Keresés

Részletes keresés

mergests Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7909

az Eurobenefites ügyvédnek nincs köze a Kende Júliához?

én már mindent feltételezek....

van valaki akinek konkrétan segített K.J.???

mergests Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7908

nekem is az a gyanum hogy nem igazán akar semmit csinálni mert ami műsort láttam ott soha semmi konkrétat nem tudot....

szóval tudja valaki h a Kende Júlia előre kér e pénzt vagy nem?

ha igen akkor miért bízhatom benne hogy sikeres lesz a megoldása?

vagy ő is csak becsapja lehúzza egy egyszeri összegre az ügyfeleket hitegetve őket hogy majd ő elintézi aztán nem jut semmire?

nem lehet hogy ő valamelyik mocskos ilyen cég rejtett alkalmazottja?

 

 

molandi Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7907

Én sem értem nekik ez miért jó és nekem hogyan is lesz jó...:) .  Én már mindenkiben látom az ördögöt!

Valszeg marad a hajléktalan, eddig az a legegyszerűbb:)

"Magyarország szeretlek!"

 

Egyébként egyenlőre annyira nem vagyok elkeseredve, mert eddig hsználtuk, mőködik, jó is, nem is volt x milla, csak hiába a csúcspiros, cserélhető, értékálló hét, ha nem tudunk majd elmenni (munka miatt) a gyerekeink meg nem tudom meddig lesznek itthon, h kihasználhassák:(

Előzmény: Gio1977 (7906)
Gio1977 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7906

Lassuk meg egyszer.

Beviszed a jogot. 

Befizetsz 60000 Ft-ot..

Befizetsz 162 000 Ft-ot (AFA. Bar az nem tiszta, ezt miert nekik, es nem a NAV-nak, de mindegy)

Ezek utan garantaljak, hogy tobbe nem kell fizetned a jogodert (mivel garantaljak, ha ugyved nincs)

Vasarolhatsz 600000 Ft-ert betongerendat, es aloe veras teat (az elobb neztem a kinaltukat, gyakorlatilag a selejt mindenhonnan)

 

Erosen el lehetsz keseredve, hogy nem az edes anyuk retkes picsajaba kuldtae oket azonnal.

Ha tenyleg ki akarod probalni,(en nagyon nem ajanlom, de hat ugye kibicnek konnyu..) mindenkep vigyel ugyvedet magaddal, aki kerdezzen ra az AFA-ra, illetve irjatok szerzodest, ami biztositja, hogy tobbe nem rendelkezel az udulesi joggal.

Előzmény: molandi (7900)
molandi Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7905

Esetleg a 15 napon belül vagy még?

 

Előzmény: mergests (7902)
molandi Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7904

Nem tudom láttad-e a panaszkönyv-ben, de ott sem tudott érdemben nyilatkozni szerintem. Aki vett ... az ugy járt - ez volt a lényege, megoldást nem mondott de még csak nem is utalt rá. Rossz a szreződés, rossz a jog stb...

Előzmény: molandi (7903)
molandi Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7903

?? ...  szia

Előzmény: mergests (7901)
mergests Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7902

sziasztok

 

tud nekem segíteni valaki abban h Kende Júlia hogyan dolgozik? 

Kinek miben segített?

Milyen eredménnyel?

Milyen ügyeket tud intézni TS ügyben?

Kinek van tapasztalata vele?

Érdemes e őt megbízni?

Mennyi a megbízási díja?

Felmerült e már valakiben hogy esetleg TS céghez kötődik valamilyen formában?(ez csak egy gondolat)

Van esetleg valakinek közvetlen elérése?

Kérlek segítsetek teljeskörű válaszokkal mert már nem tudom kinek higgyjek ebben a mocskos üzletben.

Csúnyán átvertek!!!!!

mergests Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7901

sziasztok

molandi Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7900

Ez itt az az oldal ahol lehet vásárolni: http://www.gxoutlet.com/ 

Úgy mondták (nem tudom írtam-e) hogy vagy az üjogot viszem be és azután fizetem be a 10%-ot, v ha az nincs akkor Bind kártyát tudok igényelni x összegért, de mivel ez nem érdekel nem foglalkozom vele.

Még csak tájékozódunk, hogy ezen a vonalon tényleg meg lehet-e szabadulni tőle.

