Keresés

Részletes keresés

goldeen Creative Commons License 2012.06.09 0 0 3561
Tudom, hogy szeretsz az arcomon ülni, csak úgy pihenésképpen, mindenféle nyalakodás, meg egyéb különös nélkül. Ez teljesen normális, ha már le kell ülni, legalább legyen kényelmes, ergonómikus, meg erotikus is ugye, mert egy nőnek legyen minden mozdulata erotikus nemde? Az rendben is van, hogy ha pisilned kell, pisilsz, úgy mint rendesen, szép egyenletes sugárban, csak hogy győzzem nyelni. De ha utána még a számba is pukizol, úgy, hogy visszhangzik tőle a fejem, azt már a hatalommal való súlyos visszaélésnek tekintem! :-)
Előzmény: Törölt nick (3559)
goldeen Creative Commons License 2012.06.09 0 0 3560
Jó reggelt Lady Berny!
Hiányoztál ma reggel.
Valamiért nem volt meleg víz.
Gondoltam a mosdó fölé guggoltál volna, hogy legalább arcot mosni ne jéghideg vízben kelljen.
Aztán meg a tea túl forró volt.
Egy kis testmeleget csurranthattál volna bele, hogy ne égesse a nyelvemet.
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3559

Dettó, mint a másik topikban... Jó pihit!

Előzmény: Spriccpumpa (3558)


Spriccpumpa Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3558

 

 Ezer bocsánat, de a kérdésedben nem volt benne, hogy a részletek iránt is érdeklődést mutatsz.

 

 Mire szeretnél fényt deríteni?

Szívesen a rendelkezésedre bocsátom az óhajtott részleteket.

Előzmény: Törölt nick (3557)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3557

Rendben. Igen terjedelmes volt a válasz, köszönöm:-).

Előzmény: Spriccpumpa (3555)
lutricia Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3556

Nem az én tisztem ezt megítélni. Akkor kérdések voltak bennem, feltettem, megnyugtató válaszokat és további kérdéseket kaptam. Aztán más irányt vett a beszélgetés, és jobbnak láttam kimaradni belőle. Hasonló érdeklődésű és tapasztaltabb beszélgető partnereket keresek itt, nem virtuális gerjedelmet.

Előzmény: oldman1 (3524)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3555

 

 Igen, volt.

Előzmény: Törölt nick (3554)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3554

Igen az állatot kell nézni ilyenkor, s nem a magunk önzését...Én is éltem panelban, soha nem volt semmilyen állatunk...Márha kérdezted...Most én jövök.Volt egy stílusában az enyémhez hasonlatos ismerősöd?:-)

Előzmény: Spriccpumpa (3552)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3553

 

 Bepisilhettél volna.

 

 Miért nem tetted meg? Bizonyára nem megfelelő a környezet. No, de sebaj! Majd legközelebb...

Előzmény: goldeen (3550)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3552

 

 Tudtam, hogy nem lehet valódi farkas, de ha már így nevezted, maradtam a megfogalmazásodnál. :)))

 

 Nekem is ez a kedvenc fajtám.

 

 Tartanák is egyet-kettőt ha nem a hetedik emeleten lenne a lakhelyem. Ugyan tarthatnám itt is őket, de a lelkiismeretem nem engedi. Börtön lenne az a kutyáknak, márpedig ezek az állatok többet érdemelnek.

 

 Régen a farkast toportyánféregnek hívták. Szerintem egyáltalán nem féreg. 

Előzmény: Törölt nick (3551)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3551

Kedves Spriccpumpa!

 

Azt azért illett volna a korrektség miatt is hozzáfűznöm, hogy ő nem farkas, csak egy németjuhász, bár a sorok közt ott volt, hogy bizony nem szobakutyus, de immár egyértelműsített a számodra történő bizonyságtételem...jelesül, hogy én én vagyok.:-)

Előzmény: Spriccpumpa (3549)
goldeen Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3550
Hát ezen olyat jót röhögtem, hogy majdnem be is pisiltem.
Előzmény: Spriccpumpa (3548)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3549

 

 Örömmel hallom, hogy többnyire működik az akaratátvivő szerkezeted.  

 

 Bitzosan szép lehet az a lápi farkas. Szeretem a farkasokat.  

 

 Az a tény, hogy farkasod van, azt bizonyítja számomra, hogy nem Te vagy az a személy, akire gondoltam... Ez van! :)))

Előzmény: Törölt nick (3543)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3548

 

 Rendben!

 

 Szóval a hegedűs dolog komoly. Becsülendő!

