Keresés

Részletes keresés

B. Bea Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80705

Szia!

 

Sajnálom,hogy nem sikerült. Szerintem az is nagyon fontos,hogy az ember ne akarja görcsösen. Miután én beletörődtem abba,hogy majd beültetéssel lesz babánk és közben elkezdtem szedni a méhpempőt sikerült. Szóval fog sikerülni!

Bea

Előzmény: Rana75 (80691)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80704

Szia Eby!

Örülök, hogy végre jelentkezel, gondolom a munka után örülsz ha pihenhetsz.

Emlékszem, amikor Te pánikoltál a sikeres teszted után és még nem voltál UH-n, na most én vagyok a soros, remélem minden rendben lesz.

Írj magatokról,. hogy viseled az édes kis örömöd.

Előzmény: eby2 (80703)
eby2 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80703
Sziasztok Lányok!!

Nem tűntem el teljesen,csak a munka mellett nem sok energiám marad másra!!:-)
Próbálom követni,ki merre tart, és mindenkinek nagyon szoritok,hogy sikerüljön!!!

Rókakölyök!!!!
Már vissza is kaptad a kis fagyasztottakat??!!Ez tök jó!!!!Akkor vigyázz rájuk,és pihengess velük sokat!!!

Móka!!!
Mindjárt kedd,kitartás!!!!Nagyon szoritok a jó eredményhez!!!!!+++++

Rana!!!
Igy ismeretlenül is,nagyon sajnálom!!DE MAJD A KÖVETKEZŐ...!!!!!:-)

Rita!!
Gondolom már nagyon izgatott lehetsz a keddi nap miatt,mindenképp leülök majd a gép elé este,hogy el tudjam olvasni az élménybeszámolódat!!!!:-))
rita0130 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80702

Rill!

Köszönöm szépen, Neked meg sok-sok új erőt a kezdéshez!!!!Biztos jót tett ez a testi-lelki pihenő.

Rókakölyök!

Köszönöm a drukkot, Te pedig még csak a pihizéssel foglalkozz és nehogy figyeld a jeleket, nekem sem volt a hasfájáson kívül semmi :)))

Móka!

Neked keddre millió-millió drukk +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Cunimazsi!

Mi van Veled????!!!!!!!!!

Moha!

Nyugodt, boldog gömbölyödést kívánok!

 

Mindenkinek jó pihizést hétvégére!!!!!!!!

Előzmény: rill (80698)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80701
Neked is drukk Rókakölyök!!!!!!! Igen, én kedden tesztelek, szerdán vérvétel!!!!
Előzmény: Rókakölyök (80699)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80700

Rill, de jó, annyira hiányoztál!!!!!! Biztos ezer élménnyel gazdagabban jöttél haza!! Pihengess és majd írd meg azt is, higy vált be B.dr nő új gyógyszere!!!!!!!

 

Sunny, ez a beszéd!!! Lesz mit várni ősszel is!!! Remélem hamarosan találkozunk, látod, azért nem vonultam el teljesen, de hát lehet is ilyen jó kis fórumtól visszavonultan élni!!! Nem!!!!

 

Szép hétvégét, hogy bírjátok a hőséget??? Én többnyire elsötétített szobában :-))

 

 

Rókakölyök Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80699

Sziasztok Lányok!!

Rana,

Én is nagyon sajnálom, fel a fejjel és hajrá szeptemberre! Jó olvasni, hogy pozitív maradtál Te is, szerintem is csak így lehet nekiindulni ismét. Gyűjtsd az erőt és hajrá!

Rill,

szia!! Hogy vagy? Hogy érezted magad? Ugye hogy szalad az idő? Már vissza is kaptam a Fagyi rókákat. Pihengetek, relaxálok, indul a visszaszámlálás a 2 hétből:)

Móka,

Nagyon szurkolok, mikor is tesztelsz? Még egy pár nap ugye? Drukk drukk drukk!!!!

