Keresés

Részletes keresés

mike01010101 Creative Commons License 2008.07.18 0 0 1532
Körömvirág krém nagyon jó, már irta itt egyszer valaki, én is kipróbáltam és pár nap alatt eltünik minden piros pötty, véraláfutás. Nem kell azért leállni csak utana mindig bekenni.
Előzmény: PrimeRye (1531)
PrimeRye Creative Commons License 2008.07.17 0 0 1531

Sziasztok!

 

Bathmate-t használok, és kisebb vöröses, feketés foltokat észlelek a farkamon intenzív edzés után, gondolom hajszálerek pukkanhattak. Most leállok pár napig, van vmi tipp ami segíthet a gyógyulásban?

 

Előre is köszi a segítséget...

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.16 0 0 1530
Szia.
Ha vetted volna a fáradtságot akkor ha visszaolvasod a hozzászólásaimat akkor láthatnád, hogy mik voltak eddig a tapasztalataim és a növekedésem, de elmondom mégegyszer.
Hát én a bathmate-t még régen használtam, és egy jó ideje nem használtom (meg van még, hátha valamikor megjön a kedvem hozzá), mert untam vele mindig a fürdőkádban ülni. Én mostmár lassan negyedik hónapja használok levegős pumpát (a márkája mindegy, nem akarok reklámozni, de elég profi), és nekem sokkal szimpibb mint a bathmate. Csak leülök a szobában és tévézek közben, és nem is dagad annyira fel mint a bathmate-nél a víz miatt, de ezt a levegős pumpát is lehet használni vizesen is, úgy ugyanolyan mint a bathmate, de mondom nekem unalmas annyit a fürdőkádba lenni. Meg annyiban szimpatikusabb ez nekem, hogy ezzel sokkal finomabban lehet szabályozni a vákumot. Én úgy csinálom, hogy egészen kis vákummal kezdem és a pumpálás végéig folyamatosan növelem a vákumot, általában a végén már nagyon feszül, amíg nem kellemetlen addig pumpálom.
A valós méretem 16 centi volt, talán + 1-2centi, most 16,8 (fogjuk rá 17, ha nővel vagyok biztosan mivel akkor jobban áll, de akkor meg ugye nem méregeti az ember :)) Tehát bő fél centit nőtt. Vastagságra is kb. fél centit nőtt, most 14 centi a kerülete. Ezt 3 hónap rendszeres pumpálással értem el, az utóbbi 3 hétben elég ritkán csináltam, de megmaradt a növekmény. Általában 2 vagy 3 nap pumpálás és 1 avgy 2 nap pihenőt tartok.
Neked mit javasolnék? Mindenképpen vagy 2 hétig óvatosan csináld, utána viszont már mehet intenzívebben meg nagyobb vákummal a pumpálás. Az pumpálás első perceiben nem szabad túl nagy nyomást használni mert elég véraláfutásos lesz tőle a bré, gondolom mások is tapasztalták itt már :)) De nem kell aggódni ha oylan lesz, 1-2 nap alatt elmúlik. Sokan írták még, hogy bebarnult a pumpálástól a farkuk, nem kell aggódni amiatt se, nekem is barnult sokat tőle. Bár akit ez zavar annak nincs mit tenni abba kell hagyni vagy nem tudom, mert ez ezzel jár. Azt hogy 1-1 pumpáláskor ki mennyi ideig használja az elég szubjektív, kinek hogy szimpatikus, de az elején biztos elég 15 perc, hogy hozzászokj. Meg a Bathmate-nél a bőr nagyon bedagad a pumpálás után, de az is elmúlik 1-2 nap alatt, amiatt sem kell izgúlni.
Ennyi jutott most az eszembe. De még pl teszter :)-től is kérdezhetsz, neki is vannak méretbeli növekedései ő már több mint fél éve használja a bathmate-t, olvasd vissza az ő hozzászólásait is, de kérdezhetsz is tőle gondolom. de vannak itt még mások is, akik pumpálnak és van is növekedésük.
Előzmény: newlife (1529)


newlife Creative Commons License 2008.07.16 0 0 1529
Hello!
Ma jutottam egy "bathmate" készülékhez.lennél szives megosztani a tapasztalatod,
hogy hogyan érdemes kezdeni és mire figyeljek?!
Biztosan van olyan tapsztalatod/gondolatod,amit érdemes átvenni tőled.
Pl.:mennyi idő alatt és mennyit növekedtél,vastagodtál valósan.
tudom,-ez egyéni,de mégis viszpnyitási alap lehet...

