Keresés

Részletes keresés

ágika1 Creative Commons License 2010.04.18 0 0 2078
MI ez csi-izé? Felakasztom a villanyórára és visszafelé forog? Víz és gázórás változatvan nincsen?
Előzmény: tuutuu (2077)
tuutuu Creative Commons License 2010.04.17 0 0 2077

a NASA által kifejlesztett, speciálisan magas chi-tartalmú,

 

Kamu duma, mint látható, a chi zárva van...:}}}

(Psszt, én zártam be...:}}})

 

tuutuu

most Chi-Bezáró

Előzmény: Hepci (2060)
b_k Creative Commons License 2010.04.16 0 0 2076

OFF: Ezt valami nlc fórumon találtam a spirálról:

 

"Egy nem nyilvanos felhasznalasa is van, a villanyora ket oldalara is fel lehet tenni: azota a villanyszamlam is felere csokkent.

A ket spiral termeli az energiat, pontosabban iranyitja a mindenhol lathatatlanul jelen levo energiakat. Mindig a meglevo energiat erositi, rezonancias alapon. Igy kulfoldon is hasznalhato, ahol mas a halozati feszultseg. Az egyenarammal mukodo szerkezetekhez csak egy spiralt szabad hasznalni, ketto csak a valtoaramhoz kell.

 

Lugositja a teret a ket piramis kozott, es nullponti rezges kiegyensulyozasos rezonanciajat csapolja meg. Ezenkivul eltavolitja a vezetekbol az ellenallast es veszteseget okozo szennyezodeseket, mergeket, igy az energia akadalytalanul aramlik, mint egy szupravezetoben."

 

ROTFL

 

Bocsánat, ígérem egy jó ideig most offoltam utoljára.

Előzmény: Otto Normalverbraucher (2075)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.04.16 0 0 2075

OFF: nem ismertem, de köszi a figyelemfelhívást. :-) Nagyon bírom az ilyen áltudományos parasztvakításokat. :-D

 

Életem elsõ felében belsõepítészként, utána természetgyógyászként dolgoztam, mint csontkovács.

 

 

Lsd. még: Wendriner Piroska sakál és balerina.

 

:-DDDDDDD

 

 

Ez se kutya: http://www.lappiramis.hu/

 

Én meg erről olvastam a minap (feleségem jóvoltából... :-) ), aki a szokásos női fórumon látta meg, hogy vki szerint ettől nő ki a gyereke zsugorodott veséje... :-s

 

ON

 

Csak a szokásos: kognitív disszonancia elnyomása.

Ahogy az MLM-esek nem kalkulálják bele a "nyereségükbe" a ráfordításokat (munkaidő, telefon, benzinktsg.), úgy a Zeptermániások meg a beruházási értéket hagyják figyelmen kívül. Nagyvonalúan. :-D  És akkor még mindig ott van a bizonyíthatatlan energiamegtakarítás.

 

 

Előzmény: b_k (2074)
b_k Creative Commons License 2010.04.16 0 0 2074

Hát gondolkodtam én is, hogy regisztrálhatnék, és hozzászólhatnék, de ez a nő(?) annyira egyszerű, hogy nem érdemes, mert nem jut el az agyáig.

 

OFF Egyébként most a Csapó-féle energiaspirálon lógok, mint témán, mert mindig akkor megy a reklámja, amikor reggel kávézom. Azt ismered? ON

 

Olyan érdekes, hogy vannak emberek, akik százezreket takarítanak mega   zepterfazékkal, és amikor megkéred őket, hogy egy számolják már ki, hogyan jön ki az a szám, akkor nincs válasz, illetve az a válasz, hogy "azt gondolsz, amit akarsz, ennyit takarítok meg, és kész". A hit kérem szépen csodákat művel...

Előzmény: Otto Normalverbraucher (2073)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.04.15 0 0 2073

Remélem, nem vonsz le messzemenő következtetést...

Ez is csak "egyedi eset". :-DDDDDDD

 

Nem ismertem azt a topikot, de annyira nem vonz a kis egybites IQ-light, hogy beszálljak egy kis fik.zással. :-D

Előzmény: b_k (2072)
b_k Creative Commons License 2010.04.15 0 0 2072

http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=8409

 

Ez valami döbbenet.

Gine hirtelen átváltozik Jenna 8-cá, és elkezd őrjöngeni. Biztos frusztrált, ki tudja mióta nem bír egy serblit sem eladni.

