Keresés

Részletes keresés

Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80158
Én is voltam hónapokkal ezelőtt endokrinológusnál.Két órás várakozás után rám nézett és azt mondta,hogy szerinte nálam nem áll fenn az IR.Se vérvétel,se vizsgálat. :P
Valószínűleg látnok!(Azt már csak zárójelben jegyzem meg,hogy 3 év alatt majd' 30 kiló szaladt fel rám,amit sehogy sem tudok leadni és van a családban cukros.)
Előzmény: sunny22 (80156)
sunny22 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80157

Szia Rita,

Egy kicsi türelem-türelem... Van már időpontom a Dr. Q-hoz. :O) Majd írok..

sunny22 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80156

Szia Alma,

 

Köszi a linket. Van már egy jó endokrinológusom, megnézte a T3 T4-et is, azt hittem, hogy van még más vizsgálat is. :O) Én csak azon bosszankodtam, hogy a lombikos doki nem vett észre semmit és úgy stimulált. Aztán nem sikerült a lombik és Én elkezdtem "nyomozni" és kiderült, hogy vannak gondok (TSH, prolaktin). Szorítok neked, hogy minden rendben legyen!

 

Cettia, tegnap voltam vérvételem, ma már van eredmény.

Képzeld 2 hónap alatt 3,3-ról lement a TSH-m 1,2; a prolaktin 27-ről 18-ra (18,7-ig jó). Most nagyon örülök. Szerintem neked kevés lehet az adag.

Nem kérdeztél rá a lombikos dokinál? Szedheted stimu alatt is a letroxot? Hajrá júniusban!

Előzmény: Törölt nick (80128)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80155
Rókakölyök!
Feltétlenül "turbózd fel" magad a jövőhétre!Vesszenek a bacik!

Cettia!
Valószínű,hogy júniusban nekifutunk végre mi is.A kerti munkák miatt őszinte részvétem. :-)) Biztosan te is szereted csinálni,csak rengeteg időt felemészt.Mostanában a sok esőtől szinte naponta lehetne nyírni a füvet.
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80154
Beültetéstől heti felet.
Előzmény: Moha79 (80153)
Moha79 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80153

Rita!

Hát igen tényleg nem könnyű, hogy mit mondjon az ember, vagy mondjon-e egyáltalán valamit. Az biztos, hogy a fiadat te ismered a legjobban, és tudod mi neki a legjobb.

Ja csak egy ovitrellt kaptál?Mert az én dokim úgy szokta adni, hogy a beültetés követően három hétig hetente fél injekció!

Akkor már tuti nem fog bekavarni!

Előzmény: rita0130 (80152)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80152

Szia Moha!

A HCG egy hétig van a szervezetbe, ha kívülről kapja az ember ezért rászámoltam, így annak ürülését beleszámítva gondoltam a szombatot, a vérvételen úgyis megvannak az értékek. Persze a gyerek miatt is nehéz sokáig húzni, ő nem tud semmit, vagy nem mondja, mert nagyon kombinálós fajta és nem lehet "hülyének' nézni. Tel-on beszélve volt, hogy kiszaladt a számon, hogy embrió és ő a másik szobából is hallotta és mindjárt jött is. Kicsi korától mindíg mindent elmondtam neki, hogy mikor mi fog történni, még ha számára nem is kellemes vagy pl. fájdalmas (kicsiként sok inj.-ót kapott) de ezt az egyet nem, mert itt aztán nem lehet okos az ember és előrelátó vagy következetes.

Előzmény: Moha79 (80146)
Moha79 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80151

Rókakölyök!

 

Biztosan fel fognak ébredni. Én is nagyon aggódtam, hogy mi lesz. Kettő volt összesen lefagyasztva, és mindkettő fel is ébredt!Úgyhogy hajrá!

Előzmény: Rókakölyök (80150)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80150

Szióka Moha!!!!!:)

Köszi a drukkot, nagyon várom már a piciket:-) Kétszer ketten vannak még fagyiban. Remélem szépen felébrednek majd. Olyan hihetetlen:)

Előzmény: Moha79 (80146)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80149

Ha a megtermékenyítéstől számoljuk akkor a 16. nap lesz, ma egy hete hogy beültették az 5 napos blasztókat.

Na aggodalomból nálam sincs hiány, néha próbálom meggyőzni magam, hogy attól nem lesz jobb, hogy aggódok....ideig-óráig még használ is, de azért szerintem itt mindenki így van, a tét nem kevés,főleg minél több év telik el és persze a lényeg a lehetőségek száma...és akkor még nem beszéltünk stimulálásokról, amik azért hatnak a szervezetünkre. Már én is erősen gondolkodok, hogy így a 8. stimu után lehet, hogy bele kellene nyugodnom a sorsomba, már csak azért is mert (hál Istennek és persze az orvosomnak) a sikeres lombikomat fel is kell nevelnem.

Előzmény: Rana75 (80145)
Moha79 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80148

Rana!