Abból kiindulva, h mi másodkézből vettük a jogot 500eFt-ért és a min. beszámítható ár (tegnap a pasi ezt mondta) 600eFt, akkor ha 60eft-ot befizetsz meg esetleg valóban kapunk is érte vmit, de a legfőbb, h tuti megszabadulnánk a jogtól...hm, nem tudom.

Próbáltam már 80eft-ért is eladni az egészet, nem kellett senkinek, odaadnám 1 ft-ért is, de úgysem kell...

Vagy marad az, hogy egy hajléktalannak adok pár ezer Ft-ot, aláírja "oszt kész", megszabadultam. Ha tényleg nem kell ügyvédes papír. Márpedig tegnap azt mondták, hogy nem kell.

Még aug-ban elmegyünk mi aztán valahogy túladunk rajta.

 

Előzmény: Steevler (7899)
Steevler Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7899
Kedves molandi! Írnál több infót még erröl az "új lehetőségről"? Szerintem sokan hozzá tudnának szólni, hogy mi lehet benne az átverés, vagy mi nem!:-D
Előzmény: molandi (7884)
palimadár9999 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7898

Én ismerem sajnos!Rábeszélt egy második jog megvételére ahova elvileg beszámították az elsőt.Persze most két jogom van!
Nekem is ez a telefonszám van meg 2011-ben adta meg.

Előzmény: fülesbagoly1 (7897)
fülesbagoly1 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7897

Ismeri valaki Draskovics Dánielt.

 

Utolsó megadott telefonszáma

Az ami ismert: 06203795273

 

Az ügyfélszolgálat hallgat róla mint a sír!

újmóni Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7896

Eltelt egy egész nap, és sehol egy 1 hsz-os elégedett reklámozó ....? :-DDD

 

 

mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7895

JGab! és mindenki!

A Dinasztia velem ezt csinálta.Klubtagságot vetetett a megbizási szerződés fejében.Majd egy évig semmi nem történt.Meg sem probálták kiadni,pedig a szerződésben válalták.Meguntam.Reklamáltam,kértem vissza pénzem.Végül a Ker.és Ip.Kamarai Békéltető

Testületnél kötöttünk ki.Itt egyezség alapján a befizetett pénzem,70%-t visszakaptam.

Ez is egy megoldás.

"mérges vagyok"

Előzmény: JGab (7889)
JGab Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7894

Meg tudom erősíteni, amit arról írsz, hogy néhány ember kezében, csak változó neveken forog ez a biznisz.

 

Ezt megerősítette anno az egyik cég vezetője is, miután elváltak útjaink. Azt mondta, hiába van sok-sok cég, 4-5 ember érdekköre az egész TS értékesítői iparág.

 

A lent említett Eteley Gáborról:

Saját TS értékesítő cége volt, ami sok tízmillió Ft tartozással a háta mögött beborult és felszívódott (egyaránt tartozott vevőknek és szállodáknak). A mi jogunk vételárát például átvették, de a szállodának nem utalták tovább.

Mr. Eteley áldozatnak állította be magát (a főkönyvelője sikkasztott, bla-bla, soha többet TS, bla-bla), és átirányított minket egy All Seasons nevű céghez, amihez állítása szerint semmi köze nem volt, de ott majd segítenek. Na, ők megpróbálták nekünk még egyszer eladni ugyanazt a jogot (... ez az egyetlen módja annak, hogy ne vesszen el a pénzünk... ). Ez néhány évvel ezelőtt volt már.

Nemrég láttam, hogy Eteley ott van az All Seasons honlapján a menedzsment tagjai között...

 

Most meg itt...

 

Szomorú.

 

Az ügyvéd meg rohadjon meg ha benne volt, fel kell nyomni a kamaránál.

Előzmény: Feljelentés (7890)
újmóni Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7893

A 757-ben linkelt e-beszámolós oldal szerint ez a Cservenka az ügyvezető.

 

 

Előzmény: Feljelentés (7890)
újmóni Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7892

Ezt hoztam tegnap a 761-ben. :)

 

 

Előzmény: fülesbagoly1 (7891)
fülesbagoly1 Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7891

Érdekes üzenetet kaptam, az Apród.hu oldalról.hogy mindenki tanuljon belőle, és ossza meg a nagy nyilvánossággal.

 

Ez a cég a Globalxcange Holding néven hirdeti magát.

