Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

szasza0211 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 739
Fogtam ma egy őziket lámpa széttört, hurrá!
És még az őzi is elment, nem lesz pöri a talira :-(
Holnap hívom Andrist hátha van egy lámpája!
moore Creative Commons License 2009.06.29 0 0 738
ne folytassuk, mert kezd fájni, majd talin, ha eljössz....
Előzmény: stevie wonder (737)
stevie wonder Creative Commons License 2009.06.28 0 0 737

Na azért én még emléxem arra a Stevie-re, aki "zsonglőrözött" a költségekkel az autójavításnál, valahogy néhány éve még Te is ilyen voltál ........

 

 

Az nem volt zsonglorkodes. P. Sanyi felajanlotta, hogy a biztosito altal kifizetett penzbol megcsinalja az automat ugy, hogy az onreszt sem kell kifizetni.

 

Ott -- tudtommal -- nem volt semmilyen trukkos-ravasz jatek, siman egyezseget kotottek a biztositoval, ami egyebkent a casco-szerzodesben opciokent szerepel is: a markaszervizes (Audatex) javitas 60 szazalekat fizetik kapeban, csereben semmirol nem kernek szamlat, ugy oldod meg a javitast, ahogy akarod, de a javitas megtortentet es minoseget ellenorzik.

 

Itt olvashatsz rola bovebben:

 

https://www.generali.hu/Szolgaltatasok/Gepjarmu/verda_casco.aspx

 

 

 

 

Előzmény: moore (736)
moore Creative Commons License 2009.06.28 0 0 736

igen, érezzük mi is, hogy Te vagy itt a minta gyerek. :-)

Sajnos mi meg kell ragadjunk minden alkalmat, hogy az államtól és a biztosítóktól is elvonjuk amit haszonlesőként elvesz Tőlünk, vedd úgy, hogy törlesztünk.

Nálad viszont a  legkisebb csínytevés sem maradhat megtorlatlanul, még csak gondolni sem mersz csalásra, hát tisztellek érte :-))))))

Na azért én még emléxem arra a Stevie-re, aki "zsonglőrözött" a költségekkel az autójavításnál, valahogy néhány éve még Te is ilyen voltál ........

Előzmény: stevie wonder (732)
amatőr Lagunás Creative Commons License 2009.06.27 0 0 735
Mivel nem válaszolt senki, ebből arra következtetek, hogy hülyeséget kérdeztem. A bal hátsó lámpámban a vezetékek végén lévő műanyagban az egyik érintkezőn látszik, hogy meg van égve (az előző tulajnál, ha jól látom forrasztottak is valamit rajta), illetve, ahova belemegy (izzófoglalat) ott meg az egyik kis fémpöcök van letörve. Általában jól működik, de néha mindenféle hibaüzenetet kapok, és az index nem működik. Na szóval ezeket cserélném ki, de nem szívesen vennék ezért egész lámpát. Erre keresek megoldást :) A többi foglalat pedig azért kell, mert málnak szét, mintha túl nagy hőhatásnak lettek volna kitéve, nem biztos, hogy tudok mégegyszer izzót cserélni anélkül, hogy teljesen szét ne esnének. Na de akkor ezek szerint nem itt fogom megtalálni a megoldást.
Előzmény: amatőr Lagunás (723)
őrült elmebeteg Creative Commons License 2009.06.27 0 0 734
egyszer elmegyünk és kirángatjuk a csontvázakat a szekrényedből
Előzmény: stevie wonder (732)
őrült elmebeteg Creative Commons License 2009.06.27 0 0 733
atomanti
Előzmény: stevie wonder (732)
stevie wonder Creative Commons License 2009.06.27 0 0 732
Mar tudom, miert jarok ide: az Index kulonbozo forumaiban idonkent moralis szuperhosnek erezhetem magam, pedig nem a Földet mentem meg a végveszélytől, csak azt csinalom, amit anyukam 3 eves koromban megtanitott nekem :-)
Előzmény: moore (731)
moore Creative Commons License 2009.06.27 0 0 731

nalátod, eLGee azonnal megértette.