 

 Éltem a gyanúperrel, hogy valamilyen huncutság lesz belőle. Ezek szerint tévedtem...

 

 Azért elképzellek ahogyan rángatod a lószőrt (ami többnyire ma már valamilyen műanyag vacak ) a remegő húrokon.

Állsz a rád simuló farmeredben, a csinos, fiatal, zenepedagógus, téged hegedűlni tanító tanárnő előtt és cincogtatod a zeneszerszámodat, miközben hirtelen jött elhatározással bepisilsz egy nagyobb adagot. A tanárnő a fejleményeket kikerekedő szemekkel nézi, figyeli az ágyékod körül egyre csak terjeszkedő, lefelé kúszó foltot, miközben kéjes mosoly suhan át az aranyos arcocskáján. A látvány hatására nem tud ellenállni a kisértésnek és ő is bepisil, eláztatva a meleg aranylével a finom punciját... stb., stb., stb.. :))) 

Előzmény: goldeen (3542)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3547

Rendben, meglátjuk...kreatív napot!

Előzmény: goldeen (3546)
goldeen Creative Commons License 2012.06.08 0 0 3546
Csak ma reggel olvastam. Kedvem szerint való írás volt! Na ugye, ha nem egy szélsőbb, meglepőnek tűnő pontokról közelítünk, akkor talán nem is írtál volna le ilyeneket. Örülök neked, bárminek is nevezzük, ez számomra egy gyümölcsöző értékes emberi kapcsolat kezdete lehet. A többi rajtunk múlik, mit tudunk kihozni belőle.
Előzmény: Törölt nick (3545)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3545

Megtörtént már, kár volna azért a gombért..., jó pihenést, vagy egyebet:-)!

Előzmény: goldeen (3544)
goldeen Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3544
"egyszeri és megismételhetetlen csodának tartom magam" ... ezt le kéne ellenőriznem asszem. Te milyen módszert javasolnál erre? ;-)


ps. küldd nekem az emailt légyszi légyszi, mert elkopik lassan a frissítőgomb. :-o
Előzmény: Törölt nick (3543)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3543

Eddig, mikor valamit nagyon akartam, hatottak a módszereim...önmagamra hasonlítok csupán, nem is szeretnék hasonulni, és ebben nem az önfény "dominál", hanem az a tulajdonság: amit jó lenne, ha mindenki elhinne önmagával kapcsolatban... én valóban hiszem- "egyszeri és megismételhetetlen csodának tartom magam". Egy csodás, hosszúszőrű fekete lápi farkasom van, de ő nem szobakutyus...

Előzmény: Spriccpumpa (3541)
goldeen Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3542
A hegedű, az tényleg hegedű. Pontosabban annál egy mérettel nagyobb, mélyhegedű vagy mi, gordon, van egy itt porosodik, szívesen használnám, gyakorolnék is, de az alapokat legalább kéne tudni, nehogy rossz módszer rögzüljön. Gitár az valamennyire megy, a húrokat le tudom fogni, de a vonókezelésről halvány lilám sincs. Tényleg komolyan gondoltam, hogy szívesen tanulnék hegedülni, és ha közben pisis élmények is lennének, az nagyon tuti lenne. Elsősorban nő lenne az igazi, de ha egy férfi topiktárs tud hegedülni, és megmutatná az alapokat, az is jó lenne. Közben néha lehetne egy jó nagyot pisilni, vagy kitalálni valami pisis idétlenséget, amin lehet hetekig röhögni. (pl teszkós próbafülkében valami farmert "fölpróbálni" vagy valami hasonlóra gondolok)
Előzmény: Spriccpumpa (3539)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3541

 

 Ez az akaratátviteles irányítás működik mindegyik irányodban fogékony férfinél, vagy csak hellyel-közzel?

 

 Emlékeztetsz valakire.

