Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80561
:))) Rana
Hallgass a férjedre, csak pozitívan! Küldök egy kis ++++++++ energiát! :)
Előzmény: Rana75 (80557)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80560
Baba
Látom keddi nap, talán nem lesznek olyan sokan. :) Elég 13-14 óra között mennetek. Szerintem érkezési sorrendben rakják a dossziékat, csak néha fordítva veszik ki. :DDD
Előzmény: baba37 (80554)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80559
Szia Doty
Mindenképpen a Nyírőben kéne érdeklődnöd. Biztos megvannak még a kis fagyibabáitok, csak utána kéne járni hol merre. Nem zárták be a Nyírő meddőségi részlegét?
Előzmény: DOTY (80553)
FJojó Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80558

Baba37

Nagyon örülök, ez talán a legnehezebb lépés, innen már nagyon gyorsan felpörögnek az események majd meglátod. Mi már 8 évvel ezelőtt majdnem elindultunk, de valahogy mégsem kezdtünk bele, reménykedtünk a csodában, ami eddig még elmaradt, na de majd most. Amúgy a BMC-ben nagyon kedvesek, várni kell igaz, de ki lehet bírni. Tájékozódhatsz az orvosokról, és ha neked valamelyik szimpatikus, ott kérheted kihez szeretnél kerülni. (Egy jó tanács, ne menjetek sokkal hamarabb, mert az első konzultációsokat hagyják úgyis utoljára)

Rana75 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80557

Igenis Jenny őrmester, le a depivel! A férjem is olvassa néha a hsz-aitokat, és amikor nyavalyogtam, letolt, hogy "Miért nem hallgatsz a lányokra?" :))))

 

Alma, Jenny!  Hasi átúszás, IR: Itt a fórumon mindig tanul az ember!!!!

 

Móka! Neked hányadik nap lesz a kedd (beülti után)? Hányadik nap érdemes tesztelni? Erősen megfogadtam, hogy nem fogok, de a hsz-od után mégis meggondoltam magam... Talán péntek reggel, vérvétel előtt (12.nap) érdemes??? Vagy az még túl korai???? Állítólag csak bizonyos tesztek mutatják ki ilyen korán.

Előzmény: jenny30 (80530)
Shannah Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80556

Baba,

a Tanár Úrhoz kaptál időpontot? Örülök, hogy végre sikerült elérni őket :-) Ezután már simábban fognak menni a dolgok :-))

Előzmény: baba37 (80554)
baba37 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80555

AlmaG!

Emailen is jöhet!Köszi!

Előzmény: Törölt nick (80552)
baba37 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80554
Sikerült felvenni a kapcsolatot a BMC-el!Juni 10-re megyek konzira 12-13 között! addig talán sikerül felfrissitenem a leleteinket!Ha valaki ez időben járna arra kérem jelezze!
DOTY Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80553

Sziasztok!

 

Szeretnék tájékoztatást kérni tőletek! Volt (vagyis vannak :-)) lombik beültetésem ami sikeres volt de fagyasztottak le embriókat! Mivel megint nem sikerül teherbe esnem gondoltunk beültettetjük azokat! A gondom ott van hogy ezt anno a Nyírőbe csinálták 2005-ben mikor még állami intézet volt a meddőségi klinikája! Szerintetek megvannak még a mi kis embrióink és ha igen mibe kerül most ezzel egy kezelés?

 

Remélem van köztetek olyan aki tud nekem segíteni!

 

Előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80552
Szia Shannah :)
Mi meg pont most akarunk elköltözni (a 70 út mellé). :DDD Sajnos nagyon felmentek az ingatlan árak, nem tudunk a környéken maradni. :S

Szia Móka
Nagyon tetszik, hogy ilyen pozitív vagy! Megyek hozzád tanulónak. :)
Megértelek, ugyanígy vagyok vele én is. Az elsőnél kibírtam, nagy pofon lett, ezért a másodiknál már teszteltem otthon. :S Jobb tudni.

Baba: este beírom, hogy mi van jelölve a beutalómon. :)
Táblázat? Az inszemes fórumon régóta táblázatot vezetnek a lányok. (Név, életkor, intézet, hányadik procedúra stb.)

