Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 1999.07.28 0 0 136
En lemegyek elozo este es valami lepattant uduloben alszom. 1900 Ft, de
ennyit nekem meger, hogy nem kell hajnalban a Delibe rohannom.
Van meg a szobaban egy ágy. Ha nem maceralsz, befersz. Bar lanynak jobban orulnek. Tudod, a kisertes.... annak nehez ellenallni.
neptancos Creative Commons License 1999.07.27 0 0 135
Köszi, nem zárkózom el, ami a tanítást illeti, most éppen Jászberényben folyik nagyipari módszerekkel, de nekem is mániám.Bocs az offért. A legnagyobb problémám a lejutás. Haverom szerint hajnalnaál később már csak a nagyon türelmesek menjenek, akik bírnak sorban állni, kocsi jelenleg nincs, és még defaultban még csaknem is Pestről indulnék. Valakinek valami ötlete?
Előre is köszönöm.
n.
zsuzsa Creative Commons License 1999.07.26 0 0 134
esetleg tanithatnalak uszni / arrol segededzoi papirom is van meg icipici tapasztalatom kiskolkokkel / te meg utana kicsit tanitgatsz neptancolni:-))
czy Creative Commons License 1999.07.26 0 0 133
:-)

én a fókás módját választottam, nem fázom a vízben, a zsír jó hőszigetelő:-(

zsuzsa Creative Commons License 1999.07.26 0 0 132
Lehet kapni 42-es faktorszamut is / dr Fischer/ de lattam ugyancsak ilyen magas faktorszamut valamelyik ismert kozmetikai markanal /amivel tele van a Vaci utca, hóttelegáns uzletek, franc se tudja megjegyezni a nevuket, nem dior de valami olyan /
nomost en vagy amiatt nem faztam,mert kover vagyok vagy amiatt mert bekentem magam egy reteg nicoflexre egy reteg niveaval.
Sajnos neptancolni nem tudok es ezert nagyon nagyon tisztelem azt aki tud!
Pocak Creative Commons License 1999.07.26 0 0 131
Szia Hacsek,

En ott vagyok, tehat nem itt. Koszonom kerdesed, meleg van es szmog, es sirok a Balcsi utan!

Hacsek Creative Commons License 1999.07.26 0 0 130
Pocak, te itt vagy vagy ott vagy?
Hogy vagy?
Pocak Creative Commons License 1999.07.26 0 0 129
A leegesen es a lehulesen kivul meg lehet keszulni arra is, hogy a furdobutykos/ruha gumi szelei 1-2 ora azas utan teljesen kikeszitik a bort (kihorzsolja), en legalabbis hetekig kenegethettem a nyomokat.
moga Creative Commons License 1999.07.26 0 0 128
Lehet kapni valami 20-as faktorszámú, vizálló napkrémet. /talan Jonson/. Egyébként a polót csak akkor ajánlom, ha kiemelkedöen jó kondiban vagy. Tudod milyen k...a nehéz tud az lenne akár 1500 m. után is ??

moga

qayol Creative Commons License 1999.07.26 0 0 127
Hello!

Kellene egy jótanács. Hogy lehet ezt az átúszást leégés nélkül átvészelni? Pólóban és baseball sapkában kell usznom? Valami más megoldás? Köszi!

neptancos Creative Commons License 1999.07.26 0 0 126
Hajrá, hajrá! Nem feladni!
Ezt magamnak is mondom. meg az utitárskeresésre is vontkozik. Avval szintén próbálkozom. Mivel még nem tudom, hogy pontosan hogy lesz, meg messziről is jövök, egyelőre csak azt tudom mondani, hogy Révfülöpön akár össze is futhatunk.
Bendegúz! Az ötlet aállat jó, kár hogy másnap hajnalig nem érnék haza.
AirWeen! Triatlon rulez! Már kétszer próbáltam (DDD). JA, és k. b. egy éve tanulok úszni. (A tánc jobban megy.)
n.
KisMedve Creative Commons License 1999.07.26 0 0 125
Gratulalok, kedves Zsuzsa!

Jomagamnak 1 ora 50 alatt sikerult abszolvalni a tavot. En is vonattal mentem egy baratommal, es Fehervarnal elatkoztam magamat, hogy miert kellett nekem ilyen koran felkelni ilyen szar idoben, amikor ugyse fogok uszni. Vegul a haverom meggyozott (majdnemhogy eroszakkal), hogy aki leutazott Fuzfore, annak eb kotelessege uszni.

Az elejen meg az eso is esett, de vegul kisutott a nap, es egesz kellemes lett. Egy csomo ember teljesen kihult a vegere (vacogas, hidegleles stb), de nekem semmi bajom nem lett. Sot, jobban ereztem magam, mint multkor a Kaptalani atuszason. A nagyatuszasra valoszinuleg nem megyek (nyuszi vagyok) de az obolre igen.