 Voltak/vannak-e házi kedvenceid, esetleg fekete cicád? :)))

Előzmény: Törölt nick (3533)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3540

Ez aztán csak emeli a respektet. Mármint az igényesség.:-)

Előzmény: goldeen (3538)
Spriccpumpa Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3539

 

 Ez a hegedű komoly? Valóban a hangszerre gondoltál, vagy ez is csak egy rafkós megfogalmazás, ami egyéb finom dolgot takar... :)))

Előzmény: goldeen (3532)
goldeen Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3538

Nem egyszerű, az biztos. Mármint valaki olyannal összefutni, akinek bármikor kívánod a pisijét, és ő meg hajlandó neked is adni. Vagy túl kövér, túl sovány, túl ilyen, túl olyan, mást akar, nem azt amit te, ááá, ennek az esélye szinte egyenlő a nullával, legtöbbször megreked a dolog fantázia szinten. Annak sincs értelme, hogy egy hozzá nem értő kegyetlen perszónával összefuss, és egy életre elmenjen a kedved a pisitől. A pisivel való játék, a pisi szeretete művészet, és ennek megfelelően is kell hozzáállni. Szerintem. Persze biztos vannak olyan állatok, akik megállnak az út széli lotyónál, hogy az hugyozza teli a pofáját. Na ezt nem! A pisi az pisi! Nem minden vizelet pisi, sőt a legtöbb kifejezetten húgy. Ha nagy ritkán az utcán járok-kelek, egyre kevesebb olyan személyt látok, akinek szívesen ízlelném a pisijét. 1000 emberből ha talán 1. Vagy még annyi se. Lehet, hogy túl igényes vagyok?

Előzmény: jan67 (3537)
jan67 Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3537

érdekes lehet, en nagyon errol fantaziálok..

+ vizelet kontroll

jo lenne talalkozni egy vizelet / pisi dominával :)

Előzmény: Törölt nick (3533)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3536

Mailben írj légy szí, én nem tudok a most használt gépről, mert valahogy a nem konfigurált outlook-ot adja be mindig. Én már csak ilyen vagyok, a határ a rezonanciaszám! Nyilván mindig egyeztetni, s főleg összeszokni kell! Amit nem sokan preferálnak, de én igen, s ez a lényeg, jelen esetben...:-)

Előzmény: goldeen (3535)
goldeen Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3535
Hmmmmmmm kényszeritatás... még mindig ekörül forognak a gondolataim.
Asszem engem nem nagyon kellene kényszeríteni.
Vagy te pont azt élveznéd, hogy ficánkol alattad, próbálna tiltakozni a mennyiség miatt, te meg rodeóznál egy kicsit? Persze figyelembe véve egymás vágyának és tűrőképességének egyensúlyát. Mennyire lenne kedved egy ilyesmi rodeóhoz? Esetleg egy nyelves puncimasszázs lezáró akkordjaként egy ilyen kis rodeózástól el tudnál élvezni? Vagy nem egészen így képzelted azt a bizonyos kényszeritatást? Bocs, ha esetleg túlkomplikáltam.
Előzmény: Törölt nick (3533)
goldeen Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3534
Hú Berny! Elájulok! Te vagy a kedvenc netes pisilős barátnőm! Ugye nem haragszol meg érte? Tudod, te az a nő vagy, aki személyes találkozás nélkül is el tud bűvölni. Persze na ná, hogy nem lennék ellenére egy teadélutánnak, de tőled így is nagyon sokat kapok, azaz, te így is sokat tudsz adni. Remélem, viszonozni tudom valahogy a kedvességed. Kitalálok neked egy sztorit, igyekszem úgy megírni, hogy beleborzongj a gyönyörűségtől. Nem lesz egyszerű, mert jó magasra kell tenni a mércét... :-) Hogy élethűbb legyen, hány évesnek képzeljelek el, és milyen testalkatúnak? Figyelted? Nem azt kérdeztem, hány éves vagy és hány kiló! A kérdés, hogyan képzeljelek el a fantáziában! :-)
Előzmény: Törölt nick (3533)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3533

Nem feltétlenül kell ajtóstól a házba, én is tudok suttogósan, mosolygósan is akaratátvitelre bírni a RÁM fogékony férfit...nevezzük nevén, pl. kontrollvesztésig kényszeritatom, s kellően stimulálom, ahol ez szükséges:-), de vannak nyilván erre komolyabb eszközök, illetve metódusok.

Előzmény: goldeen (3531)
goldeen Creative Commons License 2012.06.07 0 0 3532
Mi tagadás, nagy kedvem lenne egy nővel valami olyasmi kapcsolat, ahol a titkos barátnő feeling mellett akár a szex ki is lenne zárva, de egy kis pisis izgalmak becsöppennének néha...
Például szeretnék megtanulni hegedülni. Ha akadna egy olyan nő, aki megtanítana néhány alap dolgot hegedű ügyben, és mellette, illetve közben szorongatva tartogatnánk, és a végén szabadjára engednénk, akár egymás előtt, vagy inkább edzés után akár egy aranyzuhany se lenne rossz... na ugye! :-)
Előzmény: Spriccpumpa (3530)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!