Endzsi!!!!!!!!!!!!!!,

Ha hiszed ha nem, tegnap hazajöttünk és rá pár órára az egyik szomszédnál buliztak és tüzijáték volt!!!!!!! Úgyhogy volt tüzijáték csak torta nem:-))))) Olyan jó érzés volt, tényleg olyan mintha nekünk készültek volna:))) És Te mikor indulsz???? Júni eleje nem?

Moha mami,

Rohan az idő! 17 hét! Jaj Istenem, bár már ott tartanék!!:-) Kíváncsi vagyok fiad vagy lányod lesz. Lassan kiderül ugye? Talán már a köv. ultrahangon.

Rita mami:),

Továbbra is drukk hogy minden rendben legyen!!!!!!

Jenny,

köszi a drukkot!!

 

 

rill Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80698

sziasztok lányok, nagyon fáradt vagyok, nemrég érkeztünk, így csak az utolsó hozzászólásokat olvastam vissza. sokat gondoltam rátok és izgultam, kivel mi történik!

 

Rana, nagyon sajnálom, hogy most nem sikerült. Pihend ki magad, élvezd a nyarat és utána mindent bele!!!

 

Móka, nagyon szeretném, ha beválna a jóslatom, rettenetesen izgulok és szorítok érted!!

 

Rókakölyök, már haza is vitted a kisrókákat? Jól elszaladt az idő! Remélem tetszik nekik az odu!!!!

 

Rita, Moha nagyon szép várandósságot kívánok nektek!!!

 

Többiek (Cettia, Endzsi, Almag,Judit, Jenny, stb.) veletek mi újság? Holnap igyekszem visszaolvasni!!!

 

 

FJojó Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80697
Szia Rana75 Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Természetesen elküldöm emailben. Remélem fog segíteni.
Előzmény: Rana75 (80691)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80696

Moha!

Azt hiszem ez így lesz végig.....azért így visszanézve gyorsan elment az idő, hogy már 17!!!......igen másnál mindíg gyorsabbnak tűnik. Vigyázz magadra és a babára, talán a jövő héten azt is meg tudod fiú v. lány...

rita0130 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80695
Úgy legyen, pedig néha nincs semmiféle tünetem.
Előzmény: Moha79 (80694)
Moha79 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80694

Szia Rita!

 

Most léptem a 17. hétbe. Olyan hihetetlen!:)))))Persze nem bánnám, ha kicsit gyorsabban telne az idő, de majd visszatekintve biztos úgy fogom gondolni, hogy szinte elrepült!

Vigyázz nagyon magadra, pihenj sokat! A baba vagy babák biztosan jól befészkelték már magukat!++++++++++++

Előzmény: rita0130 (80693)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80693

Köszi Moha!

Te most hányadik hétnél tartasz?

Előzmény: Moha79 (80692)
Moha79 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80692

Rókakölyök!

 

Ügyesek nagyon a kis rókáid, szépen felébredtek!Te csak koncentrálj rájuk, mert sikerülnie kell!Pihenj sokat, és beszélgess velük!Drukkok mennek!+++++++++++

 

Móka neked is drukkolok ezerrel!+++++++++++++

 

Rana, sajnálom, hogy nem sikerült,:(((( tudom milyen rossz ilyenkor, nyugodtan sírd ki magad, és utána újult erővel tudsz készülni a következőre!

 

Rita, neked továbbra is szorítok, a kedd már mindjárt itt van, és ne feledd a kedd az nagyon szerencsés nap itt a fórumon!+++++++++++++++++++++

Rana75 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80691

Sunny, Hát, egyelőre az a gond, hogy igazán sírni sem tudok, csak van ez a rossz érzés a gyomromban meg gombóc a torkomban. Igyekszem nem elnyomni, vagy elmúlik majd, vagy kiakadok nagyon... De ezalatt a rövid nyár alatt összeszedem magam, sokmindent akarok csinálni. És páran már vagyunk, akik kb egyszerre futunk neki az új körnek (te, Alma, Jenny??).  Ha jelölhetlek iwiwen, küldj mailt.

