Keresés

Részletes keresés

Pinta35 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80278

Kedves Endzsi és Shannah !

Köszönöm a válaszotokat. A mai napon voltam a BMC-be és az UH vizsgálat után az derült ki, hogy laparoscopos műtétre lesz szükségem, mert cisztám van és a petevezeték folyadékkal telt. Valaki már átesett ilyen beavatkozáson?

 

Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80277

Hát igen: Nem tudták mi a helyzet, mert láttak petezsákot belül, de kívül is volt valami. Ezért nem engedtek haza, tudták hogy valami nincs rendben. Talán ikrek lehettek... Ezt máig nem tudni, tényleg ketten voltak hiszen kint és bent is volt "valaki." A műtét közben vették észre hogy a túloldalon sincs rendben a p.vezeték, így azt is kivették...

Kitartás és sok sok ++++ erő Neked is!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (80276)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80276
Szia Rókakölyök
Mintha magamat hallanám... Spontán 3,5 hónap próbálkozás után. 3 napig örültünk, mikor elkezdtem barnázni és görcsölni. Be se hívott, teszteljek, ha rosszul vagyok és vérzek, hogy fennáll e még a terhesség. :S (Utró ilyenek nem is tudtam róla.) 8. héten mikor már pirosat véreztem behívott a kórházba. Életem leghosszabb 2-3 hete volt. Akkor megállapították, hogy elvetéltem. A többi már írtam.
2. esetben a letiltó félév után 1-2 ciklus alatt összejött. Szabin volt, bekönyörögtem magam UHra máshoz. Mintha ott lenne, de még kicsi. Jobb oldalra nem is néztek mert onnan nem lehetek terhes. Visszajött szabiról magánban megnézett hasi! UHn. Mintha... 3 nappal később estem össze. Szóval jól megjártuk.
Amikor valaki elkezd próbálkozni eszébe se jut ilyesmi. Miért jutna? Bízik az orvosában, direkt nem is olvas szörnyűségeket. Boldogan várja a babát és tessék.
Megértelek, legszörnyűbb a bizonytalanság és a várakozás volt.
Nem tudom miért ilyen egy-két orvos, de szörnyű. Megkérdezhetem, hogy miért vették ki mindkét vezetődet? Pláne, hogy a petezsákot méhen belül látták? Ketten voltak (egy belül, egy kívül)?
Előzmény: Rókakölyök (80273)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80275

Jázmin!

Csak most vettem észre, hogy írtál nekem emailt (azt a postafiókot nem nézem minden nap), ezért nem válaszoltam korábban!!!

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! Amúgy nem tudtam, hogy márkanevet nem lehet leírni (sztem én már leírtam egyszer...) :S  A Berryből végül egy másik márkát vettem, ezek után nem merem leírni, melyiket! :))) De remélem, az is jó!!!

Köszi még egyszer!

Előzmény: Jázmin1229 (80042)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80274
Móka! Szorítok a picikének!!! :)))
Előzmény: Móka70 (80249)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80273

Szia Alma,

Csak elmesélem, nem panaszkodás, csak úgy hamár írtunk erről a témáról: nem volt ám olyan egyszerű: Spontán terhesség volt. Képzeld bementem a kórházba(tavaly), mert görcsöltem erősem. Fel sem tudtam állni. Este megvizsgáltak és hazaküldtek, hogy minden ok, felfáztam. A vérvételen 750-es hcg volt és a petezsák miatt - ami a méh-ben volt - azt hitték minden ok. Rá két napra nem hagyott nyugodni a dolog és visszamentem a dokimhoz aki akkor már haza se engedett, onnan irány a kórház. Még akkor sem tudtuk biztosra hogy méhen kívüli, csak hogy valami baj van. Rá 4 napra műtöttek, akkor látszódott hogy rossz helyen van a babóca. :(

Mindkét petevezetéket kivették. Hát így kezdődött minden....

De most aztán mindent bele, 2008 a Kismamák éve!!!!!

Ennyi erőt soha nem éreztem magamban és Mindenkinek sok sok +++ energiát küldök!!!

(bocs, hosszú lettem:)

Előzmény: Törölt nick (80272)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80272
Akkor jó, megnyugodtam. :)
Előzmény: Rókakölyök (80271)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80271

Móka,

Nagyon szorítok holnapra a kis Mókuskának! (áhá, szóval Móka=Mókuska:)

Alma,

Dehogy! Dehogy sértettél meg, aranyos vagy. Teljesen igazad van, szerencsém volt a szerencsétlenségben...