 

Most látom, hogy te is akciózol!Neked is mennek a pozitív energiák! Egy két lehajolás még egyáltalán nem ártalmas, mivel kiesni nem tudnak az embriók!:)

Ne aggódj ezen!Biztosan nagyon erősen kapaszkodnak!

Előzmény: Rana75 (80145)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80147

AlmaG,

Semmi gond, nehéz mindannyiunkat észben tartani. :-) Egyelőre nem tudok repesztőről, de aztán ki tudja, majd meglátjuk. Köszi a drukkot!!!

Előzmény: Törölt nick (80143)
Moha79 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80146

Sziasztok!

 

Móka szorítok neked holnap!Ügyes legyél! Biztos rendben lesz minden, és még a fagyiba is fog jutni!

Jelentkezz, ha majd tudsz!

Rókakölyök!

Neked is mennek a drukkok, mindjárt visszakapod a kis eszkimókat!Mennyi van lefagyasztva?

Rita Jenny!

Nektek kitartást a tesztig, vagy vérvételig.Drukk++++++++++++++++!

Rita az ovitrell tényleg bekavarhat a tesztbe, mert van benne HCG, talán a vérvétel biztosabb lenne, ha el tudod intézni!Vagy kicsit később tesztelj!Persze tudom, hogy könnyű mondani, hisz mindene van ilyenkor az embernek, csak türelme nincs!

Akkor végülis megmondtad a fiadnak, hogy mi történik?Hogy reagált?

Rana75 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80145

Ó, én már minden miatt aggódom... :(   Amikor fáj, azért, amikor nem fáj, akkor azért... Ráadásul vagy 2-szer hirtelen lehajoltam!!! (Olyan reflexszerűek ezek a mozdulatok, nem tehetek róla!!!)

A szombat az neked hányadik nap lesz? Én megtanultam itt a fórumon, hogy tesztet nem csinálok (remélem, kibírom), hanem kivárom a vérvételt, ha addig meg nem jön. 30-ára hívtak vissza, az lesz a beülti utáni 13. nap. Gondolom, akkor azért már elég biztos lesz az eredmény. Így csak azért rossz, mert hirtelen kell majd kiállnunk a rossz vagy (remélem!) jó hírt.

Előzmény: rita0130 (80139)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80144

Köszi Eby!

Te a beültetéstől való 11. napra gondolsz?

Előzmény: eby2 (80141)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80143
Szia Rókakölyök
Bocsi félreolvastam valamit, azt hittem ma már visszakapod őket. (Zizi vagyok mostanság.) Nem tudom pontosan, csak barátnémól tudom, hogy előző nap kezdik őket ébreszteni. Reggelre kell felébredniük és tovább osztódniuk.
Nem kapsz repesztőt? Nekem repesztettek.
Szurkolok.:)
Előzmény: Rókakölyök (80102)
cettia Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80142
Sziasztok Lányok!

Először is a beültetés utániaknak és a stimuban lévőknek nagyon nagyon nagy kalappal!

Endzsi!
Köszi az érdelkődést, épp tegnap voltunk konzultáción és bizony júniusban kezdünk.
Kb. júni 3. hetében lesznek majd a nagy események.
ÉS TE??? Ha jól olvaslak vissza, velem tartasz!?

Bocs, hogy ennyit lógok, de mostanában nagyon sok a melóm, utána pedig általában kertészkedem, szeretném, ha minden rendben tudhatnék a kezdés előtt.

eby2 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80141
Rita,Jenny!!!

Veletek vagyok lányok!!!Én mindig azt hangoztattam,hogy kivárni az eredményt a legrosszabb(igy is van)!!
Sajnos annyira nem lehet adni arra,hogy ki mit érzett,mindenki más!!Nekem hőemelkedésem volt a beültetés napján és most már 8. hétben vagyok.A melleim elkezdtek feszülni a beültetés 5.nap és akkor éreztem szurkálást,de akkor még arra gondoltam,hogy meg fog jönni.Viszont a 8.nap délelőtt erősen szédültem,még le is kellett feküdnöm,bár arra gondoltam,hogy az aranygaluska miatt van amit megettem reggelire.:-))Én a 11.nap teszteltem,és egyértelműen pozitiv volt kettő is.5 napos blasztokat kaptam vissza,felolvasztás után.
Biztos vagyok abban is ,hogy van aki semmit nem érez és mégis terhes.Annyira rossz a várakozás,mert mondhat bárki bármit,akkor is csak agyal az ember,szóval,kénytelenek vagyunk kivárni!!
KITARTÁS!!!SZORITOK NEKTEK,NAGYON!!!
Móka70 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80140

Köszi neked is az infókat, próbálok nyugodt maradni, de életem sokadik altatása után is gyomoridegem van picit a beavatkozástól! De ez szerintem természetes....

Holnap jelentkezem a hírekkel, szerintem legkorábban du 3-4 óra körül!!!

Beültisek kitartást, drukkolok, és követlek titeket pénteken!!!