 

De azon gondolkodom, ezek után mi lesz, ha legközelebb nem válaszolok a zepter kérdőívesnek? Orrbanyom a helyszínen?

 

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.04.14 0 0 2070

Ismét egy "egyedi eset".

http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=257631

szaszo71     2010-04-13        09:3118.

 

A Zepterrel nagyon vigyázz, én is voltam ilyenen, adtak egy porrongyot, azt mondták, ez 5.000 Ft-ot ér.

 

Kicsivel később a gyerekekkel a suliban kitöltettek egy kérdőívet, azt hazudta a tanár, h. valami ismerősének kell a szakdolgozatához az egészséges életmódról. Aztán meg felhívtak, és még meg is mondta, h a suliban kitöltött kérdőív alapján. Mikor mondtam, h. nem érdekel, akkor mindenáron azt akarta, h. mondjak egy ismerőst, akinek szeretnék jót tenni, mert ők majd megegészségesítik a lámpájukkal. Nem mondtam senkit, nekem esett, h. nem lehet, h. nem fontosak számomra a barátaim és rokonaim, alig bírtam lerázni. Ezek után felhívtam a tanárt a suliban, aki kitöltette a kérdőívet, és mondtam, h. azonnal állítsa ezt az idióta nőt, mert feljelentem jogosulatlan adatkezelésért, amit ráadásul általános iskolásoktól csalt ki. Már nem jár a fiam abba a suliba...

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.03.22 0 0 2068

Áááá, nem ilyenek a Zepteresek, ez is csak egy egyedi eset. :-D

 

http://homar.blog.hu/2010/03/22/beszolt_a_szemtelen_zepteres

kishableány : ) Creative Commons License 2010.03.19 0 0 2067

Na nemár!

 Én nemolyan régen voltam a zepternél állásinterjún. Nekem nem ez jött le az egészből. Jó az furi volt számomra, hogy egy közös helységben volt a "felvételi elbeszélgetés", de hát na.....Most komolyan ilyen cég?

.psp Creative Commons License 2010.03.09 0 0 2066
Előzmény: Otto Normalverbraucher (2063)
ágika1 Creative Commons License 2010.02.19 0 0 2065

"magas chi-tartalmú, asztrálisan rozsdamentes, igen-igen nemes nemesacélból, "

Ezeket nem is értem.

Előzmény: Hepci (2060)
.psp Creative Commons License 2010.02.19 0 0 2064

 

 

Azért beláthatod, hogy ekkora parasztvakításokat már egy vérbeli marketinges se két perc alatt izzad ki magából.... :-DDD

 

 

Ez igy van :-)

 

A tréning cégemhez eljuttatott valaki egy biptronos oktatási anyagot, Hát über igényes. Komolyan . Magazinban nem láttam még ilyen megoldásokat, és anyagminőséget meg szinestechnikát.

A home art divizionál dettó.

 

Szóval kommersz termék Drága köritéssel.

Előzmény: Otto Normalverbraucher (2063)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.02.19 0 0 2063

Csak épp azt nem tudom, mi a ló@ kerül a Bioptronban többszázezer HuF-ba?

 

 

A piramisjátékrendszer jutalékai! Plusz a drága marketingdumák! Azért beláthatod, hogy ekkora parasztvakításokat már egy vérbeli marketinges se két perc alatt izzad ki magából.... :-DDD

 

 

Előzmény: joy (2061)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.02.19 0 0 2062

:-DDDD

 

Köszi, ezen a szürke reggelen nagyon jól esett egy kis mosolygás. :-)

Előzmény: Hepci (2060)
joy Creative Commons License 2010.02.19 0 0 2061

A Világ legnagyobb találmányai egészen 1*ű szerkezetek!

Ilyen pölö a kerék!

 

Nem a szerkezet bonyolultsága segít a gyógyulásban, hanem a polarizált  fény!

Ahhoz pedig nem kell más, csak egy lámpa, és egy polárüveg, vagy tükör.

No, ha épp azt cseréled síma ablaküvegre, akkor sz.rt sem ér a szerkezet!

 

A különböző színes előtétek, a betegségre leginkább gyógyító hatású szűrt fényt engedik át. Ha szakember javasolja még hatékony is.

Jó, hasznos sok betegségnél az Evolite lámpa.

