Keresés

Részletes keresés

mégleány Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80612
Még ha kevesebbet vagyok is, mindig veletek vagyok gondolatban!!! :)))
És igazából a dolgozatomat írnám (már megvan az előlapja :p) de mindig találok valami más elfoglaltságot...ésholnap le kellene adnom!!!! Jajj, olyan kis lusta lettem :) pedig olvasni elolvastam mindent, de a dolgozatírásra nem veszem rá magam :)))

Endzsi!Így utólag is nagy ölelés és jó a virágos kép :)))

Rita, az izgalom mindig bennem van minden uh előtt, mert nekem azóta sincsenek nagy tüneteim, csak elvétve...bár kis pukli hamarosan utoléri a derékhurkám :))))
Előzmény: Móka70 (80611)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80611

Mégleány, de jó, hogy írtál!!!! Hiányoltalak, és ezért megnéztem iw..-en a képedet, nagyon aranyos a fehér felsős kismamis kép :-)))))

Láttad, hogy van közös ismerősünk, aki nem fórumos??? K.G., aki eredetileg szembe-szomszédom volt a szülővárosomban! Kicsi a világ!!

 

Endzsi, a te új, virágos fotód is szuper!!!

 

Rita, köszönöm, megvagyok, egyetlen tartós tünet a hasgörcs, ami jobbára reggelente jelentkezik. A mellem is kicsit nagyobb.....igyekszem nyugiban lenni, kikapcsolódni....és neked is tovább szorítani :-)))

 

Rana, én kaptam kabalának egy kismamitól kabalatesztet, ami 10-es érzékenységű, de ha te is 10-est szeretnél vegyél Dm-ben clarblue nevű tesztet, az is nagyon érzékeny!!!! Persze igaza van Mégleánynak, óvatosan azzal, amit látsz, mert neki is halványan jelzett csak a másnapi 200 feletti eredménye!!!!!!!!!!

 

Cunimazsi, mikor lesz a leszívás???????  Szorítok!!!

 

Mindenkinek köszönöm a drukkokat, higgadtan, nyugodtan (eddig) várom tovább a jövő hetet!!!

Előzmény: mégleány (80609)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80610

Szia Mégleány!

Na pedig már hiányoltunk. Gratula Ficánkához!

Köszi a drukkot, kedden még csak 3 hét lesz beülti után. Eszembe jutottál, hogy izgultál az első UH-d előtt...., de most én is remélem, hogy minden rendben lesz, mivel nincs hányingerem csak a mellfeszülésnek örülök.

Előzmény: mégleány (80609)
mégleány Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80609
Sziasztok!
Nem tűntem el, csak annyi mindent kellene csinálnom, hogy mire végigolvasom a friss hsz-eket, már mehetek is :)

Szóval, Rita, nagyon örülök és szorítok neked! érdekes ez az uh ügy...nálunk beülti+12-dik napon csak vérvétel volt, utána két hét múlva az első uh, amin már szívhangot is láttunk :)) igaz az már a 6-dik hétnek számított, te gondolom így az 5-diken mész és petezsákocskát fognak látni :) szorítok!!!

Móka, nagyon-nagyon, de úgyis tudod!Szeretném, ha követnél :)))

Teszt: én ET+11-en csináltam egy sima drogériás tesztet (ami ugye 25-ös érzékenységű) és először nem is látszott semmi,majd 5 perc után olyan volt mintha csak odaképzelném, mert annyira halvány volt, hogy szinte nem is látszott...úgyhogy óvatosan a tesztekkel, mert becsapósak lehetnek és van, hogy hibásak vagy épp más gixer van, hozzáteszem másnap 205 volt a HCG-m...

Idióta emberek: na igen, van belőlük elég...már olyat is olvastam, hogy valaki azt írta be egy lombikos fórumra, hogy minek ragaszkodunk mi ennyire a saját génjeinkhez, miért nem jó a másé...mi olyan különleges bennünk...na ennek az embernek, tuti nincs gyereke, vagy ha van, akkor tényleg igazságtalan az élet! DE! Nem kell velük foglalkozni, én pl., amint kiderült, hogy lombikra megyünk, leültem a főnökömmel és elmondtam neki, hogy ez van, ha tetszik, ha nem, ez várható, ha bírom, dolgozok, ha nem, akkor táppénz, erre számítson. És megértette! Mondta, hogy meló szempontjából nem a legjobb, de én sem leszek fiatalabb, ha így lehet gyerek, akkor hajrá, ő próbál segíteni, mást úgysem tehet. + elmondtam a kollégáknak, pontosan azért, hogy majd a hiányzások miatt ne kezdjenek el mindenféle teóriát gyártani a hátam mögött (kedves emberek mindenhol vannak) és csodák csodája nem gyártottak!!!!Persze, van aki csámcsog rajta és sajnálkozik vagy mézes-mázoskodik, de meglepő módon még olyanok is szorítottak nekünk, akikről nem is gondoltam volna...és sokkal könnyebb volt így átadnom a melót kollégáknak, mert senki nem kérdezett semmit, sőt még segítettek is...a jóindulatúak meg pukkadjanak meg! :)))))

Ráadásul, ha ezt mi szégyellnivaló dolgonak tartjuk, magunk ellen dolgozunk, hiszen akkor valóban nem fogják megtudni mások, hogy ez már lassan népbetegség!