Előre is köszönettel,üdv.: Alex
Előzmény: Törölt nick (1525)
Teddy92 Creative Commons License 2008.07.16 0 0 1528
Eladó egy ANDRO PENISZ készülék.

Nekem segített 3 cm meghosszabbodást elérni.

Mivel nekem már nincs rá szükségem, gondoltam segíthetek olcsóban hozzá jutni másoknak.

Érdeklődni a bkteddy@gmail.com  e-mail címen
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.15 0 0 1527
Szia.

"Szerintem az alapja a dolognak hogy csak nyulasrol van szo vagy sejt osztodasrol is."

Az attól függ... Hogy mennyi idősen csinálja az ember. Ha valaki serdülőkorban vagy még fiatalon csinálja akkor sejttágulás mellett sejtosztódás is van. A férfiak egészen 25 éves korukig nőhetnek, de ez minimális, és inkább csak a csontozat. Általában 20-21 éves kor az amikor elérjük a végleges formánkat. Idősebben már szerintem sejttágulás van, de na és? Egyszer a vas is elfárad, szóval a péniszben lévő barlangos testek is egy idő után végleg tágabbak lesznek, ami a teljes abbahagyással is csak minimálisan mehet visszább. Én így látom.
De emiatt még ne aggódjon az, aki növel :)
Amúgy ha pl te eléred azt a növekedést amit akartál vagy amivel elégedett vagy, akkor egyszerű a dolog. Heti egyszer elég pumpálnod, hogy megmaradjon a növekedés.
Előzmény: mike01010101 (1524)
lucifecó Creative Commons License 2008.07.15 0 0 1526

"Szerintem az alapja a dolognak hogy csak nyulasrol van szo vagy sejt osztodasrol is."

Sajnos nem tartós. Ha azt akarod, hogy a vastagodás, és a hossz tartós legyen, bizony, rendszeresen kell edzeni a cerkát.

Előzmény: mike01010101 (1524)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.15 0 0 1525
Szia.

És vastagságra mennyiből mennyi lettél?
Akkor a vastagság az csak átmeneti? Gondolom a begyűlt víz pár nap alatt felszívódik és ezért megy le. De akkor ez vastagságra nem is igazi növekvés, csak átmeneti?
2-2,5 centivel lenne nagyobb a pumpában? Hát én nem tudom. Nekem kisebb. 18,5-re tudom felpumpálni, a valódi mérete pedig már 16,8(talán 17), tehát ez csak bő 1,5 centi. Bár lehet azért van mert a görbület (amit hozzá kell mérni a farokhoz) az nem tud teljesen kiegyenesedni a pumpában. Szóval egy hozzágörbülő pumpában lehet több lenne :). Nem tudom, de annyira nem is izgat ez, az a lényeg hogy a valós méret mekkora :)
Előzmény: teszter :) (1523)
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.15 0 0 1524

En is ugy kalkulalok hogy kb 2,5 cm lehet a pumpalt es a valos meret kozt a kulonbseg. En is a vastagodast veszem eszre inkabb (a parom is) de lassacskan a hossz is no.

Jo lenne tudni (tudomanyosan) hogy a honapok alatt elert novekedes megmarad vagy sem. Szerintem az alapja a dolognak hogy csak nyulasrol van szo vagy sejt osztodasrol is. Nyulasos fejlodes pl ha valaki kilazitja magat a spargazasra, megnyulnak az inszalagok, izulet, megy a sparga de ha nem edzek tovabb gyorsan  visszahuzodnak es nem megy tobbet a sparga. Sejtosztodasos novekedes pl a gyuras, ott tenyleg tobb izomsejt alakul ki es ezert no az izom. Persze az is leepul edzes nelkul egy ido utan de nem olyan gyorsan.