 

Csak épp azt nem tudom, mi a ló@ kerül a Bioptronban többszázezer HuF-ba?

 

Fotomasinákhoz egy polárszűrő 2 000-8 000 HuF.

Igaz, nem is lehet vele gyógyítani, max kézrátevéssel hülyíteni hiszékenyéket.

:o)

Előzmény: John Zero (2058)
Hepci Creative Commons License 2010.02.19 0 0 2060
A celziusfokok törtrészét is tökéletes pontossággal regisztráló hőérzékelő szisztémával ellátott főzőrendszer sebészeti célú, a NASA által kifejlesztett, speciálisan magas chi-tartalmú, asztrálisan rozsdamentes, igen-igen nemes nemesacélból, SZÓLINGENBEN, precíziós NÉMET kézimunkával, magas értékű, precíziós megmunkálógépeken készült.
(Értsd: a leválóhőmérővel turbózott küblit alsó-sanghajban buherálták bilipléhből.)
LOL
Előzmény: b_k (2059)
b_k Creative Commons License 2010.02.19 0 0 2059
Nemcsak az áraik szállnak el a műszaki tartalomhoz képest, de szeretnek fellengzősen fogalmazni is. :-)

Pl a „takarító rendszer” az magyarul porszívó.

A „főzőrendszer” az nálunk fazék.

Amit ők a „takarító rendszer rendkívül érzékeny védelmi rendszer”-ének hívnak, az egy 100 Ft-os műanyag dugó, kb mint ami elzárja a vizet, amikor megtelik a wc-tartály.

Előzmény: John Zero (2058)
John Zero Creative Commons License 2010.02.15 0 0 2058
Ja, pár hete szét kellett szedjek egy Bioptron lámpát (mert sajnos leesett, és eltört benne a kerek, sima üveg). Szerencsére egyéb baja nem volt.

Ami van benne:
- 1 tápegység/nyák
- 1 vezérlő IC/nyák, kapcsolóval
- 1 lámpa (halogén??)
- 1 üveges ("tükrös") cső, mely szögben elfordul
- 1 ventilátor, ami keresztülszívja a levegőt, hogy hűtse mindezt.

Egész egyszerű szerkezet :-)
Amúgya ami eddig is tudható volt, hogy ha akár csak be van dugva, akkor is fogyaszt áramot (egy kicsit), mert világít a zöld led folyamatosan, a kapcsoló a tápegység rész után van.
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.02.14 0 0 2057

Műsorajánló, holnap késő délután, Hír TV. Panaszkönyv - fogyasztóvédelmi műsor.

 

Az előzetesét láttam, elég egyértelműen Bioptron hókuszpókuszokat mutogattak...

 

http://www.hirtv.hu/?tPath=/musorok/&article_id=174091

 

Csillogás ára?

Ebéd, vacsora, kirándulás és ezzel egybekötött termékbemutató. Helyszíni hitellehetőség, szerződéskötés és utólagos kétségbeesés. Milyen feltételekkel lehet elállni egy szerződéstől, ha az ember a bemutatóról hazaérve meggondolja magát? Miért dőlünk be a csillogásnak, és miért vásárolunk meg olyan termékeket, melyekre valójában nincs is szükségünk, ráadásul keresetünk többszörösébe kerülnek? Mit gondoljunk végig egy termékbemutató során? Miről tájékoztatnak, és mit rejtenek a szerződés apró betűs részei? Terítéken a termékbemutatók, és a közvetlen értékesítések.

caterina3 Creative Commons License 2010.02.05 0 0 2056
Tulajdonképpen hogy valójában ki adta meg, az majdnem hogy érdektelen.
Ami lényeges a dologból, az az, hogy a Zepter cégnek, illetve munkatársának pontosan tudnia kell, hogy jogszabály szerint csak akkor jogosult a felhasználására, nyilvántartására, ha ÉN adom meg a számot. Senki más rendelkezhet erről. Tehát egyértelműen jogszabályt sért ezzel, ha mástól gyűjti be. Érdekelne, meddig folytathatja még büntetlenül ez a jogszabálysértő magatartást, s mikor lépnek fel végre ellene.
Előzmény: joy (2055)
joy Creative Commons License 2010.02.05 0 0 2055
Akor "jóbarát", vagy "kedves rokon" adta meg a számod!
Előzmény: caterina3 (2039)
joy Creative Commons License 2010.02.05 0 0 2054

Nagyon 1*ű a megoldás:

Elkezdi a szövegét, és szó nélkül kinyomod.

