Keresés

Részletes keresés

Rana75 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80792
Hát, engem utoljára a beültinél ultrahangozott, úgyhogy ezt nem is tudtam meg soha. :(((
Előzmény: Timi1974 (80790)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80791
Hát sajnos fagyi nincs, úgyhogy ebből a szempontból mindegy. :(
Előzmény: Timi1974 (80789)
Timi1974 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80790
Rana!!
A lombik után úgyis beáll a mensi!!!!Mnyk.meg biztos jó vastag volt.Különben mondta volna a dokid!!
Timi1974 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80789
Rana!

Mindenki máshogy éli meg a ,lombik utánit.Egy a lényeg akkor számit milyen volt a mensi ha fagyikért szeretne menni az ember lánya lombik után.Akkor kell hogy rendes mensi legyen különben meg nem.Én így tudom!!!!!
Előzmény: Rana75 (80788)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80788

Apropó aggódás, apropó nyálkahártya. Most egy kicsit megijedtem, mert nem jött meg rendesen. Pénteken abbahagytam az Utro kúpot (csütörtökön kellett volna normálisan megjönnie), erre tegnap kezdett nagy nehezen megjönni, ma meg már szinte semmi. Úgy lenne logikus, hogy a hormonok által felpumpált méhnyálka leválása sokkal nagyobb vérzéssel jár, mint normál ciklusban, nem??? Vagy nem is volt nyálkahártyám??? (Akkor nem csoda, hogy nem maradtam terhes) Vagy majd még majd csak ezután fog normálisan megjönni, mert még mindig hat az Utrogestan?

 

Mi a tapasztalatotok a (sikertelen) lombikok után????? SEGÍTSÉG!!! :(((

Előzmény: sunny22 (80784)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80787
Figyelj már, Móka! Ne okold már magad, mert nem szedtél fogamzásgátlót!!! Én az ellenkező példa vagyok, vagy 3 évig szedtem, és engem meg pont azzal riogatott akkoriban egy nődoki, hogy nem vagyok normális, hogy ilyen sokáig szedem a fogigátlót, mert "elnyomhatom" a petefészkem működését, és lehet, hogy sose áll vissza normális működésre! (És mint tudod, én is hasonló, ha nem rosszabb cipőben járok/jártam, mint te, lásd tüsző- és petesejtszám) AKkoriban utánanéztem, és tényleg van valami hasonló vélekedés az orvosok körében. A női ciklust pont azért "találta ki" a természet, hogy a petefészek tudjon havonta "pihenni". Most különben is csupa szépre és jóra gondolj, tereld el a gondolataidat most egy kicsit! Tudom, hogy könnyű mondani, bár én is meg tudtam volna ezt tenni....!
Előzmény: Móka70 (80785)
Timi1974 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80786
Szia Móka!!

Nem sok mindent tudok rólad szóval most vissza olvasok!!De látom nagyon sok mindenen vagy már túl.Én endós vagyok de lemütőtték ami persze újra kiújulhat(csoki szerű ciszta).De ez más lapra tartozik.Nagyon szorítok és drukkolok a keddhez vagy szerdához!!Nagyon jó a hozzá állásod.Remélem minél előbb nálatok is lesz babóka amire már oly rég óta vágytok.Vissza nézek!!
Előzmény: Móka70 (80785)
Móka70 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80785

Cunimazsi, azért akár a 3 is nagyon szép szám ám!!! Nagyon szurkolok holnapra!!!

Köszi, amit rólam írtál, tudod, amikor évek óta komoly műtétek (pl. gerincműtét, ahol nem lehetett tudni, járok-e majd még, vagy a nőgyógyászati, ahol csak utólag derült ki, hogy "csak"csokicisztám volt, amit előtte több doki is minden másnak gondolt) és egyéb családi-munkahelyi megpróbáltatások és a 2 embriós januári lombik után most a 6 tüszős stimu kezdettől az 1 embrióig csak úgy tudtam eljutni, hogy azt néztem, hogy bármit is gondoltam előre, a végén annak is nagyon örülhettem, hogy lett mit beültetni, meg hogy még pár petesejtet most is termelt a szervezetem....ezek után kész csoda lesz megélni a pozitív tesztet!

Érdekes, épp ma gondoltam, hogy pár hónap kivételével sosem szedtem fogigátlót, amiről azt gondoltam régen, hogy  jó döntés, pedig ha szedtem volna, talán nem lenne ennyire "kimerült" a petefészkem. Így közel 25 év mensije sajnos 21-25-27 napokkal jobban leamortizált, mint ha jó pár évre pihentettem volna a szervezetemet fogigátlókkal...legalábbis az én esetemben ez az egyik lehetséges magyarázat az alacsony petesejtszámra...