FJojo: persze szívesen beírlak, csak akkor oda is kéne jönnöd. Nem olvasnak máshol a lányok, kivéve akik már lombikoznak, vagy készülnek rá.
baba37 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80551

Milyen táblázatról beszéltek?

FJojó Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80550

Alma!

Úgy látom te kezeled a táblázatok, túl nagy kérés lenne, ha én is felkerülnék? Látom, mindenkinek szerencsét hoz előbb vagy utóbb. Rám is rám férne már.  Ha felkerülhetek, írd meg milyen adatok kellenek.

Köszi:))

baba37 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80549
Jó hogy emlitetted látod már ezt is elfelejtettem!Nekem azt a dokim csinálta maszek alapon így holnap azt is kikérem
Előzmény: FJojó (80547)
baba37 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80548
Nagyon jó a hozzá állásod csak így tovább!Bitosan sikerülni fog!A tünetek van akinél jót jelent van akinél nem!Erre nincs mit adni!!!
Előzmény: Móka70 (80543)
FJojó Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80547

baba37

Bocs valamit elfelejtettem, a rákszűrésről a leletet kérd ki a kórházban, mivel ha nem kaptál értesítést, akkor minden rendben van, de én ki kértem és azt is megnézte a doki.

FJojó Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80546

Egy éven belüli leleteket elfogadott a doki. Mi a spermavizsgálatot is csak azért nem csináltattuk meg, mert azt általában szeretik helyben megcsinálni (amit mellesleg nem is bánok). Én úgy tudom, hogy nem kell fizetni a BMC-ben érte, de ha nem jól tudom, javítsatok ki.

 

Előzmény: baba37 (80545)
baba37 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80545

Fjojo!

Ezeket a vizsgálatokat én is aNy-házi korházban csináltatom mivel oda tartozunk!Rákszürésen februárban voltam szerintem az most nem kell!

Előzmény: FJojó (80542)
baba37 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80544
Örülök hogy segitesz.A hormon eredményt minden hónapban csináltatom az FSH miatt.Holnap készülök a dokimhoz labor papírért így ha tudom hogy még mi kell akkor több mindent megtudok csinálni.hétvégére várom hogy megjöjjön a mensim akkor hétfőn megcsináltatom.Ott kell a sperma vizsgálatokért fizetni?
Előzmény: Törölt nick (80539)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80543

Sziasztok!!! Rita, Alma: Igen, én megpróbálok türelmesen várni keddig, és csak aznap tesztelek! Még egyszer nem megyek úgy vérvételre, hogy előtte nem volt teszt, mert januárban amikor kimondta a doki, hogy nem sikerült, akkora pofon volt, hogy azt sem tudom, hogy értem akkor haza...

A tüneteim sajnos nagyon hasonlítanak a januárihoz, napok óta görcsöl a hasam, elég rendesen, a sok magne b6 ellenére is....a tünet maradt, a hozzáállás változott január óta: bízom, hiszek, kitartok! Csak egy példa. Pont tegnap volt a lakótelepen, ahol élünk a legtöbb felújítás. Vagy három szomszéd durván fúrt-faragott, emelett rengeteg repülő jár felettünk, és vonat mellettünk. Tiszta zajkavalkád volt...kb 1 percig bosszankodtam,aztán jót aludtam füldugóval, majd sok jó zenét (pl.meditációs-relaxálót) hallgattam és már el is ment a felújítós nap! Szóval kihoztam  a helyzetből a pozitívumot! Ez az, ami változott!!

 

Rókakölyök, Cunimazsi: írjatok a fejleményekről!!!!

 

Judit,mi újság????

 

Shannah, mi leginkább Gárdony környékére költöznénk, de csak tavasszal lesz rá mód legkorábban. Hiába a víz és a nyugalom......:-)))

 

Még valamit írnék. Van valaki, aki régóta nem írt, és nekem nagyon hiányzik.Ő PAT! Örülnék, ha írnál újra, de innen is szeretettel kívánom az élet minden terén a legjobbakat!!!

 

 

Előzmény: Törölt nick (80506)
FJojó Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80542

baba!

