Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80868
Rita. :))))))))))))))))))))))))
Nagyon örülök!
(Hozzáadják a két hetet.)

Shannah: szorítok!!! Nagy adag babaragacsot küldök. :)))
Előzmény: rita0130 (80855)
rita0130 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80867
Köszi szépen! tudod az ember mindíg túl akar lenni v.min...mondjuk egy napon....hogy rendben teljen el.
Előzmény: mégleány (80865)
biológus Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80866

Az altatástól nem félek, hanem attól milyen lesz utána... kicsit besz*ri vagyok:)

Nem alaptalanul, volt rossz élményem.

mégleány Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80865
Rita, hatalmas gratula, de én egy percig sem aggódtam miaatatok, biztos voltam a jó hírben :))) és igen, + 2 hetet kell számolni :)
Moha, örülök, hogy továbbra is minden rendben! Pihengess csak szépen tovább!
Előzmény: Moha79 (80863)
Moha79 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80864

Rita!

 

Igen 5 hetesnek számít, jól gondolod!De tudod mindig az utolsó menstruáció első napja a mérvadó itt is!Csak annyi a különbség, hogy mi napra pontosan tudjuk a korát!:)))

Előzmény: rita0130 (80859)
Moha79 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80863

Rókakölyök!

 

Aranyos vagy, hogy azt írtad, hogy megnyugtatlak. Nekem az előzőnél mindenféle tünetem(szurkálás, görcs) volt. De ennél szinte semmi az elején. Szurkálás sem és azt sem éreztem, hogy meg akarna jönni, szóval semmi sem olyan volt, mint előzőleg, kicsit én is kételkedtem, hogy lesz-e belőle valami, tesztet is azért csináltam, mert nem akart megjönni, de se jót, se rosszat nem éreztem. Csak később jött a mellfeszülés. Úgyhogy tényleg nincs két egyforma terhesség, még az elején sem, úgyhogy pihizz nyugodtan.

Különben én is abban bíztam a legjobban, hogy előzőleg valami megindult, és a biológus csaj is ezzel biztatott!Amúgy én is három naposan kaptam vissza a babát!:)

 

Mi jól vagyunk. Sokat pihengetek.Remélem jövő héten uh-án kiderül, hogy ki van a pocakomban, és akkor írok!Puszi!!!!

Előzmény: Rókakölyök (80858)
Móka70 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80862

Szia Rita!!!! Jajj, de jó hírek!!!! El tudom képzelni, most mennyire boldog vagy!!!! Veled örülök, és további gondtalan babavárást kívánok, csakúgy, mint Mohának!

 

Hülye kérdés, de hcg mérés sem éhgyomorra megy, ugye???

 

Holnap későn keveredhetek elő, de jelentkezem estig mindenképp! Aztán meglátjuk, én leszek-e az egyik csodatulajdonos :-))

Előzmény: rita0130 (80855)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80861

Köszi Rita!!!!

Igen, ez engem is érdekel, hogy számolják a heteket ilyenkor?? Plusz 2 héttel?

Előzmény: rita0130 (80859)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80860

Rita,

egyszerűen szuper!! Tudtam, hogy minden rendben lesz!!! Nagyon nagy Gratula!!!!!!!!!

Előzmény: rita0130 (80855)
rita0130 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80859

Moha! ha 3 hete lett beültetve, akkor 5 hetesnek számít? Neked hogy számolták ki? Te pedig már lassan félidős leszel!!!!!:))))

Rókakölyök!

Mohának igaza van, ez most sikerülni fog!!!:))))

Előzmény: Moha79 (80856)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80858

Szia Moha!!!!!!

 

De jó, hogy írtál! Hogy vagytok? Mikor tudhatjuk meg, hogy Kisfiú vagy Kislány?

Mindig megnyugszom ha írsz és emlékeztetsz arra, hogy múltkor már valami elindult....

Épp ma vagyok az "agyalós" napomon, mert nem érzek semmi, nekem intenzív szúrka sincs. Talán a derekam körül van olyan fura érzés és csak néha egy-egy szúrás. És nem is kétoldalt, hanem úgy alul ott valahol.... na mindegy...

 

További szép heteket és boldog Kismamaságot kívánok Neked!!!! Ne sürgesd, úgyis hamar elrepül és ott lesz a Pici a karjaidban!!!!!

Előzmény: Moha79 (80856)
jenny30 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80857
Rita,
JAJ, DE JÓÓÓÓÓÓÓ!!!
Örült a Mánfai bácsi is ugye??? Meglepődött, vagy telefonban már mondtad neki a vérvételeket??
Mindent tessék elmesélni!!!
Elsőnek mentél be? Fotó is van?
Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrááá!