Tiszteletem az osszes atletanak:
KisMedve

zsuzsa Creative Commons License 1999.07.25 0 0 124
na ne viccelj, én még öreg is vagyok, kövér is és csak uszodában tudok készülni. Hehe... atléta :-)))
ilyet se mondtak még rám:-)))))
Pocak Creative Commons License 1999.07.25 0 0 123
Skacok,

Itt mennyi atleta van! Lehet oszinten is irni ide?
En egy idoben sokat usztam (a sok az azt jelenti, hogy minden masnap 1 km, egyszer ketszer 2, de uszodaban nagyon unalmas uszni). En baromi rosszul uszok, igy az obolatuszast 1:50 alatt teljesitettem, igaz, nem gyorsban mentem.
Szvsz edzes nelkul nem szabad nekivagni.

zsuzsa Creative Commons License 1999.07.25 0 0 122
persze, hogy egyedül kellett vonatoznom le mintha mindenki baratokkal vagy partnerrel menne csak en nem..
viszont kb 1 ora 13 perc lett / honnan lehet megtudni a hivatalos idot? mert en csak az ora alapjan szamolgattam ki/
ami AirWeen-hez képest harmatos, viszont
harmincas anyukak kategoriajaban szrintem elfogadhato.
A polo, amit adtak gyönyörü!!!! , mert eletem elsö ilyen poloja :-)))
A viz nagyon hidegnek tünt, volt valaki közületek? maskor is ilyen hideg???
Ujra az a vágyam, hogy a 5.2 km-re nem akarok egyedül lemenni. Betarsulok barmibe, vonat vagy auto / motoron kicsit félek/ Ha valaki szivesen latna utitarsnak, akkor küldjön egy mailt!
AirWeen Creative Commons License 1999.07.24 0 0 121
Bocs!

Nem az en csucsom az 1.07, ez az abszolut csucs!
(Az enyem 1.50 korul van.)

Udv!

AirWeen Creative Commons License 1999.07.24 0 0 120
Ahoy!
Most vettem eszre a topicot.
6x usztam idaig at az 5.2-ot.
A csucs 1.07 korul van.
A gumiruhat neopremnek hivjak, es amit segit, annyit hatraltat is.
Celszeru Revfulopre menni, ui., az utobbi evekben Boglaron nem lehetett nevezni. A cuccokat le lehet adni megorzesre is, es atszallitasra is. Mindketto ingyenes.
A hajout is, visszafele.
8-tol lehet indulni, 15-ig. Az iden 1500 Ft lesz a nevezes.
Nem art keszulni, de akaratbol is le lehet.
Mint triatlon versenyzo es edzo, a szolocukrot csak a vegen ajanlom. El lehet kerulni a beajulast..:-)

Kitartas!
AirWeen.

originalqszi Creative Commons License 1999.07.24 0 0 119
Uszom én a boldogságban,
S van puszi egy nagy-nagy zsákban!
Oda adom mindet Neki,
Mert tudom, hogy szereti:-)))))
zsuzsa Creative Commons License 1999.07.24 0 0 118
Jöjjön már valaki uszni!!!
originalqszi Creative Commons License 1999.07.24 0 0 117
Hiánybetegség??? a szerelem???? Á dehogy (ahogyan a Grillus Vili mondaná). Nálam permanens és alannyal..... pszt... csak a feleségem meg ne tudja.
Sose mánd, hogy OFF, azért vagyunk itt, hogy beszélgessünk, nem????? A Balatont majd átússzák:DDDDDD
zsuzsa Creative Commons License 1999.07.24 0 0 116
orig : veleszuletett vagy hianybetegseg?
bocs, hogy offtopic vagyok.
originalqszi Creative Commons License 1999.07.24 0 0 115
Nem tudtad????? qszi mindig lázban ég........ szerelmi lázban:-)))))))
zsuzsa Creative Commons License 1999.07.24 0 0 114
Uristen! Lázas vagy????
originalqszi Creative Commons License 1999.07.24 0 0 113
Átúszom Érted a Balatont!
Le sem veszem a kalapom,
Kabátban és nadrágban,
Úszom, de nem haptákban:DDD
Szelem a habokat,
Fujtatok nagyokat,
Csak végre ott lennék már!
Mert a Drágám rám vár:-)))))))
czy Creative Commons License 1999.07.24 0 0 112
nem hiszem, hogy elmarad, most 1. fokú van, de nagyon csökken a szél.
zsuzsa Creative Commons License 1999.07.24 0 0 111
hogyhogy biztos-e?
Ha nagyon rossz idö van, esetleg elmarad.
Amugy biztos, mert a Marathon Club versenynaptarabol tudom.
Naaaa, nem igaz, hogy senki se megy!!
czy Creative Commons License 1999.07.24 0 0 110
Balga agyammal rájöttem, hogy a helyi (veszprémi) újságban benne kell lennie, és van is, 10 óra, Schöller úszás, Fövenystrand, Fűzfő
czy Creative Commons License 1999.07.24 0 0 109
Biztos ez az átúszás?
zsuzsa Creative Commons License 1999.07.24 0 0 108
mar 3 hete kérdezgetek mindenkit nulla eredménnyel. Aki uszni szeret az vagy nem cseveg a hálón, vagy szóra sem méltat vagy holnap én leszek egyedül a vizben.
czy Creative Commons License 1999.07.24 0 0 107
Van persze :-)
sok sikert!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!