 

Alma, Móka, jelöltelek! :))  TÖBBIEK???? :((

 

FJojó, elküldenéd nekem emailben az elérhetőséget a tablettához (ezt jól megfogalmaztam). Cettia már küldött egyet, de ha ő esetleg nem "szállít" Debrecenbe, kell keresnem vki mást.

 

Baba, írtál, csak nem kaptam meg?

Előzmény: sunny22 (80690)
sunny22 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80690

Szia Rana!

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. :O( Sírd ki magad, de ne csüggedj!!!

Nálam most úgy alakult, hogy ősszel belefogok Én is lombikba. Majd együtt húzzuk fel a vitorlákat! :)

Most jön a nyár, pihend ki magad, kapcsolódj ki és töltődj fel testileg-lelkileg!

Meglátod, hogy ősszel mi leszünk a befutók!!!!!!!

Rana75 Creative Commons License 2008.05.31 0 0 80689

Hmmm... piros bugyi? És mi a recept hozzá? Beülti előtt, alatt, vagy után??? :))) Mert a spontán babához még értem, hogy hozzásegíthet a tűzpiros (csipkés?) fehérnemű...

 

Köszi mindenkinek az együttérzést és a jó tanácsokat, tényleg könnyebb így...

Előzmény: jenny30 (80683)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80688
Rana, nagyon sajnálom. :(((
Jól tettétek férjeddel, hogy boroztatok. Ne "csak" fél szemmel maradj itt, jó? Hiányoznál nagyon! Írok iwiwes jelöléshez privit.

Rókakölyök
Örülök a fagyibabáidnak! Kellemes ágyazást kívánok nekik.

Endzsi. Hát no comment a "kedves" emberekre. Talán csak annyit, hogy nekik nem kívánom amin mi átmegyünk.
Inszemes táblát szívesen átszerkesztem, de valaki vezesse, mert még nagyon új vagyok itt. Eddig aki ott táblát vezetett babás lett, rajtam kívül. És senki nem veszi át. :DDD

Szia Csendes!
Üdv körünkben.:) Jó sok minden van a hátad mögött. Most már a jónak kell jönnie.
jenny30 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80687
Cettia,
ok, köszi! akkor majd bíztathatjuk egymást, hogy a pécsi sikerszéria mielőbb folytatódjon! :-)
Én októberben megyek 5. alkalommal, és elhatároztam, hogy sikerülni fog!!
Nagyon bízom az orvosomban, sajnálom, hogy nem mindjárt nála kezdtem a lombikozást...
Neked mikorra időzítsem a drukkokat?

Jenny
cettia Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80686
Rana!

A lehető legjobbet tettétek a férjeddel. Én csak annyit mondanék, személye tapasztalatból (én sajnos 2x éltem ezt az élménynek legkevésbé nevezhető érzést), hogy ne próbálj túl nerős lenni, jobb, ha az ember mer szomorú lenni. Én megpróbáltam nagyon erős lenni, nem sírni, aztán hónapokkal később bukott ki a dolog, meg én.
De azért fel a fejjel, lépj tovább!
Előzmény: Rana75 (80676)
cettia Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80685
Szerintem Rita lesz az, de nem ismerem személyesen, ill. valószínűleg egy gimibe jártunk vele.
Előzmény: rita0130 (80675)
cettia Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80684
Én igen, mármint Pécsre járok.
Előzmény: jenny30 (80683)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80683
Rana,
nagyon sajnálom...
Örülök, hogy tudsz továbblépni, én is ezt teszem.
Ahogy te, én is felszerelkezem a mézzel és a tablettával, aztán hajrá ikerbabák!!!! :-) Egy másik fórumon még a színes (főként piros!) bugyit is ajánlották,
mert az is fokozza a termékenységet!
Az egyik szülésznő ismerős (aki szintén lombikozik) kipróbálta, és most ő is ikreket vár!!!
Legközelebb ezt is bevetem! :-)




Rita
kedden végre-végre látod majd a csöppséget! dejódejódejó!!!