Millió puszi!

Előzmény: rita0130 (80855)
Moha79 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80856

Rita!

 

Úgy örülök, alig vártam, hogy jelentkezz!:))))))))))))))))))))))Gratula!Biztosan továbbra is minden rendben lesz a picivel!!!

 

Móka, tényleg ne add még fel! Szorítok holnapra!

 

Biológus! Teljesen egyet értek Ritával nekem is tetszik az altatás, szerintem semmi rossz nincs benne, inkább érdekes!

 

Shannah! Drukkolok a fagyisnak!

 

Rókakölyök, kitartás és nagyon szorítok neked, és a kis Vukoknak! Tudod az nagyon jó jel, hogy múltkor elindult valami!:)

 

 

Előzmény: rita0130 (80855)
rita0130 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80855

Sziasztok Lányok!!!

 

Móka, Jenny, Timi, Rill, Jáznim, Cunimazsi, Rana!!!!.....Mindenki!!!

 

Egy baba van és minden rendben van!!!!! 3 hét múlva kell visszamenni UH-ra.

 

Köszönöm a sok-sok drukkot csakis Veletek sikerülhetett!!!!

 

Móka! bízzunk azért a vérvételben, mert az a tuti.

 

Bioógus!....az altatástól ne félj, nekem mindíg az tetszett a legjobban, hogy hány volt, azt már nem is tudnám megszámolni.....

 

Shannah! Jó ébredést a fagyibabáknak és legyenek ügyesek!!!!!

Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80854

Szia Cunimazsi,

Jaj de jó, akkor indul a visszaszámlálás. Nagyon szép eredményeid vannak. És akkor jól értettem mind a 3 picit vissza is kaptad?

Nekem még anno 10 petesejt kezdett osztódni, 6 blaszto lett. Múltkor is kettőt kaptam vissza 5 napra, most 2 fagyasztott eszkimó Rókát kaptam:), és maradt még kettő.

 

Amúgy múltkor minta értékú osztódás volt és a máhnyálkahártyám is szép volt, az első mégsem sikerült. Úgyhogy ennyit a tényekről, sose lehet tudni.

Sőt én múltkor előbb szerettem volna visszakapni a piciket és nem örültem az 5 napnak megmondom őszintén. A sejteknek a legjobb az anyaméh, féltem hogy bajuk lesz....Szerintem a 3 nap az tökéletes!!!!

 

Én a méhnyálkahártyám vastagságát soha nem tudtam. Most sem. Kár, kíváncsi lettem volna. Annyit tudok, hogy most szép vastag volt és a dokim valamilyen szépen látható hármas tagozódást mutogatott az ultrahangon. Én meg csak helyeseltem bőszen, de hát gőzöm nem volt mit nézzek:-)

 

Én is pont azt érzem amit Te, itthon olvasgatok, relaxálok, bizakodom.

Egyszó mint száz, visszaszámolunk!!!! A péntek 13 nagyon szerecsés szám!!Hajrá Neked is, nagyon-nagyon szorítok!!!!

Előzmény: cunimazsi (80844)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80853

Szia Móka,

Nagyon sajnálom, egészen letört a híred.

Én is bizakodnék a helyedben még holnapig, de valahol a tudatalattinkban ilyenkor már "ott van" a negatív teszt. Próbálj kikapcsolni, és előre nézni. Tudom, nagy szomorúság ez.

 

Előzmény: Móka70 (80840)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80852
Szia Rana :))
Aranyos vagy, hogy kerestél. Bekukucskálok ahogy tudok, de nem vagyok teljesen képben, ezért nem írok. Kicsit sűrű felénk a program (házassági évforduló, születésnap, névnap, lakásvásárlás stb), ezért vagyok keveset. Hétvégére remélem utolérem magam.
Puszillak: Alma

Móka: ne add fel! Hátha a teszt....
Előzmény: Rana75 (80850)
mégleány Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80851
Móka, én még mindig reménykedek!!!Nagyon sokat gondoltam rátok!
Cunimazsi, hajrá! Nagyon szép eredmény!És nagyon jól teszed, hogy pihensz, nekem is sokat segített!
Rana75 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80850

Jucus, annyira sajnálom, ami veled történt. Egyszerűen felfogni nem tudom, honnan merítetek ennyi erőt, hogy örökké bizakodtok (Ritára is gondolok itt), pedig tudom, hogy csak így lehet hozzáálni. Szégyellem, de én meg már 1 sikertelen lombik után úgy érzem, többet nem is akarok, mert úgyse sikerül sose... Próbálok belőletek erőt meríteni...