De hogy mit lehet vásárolni, azt nem tudni. Lehet hogy kutyagumit?

 

arnoldakos48 Felhasználó hirdetései

Tisztelt Uram
Tegye fel magának a kérdést : Hallott olyan emberről, akinek van olyan ismerőse aki hallotta hogy valakinek sikerült üdülési hetet eladnia????????? NINCS ILYEN EMBER. Én viszont sok ezer emberről tudom, hogy átverték csupán azért mert annak hittek akik azt ígérték hogy eladják!!! Nem fogja tudni készpénzért eladni ezt próbálja elfogadni. Sajnálom hogy a mi rendszerünkbe nem látta meg az egyetlen működő lehetőséget.
Üdvözlettel
Kiss Arnold Ákos

 

 

Feljelentés Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7890

Egyetértek azzal, hogy bárki, akinek panasza van az Eurobenefit Kft -vel kapcsolatban, név szerint kéne megnevezni, azt akivel kapcsolatba került,  az egész "üdülési jog bíznisz" mögött valójában pár banda állhat akik csak a cégek neveit és székhelyeit változtatják amik mögé bújnak. Valójában a személyek hosszú évek óta ugyan azok (az Eurobenefit honlapján saját magukról írják, hogy 15 éves múlttal rendelkeznek..)

 

Eurobenefit "dolgozók" akikkel mi személyes kapcsolatba kerültünk (Az Eurobenefit holnapjáról):

 

Juhász Gábor 

 

Jellemzői: Határozott megnyerő stílusban adta elő magát, ha megkérdőjeleztük annak hihetőségét amit mondott agresszív sértődött hangot ütött meg. Folyamatosan krákogott, valamilyen asztmás, vagy allergiás gyógyszert szipogott miközben beszélt. Ő lejjebb állhat a ranglétrán.

 

Pénzügyi manager
Telefonszám: 06 70-393-01-93 
e-mail: juhasz.gabor@eurobene.com

 

Eteley Gábor

 

2 méter magas kisportolt, a Juhász Gáborhoz hasonlóan adta elő magát. 

 

Kép amin valószínűleg ő van(nem emlékszem pontosan az arcára, hátha valaki megerősít):

 

http://www.sokingatlan.com/REMAX_Quality_Sales_Kft./Eteley_Gabor_-_Broker_-_Tulajdonos

 

Értékesítési Igazgató
Vezetékes telefon: 06 1 202-0776
e-mail: eteley.gabor@eurobene.com

 

Cservenka Zoltán:

 

 Ő szerződést aláírni jött. 

 

És  ami miatt sajnos mi is belementünk az egészbe az az hogy, egy ügyvéd is jelen volt amikor az üdülési jog eladási szerződést megkötöttük az ügyvéd neve dr. Hódy Gábor , a Hódy és Társai ügyvédi irodától:

 

 

 

kép róla: http://www.unicass.hu/hu/dr-hody-gabor

 

véleményem szerint neki is tudnia kellett, hogy a szerződés, amit aláiratott velünk érvénytelen lesz, mivel jött egy felszólítás, hogy mi miatt érvénytelen az adásvételi szerződés,de semmit nem tett annak érdekében, hogy érvényesítse azt.

 

És gondolom nem mi voltunk az elsők és sajnos nem is az utolsók, akivel a fenti személyek ezt megcsinálták.

 

Tehát aki hasonló helyzetbe került mint mi, és hajlandó lenne tanúskodni, az kérem írjon nekünk az

 

 

udulesijogatveres/kukac/gmail/pont/com címre

 

Mi is szívesen együttműködnénk bárkivel mint tanú, aki feljelentést, vagy polgári pert tervez az Eurobenefit kft ellen.

 

 

Előzmény: emil777 (7846)
JGab Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7889

Illetve játszhat még az eurobenefites trükk, miszerint papíron van két külön ügylet (megveszik a jogodat és eladnak egy másikat, vagy itt klubtagságot fizetsz), aztán valamilyen trükkel a TS vételből kibújnak és ugrott is a párszázezer forint.

 

Ha valaki nem bír magával és mindenképpen beleugrana valami ilyesmibe, csak akkor tegye, ha ezek az ügyletek egy szerződésben vannak, de legalábbis egyértelműen hivatkoznak egymásra (azért léptem be a klubba, mert cserébe megveszik a jogomat -> ha semmis az adás-vétel, semmis a klubtagság)

 

De amíg nem kristálytiszta az egész, legjobb messziről elkerülni őket.