En attol tartok (magamnak sem akarom bevallani) hogy ez csak egy nyulas, megnyulik a barlagos test kamrainak merete, tobb ver fer be, nagyobb a cerka, de ha abbahagyjuk gyorsan visszamegy.

Ti mit gondoltok? Mindannyian (aki csinalja) szenved eleget hogy tartos legyen es megoldodjon ez a problemaja.

Előzmény: teszter :) (1523)
teszter :) Creative Commons License 2008.07.15 0 0 1523
Helló!

Az ,,istenkém'' az inkább a vastagságnak szolt, bár már hosszban is jó vagyok, mert volt még egy két kellemes megjegyzés rá :DDD
Amúgy, ha folyamatosan használja az ember, akkor a vastagság az elég kellemes lesz, bár az használat nélkül lecsökken pár nap alatt.
Amúgy kezdetnél 15,5-16 cm körül voltam, most kicsivel 18 alatt vagyok.
Amúgy ahogy észrevettem a pumpában mért eredménytől kb 2-2,5-el kisebb a valós eredmény, de ez csak amolyan saját kalkuláció :)
Előzmény: Törölt nick (1506)
st.ember Creative Commons License 2008.07.13 0 0 1522

És a fickó elgondolja, de jó, ha elveszem feleségül minden nap ezzel kezdjük.

A lány pedig felsóhajt, ha elvesz ez az idióta soha többé nem kell ezt csinálnom.

 

Előzmény: Törölt nick (1521)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.13 0 0 1521

1 db leány

bő nyál ízlés szerint

 

Veszed a leányt, ráhelyezed a száját a fütyidre. Majd hagyod ott, esetleg megsimogatod a csomagolást (ízlés szerint). Amint felmelegedett kellő hőfokra,  kiveszed, és - kész!

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.13 0 0 1520
Jajjj. Proenhance...stb...tapasz, kapszulák, tabletták, stb... Nehogy elhiggyétek már a reklámjaikat. Van olyan, aki még mindig elhiszi, hogy ezek a libidónövekedésen kívül bármiféle faroknövekedést okoznak??????
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.13 0 0 1519

Mellekhatasa nincs, igazabol kulonleges hatast nem erzek, lassan novoget a farkam de ezt inkabb a bathmatenek tudom be. Szoval tenyleg nem tudom, az biztos hogy artani nem art. De ha elfogy (3. doboz) nem fogok uj dobozt venni egyenlore.

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.13 0 0 1518
A proenhance tapasszal mi a tapasztalatod? van valami hatása pl. kanosságra, erekcióra? mellékhatás?
Előzmény: mike01010101 (1512)
newlife Creative Commons License 2008.07.13 0 0 1517

"BATHMATE" kerestetik...
Sziasztok!Ha valaki el akarja adni megunt,vagy feleslegessé vált"Bathmat"-jét,-szivesen átvenném./korrekt,újszerű,használható állapot feltétel:)/
Email csere,egyeztetésés azonnali kp.fizetés.Üdv.: Alex
spencer Creative Commons License 2008.07.12 0 0 1516

sziasztok! ha valaki mostanában meg szeretné vásárolni ezt a bathmate nevű vákuumos péniszedzőt akkor ajánlom, hogy az erős forint miatt külföldről rendelje meg, például innen: http://www.bathmatenordic.com/

 

a termék ára 130 USD postaköltséggel együtt, magyar forintban ez 19.000 körül van.