Rill, Móka! Csodát kívánok nektek!!! Móka, szerintem is telefonálj, mi tiszta hülyék voltunk, hogy nem telefonáltunk, hanem a délelőttöt még végigreménykedtük, a folyosón meg a két óra várakozást végigidegeskedtük, tök fölöslegesen! Így legalább előbb megtudod a hírt, ami remélem, mégis jó lesz!

Jenny, Sajnos a spontán babához nekünk se ártana az a bizonyos csoda...

Shannah! Visszajelöltelek! Drukkolok a csütörtöki ébredéshez!!! XXXXXXXXXX

Rita! Mi újság?? Hány lurkó van??? :))))

Biológus! Nekem kimondottan jó élmény volt a leszívás, sajnos csak fizikailag (lelkileg nem annyira, mert csak egy petike lett). Egy "jót" aludtam (bár csak 15 perc volt), és utána legszívesebben rögtön felkeltem volna és eljöttem volna, mert kutya bajom se volt, de persze nem engedték. Utána meg elmentünk ebédelni, mert nagyon éhes voltam már! (Előtte még engem sem altattak soha)

Shannah, ment a visszajelölés!

Cunimazsi, Kérdeztem az orvost, hogy milyen vastag, erre csak azt mondta, az nem számít bizonyos határokon belül. Biztos túl vékony volt... :(

Btizo, még nem kaptam mailt, de biztos csak lassú a rendszer, majd még megnézem!!!

Alma, hova tűntél??????????

 

Na, lassan dolgozni is kéne, nem csak a fórumot lesni. :))))

Előzmény: rill (80849)
rill Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80849
Jaj, Móka, bárcsakl enne ilyesmire esély..., de nálam a mensikésés természetes, a mensi a csoda-és akkor ott a két elzáródott petevezető meg a férjem lassúcskái. DE én nem vagyok semmi rossznak elrontója!:)) Legyünk csodák, egye fene! :))
Előzmény: Móka70 (80840)
rill Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80848

szia Cunimazsi, nagyon örülök a jó híreknek, teljesen más hangulatú volt ez a hozzászólásod, mint az előző! :)))

 

megkérdezhetem, mit olvasol? csak mert én is folyton a könyv mögött vagyok és minden érdekel!

Előzmény: cunimazsi (80844)
rafi omola Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80847
Kb.jun 18-án jönn meg és utána meg van minden leleteink kapunk egy időpontot és akor megbeszéljük hogyan tovább
Előzmény: Shannah (80833)
rafi omola Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80846
Szia!
Holnap kell felhivnom őket a katonák miatt
Leközelebb akor megyek menszim meg jönn 3napján utána 20nap 24 nap
Előzmény: Shannah (80833)
Móka70 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80845
Ez igen, cunimazsi, öröm ilyen híreket olvasni: esély, hozzáállás, napitervek mind kitűnőek!!!!!!!!!Vártam már a híreket! És külön köszi, amit rólam írtál :-)
Előzmény: cunimazsi (80844)
cunimazsi Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80844

Móka

Nagyon-nagyon sajnálom, de arra kérlek, az utrot holnapig ne hagyd abba!!! Szerintem egyébként a Szűccsel meg lehet beszélni hogy had telefonálj vissza az eredményedért, mert negatív teszt után nem akarsz ott ülni fél napot, bár mindannyiran tudjuk, hogy utána is előforudlt már magas HCG szint!

 

Rana

Írtad hogy nem tudod milyen volt az endod, neked ezt nem mondta el beültinél a doki? Nálunk ezt mindíg közlik, de ha nem mondanák, én mindenképpen megkérdezném.

 

Rita

Aranyos vagy, de nekem végülis 3 napos lett a transzferem. És hidd el, többek között Mókának is köszönhetően, abszolut örülök annak ami van, és mivel a nyálkahártyám is jó volt tegnap (bár tudjuk hogy nem csak a vastagság számít), mostmár bizakodok is.

 

Btizo

Üdv közöttünk! Nem tudtam követni vagy elfelejtettem hogy hova jársz? Ki az orvosod? KÉrdésedre a válasz: rám semmilyen hatással nem voltak a hormonkészítmények ilyen téren, sőt mivel a hasamat folyamatosan éreztem egy kicsit, inkább étvágytalanabb voltam. Én stimu alatt egy kicsit fogyni szoktam.