Na tudnék még írni, de nem untatom a társaságot :)))

A bébink egyébként belépett a 13-dik hétbe és kb. most 5,5 cm lehet :) Elneveztem Ficánkának, mert iszonyat hadonászott legutóbb :)))
Shannah Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80608

Alma,

Tanár Úr mindig 4 hónapot számol. Nekem azt mondta, hogy mivel ápr. 7-én volt az ET, legkorábban TB támogatott ET aug. 7. után lehet. Csak 4 hónap elteltével támogatja a biztosító. Persze fagyis, vagy saját zsebes lehet bármikor. Rákérdeztem a saját finanszírozásra is, azt sem javasolta volna sokkal korábban, így nem vagánykodunk :-)

Előzmény: Törölt nick (80596)
Shannah Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80607

Rafi,

én hozzá járok (már ha az intézet vezetőjére gondolsz).

Előzmény: rafi omola (80590)
Shannah Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80606

Baba,

viszont még semmiről nem késtél le!!! A lényeg, hogy történt előrelépés az ügyben és most már tényleg pörögni fognak az események :-) Nagyon drukkolok már most! +++++

Előzmény: baba37 (80563)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80605

Biztos az "édes" hormonok teszik, hogy agyal az ember....

Előzmény: Rana75 (80603)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80604
Szia Rita
Emlékszem, hogy magadtól elmentél vérvételre. És milyen jól tetted! (Csak morgok, hogy ilyenek. :S)

Szia Rana
Nagyon-nagyon XXX! Remélem jó lesz a teszt. (A lányok mindig írják az érzékenységet, de soha nem talátam még meg én sem a dobozon.)
Előzmény: rita0130 (80602)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80603
Remélem, Rita, csak azon izgulsz, hogy hány babóca van, és nem idegeled magad mással!!! (Édes gondok) :)))
Előzmény: rita0130 (80602)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80602

Rana!

Nagyon szorítok, remélem szerencsét hoz a régi teszt.

Alma!

Én nem teszteltem magamtól csináltattam vérvételt a beülti utáni 11 napon akkor volt 278 és másnap kontrollt az volt reggel 364. Azóta persze izgulok és kedden kell mennem UH-ra a beülti utáni 3 héten.

Előzmény: Rana75 (80600)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80601
mármint várni kell az eredményre. bocs...
Előzmény: Rana75 (80600)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80600

Rita, Alma, Mindenki!

Köszi a drukkot, holnapig még biztos nagyon szükségem lesz rá!

Van itthon egy tök régi teszt, azt sztem a vérvétel előtt felhasználom. Remélem, nem romlott még meg, ezer éve vettem, de sajnos még sose volt rá szükség. :(  Azt se tudom, milyen érzékenységű, mert nincs ráírva. A neten olvastam, hogy legalább 25 Iu-s (vagy mifene) kell.

Holnap reggel vérvétel, de gondolom, nem várni kell az eredményre, 1 órára kell visszamenni, lehet, hogy csak akkor lesz meg..... Igyekszem még addig pozitívan gondolkodni, de azért a rossz hírre is próbálok felkészülni, nehogy nagyot koppanjak...

Előzmény: rita0130 (80593)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80599
Szia Rita
Azt hittem + teszt esetén már vesznek vért... (Hihetetlen, hogy ezen spórolnak. :( )
Előzmény: rita0130 (80598)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80598

Vérvételt Pécsett nem csinálnak, csak Uh, ezért csináltattam én nálunk a kórházban vérvételt. Igen Cunimazsi nem jelentkezik, jó lenne már tudni mi van vele.

Előzmény: Törölt nick (80597)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80597
Rita
Kedden izgalmas napunk lesz! Szorítok érted és Mókáért. :))) Minden rendben lesz meglásd. :)) Vérvétel is lesz?
Holnap Ranáért XXXXX.
Cunimazsinak nincs még eredménye? Nagyon eltűnt a napokban.
Előzmény: rita0130 (80595)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80596
Szia Rita!
Június közepén lejár a három hónap, de nem tudom miért, négyet számoltak. Július közepén mehetnénk legkorábban, de nem megyünk. Sok volt a kéthavonkénti próbálkozás (fagyi volt a második). :S
Áttoljuk költözés utánra. (Szeptember, október.) Lehet Jennyvel egyszerre megyünk.
Addig spontán szertjük egymást, hátha megtörténik a csoda. :))) Július közepére lesz kész az összes vizsgáltatom. IR rossz lett, pajzsmirigy leletem egy része tegnap meglett, az jó, júniusban hyszteroszkópia és vérvételek. Foglalkozom a témával annyiban, hogy nektek szorkolok, de még nem vagyok kész a következő körre.
Köszönöm az érdeklődést.
Előzmény: rita0130 (80595)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80595

Szia Alma!

