Keresés

Részletes keresés

Tabula Rasa Creative Commons License 2001.04.13 0 0 487
Na megvan minden! A brazil is:)))
TANX LOVIGABI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A hétvégén átnyálazom a cuccot.
Jó kis víkend lesz:)))
artax Creative Commons License 2001.04.13 0 0 486
En lehuztam ami kellett.

Koszonet erte.

Udv

Artax

LoviGabi Creative Commons License 2001.04.13 0 0 485
Hali all.

Közben -Disp-et kérdezve- kiderült, hogy a költözés még odébb van; előtte egy másik gép "megy" új helyre.

Viszont... azért majd szép lassan elkezdeném leszedegetni a file-okat; ezért tényleg nem ártana tudnom hogy ki hol tart a letöltésekben. Írjatok mailt ezügyben.
Vagy én kezdem el nézegetni az apache log-ot s annak alapján majd elkezdem én, kérdés nélkül ;)

LoviGabi

Előzmény: LoviGabi (481)
Tabula Rasa Creative Commons License 2001.04.12 0 0 484
Szia!
Aztán rájöttem mekkora nullát kérdeztem:)
Bocsi
Intézem adolgot
Tanx
LoviGabi Creative Commons License 2001.04.12 0 0 483
Szia.

Benne a könyvtárban, ahol a többi file is :)

LoviGabi

Előzmény: Tabula Rasa (482)
Tabula Rasa Creative Commons License 2001.04.12 0 0 482
LoviGabi!!
De hol van a brazil live mert csodálkoztam is mikor összehasonlítottam a letöltött dolgot a listáddal az hiányzott és akartam is kérdezni???
LINK PLÍZ!!
TANX
LoviGabi Creative Commons License 2001.04.12 0 0 481
Még valami, de ez azt hiszem rossz hír YoungOld-nak: hétfőn említette nekem Disp, hogy hamarosan -záros határidőn belül- egy új szerverre költöznek a honlapok, többek közt az én honlapom is. Hogy pontosan mikor, nem tudom (erről ő tud közelebbit); amennyiben mégis így lenne, úgy nagyon valószínű hogy az új gépre már _nem_ megy át ez az anyagmennyiség, ami most fent van...

Így érdemes lesz érdeklődni a CD-írást vállalóknál.

LoviGabi
p.s.: addig is, a mai naptól új login/pass-párost már nincs értelme adnom.

LoviGabi Creative Commons License 2001.04.12 0 0 480
Sziasztok.

Felhívás!!!
Aki úgy érzi hogy végzett, az még essen neki ennek a file-nak: Kraftwerk - Live, Buenos Aires, 98 COMPLETE.mp3
Ugyanis -mikor az anyagot feltöltöttem- a saját példányomat nem tudtam rendesen leolvasni a CD-mről :( Így újra le kellett töltenem, nekem is...

LoviGabi

Tabula Rasa Creative Commons License 2001.04.11 0 0 479
Na megvan ay 0sszes motyo!!! Jovoheten at tudom karcolni akinek kell de nekem meg kellen cserebe a Balanescu mert arol lemaradtam:((
Tanx LOVIGABI
YoungOld Creative Commons License 2001.04.11 0 0 478
Hi!

Köszi a jelszót LoviGabi! Épp akartam kérdezni, meddig lesz fenn a cucc, de te belelátsz a gondolataimba:))) ez a 2 hét asszem OK időtartam. Én eddig csak 2 videot, meg a Technicolour albumot kapartam le, mert több helyem nincs (sajnos nem csak én használom a gépet), de úgy tűnik, 2-3 napon belül megoldom a helyproblémámat (CD íróm nincs:(((). Utána viszont áldom az istent, hogy ISDNem van, akkor majd éjjelente nyomulok, GetRighttal kb 5-7,5 k-val tudok kaparni. Szóval úgy tűnik, elég lesz a 2 hét. Remélem. Ja, igen: mi van, ha mi is szeretnénk feltenni anyagot (persze nem ekkorát)? Van 1-2 apróságom (pár feldolgozás, stb. Pl. most szedtem le a Coconut Radioactivity átdolgozását rumba stílusban). Ezek nem nagy filek, meg tényleg nem is sok, de gondolom érdekelhet másokat, szóval hogy tudok feltenni? Tudsz nekem valami ftp-t mondani, vagy tehozzád is pakolhatok? Mi a menete a dolognak?

kozakz Creative Commons License 2001.04.11 0 0 477
en vallalom az atirast akinek kell . hogy csokkencsuk gabinak a kockazatat a letoltes mennyiseggel...

Előzmény: LoviGabi (476)
LoviGabi Creative Commons License 2001.04.11 0 0 476
Szia.

Hmm... mondjuk olyan 2 hét, kb. Az igazság abban rejlik, hogy részemrôl jelentôs kockázatvállalás van abban, hogy egy 8 gigás vinyón olyan 1.2 gigát foglalnak le ezek a cuccok. Ezért is találtam ki ezt az user/pass dolgot, hogy valamelyest ellenôrizzem a dolgot.
Az ideális megoldás számomra még mindig az lenne, hogy valamelyikôtök /amennyiben letöltötte a teljes anyagot/ a többiek részére -pl. akik mezei modemen lógnak- írogatná CD-kre, ha kérik...

