Keresés

Részletes keresés

Btizo Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80825

Rana75!

Írok majd neked emailt este!

A sikeres babásodás tényleg rám férne, meg MINDENKIRE, akinek még nem jött össze.

Előzmény: Rana75 (80808)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80824
Nem faj, esetleg barnazhatsz utana, de nem feltetlenul. Kicsi hasfajas is belefer, foleg, ha sok petesejt van. Nyugalom, az alvas resze a legjobb :)
Előzmény: biológus (80821)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80823
Huuhh, 1 mehenkivuli, 3 sikertelen, 1 veteles eddig a merlegem ... kronologiai sorrendben, a veteles most volt majusban :(

Mindezek elott egy spontan terhessegbol 29 hetre szuletett halott baba ...komplikaciok, amik a meddosegemhez vezettek ... nagyjabol igy allok most.

De: a remeny hal meg utoljara :)
Előzmény: Rana75 (80820)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80822

A leszívás egyáltalán nem fáj, mivel altatásban végzik. Utána megfigyelnek, hogy nem vérzel-e, de szerintem nem nagyon szoktak. Állítólag az érzi meg jobban a dolgot, akitől nagyon sok petét szívnak le. Sajnos ebben nem volt részem... :(

Nagyon szorítok neked!!! És ne félj, egyáltalán nem rossz!!!

Előzmény: biológus (80821)
biológus Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80821
Köszi, picit félek a leszívástól, nektek fájt utána? Vagy vérzik?
Előzmény: Shannah (80803)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80820
Jucus, amúgy tájékozatlan vagyok, te hogy állsz az úr színe előtt? Csak mert írtad, hogy 5 többé-kevésbé sikertelen lombikod volt. Már ha nem baj, hogy megkérdezem.
Előzmény: Törölt nick (80818)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80819
Ó igen, én is hallottam sok ilyen történetet, én is erről álmodozom titokban...!
Előzmény: Törölt nick (80818)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80818
Nem tudom, en mar ugy megszoktam, hogy a gyarban csinaljuk :)))) De masoknak szokott sikerulni :))

Az optiban epp most volt egy ilyen sztori, sikertelen lombik utan spontan baba. Meg korabban volt tobb ilyen sztori is :) Szoval csak dolgozzatok az ugyon :)
Előzmény: Rana75 (80814)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80817
Shannah, írtam neked mailt!
Előzmény: Shannah (80803)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80816

Shannah,

Most ébredezik a pici? Hát akkor szorítok nagyon! Mikor telefonálsz? Mikor mész???

Előzmény: Shannah (80803)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80815

Móka drága,

Érdekeset írtál, elgondolkodtató. Nem kesergő, ezeken a gondolatokon mindannyiunk átesik (szerintem) csupán más és más formában.

Majdnem elpityeregtem  magam, amúgy is mindenen pityergek mostanában:) Remélem a sok HCG-től van:)))))

 

De most csak a keddre koncentrálj és arra hogy sikerülni fog!!:))) Én mondhatom, hiszen magamnak is ezt mondogatom csak éppen még kb 10 napot várnom kell:)

 

Ezer millió trillió drukk!!!!+++++

Előzmény: Móka70 (80785)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80814
Miért, lehet úgy is??? :P
Előzmény: Törölt nick (80811)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80813

Szia Rill,

Dehogy felejtettünk el!:)

Nekem még "messze van" a teszt, 3-dik napon vagyok, jövő pénteken tesztelés!

Előzmény: rill (80795)
baba37 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80812

Köszi!

A cetroditot is kaptam deén akkor szerintem amagas FSH- miatt!Jó hogy vagyunk itt egymásnak mindig tanul valamit az ember!

Előzmény: Törölt nick (80810)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80811
Hat nezd, legfeljebb osszehozzatok spontan :))
Előzmény: Rana75 (80802)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80810
Antagonista protokoll az, amikor (pl) az LH szint novekedese ellen is kapsz anyagot. Pl a Cetrotide injekciot ilyen protokollokban hasznaljak, de vannak mas gyogyszerek is.
Előzmény: baba37 (80809)
baba37 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80809

Sannah!

mi az a antagonista?A kaáliban velem is szedették de soha nem hallottam ezt a szót!

mindenkinek sok drukk holnapra akinek szüksége van rá!

Előzmény: Shannah (80803)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80808

Btizo!