Kedden megyek UH-ra, nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen, néha nem érzek semmit, jó lenne már egy kis mindennapi hányinger...

Te mikor kezdez? most lejárt már a 3 hónap nem?

Előzmény: Törölt nick (80594)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80594
Sziasztok!
Endzsi: színváltós a szemed? Nem fáj? Szegény, jól megjártad.
Rana: Holnap várlak a hírekkel!
Kedves férjem dettó olyan, ahogy itt írja mindenki. Egy szavam se lehet, mert mos, főz, takarít, de a számítógép szerelésen kívül nem remekel. Így szeretem, ahogy van. :)
Baba: köszönöm, figyelmes vagy. :) Jaj, ne haragudj, de kiment a fejemből tegnap az ünneplésben. Ma este már késő?
xxx7: a helyedben magasról letojnám a pletykás mindenüket. Látom nagyon bánt. Ne foglalkozz velük! Tudod, boldogok a lelki szegények... Ha segítséggel is, de lesz gyerekünk, hogy ki, mit mondd az le van ejtve.
Jázmin: FM? Gondolom, nem a parfümösre gondoltok (Frederico Mahora). Ha igen, én tag vagyok.
Rita: hogy vagy? Mikor mész UHra? XXXXX :))))
Rafi Omola: Konc tanárúrra gondolsz? Hozzá járok. Tudok valamiben segíteni?

rita0130 Creative Commons License 2008.05.29 0 0 80593

Rana!

Nagyon szorítok holnapra!!!!+++++++++++++++++++++++++

Csinálsz előtte tesztet?

Móka!

Hogy vagy? Keddig kitartás és termeld a HCG-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jázmin1229 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80592
Sziasztok!

Cettia!

Megküldenéd nekem is az FM beszerzési forrásod elérhetőségét iwiw-en vagy pü-ben?

Jenny!
Fel a fejjel, Rita példája előttünk, készülj a következőre. Tudod, a remény hal meg utoljára.

Minden akciósnak Mókának, Ranának és többieknek is nagyon szorítok.
Előzmény: cettia (80585)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80591
Talán Shannah,de nem biztos.
Előzmény: rafi omola (80590)
rafi omola Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80590
Sziasztok! BMC-BE JÁROK K.T.-HOZ TARTOZUNK. VAN VALAKI KÖZÜLETEK AKI Ő HOZZÁJÁR?
Móka70 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80589

Cettia, nekem a forrás egyelőre és remélem majd egyáltalán sem kell :-)) de azért köszi!!!

A teszt napja szerintem kedd lesz...én nem merek korán tesztelni, marad a vérvétel előtti nap! Jó messze van sajnos...

Előzmény: cettia (80585)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80588
Kérem,kérem,kérem én is!Ügyi vagy.Én sehol nem találtam.
A tartós smink nem szándékos volt,de bejött. :P
Szóljatok nyugodtan,ha valakit dekorálni kell! :-))))
Előzmény: cettia (80585)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80587

Küldd el nekem, légyszi, emailben.

Rita! Fjojo! Ti is küldjétek már el légyszi az elérhetőséget, amit tudtok, mert nekem olyan emberke kellene majd, aki Debrecenbe is "szállít".  Köszike.

Nagyon-nagyon remélem, hogy pár évig nem fog kelleni az info, de azért jobb, ha megvan. :))

Előzmény: cettia (80585)
cettia Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80586
Endzsi! Miért bántod magad? Ne tedd, bár így lehet, hogy nincs szükséged sminkre!
Előzmény: Endzsi93 (80567)
cettia Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80585
helló Csajok!

no, ma végre én is felleltem egy F.. beszerzési forrást, ha kell valakinek tudom küldeni a számot.

Móka!
Mikor tesztelsz?
Előzmény: rita0130 (80584)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80584

FJojó rátalált a megrendelés lehetőségére!

 

Előzmény: Endzsi93 (80567)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.28 0 0 80583

Igen, én is így gondoltam, mert nem akarok szívszélhűdés miatt lefordulni a székről akár a jó, akár a rossz hírtől. Bár az igazat megvallva, ha lehet választani, akkor inkább a jó hírtől szeretnék lefordulni a székről, de sztem ezzel te is így vagy. :)

 

Jó, hogy te így tisztában vagy a hcg-értékekkel. Az a baj, hogy nekem bár a leszívás már 15-én megvolt, de viszonylag későn kezdett osztódni, így fogalmam sincs, ez hányadik napnak fog számítani. Meg valahol azt hallottam, hogy beülti utáni 10-12. napon még túl korai otthoni teszttel bíbelődni. No ezért vagyok én gondban ezzel kapcsolatban.  

Előzmény: Móka70 (80582)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!