Mindenhol látsz ilyen hírdetést, csak nem teszik hozzá ezt.

Előzmény: stevie wonder (729)
eLGee Creative Commons License 2009.06.26 0 0 730
..pl. biztosítós kárrendezéshez, akinek épen maradt, ebből is lehet húzni 15e-et...
Előzmény: stevie wonder (729)
stevie wonder Creative Commons License 2009.06.26 0 0 729

1db jobb első ködlámpa repedt üveggel

 

Es az mire jo?

Előzmény: moore (724)
moore Creative Commons License 2009.06.26 0 0 728

tedd fel ide, nekem 1 hét alatt elment!

 

http://racing-bazar.hu/versenyauto/amator-rendszamos

Előzmény: Törölt nick (727)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.25 0 0 727
17-es Silverstone szetttemet 16-osra cserélném. Érdekel valakit?
Hard83 Creative Commons License 2009.06.24 0 0 726
ne keverd bele a politikát, jó! :)
Előzmény: moore (725)
moore Creative Commons License 2009.06.24 0 0 725
bocs, a díszlécek jobb oldaliak
Előzmény: moore (724)
moore Creative Commons License 2009.06.23 0 0 724

Uraim, garázs kiürítés kapcsán eladásra kínálom a következő tételeket egy 2003/07 Privilége 1,9 DCi Laguna II GT-ből:

 

4db 16"-os lemezfelni, 2 telet ment.

1db klíma kompresszor, búg

1db csomagtér belső burkolat bal oldali NEM CD táras kocsihoz ( itt Andrisnak előnye van. ha kéri ingyen az övé - kérem jelezni )

1-1db baloldali ajtó díszléc csík első és hátsó ajtóra,  index ( külön tétel ) és 1,9dCi króm felirat nélkül

3db 16"-os dísztárcsa, Vigyázat, NEM gyári

1db elakadásjelző kapcsoló, Vigyázat, beakad, csak barkácsoló kedvűeknek

1db kijelző fedél, NEM navis

2db sárga ajtó index

1db jobb első ködlámpa repedt üveggel

 

Egyben 40 ezer, külön-külön  nagyon drága lesz .-)

Ajánlatokat privibe, vagy ide.

Szállítás abban az esetben ingyenes, ha a talin veszed át, különben posta költség.

amatőr Lagunás Creative Commons License 2009.06.23 0 0 723
Sziasztok!

Nem sokat értek az autókhoz, így nem lesz precíz leírás, de talán érthető mit keresek :)
2002-es Laguna II-höz (nem kombi) keresnék lámpaalkatrészeket. A bal hátsó külső lámpába kellene izzó foglalat illetve a kábelköteg végén lévő műanyag vacak, ami a foglalathoz csatlakozik. Az első lámpákhoz pedig szintén foglalat a fő izzóhoz.
Nem tudom van-e esély így külön ezeket megszerezni, de egy próbát megér, mivel a búrák egészben vannak.

Köszi!
waresz311 Creative Commons License 2009.06.21 0 0 722

Hali!

Laguna II höz keresnék tolatól. kapcsolót 3 sarust, ill. jobb első ablak emelő kapcsolót. Az utobbit jó lenne próbálni, hogy tényleg az halt e meg.

Előre is kössz. 

 

mgabsi Creative Commons License 2009.06.21 0 0 721

Köszi, akkor fényezés lesz a vége a KIKÁS parkolóban várakozásnak.

 

Előzmény: andrislaguna (720)
andrislaguna Creative Commons License 2009.06.20 0 0 720
Szia,sajnos csak ezüsbe van!20 000ft-ért.
Előzmény: mgabsi (719)
mgabsi Creative Commons License 2009.06.20 0 0 719

Szia Andris,

Laguna II-re első lökös sötét grafit metal színben, amit nem kell fényezni, műanyagok nélkük, van-e és mennyiért?