Előzmény: Gio1977 (7887)
újmóni Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7888

Ezeddig ugy tunik, hogy fizess ki kb 350 000 forintot, es nagyon jo lesz neked, meglasd.

 

 

én nem számoltam így ki, de első gondolatra valami egészen hasonló fogalmazódott meg bennem.

 

 

Előzmény: Gio1977 (7887)
Gio1977 Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7887

cserébe itt vásárolhatok= Mit is vasarolhatsz pontosan? Mit arulnak?

 

de az üdjog 10%-ért lehetek tag= Magyarul fizess ki 100-150 000 forintot, es utana vasarolgass, de mit is?

 

az áfát kp-ben kell kifizetni...= egy 250 000 Forint, amit lenyelnek, 

 

Ezeddig ugy tunik, hogy fizess ki kb 350 000 forintot, es nagyon jo lesz neked, meglasd.

Lehet az edes jo anyjukba kuldenem oket egy ilyen ajanlattal, de hat nem vagyunk egyformak. 

Plusz ezek szerint tenyleg igaz az, amit mar egy csomoan mondtak, hogy ha nem fizetsz 3 evig semmit, akkor automatikusan ugrik az egesz jog.

Embereink, most, meg ha tenyleg at is veszik oket, csak azert teszik, hogy beszedhessenek fejenkent 3-400 000 Ft-ot, majd ok ne fizessenek semmit, es idovel automatikusan megszunjon az egesz....

Előzmény: molandi (7884)
JGab Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7886

Nekem ez már idáig is furcsa volt. Ingatlan adás-vételhez kell ügyvédi ellenjegyzés, de ez ugye nem az.

 

Előzmény: molandi (7885)
molandi Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7885

Közben az abbáziát is felhívtuk, kiderült nem is kell ügyvéd által ellenjegyzett adásvételi az eladáshoz... Eddig így tudtuk:( Elég 2 tanus adásvételi. 

Előzmény: molandi (7884)
molandi Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7884

Ha beviszem az üdjogot, megveszik-átíratják-használják-fizetik /fenntartásiköltséget/, cserébe itt vásárolhatok, de az üdjog 10%-ért lehetek tag, de a állítólag addig vásárolok, amíg el nem fogy a meghatározott jog értéke. Jóváírás is van, nincs szla vezetési díj, de az áfát kp-ben kell kifizetni...

Bonyolultan hangzik, még bogozzuk:)

Előzmény: molandi (7883)
molandi Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7883

Hidd el, én is! már-már a paranoia határát súrolja...

Százszor is körbejejárom, mielőtt döntök/elmegyek/belevágok és utána még mindig kétségeim vannak, napokig:(

Ebben az esetben még nem sikerült rájönni, hogy nekik ebben mi az üzlet, de majdcsak, idő kérdése.

Ez most valami ujszerű, de lehet, hogy csak nekem, meg valszeg mert más a neve.

Előzmény: újmóni (7882)
újmóni Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7882

Az egy dolog, hogy mit mondanak előre, és egy másik, hogy mit csinálnak valójában......

Én előítéletes vagyok... ,-)

Előzmény: molandi (7881)
molandi Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7881

Felhívtuk a hirdetésben szereplő telefonszámot, 30-as, ha valaki ingyen tudja hívni akkor meg lehet próbálni. nem másik jogot sóz rád, hanem le lehet vásárolni... hosszú, most nincs időm leírni, esetleg majd este/éjszaka...

Előzmény: újmóni (7879)
újmóni Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7880

ezék2117 válasz | megnéz | könyvjelző 2012.03.27 15:00:16 © (160)

Közlemény az Online Resorts Kft.-vel szerződést kötött ügyfeleinek.

 

Az Online Resorts Kft egy pénzbeszedő cég, a szerződésben foglalt egyik tevékenységét sem teljesíti.

 

Amíg létezik a cég, és székhelyén az ügyfélszolgálati iroda működik, követeljék vissza a befizetett összeget/összegeket, ellenkező esetben tegyék meg a rendőrségi feljelentést a cégvezetője ellen!

Előzmény: palimadár9999 (7874)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!