A harmadik napi vérvétellel együtt teljes vérképet néztek: minden + toxoplazma, rubeola, herpes vírusok. Mindkettőnknél végeztek hepatitis tesztet és megnézték, hogy nem-e vagyunk hív fertőzöttek. Én voltam rákszűrésen, és végeztek clamidia tesztet. Mindezt a Nyh-i kórházban, mivel nekem ott csinálták az inszeminációkat. De ezeket a saját nőgyógyászod is kérheti, és az alapján mehetsz vérvételre és vizsgálatokra. Azért jó előre megcsináltatni, mert van olyan vizsgálat, aminek az eredménye 3-4 hét mire megvan.

Előzmény: baba37 (80538)
baba37 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80541
Köszi a biztatást!
Előzmény: Shannah (80536)
Shannah Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80540

Alma,

szerintem én is ugyanarra a lányra gondolok, a leírásod alapján :-) Akkor ültünk már együtt a váróban :-)))

Mi meg pont a Pilis felé orientálódunk, épp áruljuk a házunkat. Balatoni lány vagyok, szeretnék a Duna másik oldalára visszakerülni :-))

Előzmény: Törölt nick (80534)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80539
Szia Baba
Bocsi, hogy belevau, talán tudok segíteni.
Tavalyi hormonok, úgy sem jók már (évente újat kérnek), max összehasonlításra.
Ugye neked gond a távolság? Ha gondolod este beírom mi van a beutalón, két hét múlva megyek én is. Akkor tudsz kérni a nőgyógyászodtól ilyet. Férjednek katonaszámlálást biztos, hogy a BMCben kell egyet leadni. Csak a saját laborjuknak hisznek ezügyben.
Előzmény: baba37 (80538)
baba37 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80538

Fjojo!

Tegnap du.is hívtam semmi.Eddig még nem hívtak vissza de közben én is hivogatom.A hormon eredményeken kívül milyen lelet kell még?Nekünk még tavalyiak voltak de az is a kaáliba maradt.Az itteni nőgyógyásztol kell ezeket a beutalókat kérni?Én már nem igazán tudom hogy hol kezdtük el!

köszi az infót!

Előzmény: FJojó (80528)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80537

Jenny!

Válaszoltam iwiw-en, annyira örülök, hogy ilyen hamar összeszedted magad!!!!!

Móka!

Látom tegnap szigorúan pihentél!

Drukkolok ezerrel!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Shannah Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80536

Baba,

biztos, hogy nem véletlen, hogy épp a Ti udvarotokra szállt le a gólya :-)))

Előzmény: baba37 (80519)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80535

FJojó!

Megírod priviben, hogy mi is a postos hatásleírása? Köszi.

Előzmény: FJojó (80531)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80534
Szia Shiannah
Március elején lehetett kb, közepén teszteltem és ez nemsokkal a leszívás előtt volt. Akkor volt utoljára, mert már egy párszor ránézett a dokibácsink. :) (Barna, göndör hajú , elég magas nő.)
Közelebbről ingázok: a pilisből (15 km), viszont felénk nincs M0 és rettenet a közlekedés. :S Hála égnek nem lesz BKV sztrájk! A beavatkozásra várókért annyira szorítok ilyenkor. A múltkori sztrájknál egy helyi férfi a gyerekét vitte a Jánosba és 1,5 óra alatt ért oda (15 km). :S

Előzmény: Shannah (80532)
Shannah Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80533

Alma,

ez mikor volt? Egyszer én is épp a váróban ültem (márc-ápr voltam ott sokszor), amikor egy lány jött ki a dokitól és hitetlenkedve mondta, hogy csak úgy terhes lett :-) Épp lombikra készültek :-)))

Előzmény: Törölt nick (80515)
Shannah Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80532

Szia Alma,

örülök, hogy segíthettem :-) Én is Pest mellől járok be, vagyis 35 km M3 irányában... Hiába igyekszem minél hamarabb lelépni a melóhelyről, ha bemegyek vásárolni, csak este érek haza és vége a napnak, tök későn szoktunk vacsorázni. Ezért tegnap "home office" voltam, ilyen gyönyörű időben egyszerűen nem bírtam bejönni az irodába :-) Ma viszont már muszáj volt...

Előzmény: Törölt nick (80507)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!