Ehhez kapcsolódóan egy kérésem lenne: idônként szóljatok, hogy hol tartotok a letöltésekkel.

Köszi.
LoviGabi

Előzmény: artax (475)
artax Creative Commons License 2001.04.11 0 0 475
Megkaptam koszi Lovi Gabi.

Kerdesem az meddig lesz fennt ez az anyag?
Mert netem ugyan nonstop van....csak helyem nincs semmi:(((

Udv

Artax

Tabula Rasa Creative Commons License 2001.04.11 0 0 474
Tanx Gabi én is bejutottam !!!!!!4 Isten vagy!!!!
LoviGabi Creative Commons License 2001.04.11 0 0 473
Szia!

Elküldtem mindkét címedre.

LoviGabi

Előzmény: artax (470)
Yozef Creative Commons License 2001.04.11 0 0 472
Udv!

Akkor ezek szerint en szerencsesnek mondhatom magamat, mert megkaptam a username/password parost, varjatok turelemmel, biztos kaptok hamnarosan Ti is. Koszonet LoviGabinak erte, az anyagot letoltottem, nem gondoltam, hogy egyszerre felrakod az egeszet. Koszi, es kuldom a listat hamarosan.
Yozef

Tabula Rasa Creative Commons License 2001.04.11 0 0 471
Azt én is szeretném tudni mert hasonló dolgok történnek velem is. Szeretnék kapni egy jelszót mert ete veszett net közelében leszek és már szippantanám is le:)))
artax Creative Commons License 2001.04.11 0 0 470
LoviGabi

Irtam mailt. De nem kaptam semmilyen jelszot.
Lehet kapni???

Szia

Artax

LoviGabi Creative Commons License 2001.04.11 0 0 469
Hali.

off:
A '97-es BS-beli koncert hanganyagára már sikerült szert tennem egy kedves ismerősöm által, azt tavaly november felé nyomtam fel a netre, azóta i n n é t állandóan letölthető ;)

on:
LoviGabi

Előzmény: artax (467)
LoviGabi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 468
Hali all.

No és ami a legfontosabb: ezek a file-ok sem maradhatnak fent túl sokáig, úgyhogy tessék csak töltögetni lelkesen lefele :)

LoviGabi

artax Creative Commons License 2001.04.10 0 0 467
Lovigabi a Jarre dolog engem is erdekelne ha jutsz valamire...

Udv

Artax

LoviGabi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 466
S persze, hogy el ne felejtsem: Disp-nek is jár egy köszönet, mert az ô segítsége nélkül nem tudnék ennyi anyagot felpakolni...

LoviGabi

LoviGabi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 465
Sziasztok.

Amiben tudnátok nekem segíteni: engem nagyon érdekelne pl. Jean Michel Jarre-nak a '93-as Népstadion-beli koncertjének hang- és/vagy videoanyaga (értelemszerűen kalózfelvételre gondolok :)), amennyiben itt valakinek volna ilyen vagy ismer olyan illetôt, akitôl meg tudja szerezni nekem, úgy örök hálám fogja üldözni...
A'kos és/vagy Bonanza Banzai-koncertfelvételek (mármint kiadatlanok és lehetôleg teljesek) is érdekelnek.

LoviGabi

LoviGabi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 464
Hali.

Jelzem: ömlik felfele... :)

LoviGabi

Előzmény: Deph (460)
Yozef Creative Commons License 2001.04.10 0 0 463
Eljen a kraftwerk.hu!!!!!
Yozef
Előzmény: disp (456)
Yozef Creative Commons License 2001.04.10 0 0 462
LoviGabi,

Pont ilyesmire vagytam, regi KW koncertek, szoval ha lehet akkor idorendi sorrendbe rakd fel majd, koszi. Szeretnek en is password-ot, kuldtem egy emailt.
>Kraftwerk - Man Machine Recreated [ez ugyan sajna elég ratyi minőségben van meg,de gondolom érdekel titeket...]
Ez megvan nekem is, de sajnos eleg rossz a minosege (22KHz, 56kbit), ugy latszik egy helyrol szarmazik.
Yozef

Előzmény: LoviGabi (452)
Yozef Creative Commons License 2001.04.10 0 0 461
En ismerek egy parat: http://website.lineone.net/~mike.pitt/tdk.htm
http://home.t-online.de/home/0625138143/discog.htm
Yozef
Előzmény: kozakz (455)
Deph Creative Commons License 2001.04.10 0 0 460
Hi Disp!

Sirály vagy! Gratula!

LoviGabi!

Köszi a password-öt, várom az anyagokat! Szerintem mások is. :-))

Előzmény: disp (456)
disp Creative Commons License 2001.04.10 0 0 459
Az ötlet be
Előzmény: artax (458)
artax Creative Commons License 2001.04.10 0 0 458
disp

Gratula...

Azt hiszem neki kene ulnom a Flash-es menunek.

Kerdes kerult ez neked valamibe???

Gabor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!