Köszi

Gabesz

lucianods2 Creative Commons License 2009.06.18 0 0 718
Koszike fiuk.Megcsekkolom akkor az en navimat hatha lat amit kell es elvisz oda ahova kell mohaba segitsegevel
Előzmény: stevie wonder (717)
stevie wonder Creative Commons License 2009.06.18 0 0 717

a hovedo uveg vegett nemlatnak ki a pdak

 

 

Ez a regi Sirf II-es vevokre volt igaz, azok valoban kisebb tererot lattak a femgozolt szelvedo miatt. Ellenben az ujabb Sirf III-as chipkeszlet mar nem zavartatja magat. Az en (kulso) vevomet kifejzetten a kis kihajthato oldalzsebben tartottam, meg sem kottyant neki...

develooper Creative Commons License 2009.06.18 0 0 716

A két rádio összehasonlítva. Illetve a navimonitor tartók (II és II/2)

 

develooper Creative Commons License 2009.06.18 0 0 715

Ez a DVD alapu rendszer egy vesatisbol jött ki, tehát csak a hardveres részek vannak meg illetve a gyári kábelezés.

Én ilyen navit tettem be az én autómba is. Lag II/2 höz szükség van még egy középkonzolra ahol a joy elhelyezkedik. Jelenleg ott alapból pénztartó van, aminek méretre és formája olyan mint a joy,de nem tudom hogy oda hogyan hekkelhető be.

Másik nagy probléma hogy a velsatis rádioja szélesebb mint a lagunáé, igy nehezen fér be. Erre mondjuk van megoldás, mert sima 1 dines előlapot tudok rátenni ami espaceban volt használatos, de akkor 1 din átalkító müanyag keret kell hozzá ami a kácsa audiónál kapható elég borsos áron mivel gyári színü és "gumírozott".

A rendszer kompletten beszerelés nélkül 100 pénz. Monitor tartó konzol az van hozzá ami természetesen jó a II/2 be.

Javaslom a neten nézz körbe fotókon hogy lásd amit leírtam:)

 

Előzmény: eLGee (713)
develooper Creative Commons License 2009.06.18 0 0 714
Laguna II nél 2005 ig csak cd alapu volt (nav5 nav6), ez gyári. Igo meg elmehet a ...:)
Előzmény: lucianods2 (712)
eLGee Creative Commons License 2009.06.18 0 0 713
Hi, Laguna II fórumon kérdeztem pár napja, aztán nem érkezett rá válasz, hogy Ph2-es Lagunába mennyi lenne az utólagos beépítés mind időben illetve anyagilag?
Előzmény: develooper (710)
lucianods2 Creative Commons License 2009.06.18 0 0 712
Koszi a gyors valaszt.eleg jol hangzik a dolog,amugy dvd alapu vagy cd alapu a navi?Lehet,hogy hulyeseget kerdezek,de ez olyan mint a gyari navi?Meg ki kell probalnom az Omniamat,hogy mukszik-e egyaltalan az igo.Nemjutottam meg hozza,megaztan a forumon najdnem mindeki azt irta,hogy a hovedo uveg vegett nemlatnak ki a pdak.Ezert is keresek valami mas megoldast,a navit nagyon konnyu megszokni.Foleg ha sokat jarsz kulfoldre.Ha nem tul szemtelen a kerdes valamelyik kolleganak a forumrol csinaltatok navit?
Előzmény: develooper (710)
develooper Creative Commons License 2009.06.17 0 0 711
Ja es Budapest...:)
Előzmény: lucianods2 (709)
develooper Creative Commons License 2009.06.17 0 0 710
SKba mar vittek tolunk navit:)
Az arban ami van: Navi olvaso, BIN (ebben a billentyuzet), kabelezes(egyedi gyartas, az utolagos beepites miatt), Monitor,monitorkabel, Monitor tartokonzol "nevifedel". Amit neked kell megszerezned: navi olvaso tarto konzol ez ujjonan is 6000 huf kb, kesztyutarto betet. Terkep megoldhato.Magyar nyelv fejlesztes alatt csak nalunk! ez komplett navi vasarlasa eseten plusz 5K. Termeszetesen mind ez beszerelve. kb 3 oras muvelet.
Előzmény: lucianods2 (709)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!