Előzmény: Rana75 (80137)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80139
Te azért aggódsz, mert nem fáj a pocid?! Én attól kombinálok, hogy nincs-e v.mi bajom, néha olyan érzésem van mintha megjönne v. olyan kis pulzáló enyhe fájdalmat érzek. Na ezért gondoltam, hogy szombaton vérvétel? Te mikorra tervezed? Egyébként én sem érzek mellfeszülést. Látod pedig már voltam terhes és a 8. stimus lombik mégis parázik az ember....
Előzmény: Rana75 (80135)
eby2 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80138
Szia Rókakölyök!!!:-)))

Örülök,hogy máris belevágtál,és nem siránkozol azon ami történt!!!!Ekkora lelkierővel és kitartással tuti sikerülni fog!!!Csak igy tovább,nagyon szoritok neked!!!
A virusról meg annyit,hogy én emlékszem amikor Te nyugtattál,hogy minden rendben lesz!!!Ezt tudom én is neked mondani,nyugi!!!!!:-)))
Amúgy a 8. héten vagyok,és nagyon izgulok,hogy ezután is minden rendben legyen!!!
Előzmény: Rókakölyök (80105)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80137

Móka!

Nekem reggel 8ra kellett mennem leszívásra. Hivatalosan előtte 12 órával nem szabad már semmit enni, de a doki (meg az asszisztensek, meg mindenki) azt mondta, éjfélig nyugodtan ehetek-ihatok, utána viszont már semmit! Én is így voltam vele, mint te, kb 11-kor még ettem sajtot, almát, joghurtot meg ittam ásványvizet. Így tök jó volt, se reggel, se ébredéskor nem voltam sem éhes, se szomjas (én ez utóbbitól féltem)! Nyugi és hajrá! :)

Előzmény: Móka70 (80133)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80136

Aranyos vagy Rita, köszi az infót, akkor megyek egy gyors vacsorát csinálni, persze altatás előtt semmi puffasztót :-)))

Előzmény: rita0130 (80134)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80135

Jenny, négy nappal utánad voltam beültin, és semmit nem mondtak, innen a fórumról szedegettem össze a plusz infokat: iszom a palástfű+orbáncfű+citromfű teát meg sok ásványvizet, sok fehérje, pihi módjával. Te múltidőben beszélsz, már dolgozol???

 

Rita, én nem igazán aktívan pihenek: nem bírok az ágyban feküdni egész nap. Jövök-megyek a lakásban, TV-zek, netezek, mosogatok (anyukám itt van, így főzni nem kell), csak ebéd után dőlök le kicsit, azt is inkább csak az Utro kúp kedvéért. :)  Ahogy múlnak a fájdalmaim én is egyre jobban kenődök el, mintha nem lenne odabenn már senki, de ahogy olvaslak titeket, hasonló cipőben jártok. Reméljük azért a legjobbakat....

 

Izgulok mindenkiért!!!!

Előzmény: jenny30 (80130)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80134

Móka!

A nagyműtéteseknek 6 után enni semmit, inni éjfélig, de ennél a beavatkozásnál nyugodtan kitolhatod az étkezésed 8-ig v.9-ig is, éjfél után uan.úgy már inni sem. Holnapra ezerrel mennek a drukkok!!!!

Előzmény: Móka70 (80133)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80133

Sziasztok, nem tudjátok mikor lehet utoljára enni leszívás előtt? Este hánykor? Úgy emlékszem éjfél előtt már csak max.inni lehet, utána már azt sem...

Minél későbbre akarom kitolni a vacsit, hogy ne legyek iszonyatosan éhes a délelőtti ébredés után. Januárban is én voltam az első, aki leszíváskor az ébredés utáni első lehetőséget megragadta és jól belakmározott :-)))

rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80132

Rana!

Te hogy bírod a pihit?

Előzmény: rita0130 (80131)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80131

Úgy legyen!!!

Nekem semmi extrát nem mondtak még pluszba, szerencse kell hozzá!!!! Nálad jó hír, hogy maradt fagyibaba, majd jó lesz kistesónak!!!

Előzmény: jenny30 (80129)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80130
Rana

Én 14-én szerdán voltam beültetésem. Sok ásványvizet ittam, sok túrót, sajtot ettem,
pihentem, sétáltam, nyugiba voltam.
Nektek ajánlottak valami plusz segítséget megtapadásra???
Előzmény: Rana75 (80125)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 80129
Rita

A "lemaradt" petikékről annyit, hogy nekem visszaültettek 2 szép embriót, meg egy kevésbé tökéletes harmadikat.
Volt még egy 4. kis lemaradt csimpike, és voltak még ketten akik, hát csúnyán szólva esélytelenek voltak.
Viszont nagyon kedves volt a kis biológus hölgy (a szőke, talán Krisztinek hívják), felajánlotta, hogy azt a 4.-et még hagyja a 6.napig, hátha behozza a lemaradást, és hát akkor maradjon a másik kettő nyeszletke is.
És képzeld, azok is behozták a lemaradást, és fagyasztani lehetett mindhármat!!!!

Így teljesen elképzelhető, hogy pont akik az elején nem tökéletesek, végül azok lesznek a befutók!!! Emiatt ne aggódj!! A három embrió, az három embrió!!! :-)
Előzmény: rita0130 (80126)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!