A fonákja, hogy anno azért nem szedtem, mert kímélni akartam magamat a hormonoktól....aztán tessék, most nesze neked hormondömping...

Nem tudom mitől változtam, de tény, hogy annyi mindent el kellett engednem és átalakítanom az elmúlt pár évben, hogy most már mély türelemmel várom a keddet aztán a szerdát...azaz igyekszem így tenni...amit tudtam, eddig is mindent megtettem, és megértettem, elfogadtam, hogy nem minden lehet a kezünkben....

Remélem ez nem kesergő öregaszonyosnak hangzik,én inkább lehiggadt optimizmusnak érzem!

Előzmény: cunimazsi (80778)
sunny22 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80784

Szia Cunimazsi!

Én is azt hallottam, hogy a túl vastag sem jó. Bízzunk a legjobbakban; rásegíthetnél egy kis méhpempővel és vörösborral. A pozitív energiákat pedig küldjük többirányból!

sunny22 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80783
Chelszy írtam neked.....
Timi1974 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80782
Nálunk nincs vihar!!Nálatok már van?Akkor jön lassan felénk is!!
Előzmény: chelszy (80780)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80781

Cunimazsi!

Lehet, hogy csak az én megnyugtatásomra, de az én dokim nekem azt mondta, hogy a túl vastag méhnyálkahártya sem jó!!! (Én meg a te megnyugtatásodra mondom) Így, hogy én túl vagyok egy sikertelen kísérleten, irigyellek benneteket (téged, Mókát meg Rókakölyköt) a mostani aggodalmaitokért (Ritát meg aztán pláne!)! Amúgy én is örültem, hogy legalább egy petike lett, meg akkor is, amikor megmaradt beültire. Pedig előtte én is azon rágódtam, hogy hármat vagy kettőt kérjek-e vissza, és ha lehet, blasztósakat! Hát, nem lehetett.... Úgyhogy tényleg örülj annak, ami van, szorítok, és a három is nagyon-nagyon jó esély!!!!

Előzmény: cunimazsi (80778)
chelszy Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80780

Köszönöm Timi. Meg is nyugodtam.

A kerti partin nem kapott el a vihar titeket?

Előzmény: Timi1974 (80776)
Timi1974 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80779
Cunimazsi!!!
Nagyon drukkolok nektek!!!A mnyk. pedig elég vastag ám!!Osztodó sugikat küldök !!!!
cunimazsi Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80778

Sziasztok Lányok!!!

Nagyon sokat írtatok az utóbbi időben, és sajnos itthon nagyon lusta vagyok. Anyukámék most vitték el a gyermekemet, úgyhogy egyből leültem visszaolvasni titeket, és végre reagálok is a dolgokra.

Szóval pénteken megvolt a leszívás, de szerintem korán. Pénteken még nagyon boldog voltam, mert Katalin mondta hogy lett 7 petesejtem, és mivel blasztoból szültem már, megpróbáljuk megint. Akartam írni pénteken, de nagyon szarul voltam egész nap, és jobban is tettem, mert szombaton telefonált a Koncz, és teljesen mást mondott: a 7ből 4 volt érett, ebből 3 termékenyült meg, + az egyik éretlen is elindult, azt szombaton termékenyítették meg, de hétfőre derül ki hogy lesz-e belőle valami. És mikor mondta hogy akkor hétfőn várnak beültetésre, hát egy kissé kétségbe estem. Annyira szerettem volna 5 napos transzfert, de úgy látszik valaki odafönn ezt nagyon nem akarja. A tanárúr kihallotta a hangomból hogy teljesen paff vagyok, és kb. negyed órán keresztül magyarázta hogy miért nem javasolja hogy szerdáig húzzuk el, bár az is egy lehetőség, hogyha nem marad egy sem, akkor ugye nem számít lehetőségnek, és megint belevághatok egybe. Na ez tett be teljesen, és rájöttem hogy én már nem akarok belevágni mégegybe, úgyhogy a férjemmel megbeszéltük hogy hétfőn visszamegyünk, és nagyon szurkolok hogy megmaradjon mind a három és szépen osztódjon, mert akkor mindhármat kérem. És ami érdekes, hogy először nagyon csalódott voltam, mégsem írtam le magamban a dolgot, és nagyon bizakodok, hiszen nyilván ennek megvan az oka hogy így sikerült. Pedig az endóm is péntekre visszament 10-re, legalábbis altatás elött ilyesmit hallottam, ami azért fura, mert fagyi beültinél még spontán ciklusban is ennél vastagabb volt. Mostmár csak azon rimánkodok, hogy tovább ne vékonyodjon (szerdán még 12-es volt), bár bízom benne hogy az utro meg a progi szuri megtartja ezt a vastagságot. Mindenesetre jövő héten egyedül leszek itthon, úgyhogy hétfőn, legkésőbb kedden beszámolok a fejleményekről.