 

ha magyarországon vásárolod meg, 24.900 forintba fog kerülni ugyanez a termék

antitahoista Creative Commons License 2008.07.10 0 0 1515
Kb 5 hete használom a készüléket, 13/13cm (hossz/kerület) a péniszem.Kezdetben 16cm-re tudtam felpumpálni, jelenleg 17-17,5cm-nél járok.Mérni azóta nem mértem, hogy nőtt e, 3 hónap használat után tervezem csak, addigra táncsak lesz valami látható eredménye.Amit eddig észrevettem, hogy lankadtan nem megy annyira össze, mint előtte.
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.10 0 0 1514
Ha mindenki aki hasznalja a bathmatet megadna hogy jelenleg mennyi a tenyleges merete es mennyire tudja felpumpalni abbol latnank egy korulbeluli aranyt. En arra vagyok kivancsi hogyha honapok mulva mondjuk eljutok pumpalva 19 cm-ig, az mit jelent, mit fog jelenteni a valos meretnel.
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.09 0 0 1513
Csatlakozom. Eredményeket, valós eredményeket!
Előzmény: mike01010101 (1512)
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.09 0 0 1512

En 2008.05.05 ota hasznalom a bathmatet pontosan, direkt most megneztem.

tehat jo 2 honapja.

Mikor elkezdtem olyan 14 korul volt a farkam, pumpaba 15,5-ig tudtam felnyomni, most kicsivel 15 felett van es a pumpaba 17,5-ig huzom. Viszont logo allapotban tenyleg nagyott not es jelentosen megvastagodott, most 15 cm korul van a kerulete.

Meg annyit hogy en vettem Proenhance tapaszt (havi 1 doboz)  is, azt is hasznalom, nem tudom jelent-e valamit. Artani nem fog:)

Tenyleg jo lenne ha mindenki irna eredmenyeket, ez mindenkinek segit. Ezert vagyunk itt.

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.08 0 0 1511
Nem tudom, majd ha jön akkor megírja.
Én kb. 3 hónapja pumpálok (levegőssel), az elején majdnem 17-re tudtam felpumpálni, most 18,5-re tudom. A reális méretnövekedésem: 16cmnél pár milivel voltam nagyobb, most olyan 16,8-17cm . Szóval kb. bő fél centit nőtt, ja meg kerületre is majdnem fél centit.
Előzmény: Törölt nick (1510)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.08 0 0 1510
Igen, a pumpában mértre gondoltam, bocs, ha félreérthető volt. Szóval, vajon teszter mennyiről indult?
Előzmény: Törölt nick (1509)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.08 0 0 1509
Inkább a pumpában mért értékre gondolsz szerintem, úgy hihető, de az még nem a valós érték.
Előzmény: Törölt nick (1507)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.08 0 0 1508
Neked 5 hét alatt 1,5 centit nőtt volna a valós mérete? Erőssen kétlem. Szerintem ez lehetetlen.
Előzmény: Törölt nick (1507)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.08 0 0 1507
Ja.. mennyiről indultál, Teszter? én 16 alól indultam, most 5 hét után 18-at ostromlom, de még inkább csak 17.5.
Előzmény: teszter :) (1505)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.08 0 0 1506
Szia.

Hehe. -,,istenkém"- Mi az? Csak nem akkora lett már mint egy lóé? :D
Amúgy most akkor neked pontosan mekkora (persze a nyomásos mérés nélkül)?
Csak azért kérdem mert te eddig még sosem mondtál semmilyen konkrétumot, hogy mekkorából mekkora lett.
Amúgy a legutóbbi beszédünk óta én is tapasztaltam tényleges méretnövekedést, aminek nagyon örülök mivel ezidág még egy kis kételkedés bennem is volt a pénisznöveléssel kapcsolatban :)
teszter :) Creative Commons License 2008.07.08 0 0 1505
Helló!

Bár mostanában kicsit rendszertelenül használom, de a minap megostromoltam a 20-as jelzést, és sikerrel jártam :D
Plussz történt egy kis önbizalom növelés, mert új barátnőm van, és amikor meglátta, hallottam, hogy magában azt mondja, hogy ,,istenkém'' , meg azóta is elcsíptem pár hasonló megnyílvánulását :DDD
Előzmény: Törölt nick (1499)
antitahoista Creative Commons License 2008.07.08 0 0 1504
Én hétfő délelőtt 9 körül rendeltem, dél körül felhívtak adategyeztetés céljából, kedd délután 3-kor hozta a futár a csomagot.
Előzmény: -Aprilia (1502)
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.08 0 0 1503
3-4 nap
Előzmény: -Aprilia (1502)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!