(
VISZONT!
Az mindig nagyonnagyon pozitívan hat rám, ha lombikos kismamival "találkozom", mert az hihetetlenül sok erőt ad a reménykedéshez, és akkor már én is jobban elhiszem,
hogy nekem is sikerülhet!!!!!!!!!!!!!!

Szóval, nagyon köszönöm a kedves szavakat Neked is, és Mégleánynak is!!!!!
És persze együtt örülök veletek, hogy ott csücsül valaki a pocakotokban!!!! :-)

Jenny
Előzmény: cunimazsi (80122)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80126

Cunimazsi!

Igen, teljesen magánúton. Az ember csak agyal a dolgokon, az maga a csoda ha sikerül.

Jenny!

Neked tényleg nem kellene aggódnod még, a 3 nagyon jó, nekem is három van, de ebből egy volt igazán szedrecske, a második kissé lemaradt, a harmadik meg még jobban.

 

Előzmény: cunimazsi (80122)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80125
Jenny! Neked mikor volt a beülti?? Nekem eddig nagyon fájt a hasam meg a mellem (de már a stimu alatt is, úgyhogy sajnos ez nem a kapaszkodó picinek a jele). Ennek eddig nem örültem, de ahogy ritkulnak ezek a tünetek, már egyre jobban aggódom, hogy nincs már ott, ahol lennie kellene. Nehéz ez, bizony, de azért én is szugerálom, hogy legyen erős! :)
Előzmény: jenny30 (80121)
mégleány Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80124
cunimazsi, én is berohantam akkor W-hez, mert halálra aggódtam magam miatta... :) de a dokinak volt igaza, szinte aznap meg is szűnt...
hajrá, szorítok!
Előzmény: cunimazsi (80122)
mégleány Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80123
Jenny,
teljesen normális, hogy aggódsz!És folyamatosan kételkedtem :) De minden egyes alkalommal erősebben koncentráltam arra, hogy muszáj, hogy sikerüljön! Valóban rosszabb, hogy nem érzünk semmit, de nekem sem voltak tünetek. És persze, hogy vannak, akik állítják, hogy rögtön érezték, már amikor teherbe estek...aha na persze, az emberi képzelet csodákra képes :))) És az ilyen nagyon okos barátnőket meg gyorsan rázd le! Nem kell, hogy a tapintatlanságukkal felzaklassanak és összekavarjanak!
Én is volt, hogy az elő hetekben elsírtam magam, ha kismamát láttam, mondván, hogy én nem vagyok az és ki tudja mikor leszek, de a férjem végig öntötte belém az optimizmust...nehéz, de muszáj!
Igaz én könnyen beszélek, nekünk ez az első lombikunk volt...össz-vissz 4 hónapot töltöttünk konzitól elbocsátásig a BMC-ben...úgyhogy nagy szerencsénk van...lekopogom...
kitartás!!!!
Előzmény: jenny30 (80121)
cunimazsi Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80122
Jenny
Bár nem nekem írtad, és írtam már erről a héten, de az egyetlen sikeres beültetésemnél én sem éreztem semmit. Még mellfeszülést sem!!! Ahányan vagyunk, annyi féle tünetben mutatkozik meg. Nekem még hányingerem sem nagyon volt, gyakorlatilag a 18. hétig csak onnan tudtam hogy ott van, amikor mondták, mert ráadásul még véreztem is!!! Ugyhogy ne parázz, és nagyon szurkolok!

Rita neked is nagyon szurkolok, de most kellene neked amúgy is vérvételre menned, vagy magánúton intézed?

Mégleány
Nagyon megnyugtattál vérzésügyileg, és azóta beszéltem W-vel is, és mikor közöltem hogy a 11. napomon vagyok és még mindíg vérzek, közölte hogy nem a 11. hanem a 3. napon vagyok, mert nekem most nincs saját ciklusom, csak amit ő csinál!!! Elég pénteken mennem vérvétel + UH-ra, kíváncsi leszek:
Nagyon örülök hogy nálad minden rendben, és lassan betöltöd a bűvös 12 hetet!!!
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80121

Mégleány

Aranyos vagy, köszönöm a bíztatást!!
Csak tudod, olyan nehéz beleélni magam, amikor eddig csak kudarc ért.
Meg az is rásegít az agyalásra, hogy az egyik barátnőm a tavalyi lombiknál 2 naponta felhívott, hogy na érzek-e már valamit, mert ő már teherbeesése másnapján hányt, meg fájtak a mellei....
Annyira bennem van, hogy akkor ennek biztosan így kell lennie, és mivel én az égvilágon semmit nem érzek.... nehéz elhinni, hogy odabent történik valami csoda.
Mérges is vagyok magamra emiatt!
Azért szoktam nekik mondani, hogy légyszi kapaszkodjatok, mert már annyira várunk titeket! :-)
Tegnap meg neveket böngésztem itt a neten, mert fiúnevünk még nincsen..
Szóval, próbálkozom én! Tényleg!
Te soha egy percre sem kételkedtél??? Neked hányadik próbálkozásod volt ez?
Ha tudsz valami tutti tippet, szívesen veszem!

Puszi!

Jenny
Előzmény: mégleány (80118)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80120
Rita
igen, én is 5 naposan kaptam vissza 3 blasztócskát.
De jó lenne, ha legalább 1 közülük még mindig itt lapulna a pocakban.... :-)

Előzmény: rita0130 (80116)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80119

R.kölyök!

Tudom, hogy könnyű mondani, de szerintem most tojd le a munkatársakat!!! Én is összevesztem a főnökömmel (nekem elég bonyolult a "munkaviszonyom"), de NEM ÉRDEKEL!!!! Koncentrálj a fagyikákra minden pozitív erőddel!!! Drukkolok! :)

Előzmény: Rókakölyök (80104)
mégleány Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80118
Jenny! Nekem sem volt semmi jele a terhességnek, immár 12 hete :)
úgyhogy csak semmi kombinálás!!! Ha magamra hallgatok, már az elején feladom, de hál'istennek a férjemre hallgattam :) és ő teljesen biztos volt a sikerben :)))) és tessék, igaza lett!
Most a nyugalom, a pozitív gondolatok és a nem kombinálás a legfontosabb!!!
Ha már most feladod, azt megérzik a kis babócák!!! És akkor ők is feladják...
szóval csak bízni kell! És ha ennek ellenére nem sikerül, akkor elmondhatod, hogy nem rajtad múlt!!!!!! A természetet végzi a dolgát...
Előzmény: jenny30 (80109)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80117
Drukk Neked péntekre, jövő péntekre meg még több!!!!
Előzmény: Rókakölyök (80114)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80116
Te is 5 naposan kaptad vissza ugye? Mennyit?
Előzmény: jenny30 (80115)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80115
Rita
én nem kaptam Ovitrell-t, mert 10 petesejtem volt, és én úgy tudom, inkább azok kapják, akinek ennél kevesebb volt...
Igaza van Rókicának, a görcsölgetés inkább jó jel, mint rossz!!!! Drukk-drukk!

Rókakölyök
Köszönöm a drukkot, viszont kívánom neked és a fagyirókicáknak!!! :-)

Nekem idén lettek először fagyikáim, én sem ismerem az eljárást.
Majd megírod, hogy mi volt?

Jenny
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80114
Csak jövő héten pénteken mehetek értük. (most pénteken lesz még egy uh)
Előzmény: rita0130 (80113)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!