Végre valaki Db-ből!!!! Úgy örülök! :))) Kicsit (csak kicsit!!!) kirekesztettnek éreztem itt magam a sok BMC-s meg pécsi között... És ráadásul ugyanaz a doki!!! Hát igen, kicsit sokat poénkodik, akkor is, amikor nem kéne, meg akkor is, ha kérdezek tőle valamit. Úgyhogy már inkább nem is kérdezek... :(((  Bár engem amúgy sem szeretnek az orvosok, úgy vettem észre (pedig nem szoktam okoskodni, esküszöm!). :(( Azt hogy érted, hogy a másik doki az ellentéte? Túl komoly??

Neked hány embriót ültettek be, hány naposan? Most júniusban shortod lesz megint? (Nem tudom, mitől függ, hogy short, long vagy antagonista)

Írtad, hogy vizsgálatokat kell megcsináltatnod a 2. lombik előtt, pontosan miket??? Azért kérdezem, mert sztem teljesen igazad van, hogy mindennek megvan az oka, csak nem tudjuk, mit kell pontosan kivizsgáltatni. Én elképzelni sem tudom, mit lenne még érdemes megcsináltatni.

Glükozterhelést és IR vizsgálatot hol csináltattál? Ahhoz kell beutaló? Itt a lányok beszélnek erről sokat, és nekem is megfordult a fejemben, hogy meg kéne csináltatnom. Lehet ez az oka a sikertelen lombiknak vagy meddőségnek? És milyen dolgokra gondolsz, amik felborultak a gnrh és a lombik miatt?

És azt sem tudom, mi az a gnrh szuri kezelés...

 

Az édesség-kívánásod talán pszichés eredetű lehet, mert nagyon izgulsz az IR eredmény miatt, és sokat gondolsz rá. (Lehet, hogy nagy hülyeséget mondtam) Én még nem tapasztaltam, bár nekem még csak most volt a program.

 

Ne haragudj a sok kérdésért és mert hosszú voltam, de mondtál pár érdekes és számomra új dolgot!! :)

 

Ja és üdv itt, és sikeres babásodást kívánok neked!!!

 

 

Előzmény: Btizo (80807)
Btizo Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80807

 

Nagyon együttérzek veled, hogy sikertelen lett a lombik, neked ez még az első volt. B.doki szerint nincs rá igazán magyarázat, hogy nem sikerült. Szeritnem meg van, ezért is vizsgáltatom ki magam jobban,, és addig nem is akarunk továbblépni a 2 nekifutásnak, míg meg nincs minden eredmény, valamint kezelni kell a problémákat.

Türelmesnek kell lenni, mondják a nagyokosok.........

Btizo Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80806

RANA

Hetek óta olvasom ezt a fórumot, én is a db-i kaáli egyik páciense vagyok. Márciusban volt az első sikertelen lombikom. Én is B.dokihoz járok.

Előzmények: endometriózisom van, 6 havi gnrh szuri kezelés, utána egyből short lombik, ami sajnos nem sikerült. Nekem is kellett mennem 10. napi kontroll ultrahangra. Holnap megyek a 20.napira, ugyanis júniusban már kezdhetnénk.

Van egy olyan érzésem, hogy nem fogunk, ugyanis kikértem a doki véleményét, hogy milyen vizsgálatokat érdemes megcsináltani még pluszban a 2. lombik előtt, ezek most vannak folyamatban. Glükozterhelést+inzulinrezisztenciát is csináltattam, aminek sajna még nincs meg az eredménye. Kiderült még egy két vizsgálat alapján, hogy felborultak a "dolgok" nála, a gnrh és lombik kezelés következményeként.

Úgy vettem ki a soraidból, hogy nem nagyon vagy megelégedve B. dokival. Néha én is többet várnék el tőle, van mikor poénosra fogja a dolgokat, de amúgy meglehet vele beszélni mindent stb. Engem a stimu alatt, 3-szor is megultrahangozott, nézte a tüszőket stb... A másik dokihoz is volt szerencsém, ő meg teljesen az ellentétje B.dokinak.

 

Lombik óta egyfolytában kívánom a kaját, főleg az édességet, kérdezném, hogy valaki tapasztalt-e ilyet, vagy csak én kezdek gombóc artúr lenni.

 

rafi omola Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80805
Szia! Ma voltunk a BMC-ben páromnak katonákat kellet leadni meg vér nekem nőgyógyászati vizsgálatok voltak
a párom kezelőlapján Z.J. neve szerepelt
Mostmár vékép nem tugyuk hogy kihez tartozunk
(K.T. úgy mutatákbe hogy ő fogja felvenni az adatunkat)
Előzmény: Shannah (80803)
rita0130 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80804

Sziasztok Lányok!