 

Mégleány

A munkahelyemen én pontosan azt tettem mint te, úgylátszik ez bejön, és velem is nagyon rendesek voltak, és egyáltalán nem érzékeltem hogy bárki kiakadna hogy annyit hiányzom. Most is hétfőn fél 10-re értem be, és még csak le sem kell dolgoznom, a főnököm még kevesebb munkát is adott. Szóval biztos embertípustól is függ, de nálam is az őszinteség vált be, annál is inkább, mert nem tudok jól hazudni. Uh-val kapcsolatban, hidd el hogy még a 30. hét után is izgalommal fogod várni hogy minden rendben legyen!!!

 

Rana

Borzasztóan sajnálom ami történt, és nagyon jól tettétek hogy a pároddal kirugtatok a hámból!!!

 

Móka

Nagyon édes vagy hogy ilyen végtelen pozitívan állsz hozzá mindenhez, és szombaton a Koncz telefonja után te jutottál eszembe mikor írtad, hogy kb. 1 óra után őszintén tudtál örülni annak ami van. Most én is így vagyok ezzel. Kicsit reménykedtem benne hogy szerdán találkozunk, de sajna nekem hétfőn kell menni.

 

Endzsi

Mint látod megvagyok. Veled mi újság?

 

Azt hiszem egy kissé hosszúra sikeredtem, de mentségemre legyen mondva hogy kedd óta nem tudtam benézni!!!!

Timi1974 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80777
Sziasztok!!

Most értünk haza.Voltunk egy kis grill partin a szabadba.Nagyon szupi volt!!Ment a vissza jelölés!!
Timi1974 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80776
Este kell lefekvés előtt.Mikor már nem nagyon mész ki pipilni.Mennek a drukkok!!
Előzmény: chelszy (80775)
chelszy Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80775
Tudna valaki segíteni? Holnap leszek az 5. stimu napon (long prot) és úgy van a lapomon, hogy Gynazol h.krémet holnap kell "felraknom". Elfelejtettem mit mondott reggel vagy este??? Ugyanakkor holnap reggel UH-ra megyek. Gondolom nem nyakik krémesen akar megnézni?
Rana75 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80774
Igen, az! (Közben válaszoltak a csajok)
Előzmény: Endzsi93 (80772)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80773
Na, ezzel én is így vagyok... Már olyan sokmindent kéne szedni, hogy nem tudom, nem árt-e.... Na mindegy, összegyűjtöm a sok infot, aztán ha oda kerül a sor, majd válogatok belőle...
Előzmény: Endzsi93 (80771)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80772
Bár nem engem kérdeztél,szerintem az a méhpempő(aloés).
Előzmény: Rana75 (80762)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80771
Cettia!
www.drlenkei.hu
Olvasd át!Nálunk istenítik.A baj csak az,hogy annyi mindenről hallottam már,hogy nagyon jó,hogy nem tudok választani. :-(
Előzmény: cettia (80770)
cettia Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80770
Szia Jázmin!

Megírnád priviben, hogy mi is az az L vitamin?

Köszi
Előzmény: Jázmin1229 (80741)
chelszy Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80769

Kedves sunny!
Megírnád nekem email-en (publikus a címem), hogy hol és most mennyiért? Köszönöm!

Előzmény: sunny22 (80766)
rita0130 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80768

Köszönöm Sunny!!!és Neked is mielőbbi gyarapodosodást kívánok a családban!!!

Úgy legyen a jóhírekkel!!!! Mindenkinek!!!!

Előzmény: sunny22 (80765)
sunny22 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80767
Timi írtam Neked privit......
sunny22 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80766

Szia Chelszy!

Én tudom, hogy hol lehet kapni a Berry nectárt! Én is kipróbáltam. Most olcsóbb, mivel az EUR lement.

Előzmény: chelszy (80740)
sunny22 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80765

Szia Rita!

Megtaláltalak, be is jelöltelek! Engem nehéz megtalálni a tömegnevem miatt. :)

Nagyon szép család vagytok; várjuk a jó híreket jövő héten!

baba37 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80764

Rana!

Megint elküldtem ha nem sikerül próbálj teírni!Köszi!

Előzmény: Rana75 (80761)
chelszy Creative Commons License 2008.06.01 0 0 80763

Szia Rana!

 

Ment egy email. :)

Előzmény: Rana75 (80762)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!