Ritának,

Névnapja alkamlából pozitív tesztet kívánok szombatra/vagy péntekre? sok szeretettel!!!!!

Moha,

Kismama, jó hogy visszaolvasgatsz! Néha írj magadról, hogy vagytok, mindig örömmel olvasom!!

Bloodbunny, régen hallottunk rólad,

pedig már többen is vagyunk itt az "erdőből":)) Mókus, Nyúl, Róka. Biztos készülsz a nyár végi akcióra, remélem azért néha visszanézel ide! :) Sokat gondolok rád!

rita0130 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80270

Nagyon köszönöm Shannah, Móka, Alma, mindenkinek!!!!!!!

 

Előzmény: Shannah (80269)
Shannah Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80269

Rita,

nagyon boldog névnapot :-)

Előzmény: rita0130 (80264)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80268
Köszi Rita a tanácsokat, és én is boldog névnapot kívánok, sok szeretettel! Teljesüljön az álmod!
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80267
Rita :))) Boldog Névnapot kívánok!

Shannah: ne hüléskedj. Mindenkinek a saját sorsával, csapásaival kell megküzdenie. Az a feladata, az fáj neki. Itt mindenkinek komoly gondja van, azért lombikozik.
Pl: nem sikerül természetes úton teherbe esnie, kell ennél nagyobb lelki teher?

Rókakölyök: remélem a tegnapi hszemmel nem bántottalak meg. Tudom, hogy szörnyű lehetett. :( Ugyanazt éltük át mindketten, csak neked jó orvosod volt/van. Ha mégis megbántottalak, ne haragudj!
Előzmény: Shannah (80261)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80266

Móka!

Nyugodtan csinálhatsz szinte bármit, sőt egy pohár vörös bor nemcsak nyugtatólag hat, de még jól is tesz. Amikor a fiammal terhes lettem volt egy üveg Egri bikavér otthon és beülti után is minden nap egy bő ujjnyival ittam belőle. Nagyon-nagyon régen vetélésre hajlamos nőknél szokták alkalmazni, mert vérbőséget okoz a szervezet legizmosabb részében, ez pedig a nőknél a méhük. Na én ma is ittam, pedig én még csak nem is szeretem, sőt....

Előzmény: Móka70 (80265)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80265

Most lehet, hogy egyértelműt kérdezek, de szeretnék mindent a legnagyobb rendben holnap. A kérdésem: leszívás után ET előtt is pihenni kell? Nekem a tegnapi leszívás óta gyakorlatilag nincs tünetem, jó lenne előre főzni, nagybevásárolni, takarítani picit, mert beülti után semmi ilyesmit nem akarok!!! Szóval ma még lehet?

rita0130 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80264

Köszönöm Moha!!!!

Shannah! Neked is sikerülni fog!!!!!!!!!

Jenny!

Hát igen kellett, hogy találkozzunk, de akkor az ember tele van izgatommal és ha konkrétan nem tud senkiről nem is tudja már kit nézzen. Igen általában elsőnek szoktak behívni.

Előzmény: Moha79 (80262)
Moha79 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80263
Móka a te petikédnek is nagyon szorítok, hogy legyen nagyon-nagyon erős és ragaszkodó!
Előzmény: Moha79 (80262)
Moha79 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80262

 

Rita boldog névnapot!

Drukk a hétvégi teszteléshez!

Shannah Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80261

Móka,

nekem a múltkor másnapra 2 indult be, a 3. csak a következő nap! Katalin nem hagyta békén, így belátta, hogy nincs értelme tovább lustálkodni :-)) Úgyhogy van remény, de az biztos, hogy egy erős Mókuskát holnap hazavihetsz :-)) Drukkolok továbbra is nagyon!!! ++++++++++

Előzmény: Móka70 (80249)
Shannah Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80260

Rita, Alma,

édes Istenem, ilyenkor mindig elszégyellem magam, hogy néha milyen türelmetlen vagyok... Minden tiszteletem a Tiétek, nagyon nagyon drukkolok mindkettőtöknek, hogy mielőbb jöjjön a babóca! Rita, neked úgyis aktuális éppen az extra drukk :-) ++++++++++++++++

Előzmény: rita0130 (80235)
Shannah Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80259

Endzsi,

gratula, ügyes vagy :-))) Nekem is meg kéne szabadulnom tőlük, mert kissé útban vannak, nincs elég hely számukra... De húzom halasztom ameddig csak lehet :-)))

Előzmény: Endzsi93 (80215)
Shannah Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80258