Vagy beszólsz:

"Nem aktuális!"

Esetleg:

"Anyáddal!"

Mióta nincs a hívott fél fizet, semmi gond.

 

 

A választási pártpropagandák sokkal ocsmányabbak!

Egyik pölö 15'-en át használhatatlanná tette a vonalasunkat! Épp használnom kellett volna, amikor kezemben csörögni kezdett. Hiába próbáltam megszakítani, míg be nem fejezte automata szapulási diktátumát, nem kaptam vonalat.

Rohadékok!

Előzmény: caterina3 (2038)
joy Creative Commons License 2010.02.05 0 0 2053

Így igaz.

Én 1994-ben vettem egy 6+6-os "Royal" kerámiabetétes szendvicstalpú edénykészletet.

Meg kellett tanulni főzni-sütni bennük.

Az asszony sokáig utálta, mert baromira sokba került a 25 e HUF -akkor egy AMC serpenyő 40 eHuF volt.

 

Mára fülehagyott, némelyik fedő hőmérős gombja is letörött, és mind tökéletesen működő, "el nem cserélném" kedvenc lett.

Most, hogy leette a fene a műagyagot, remekül lehet sütőben is használni a kotlákat.

 

Ezeknél csak az NDK "kivehetőajtós" robotgépem, és gyümölcscentrifugám, meg a Lehel hűtőszekrényem tartósabbak!

Előzmény: Otto Normalverbraucher (2036)
joy Creative Commons License 2010.02.05 0 0 2052

Bocsi, de nem kell mentegetőznöd.

Csupán meglepett, hogy nem egy heves vita végén durrant el agyad.

:o)

 

A sok egymást becsmérlő, szitkozódó hozzászólás között elvész a lényeg.

Gyakori, hogy én sem olvasok el minden beszólást.

 

Apropó egy kocsmai hírdetmény:

 

AKCIÓ!:o)</P>

Előzmény: Tornagh Atya (2022)
Sabazso Creative Commons License 2010.02.02 0 0 2051
Most vettem(tegnap!) remélem nekem is jó lesz!
Előzmény: caterina3 (2050)
caterina3 Creative Commons License 2010.02.01 0 0 2050
OFF Szia, a sima sólámpát próbáltad már? (Nem vagyok ügynök, csak szintén porallergiás, és nekem eléggé bejött. :-)) ON
Előzmény: Sabazso (2049)
Sabazso Creative Commons License 2010.02.01 0 0 2049

Szia!

Kisfiam poratkaallergiáját most fedezték fel. Állandóan úgy tűnik mintha meg lenne fázva, háziorvos mindig antibiotikummal kezelte szegényt. Olvastam amit írtál, azt hiszem kipróbálom vmelyik készüléket. Szerinted melyik a jobb?

Előzmény: tunderlala-3 (1059)
barbara38 Creative Commons License 2010.01.24 0 0 2047

Köszi!

Már ügyvéd viszi az ügyem.szeretnék több esetet,hátha hatásosabb.A bíróság úgy küldte a fiz.meghagyást, le volt írva a levélben,hogy vizsgálat nélkül hozták a döntést.Fellebezhetek a tények feltárásával.Itt tartok most.

Ha valaki a szerződést a bemutató után végig tudja olvasni annak gratulálok,Szóban meg csak az előnyökről áradoznak,szó nincs arról mit tehet az ember ha meggondolja magát.3 napon belül rámcsapták a telefont eszükbe sem jutott  figyelmeztetni,levelet küldjek.

Majd az e-mailemre jött a levél,hogy a postai bélyegző szerint túlléptem a 8 napot.Miközben nem is küldtem leveletpostai úton.

Előzmény: cumpika (2046)
cumpika Creative Commons License 2010.01.23 0 0 2046
e-mail-ben is jeleztem lemondásom, az már 8 napon túli volt.

Ahogy Otto is írta, el sem kezdődött a 8 nap,mert az elállási jog az árú átvételétől kezdődik.
Már ha írásban közölték Veled,hogy van ilyen jogod.
Ha nem szerepel a szerződésben, akkor az onnan indul amikor írásban közlik.
Előzmény: barbara38 (2044)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!