 

Rill

Örülök neki hogy jót pihiztél, legalább egy kicsit kikapcsolódtál, a diéta miatt meg ne aggódj, nyaralás alatt abszolut értékelendő még az is, hogy egyáltalán megpróbáltad betartani. Itthon meg mindenre van lehetőség :-)))

 

Rókakölyök

Nálad mikor volt a beülti, és mennyit sikerült annó lefagyasztani, ill. mennyit kaptál most vissza? Mikor kell menned vérvételre?

 

Biológus

A leszívástól szerintem ne félj, mert tényleg semmit nem fogsz érezni, bár nem állítom hogy én nem paráztam pénteken, pedig nekem már nem az első, de utána mindíg rájövök hogy felesleges stressz volt. Nálam egy kicsit utána feszegetett a hasam, de minél többször elmentem pisilni, és minél többet ittam, annál jobb lett!

 

Nálam tegnap megvolt a nagy nap, szerencsére mindhárom embrió tovább osztódott, lett egy 5-6, egy 8 és egy 9 sejtes. Ebből az utóbbi kettő 100%-os, az első kb. 90%-os a biológus szerint. Ami miatt teljesen visszajött az önbizalmam, hogy valamit pénteken félreértettem altatás közben, mert a nyálkahártyám a beültinél 12-13-as volt!!! Arra is rájöttem, hogy ebben a melegben egyáltalán nem csinálnak blaszto tenyésztést a BMC-ben, mert az a sorstáram is ott volt, akinek 10 petesejtet sikerült nyerni, és mind a 10 megtermékenyült! És ami a legviccesebb: vérvétel péntek 13!!! De az én bizakodásom semmivel nem lehet most elvenni. Élvezem az egyedüllétet, nagyon jó könyvet olvasok, ami teljesen leköt, és vár még rám 6 nagyon jó olvasatlan, úgyhogy remélem gyorsan fog menni az idő.

Jázmin1229 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80843
Sziasztok!

Móka!
Ne add fel amíg egy ici-pici remény is van!

Rita!
Nagyon várom a híreket, tudod most te vagy a pécsiek reménysége, mindenki belőled merít pozitív energiát!!!
Shannah Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80842
Móka,
látod, megint :-) Csodák márpedig vannak, úgyhogy +++++++++++++
Előzmény: Móka70 (80840)
Shannah Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80841
Móka,
annyira aranyos vagy, köszi :-)
Azért magadra is szánj időt és energiát :-) Nagyon erős vagy és tele pozitívummal, ez maradjon is így! Persze azért a szomorúságot add ki magadból, nehogy bennmaradjon. A nyár hamar elrepül - mint mindíg - aztán már drukkolhatunk is érted megint!
Előzmény: Móka70 (80835)
Móka70 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80840
Aranyos vagy, de egészen biztos, hogy a mensi késés csak szimpla késés????? Ki tudja,talán mi (én pl.holnap) csodák lehetünk :-))
Előzmény: rill (80839)
rill Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80839

jó reggelt mindenkinek-újra a fórummal ébredek :))

 

Móka drága, egy csöppnyi reményt azért tarts meg holnapig, de ha mégsem maradt meg a pici, gondolj arra, hogy ősszel olyan sikersorozatot produkálunk, hogy csuda! Addig meg sokat találkozunk itt is és a szokott helyen is és megerősítjük egymást!

 

Biológus, ne félj a leszívástól, engem előtte soha nem altattak és nagyon izgultam-aztán olyat aludtam... Igaz, én utána rosszul lettem 2szer is, de csak azért, mert akkor már hozzá voltam szokva a rendszeres evéshez és nem ettem semmit. Rögtön jobb lett, ahogy benyomtam egy rántott húsos zsemlét! :) Nekem majdnem hiperstimu lett, így eléggé fájt utána, de a boldogság elmosta a fájdalmat, és másnapra már alig éreztem valamit.

 

Shannah, gondolok rád és a kis eszkimóra, remélem szépen ébredezik!

 

Rókakölyök, neked sok türelmet kívánok jövő péntekig, most sikerülnie kell!

 

Cunimazsi, Rita, hírek???

 

Timi, én is gyerekvigyázó leszek holnaptól, már nagyon várom- a nővérem gyerkőceivel leszek vasárnapig (6, 11 évesek)!

 

Nekem tegnap nagyon rossz napom volt, hányingeres-szédülős-émelygős-reménykedtem, hogy a mensi miatt van, de sajnos még mindig sehol. A közérzetem mellett ilyenkor a hangulatom is a béka segge alatt van, de ma kicsit jobban ébredtem, így igyekszem nektek sok-sok napsugaras vígaszt és együtt-örülést küldeni!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!