Shannah!

Nagyon-nagyon köszi!!!!

Móka!

Holnapra nagyon-nagyon szorítok reggel!!!!+++++++++++++++++++++++

Cunimazsi!

Nehogy aggódj azon, hogy 2 naposan kapod vissza őket, anno az én fiam is 2 naposból lett, a lényeg, hogy legalább egy betapadjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shannah Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80803

Sziasztok Lányok!

3 napig nem kapcsoltam be a gépem, most már 1 órája csak visszaolvasok :-)

 

Móka, nagyon nagyon drukkolok holnapra és holnaputánra!! +++++++++++

Rafi, akkor nem ua az orvosunk, mert mint már Almától megtudtam, a Te dokid új az intézetben :-)

Baba, nekem antagonista volt és kellett fogigátlót szednem a stimu előtt. De ezt mindenkinél a doki dönti el, nem protokoll függő (szerintem).

Csendes, üdv ebben a klassz csapatban és mielőbbi sikereket Neked!

Rókakölyök, nagy gratula a Kisrókákhoz, én éppen izgulok, hogy az én egyetlen eszkimókám felébredjen. Sok sok drukk Neked!! ++++++++++++

Endzsi, látom múlt pénteken sziporkáztál :-)) Nagyokat mosolyogtam a hozzászólásaidon :-))) Jobbulást Neked, remélem már halványulnak a színek és nem fáj!

Rita, Neked is nagy nagy drukk holnapra, minden rendben lesz!!! +++++++++++

Rana, nagyon sajnálom :-((( Kellemes, feltöltődős nyarat kívánok! Írok privit az iwiw-hez én is.

Timi, üdv Neked is :-)

Cunimazsi, remélem minden rendben ment ma, nagyon drukkolok!! +++++++++

Biológus, szorítok nagyon szerdára!!! +++++++++

Rana75 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80802
Én sem nagyon értem, különösen, hogy amúgy összvissz egyszer (!) volt UH a program alatt (meg plusz egyszer leszíváskor, persze). Ő meg pont azt mondja, hogy ilyenkor még van egy kis hatása a stimu alatt beadott hormonoknak, és majd ő megnézi, mizujs odabent, és majd szól, mikor kell otthon összebújnunk (mármint nem vele, hanem a férjemmel, hihihi), hogy nagyobb legyen az esély esetleg egy spontán babára. Remélem, nem csak egy pénzlehúzós taktika. Vagy csak a lelkiismeretét nyugtatja meg vele (hogy ő törődik, pedig amúgy nem nagyon). No, majd kiderül.
Előzmény: Törölt nick (80801)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80801
Nem volt, nekem csak akkor volt, amikor a sikertelen lombik utan fagyisra keszultunk.

Szvsz nincs jelentosege, mert az meg onmagaban semmit nem jelentene az eg vilagon, ha egy stimulalt, gyogyszerrel tamogatott ciklus utan kozvetlenul nem lenne spontan tuszoeres. Nem nagyon ertem, miert akar megnezni, de artani nem arthat, az biztos. Lehet, hogy a dokidnal ez a protokoll.
Előzmény: Rana75 (80800)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80800

Köszi, remélem, lesz olyan... :(((

 

Timi! Ha sikerül vhogy kiszámolnom, melyik napra esik majd, ciklus 10. napján kell visszamennem UH-ra.

 

Nektek volt ilyen, hogy a sikertelen lombik után leellenőrizték, mikor van spontán tüszőérésetek? Ha ez egy nagyon alapos és lelkiismeretes doki lenne, nem csodálkoznék, de nem az....

Előzmény: Törölt nick (80799)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80799
Rana, az elso eroteljes piros nap az elso nap, attol kezdve szamold a napokat! Ami elotte volt, azt ne vedd figyelembe.
Előzmény: Rana75 (80794)
biológus Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80798

Chelszykém akkor beelőztelek, múlt hét hétfőn kezdődött a stimum, és most szerdán punkció! Nekem tudod short protokolom volt. Képzeld az inszemek után elromlottam ,mert magas lett a prolaktinom, most arra szedek bromocriptint.

Ma este ovitrell aztán 1 szurimentes nap:)))).

Te hogy állsz?

Előzmény: chelszy (80775)
Timi1974 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80797
Rill !
Biztos szupi lehetett a nyaralás!!!!!
Timi1974 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 80796
Rana!
Örülök hogy megnyugodtál és a mensid is kezd a régi lenni!!!Mikor mész a dokishoz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!