Én ma feladtam a regisztrációs kérelmet, majd jövő héten felhívom őket, hogy megkapták-e, majd írok, hogy mit mondtak, meg hívom Erzsikét is! :-)
Nem mondta, hogy sokat járt a szám?????????? :-)



Rókakölyköcskék kapaszkodjatok rendesen!!!!!!!!!!!!!!!!



Bocsánat, kicsit még nem annyira vagyok képben, ki jár Pécsre közületek?


Jó éjt! Szép hétvégét Mindenkinek!


Jenny
Móka70 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80682
Köszi a tanácsot méhpempő ügyben, és sajnálom, ami történt :-(((((
Előzmény: Jázmin1229 (80680)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80681

Rana, annyira szorítottam és annyit gondoltam rád végig!!! Ez nem ér, hogy nem sikerült  :-((((( Viszont érzem, hogy erős vagy, van benned kitartás, úgyhogy meg lesz ennek a gyümölcse...

Írok emailt és majd jelölj!!!

 

Endzsi, Rita köszi a drukkokat!!!!!! Még szerdáig etéren számítok rátok :-))) Én meg Ritának küldöm továbbra is.....

 

Méhpempőt szedjem még beágyazódás után is???? Már kérdeztem sokszor, újra felteszem, hátha valaki tud rá írni valamit :-))) Már stimu óta szedem, kezdenek rámszállni a méhecskék :-))

 

Rókakölyök, örülök, hogy hazahoztad az embriókat, meglátod, ügyesen befészkelik majd magukat! Pihengess, lazíts, gondolj a legjobbakra!

 

Cunimazsi, veled mi történt??? Sikerült ma a leszívás? Hány petike lett????

Előzmény: Rana75 (80676)
Jázmin1229 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80680
Sziasztok!

Rana!
Veled érzek. De tudod a csodák arra valók, hogy valóra váljanak! Bejelöltelek iwiw-en.


Móka!
Nem tudom meddig kell szedni a méhpempő kapszulát, én 11-12. hétig szedtem, létrejött a terhesség - és én bízom benne, hogy ez is segített- de sajnos a 12. hétre elhalt.


rita0130 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80679

Rókakölyök!

Pihenj sokat a két kis embrióddal és Te is gondold azt, hogy a méhed egy mézzel kikent edény és hogy arra száll két pihécske, ami beleragad. (idézet Eby-től).

rita0130 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80678
Nagyon sajnálom és köszönöm, hogy még ilyenkor is tudsz más gondjával foglalkozni. Írok priviben.
Előzmény: Rana75 (80676)
baba37 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80677

Szia Rana!

Ugy sajnálom hogy nem sikerült sokat gondoltam ma rád!Nagyon jó hogy igy fogod fel!Készülni kell a kövtkezőre!Írok neked emilt.

Előzmény: Rana75 (80676)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 80676

Sziasztok!

 

Sajnos most nem sikerült. :(((((((((  Azért nagyon köszönöm a sok pozitív energiát, éreztem ám!!! :)))  Csak most értem haza, mert 2 órát váratott a doki, utána meg a férjemmel borba fojtottuk a bánatunkat egy kiadós ebéd-vacsora mellett. :)  5,4 volt a HCG, a doki azt mondja, valszeg megtapadt, de felszívódott, nem lehet tudni, miért, majd "legközelebb okosabbak leszünk". Bocs, hogy megszakítottam a sikersorozatot, remélem, nem sok időre! Móka, Rókakölyök, nektek most sikerülnie kell, nagyon-nagyon szorítok nektek!!! Rita, neked meg keddre XXXXXXXX!

 

Bár a múltkor kimaradtam az iwiwezésből, de aki megengedi, hogy bejelöljem (mindenkit szeretnék), az dobjon nekem egy mailt (publikus)!

 

Szóval most az "éles" akció részemről ennyi volt. Augusztus-szeptemberben újra játszom, az új "csodafegyverekkel" (méhpempő, FM) felszerelkezve! Addig rajtatok tartom ám a fél szememet, hogy szorítani tudjak annak, akinek kell, meg új okosságokat szedjek fel magamra.

 

Még egyszer köszi, veletek sokkal könnyebb volt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!