Pinta,

üdv köztünk! Én is BMC-s vagyok, nem W a dokim, de több ismerősömnek Ő és mindenki nagyon jó véleménnyel van róla! Megnyugodhatsz, jó kezekben vagy :-) Ne riasszon el, ha sokan lesznek az intézetben, sajnos sokan vannak velünk hasonló helyzetben. De a dokik, nővérkék, asszisztensek, biológusok mind nagyon aranyosak és segítőkészek. Attól függően, hogy milyen korábbi leleteid vannak, küldhetnek átjárhatóságira, mammografiára, cytologiára és lesz 3., 20. és 21. napi vérvétel, valamint uh. A párodnak pedig a katonavizsgálaton kívül valószínűleg egy vérvétel (vércsoport, HIV, hepatitis, stb. szűrés). 1 hónap alatt minden vizsgálat megvan, aztán indulhat a program! Sok sikert Nektek! Ja, és kedd délutánonként van lombikos előadás, nem kell bejelentkezni előre. Úgy emlékszem du. 2-kor kezdődik.

Előzmény: Pinta35 (80209)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80257
Ha nem tévedek, egyszer együtt voltunk bent a uh-vizsgálóban is!!!!
Te már végeztél, én meg közben be lettem hívva...
Előzmény: rita0130 (80255)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80256
:-)))))
Előzmény: rita0130 (80255)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80255

Jenny!

Jelöltelek! Remélem nem tévesztettem, Te voltál a legszimpibb!!!!!!

Előzmény: jenny30 (80254)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80254
Rita,
küldtem emailt!!!
Én pécsi vagyok, ezért is volt kézenfekvő, h a pécsi klinikára megyünk lombikozni. Bár már Tapolcát is megjártuk.
Biztosan találkoztunk már Uh-on, hiszen nagyon egyidőben vagyunk! :-)


Előzmény: rita0130 (80252)
korall1 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80253

Szorítok, hogy nőjön nagyra a kismókus!

Én is pár órával több mint 2 naposan kaptam vissza őket. Jó lesz az a dél körüli időpont, meglásd! :-)

Előzmény: Móka70 (80249)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80252

Jenny!

Kaposvári v.ok és az itteni KH-ban dolgozom. Már én is csinálok mindent, persze kivéve az emelést, de már tegnap is vásároltam a fiammal és főztem is. Mivel van egy fiam azért nem unatkozom (hát Istennek), de szeretnék még elfoglaltabb lenni.....

Te hol laksz? Iwiw-en el lehet érni?

Móka!

Nagy drukk a kis prének, aki majd jól kinövi magát, legyen Ő az ügyes!!!! Amikor nekem a fiammal 5-öt beültettek, abból is egy gyerek lett, látod nem a mennyiség a lényeg!!!!!!!!!!!!

Előzmény: jenny30 (80250)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80251
Szia Móka :)))
Hajrá a kismókának:))) Pénteken mindig rengetegen vannak. Biztos azért tolódik, minket mindig 11re hívtak. XXXXX :))

Jenny: kórházban várakozás közben olvastam, hogy fizetősen lehet vérvételt kérni. Pár száz forint a terhességi.:))) Hívd fel a közledben lévő kórházat, hátha...

Összevontam a jelszavakat: Csak semmi para! Most már jó fog jönni!!! 2008 a babásodás éve. :)

Annyira örülök, hogy rátok találtam. :) Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a kedvességeteket. :)
Előzmény: Móka70 (80249)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80250
Móka
Drukkolok a Mókuskádnak!!!!!!!!!!!!

Rita
Te egyébként pécsi vagy? Hová mész maszekban vérvételre?
Én még mindig teljesen tünetmentes vagyok, nehezemre esik a továbbiakban is kímélő-üzemmódban működni, ezért ma szépen felporszívóztam, felmostam stb.stb...
Most elmegyek bevásárolni, és főzök valami finomat! :-)
Te mivel töltöd a várakozás idéjét??? Le tudod kötni magad?

Puszi!

Jenny
Móka70 Creative Commons License 2008.05.22 0 0 80249

Kedves Mindenki! Már itt is vagyok a hírekkel, elértem a bmc-t. A 2 petikéből 1 préembrió lett, a másik sajnos úgy tűnik végleg feladta, de bízunk benne, hogy a kis egykénk továbbra is szépen osztódgat holnapig!!!  Érdekes módon nem reggel, hanem holnap 12-re kell mennünk! Persze láttam múltkor is, hogy a beültetések 12 utánra tolódtak..Szóval további szorítást kérek, hogy holnap hozhassam haza a kis mók(usk)át a pocakomban!!!!!!!!!!

Én is szorítok mindenkinek!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!